JAROSLAVICE – ŠTÍPA 2:2 (1:2)

Lepší vstup do utkání měly Jaroslavice, které si hned v úvodu vytvořily brankovou příležitost. Gólové radosti se však dočkaly až v 5. minutě, a to když obraně Štípy utekl Švach, který z úhlu trefil tyčku, a míč poté z dorážky nasměroval do klece Dudr. I v dalších minutách měl na hřišti převahu domácí celek, což mohl v 17. minutě korunovat znovu Švach, ten ale na hranici velkého vápna netrefil míč. Štípa na druhé straně zahrozila poprvé ve 20. minutě, a i přesto, že brankář Žbel její šanci zlikvidoval, hosté srovnali hru, což jim přineslo vyrovnání. To se zrodilo z kopačky E. Krahuly, jehož střelu si obránci Jaroslavic sami tečovali do brány. A když si o chvíli později neohlídali Julinu, který se ocitl sám ve velkém vápně, šla Štípa na samém konci první půle do vedení. Ve druhém dějství vrhli domácí všechny síly do útoku, v cestě za vyrovnáním jim ale stála Štípa se skvělou obranou. Kýženého gólu se ale Jaroslavice přece jen dočkaly v 81. minutě, kdy Dudr po centru usměrnil míč mezi tři tyče hlavou. Přesto, že se domácí i ve zbytku času hnali do útoku, na kýžené vítězství nedosáhli. Branky: Dudr 2 – Krahula E., Julina. Rozhodčí: Šerý – Popelák, Belka. Jaroslavice: Žbel – Borský, Batík T., Podéšť, Červenka, Tomeček, Polách, Batík L., Macalík, Švach, Dudr. Střídali: Maršálek, Nagy. Štípa: Kupka – Beránek, Sovjak, Murka, Voráč, Krahula E., Krahula M., Julina, Štěpaník, Hrančík, Lysáček. Střídali: Ráček, Šarman, Šebík.

TLUMAČOV – KAŠAVA 2:0 (1:0)

Tlumačov byl po celý zápas lepším týmem a po zásluze dokázal v každém z poločasů proměnit jednu ze svých příležitostí. Kašavě se nedala upřít snaha a bojovnost, ale chyběla jí fotbalová kvalita, a tak Tlumačov potvrdil roli favorita. Nebýt spousty nevyužitých šancí, mohl zápas skončit i vyšším než dvoubrankovým rozdílem. Branky: Černíček, Máčala. Rozhodčí: Mikeska – Sadil, Vyoral. Tlumačov: Škrabal – Černíček, Tyl R., Máčala, Juhaňák, Duroň, Malý, Mudřík, Psota, Tyl J., Jonášek J. Střídali: Zálešák, Otevřel. Kašava: Kráčalík – Tomeček, Mikač, Zbranek, Šarman, Minařík, Mahďák, Gavenda, Horsák, Pospíšil, Král. Střídali: Čapák, Nesrsta.

NAPAJEDLA B – DOLNÍ LHOTA 1:3 (1:2)

Zápas začal pro Napajedla velmi dobře, už ve 3. minutě otevřela skóre po střele Dohnala. Po této brance se hra srovnala a šance byly k vidění na obou stranách. Domácí své využít nedokázali, Dolní Lhota naopak proměnila hned dvě, a otočila tak poločasový výsledek. Ve druhém dějství se domácí snažili o vyrovnání, ale Dolní Lhota svou dobrou obrannou hrou toto nedovolila a z protiútoku v samém závěru třetím gólem pečetila své vítězství. Branky: Dohnal – Brostík, Šůstek, Šenkeřík. Rozhodčí: Veselý – Kop. Napajedla B: Pavelka – Jurča, Havránek, Mičulka, Dohnal, Bořuta, Plachý, Hoferek, Kurzer, Hrdý, Vavruša. Střídali: Říčař, Benedikt, Masař. Dolní Lhota: Šenkeřík J. – Martinka, Martinec, Brostík, Lysák, Repatý, Kriško, Šůstek, Pleša, Smolík, Masař. Střídali: Šenkeřík M., Remeš.

SEHRADICE – VESELÁ 5:4 (1:3)

Sehradice moc toužily prodloužit vítěznou sérii. Ovšem již v 5. minutě dostaly studenou sprchu, když Veselá již zvyšovala na 2:0! Po faulu hostujícího brankáře na Jaroše snížil z pokutového kopu Nášel. Těsně před poločasem ovšem hosté zvýšili svůj náskok na dvoubrankový. Po poločasové bouři v kabině Sehradic a vystřídání dvou hráčů došlo k velkému obratu. Nejlepší hráč na hřišti Jaroš svým třetím jarním hattrickem otočil výsledek. Nešťastný poločas hostů završila vlastní branka, a i když dvě minuty před koncem dokázali snížit, na vyrovnání již neměli čas. Utkání s podobným nábojem a počtem branek dlouho v Sehradicích k vidění nebylo. Branky: Jaroš 3, Nášel, vlastní – Dočkal 2, Dlouhý, vlastní. Rozhodčí: Korch – Frajt, Zavadil. Sehradice: Uhřík – Blažek, Okénka, Nášel, Zavadil, Krejčiřík, Žáček V., Jaroš, Řehák P., Plášek, Horáček J. Střídali: Zmeškal, Žebráček, Majzlík M. Veselá: Zmeškal – Večeřa, Divoký, Polák, Bodlák, Čoček, Dlabaja, Dlouhý, Dočkal, Odstrčilík, Žůrek. Střídali: Vítek, Votava, Vrla.

HVOZDNÁ – BYLNICE 1:1 (0:1)

Do duelu dvou celků z chvostu tabulky lépe vstoupili Bylničtí, kteří se v první půli dostali do vedení Lysákem. Po změně stran Hvozdná přidala a zaslouženého vyrovnání se dočkala zásluhou Novosada. Třebaže v závěru hráli domácí v početní výhodě o jednoho hráče, na obrat v zápase nedosáhli. Branky: Novosad – Lysák. Rozhodčí: Měřička – Dvořák, Mikulík. ČK: Novák (Bylnice) Hvozdná: Červenka – Sovadina M., Sovadina T., Juřík P., Chromek D., Knápek, Polách, Tomšů, Válek, Pavel, Novosad. Střídal: Elšík. Bylnice: Hudeček – Novák, Machů, Hořák K., Slováček, Šuchma, Bartozel, Lůkaštík, Hořák J., Bobot, Lysák. Střídal: Sucháček.

VYSOKÉ POLE – TEČOVICE 3:2 (1:1)

Vstup do utkání s prvním mužstvem se domácím vydařil, když po závaru již ve 2. minutě skóroval P. Machů. Vysoké Pole získalo sebedůvěru, soupeři se zcela vyrovnalo, a diváci tak viděli v prvním poločase pěkný fotbal, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Tečovice se dočkaly vyrovnání ve 37. minutě zásluhou Bořuty. Nástup do druhé části vyšel opět lépe domácím, kteří už ve 46. minutě vstřelil branku díky J. Dorůškovi. Vysoké Pole dále bojovalo a odměnou mu byla třetí přesná trefa, jejímž autorem byl znovu Dorůška J. Tečovicím se ještě podařilo snížit na rozdíl jedné branky, ale domácí již závěrečný tlak soupeře ustáli. Branky: Dorůška J. 2, Machů P. – Bořuta, Sedláček. Rozhodčí: Ševčík – Máčalík, Slovák K. Vysoké Pole: Dorůška L. – Ruman, Dorůška P., Zicha, Polách, Baláž, Machů P., Dorůška J., Janoš, Mosgwa, Andrýsek, Střídali: Machů V., Žák, Machů T. Tečovice: Mahdal – Balcárek, Sedláček R., Družbík, Sedláček P., Raiskup, Bořuta, Chudárek, Ondík, Frkal, Kutra. Střídali: Křen, Poulíček.

LUDKOVICE – KOSTELEC 2:1 (1:1)

Za hezkého počasí se hrál v Ludkovicích bojovný, ale neurovnaný fotbal se spoustou nepřesností. Domácí měli po většinu prvního poločasu míč na svých kopačkách, ale až po půlhodině hry se jim podařilo po dobře rozehraném trestném kopu vstřelit vedoucí branku Mikuláškem. Soupeř kontroval z ojedinělého protiútoku, kdy vstřelil vyrovnávací branku po nedorozumění domácí obrany. Hra se postupně vyrovnávala, přičemž vyloženou šanci ke konci poločasu spálil Gavenda. Po obrátce se hrálo převážně na půli Kostelce, ale čím více se domácí tlačili do koncovky, tím více se jim lepila smůla na kopačky. Nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. Až dvacet minut před koncem strhl kanonýr Gavenda vítězství na stranu Ludkovic, když se nejlépe zorientoval ve skrumáži. Potom ještě mohli domácí navýšit náskok z nařízeného pokutového kopu, ale hostující brankář Ondráček byl proti. Branky: Mikulášek, Gavenda – Korvas. Rozhodčí: Dlouhý – Šerý, Belka. Ludkovice: Mikel R. – Mikulášek, Gregor, Dvorník, Bartoš, Kunorza R., Štěpaník, Mikel S., Hamouz, Kunorza F., Gavenda. Střídali: Čech, Nevařil, Hanák P. Kostelec: Ondráček – Kolář, Kukla, Vaculík, Staněk, Nedbálek, Bačák, Korvas, Novotný, Vančík, Grác. Střídali: Mezírka, Votava.

1. Tečovice 22 16 3 3 67:32 51
2. Jaroslavice 22 15 3 4 49:20 48
3. Tlumačov 22 16 0 6 50:26 48
4. Ludkovice 22 12 6 4 39:23 42
5. Štípa 22 12 3 7 59:29 39
6. Dolní Lhota 22 9 9 4 39:27 36
7. Veselá 22 11 0 11 39:35 33
8. Vysoké Pole 22 10 1 11 34:48 31