BYLNICE – SLOPNÉ 3:0 (2:0)

Domácí ani hosté si ze začátku nevytvořili mnoho šancí. Jako první gól z brejku dala Bylnice. Ve 25. minutě se prosadil Jan Bobot, který dorážel míč do prázdné branky po perfektním úniku Tkadlece. Ve 40. minutě zvýšil David Šenkeřík střelou k tyči náskok domácích na 2:0. Druhá půle už byla pro oko diváka fotbalově pohlednější. V 72. minutě se prosadil Denis Hudeček, a konečné skóre tak znělo 3:0. Slopné si nevytvořilo ani jednu šanci, o což se značnou mírou zasloužila pevná obrana Bylnice.

Branky: Bobot, Šenkeřík, Hudeček Denis. Rozhodčí: Lebloch, 150 diváků. Bylnice: Hudeček Dominik, Novák, Machů, Lukšík, Hořák Lukáš, Tkadlec, Bartozel, Sucháček O., Hudeček Denis, Bobot, Šenkeřík. Střídali: Hořák P., Chudárek, Lysák, Sucháček Radim, Miklas. Slopné: Petráš, Šustek, Pochylý M., Chlud R., Bartoš, Žáček, Kozubík J., Chlud J., Kozubík T., Brunik, Trunkát. Střídali: Švach.

NEVŠOVÁ – MLADCOVÁ B 9:0 (6:0)

Mužstvo Nevšové po třech nevydařených utkáních v úvodu jarní části soutěže doznalo změn v sestavě a to se vyplatilo. Hrající 51letý trenér Hradil opět ovládl celou obranu a svými radami velmi dobře dirigoval celé mužstvo, které válcovalo soupeře již od začátku utkání. Hráči se předháněli v zakončování skvělých útočných akcí a již v polovině zápasu, kdy svítilo na ukazateli skóre 6:0, byl soupeř na ručník. I ve druhé půli mužstvo Nevšové pracovalo na 100 procent a další branky nasypalo do brány Mladcové. Oba útočníci Nevšové – Tomšů a Šoman dali 4 branky, jednu hezčí než druhou. Devátý gól proměnil Dubec. Mladcová se v poli snažila, ale nezachytávala velmi rychlé domácí útočníky a v obraně zcela vyhořela. Vítězství mohlo být i vyšší, ale gólman Ondráš desátou branku již nepustil.

Branky: Tomšů 4, Šoman 4, Dubec. 100 diváků. Nevšová: Zámorský, Hradil, Srcháček, Bůžek, Juriga, Machač, Dubec, Münster, Šoman, Tomšů. Střídali: Rak, Sudek. Mladcová: Ondráš, Koiš, Bečica, Hamerník, Polepil, Chludil, Venený, Kahaja, Vyvlečka, Vaněk, Vašut. Střídali: Černý, Matula.

BŘEZNICE – LUDKOVICE 0:1 PK

V první půli byla na každé straně jedna velká šance. Ale domácí Ambrož orazítkoval břevno, Gregora z Ludkovic vychytal Dyšlevský. Domácí ve druhé půli ožili s příchodem Šmigury, který znamenal pro hostující obranu největší nebezpečí. Jeho střely vždy jen těsně minuly svůj cíl. Březnice mohla zápas rozhodnout čtvrt hodiny před koncem, kdy z přímého kopu orazítkoval břevno Hamerník. Na druhé straně si v koncovce Kunorza počínal nedůrazně. Penalty měly šťastný konec pro hosty.

Rozhodčí: Valenta, Mičák, Hanák. 140 diváků. Březnice: Dyšlevský Martin. – Stuchlík V., Hamerník, Adamík P., Daníček, Ambrož, Chvíla, Štěpáník, Dyšlevský Miroslav, Vavruška, Teplý. Střídali: Hanák, Šmigura. Ludkovice: Mikel Radek – Suchý Pavel, Mikel Pavel, Dvorník R., Suchý Petr, Bartoš, Mikulášek, Vladár, Gregor, Dvorník V., Gavenda. Střídali: Hamoun, Kunorza, Mikel Stanislav.

VYS. POLE – DOLNÍ LHOTA 2:0 (0:0)

V prvním poločase měli dobré příležitosti jen fotbalisté Vysokého Pole, ale Machů P. a Doruška J. nemířili přesně. Druhý poločas začal obdobně jako první. Vyrovnaná hra panovala až do 70. minuty, kdy byl za postrčení soupeře vyloučen domácí Čech R. Vysoké Pole však i v deseti dokázalo hrát více než vyrovnanou partii a hrozilo převážně ze standardních situací. Osudnou se stala Dolní Lhotě situace ze 75. minuty, kdy Zicha po faulu na Dorušku J. zahrával přímý kop z 20 metrů a na míč směřující na levou stranu Juráň nedosáhl. O pár minut později se domácí radovali podruhé. Standardní situaci opět zahrával Zicha, míč však do branky tečoval Machů R. V závěru si hosté ještě vytvořili vyloženou šanci, tu však Doruška zlikvidoval, a Vysoké Pole tak slavilo cenné vítězství.

Branky: Zicha, Machů R. 129 diváků. Vysoké Pole: Doruška L., Doruška P., Polách P., Zicha D., Trčka M., Doruška J., Machů P., Machů V., Machů R., Bařinka L., Čech R. Střídali: Stružka O., Juráň M., Machů T. Dolní Lhota: Juráň J., Martinka P., Deml P., Mascai V., Layák D., Repatý P., Koutný A., Šenovský J., Januška F., Remeš O., Masař D. Střídali: Doruška P., Vojtěšek J.

JASENNÁ – NÁVOJNÁ 1:5 (0:2)

První branka padla po čtvrthodině, kdy se po rychlém brejku Návojné prosadil Vaněk. Ke konci poločasu hosté ztrestali čtyři zmařené šance Jasenné, v nejvyloženější Baťa ve 40. minutě netrefil odkrytou bránu. Zato o minutu později se Talčík po rohu nemýlil. Po změně stran si Jasenná vynutila tlak, ale ujalo se až zakončení Adama Smilka v 71. minutě. Poté hosty podržel několikrát Surý, načež se v 78. minutě utkání zlomilo, to zvýšil na 3:1 pro Návojnou Talčík. V 81. minutě se trefil ještě Líňa a v 87. minutě byl úspěšný Naňák. Návojná tak v duelu uštědřila Jasenné lekci z produktivity.

Branky: Adam Smilek – Talčík 2, Martin Vaněk, Líňa, Naňák. Rozhodčí: Goňa, 100 diváků. Jasenná: M. Kovář – Nikolén, Pejter, Bajza, T. Kovář, Jurčák, Maliňák, L. Smilek, A. Smilek, Zicha, Baťa. Střídali: Droppa, Vávra. Návojná: O.Surý, Šenkeřík, Ma. Vaněk, Bělaška, Ptáček, J. Surý, Řehák, Naňák, Talčík, Lorenc, Líňa. Střídali: Šánek, Mi. Vaněk.

ÚJEZD – LÍPA 3:2 PK (1:1)

Zápas začal mírnou převahou domácích, ale o první branku se postarali hosté ve 22. minutě zápasu, kdy po nastřelené ruce B. Slováka ve velkém vápně byla odpískaná penalta, kterou proměnil Martin Procházka. Újezd to nezlomilo a ve 40. minutě vyrovnal po pěkné samostatné akci Petr Sucháček. Druhý poločas se snažila obě mužstva strhnout vítězství na svou stranu. V 50. minutě se nestačila vrátit obrana Újezdu a Jan Horáček měl pozici jednoduchou. Po velké převaze domácích vyrovnal v 70. minutě nikým nehlídáný v malém vápně Tomáš Bělaška a stanovil zasloužený výsledek po 90 minutách hry. V penaltách získal plusový bod Újezd, když Lípu dvakrát vychytal Polomík a jednou hráč hostů nastřelil břevno. Domácí jednou minuli, jednou zasáhl brankář.

Branky: Sucháček, Bělaška T. – Procházka, Horáček. Rozhodčí: Neubauer – Tkadlec, Haferník, 100 diváků. Újezd: Polomík, Častula, Macháč, Sucháček, Belžík, Hrnčiřík, Častulík, Maňas, Hlavička, Slovák, Bělaška. Lípa: Křížka, Horáček, Víšek, Procházka, Šuba, Simerský, Hlavinka, Šimek, Spáčil, Kořének, Greguš S.., Střídali: Červenka, Kořének, Greguš J., Dobízl.

BRATŘEJOV – NEDAŠOVA LHOTA 3:1 (2:1)

Hráči Bratřejova nechtěli dát Nedašově Lhotě ani bod a hned od začátku to dávali najevo. Měli více ze hry, ale jako první otevřel skóre Bartošák z Nedašovy Lhoty, který překonal brankáře domácích po rychlém brejku. Hosté se ale z vedení dlouho neradovali, po čtyřech minutách zatáhl míč do vápna Petr Gerža a našel před bránou osamoceného Petra Tomšů, který zakončil do prázdné brány. Petr Tomšů byl při chuti, v 38. minutě po individuální akci zakončil levou nohou střelou od tyče. Ve druhém poločase se hra nijak nezměnila, Nedašova Lhota hrozila z protiútoků, nedařilo se jí ale trefit bránu. V 84. minutě pojistil vedení Černý, který dostal míč od Petra Gerži a zakončil do prázdné brány stejně jako Tomšů při první brance.

Branky: Tomšů Petr 2, Černý – Bartošák Ladislav. Bratřejov: Ondřej, Kalenda Jan, Kalenda Jiří, Polčák, Tomšů P., Gerža D., Gerža P., Machů, Tomšů J., Tomšů Š., Černý. Střídali: Kocourek, Tomšů M., Zicha, Zahradníček. Nedašova Lhota: Fojtík O., Fojtík J., Vaněk V., Pacík, Šerý, Vaněk D., Juřica, Pagáč, Urbánek, Bartošák L., Bůbela. Střídali: Vaněk M., Chovanec, Kostka D., Bartošák P., Kostka E..

1. Bylnice 18 11 3 5 2 51:14 41
2. Nevšová 18 12 2 3 3 52:21 41
3. Březnic e 18 11 2 3 4 45:29 38
4. Ludkovice 19 10 2 5 4 35:22 37
5. Dolní Lhota 18 11 1 2 5 55:32 36
6. Návojná 18 11 1 1 6 57:28 35
7. Vysoké Pole 19 7 3 8 4 42:36 32
8. Újezd 18 4 3 5 9 24:47 21