LUDKOVICE – ROKYTNICE 9:2 (3:1)

Utkání začalo v bouřlivé atmosféře hlavně díky hostujícím fanouškům, kteří přijeli do Ludkovic ve velkém počtu. Úvodní čtvrthodinka se lépe vydařila Rokytnici, která se jako první dostávala do šancí. Zvláště v sedmé minutě zabránil vstřelení branky hostí na brankové čáře kapitán Suchý. Domácí se rozehrávali pomalu, ale přece jen v sedmnácté minutě pokořili branku soupeře. Tato branka přinesla uklidnění pro Ludkovice a za pět minut zvyšovaly skóre po pěkné kombinaci. Vzápětí na- to vstřelily třetí branku. Hosté do poločasu stačili pouze zkorigovat skóre. Ve druhém poločase již nebylo o vítězství Ludkovic pochyb vzhledem k tomu, že začaly proměňovat své šance. K úspěšnému Gavendovi se přidali i ostatní střelci a skóre se zastavilo na konečných 9:2. Tentokrát mohli být domácí diváci spokojeni jak s předvedenou hrou, tak s výsledkem.

Branky: 18., 27., 61., 69. 74. Gavenda, 23. Bartoš, 66. Dvorník, 79. Mikulášek, 90. Suchý – 33., 87. Goňa. Rozhodčí: Střelec. Ludkovice: Mikel R., Suchý M., Kunorza M., Dvorník R., Suchý P. st., Kunorza F., Mikulášek, Mikel P., Bartoš F., Dvorník V., Gavenda. Střídající: Brebis, Hamouz, Suchý P. ml., Bartoš J. Rokytnice: Gregušiak, Both, Eliáš, Goňa, Hamalčík P., Pešek, Šuráň, Krajíček, Goldbach, Eliáš J., Saloky. Střídající: Ščuglík, Horák, Bujna, Suchý, Hamalčík K.

NEDAŠOVA LHOTA – VYSOKÉ POLE 3:1 (1:1)

Zápas začal ve vysokém tempu a hned v 6. minutě hosté spálili vyloženou šanci, když nastřelili dvě tyčky za sebou. Jak se říká, nedáš – dostaneš a domácí se hned dostali k rohovému kopu a v 10. minutě se trefil Fojtík J. Hrálo se asi 20 minut a domácí hráči hostům darovali laciný gól po hrubce v obraně, kde vázla komunikace mezi obráncem a brankářem. Ve 47. minutě zahrával přímý kop Pagáč J., který vsítil na 2:1. Vysoké Pole vyrovnalo na 2:2 v 54. minutě. Lhota nechtěla přijít doma o body, a tak přepnula na druhý rychlostní stupeň a v 59. minutě upravil výsledek na 3:2 Bůbela J. Pak hosté ještě párkrát zahrozili z protiútoků, ale domácí si výhru už pohlídali.

Branky: 10. Fojtík, 47. Pagáč, 59. Bůbela – 27. Doruška, 54. Machů. Rozhodčí: Neubauer, 150 diváků. Nedašova Lhota: Fojtík O., Fojtík J., Juřica M., Šerý K., Pacík F., Pagáč J., Struhař M., Vaněk D., Bartošák L., Bůbela J., Pagáč P. Střídali: Vaněk M., Jurča T., Fojtík J. Vysoké Pole: Doruška L., Chromčák P., Trčka M., Stružka O., Machů R., Zicha D., Machů P., Bařinka L., Janoš P., Doruška J, Machů V. Střídali: Čech R.

MLADCOVÁ B – ÚJEZD 7:1 (3:0)

Mladcovští rozhodli zápas dobrým úvodem, po čtvrthodině hry vedli 3:0. Nejprve skóroval Lebánek křížnou přízemní střelou, pak se prosadil Jirsák a úspěšný nástup završil Damborský, který po vysunutí Vaňkem dloubnul míč přes brankáře hostí. Hosté, kteří přijeli v sestavě s několika dorostenci, se poprvé objevili před domácí brankou až ve 23. minutě, ale Roman Hlavička mířil jen do náruče gólmana Kalmára. Ve 29. minutě předvedli domácí pěknou kombinační akci, ale centr Damborský zakončoval volejem nad břevno. V poslední čtvrthodince prvního poločasu Mladcová zvolnila a Újezd několikrát zahrozil, zejména po trestných kopech. Blízko ke snížení byl v poslední minutě první půle, když přetažený centr mladcovská obrana vypustila, hosté jej vrátili do malého vápna a úplně volný hráč překopl zcela prázdnou branku. Také druhý poločas začal šancí hostujícího týmu, Hrnčiřík přehazoval domácího brankáře, ale míč skončil jen na břevně. V 54. minutě přidala Mladcová čtvrtou branku, po rohovém kopu Jirsáka se hlavou prosadil střídající Zbořil. V 59. minutě sice hosté nevinnou střelou z úhlu snížili, ale domácí hráči brzy skóre opět navýšili. V 61. minutě ještě brankář Újezdu stihl vyrazit pokus Vaňka na roh a o minutu později nastřelil Jirsák po individuální akci tyč. V 63. minutě nejprve nastřelil Vaněk břevno a odražený míč napálil do sítě Chludil. Hostující tým pak dorazil Lebánek, který v 65. minutě zakončoval pohlednou kombinaci. Tempo hry pak trochu opadlo a další akce přišly až v poslední desetiminutovce. V 81. minutě nastřelil Vaněk opět jen břevno a v 86. minutě Zbořil zblízka hlavičkoval do brankáře. Vše si vynahradil o minutu později, když dorážel míč po úniku a střele Lebánka a uzavřel tak skóre zápasu.

Branky: 5. a 65. Lebánek, 54. a 87. Zbořil, 8. Jirsák, 15. Damborský, 63. Chludil – 59. Vaculín. Rozhodčí: Pospíšil – Frajt, Chromík. Mladcová B: Kalmár – Bečica, J. Černý, L. Hruška, Slobodian – M. Lebánek, Jirsák, Vaněk, Chludil – Damborský (68. Hamerník), Zapletal (46. Zbořil). Újezd: Polomík – Kolařík, Hlavička Michal, Belžík, Hrnčiřík, Častulík (43. Kráčalík), Maňas, Hlavička Roman, Vaculín, Bělaška (68. Kamenčák), Martínek.

BŘEZNICE A – JASENNÁ 2:5 (2:4)

Jasenná prožívá báječný vstup do nové sezony. V Březnici uspěla na základě vítězné přestřelky v prvním poločase. Na gól Smilka sice zareagoval Stuchlík z penalty, ale ve 25. a 28. minutě poslal Jasennou do náskoku dvou branek Jan Zicha. Ve 39. minutě se díky Daníčkovi Březnice zase přiblížila na jeden gól, hned o dvě minuty později však hosty uklidnil Skřivánek. Triumf Jasenné pečetil pět minut před koncem Nikolén a díky zaváhání Vysokého Pole se mužstvo vyhouplo do soutěže.

Branky: 18. Stuchlík (pen.), 39. Daníček – 13. Smilek, 25., 28. Zicha Jan, 41. Skřivánek, 85. Nikolén. Rozhodčí: Krajča – Balušek, Říčánek, 150 diváků. Březnice: Dyšlevský Martin – Stuchlík, Daníček, Adamík Pavel, Štěpaník, Dyšlevský Miroslav, Ambrož, Hanák, Hamerník, Chvíla, Dostál Milan. Střídali: Adamík Jakub, Ondroušek. Jasenná: Kovář Martin – Maliňák, Nikolén, Bajza, Jurčák, Zicha Jan, Smilek Lukáš, Smilek Adam, Skřivánek, Zicha Petr, Kovář Tomáš. Střídali: Pečenka, Lukáš, Daňa.

D. LHOTA – MYSLOČOVICE 0:3 (0:0)

Dolní Lhota ani ve 4. kole na body nedosáhla. V první půli sice držela bezbrankový stav, ale po změně stran nováček soutěže třikrát udeřil. Postupně se trefili Skopalík, Dřímal a Viktorin.

Branky: 58. Skopalík, 82. Dřímal, 87. Viktorin. Rozhodčí: Kolář – Lebloch, Lekeš, 60 diváků. Dolní Lhota: Macsai – Kovář, Deml, Šenovský, Urubek, Vojtěšek, Doruška, Pleša, Masař, Lysák, Remeš. Mysločovice: Pištěk – Toman, Skopalík, Petlach, Pavlačík, Bileik Jiří, Dorazin Michal, Dorazin David, Bielik Ondřej, Hořčica, Miklík Petr. Střídali: Viktorin, Klabačka, Pálka.

SLOPNÉ – BYLNICE 5:2 (3:2)

Poprvé v sezoně vypukla radost naplno ve Slopném. Domácí fotbalisté měli parádní nástup do zápasu a zvlášť se blýskl Žáček. Od 8. po 15. minutu nasázel tři branky. Bylnici, které se naopak zatím nedaří, vykřesali naději na zvrat do pauzy Svoboda a Šenkeřík, ale ve druhém poločase už zase gólově dominovalo Slopné. Tři body potvrdili v 62. minutě Kozubík a v 88. minutě Trunkát.

Branky: 8., 13., 15. Žáček, 62. Kozubík, 88. Trunkát – 4. Svoboda, 42. Šenkeřík. Rozhodčí: Frajt – Malota, Váňa, 100 diváků. Slopné: Majzlík – Chlud Jaroslav, Kozubík Pavel, Kozubík, Tomáš, Studeník, Kozubík Jan, Pochylý, Žáček, Chlud Robin, Brunik, Švach. Střídali: Trunkát, Váňa. Bylnice: Šuráň – Lysák, Novák, Bobot, Hořák, Hudeček Denis, Šenkeřík, Kolman, Chovančík, Svoboda, Miklas. Střídali: Hudeček Dominik, Macků.

NÁVOJNÁ – LÍPA 3:4 PK (1:1)

Fotbalisté Lípy měli nakročeno k výhře, když v 61. minutě vedli 3:1. Ve 4. a 50. minutě skóroval Šimek, další úspěšný střelec byl Greguš. V té době měli domácí na kontě jednu branku díky zásahu Řeháka ve 34. minutě. V poslední čtvrt hodině ale Návojná stav dokázala srovnat. Nejdřív v 75. minutě snížil Talčík a v 83. minutě druhou brankou v zápase vyrovnal Řehák. Bod navíc si pak za penalty vysloužili hosté.

Branky: 34., 83. Řehák, 75. Talčík – 4., 50. Šimek, 61. Greguš. Rozhodčí: Balušek – Říčánek, Macaja, 150 diváků. Návojná: Fojtík Roman – Janáč, Kříž, Lorenc, Talčík, Šánek Pavel, Řehák, Macháč, Surý, Řehák, Naňák. Střídali: Líňa, Sedlačík, Šánek Jakub, Šánek Adam. Lípa: Křížka – Simerský, Hlavinka, Greguš Daniel, Greguš Jakub, Kováč, Šuba, Horáček, Víšek, Šimek, Spáčil.

1. Jasenná 4 2 2 0 0 18:9 10
2. Ludkovice 4 3 0 0 1 16:7 9
3. Vysoké Pole 4 3 0 0 1 14:5 9
4. Návojná 4 2 1 1 0 14:8 9
5. Nedašova Lhota 4 2 1 1 0 9:7 9
6. Mysločovice 4 2 0 1 1 12:6 7
7. Lípa 4 1 2 0 1 8:5 7
8. Mladcová B 4 1 1 0 2 14:13 5