JAROSLAVICE - TEČOVICE 5:3 (1:1)

Utkání začalo za silného větru. První brankovou šanci měli Jaroslavičtí, ale gólman střelu vyrazil. V 10. minutě po rohovém kopu vstřelili první branku Tečovičtí, následně zahrozili z přímého kopu. První poločas se odehrával většinou ve středu hřiště. Domácí se dočkali vyrovnání pět minut před přestávkou, kdy se prosadil Sviečka. Po změně stran začali Jaroslavičtí náporem a v 50. minutě po chybě brankáře Tečovic se dočkali druhé trefy zásluhou P. Švacha.

Tečovičtí však nesložili zbraně a dvěma slepenými góly Paly po hrubých chybách středu obrany soupeře strhli vedení na svou stranu. Domácí se z tohoto úderu dlouho vzpamatovávali a až střídáním se opět dostali do tempa. Za svůj zlepšený projev byli odměněni v 70. minutě Batíkem. Další a poslední obrat v zápase dokonali jaroslavičtí fotbalisté čtvrt hodiny před koncem po pokusu Polácha, přičemž o stvrzení vítězství se v 80. minutě postaral střelou z dálky opět Batík.

Branky: Batík 2, Sviečka, Švach, Polách - Pala 2, Vicher. Rozhodčí: Střelec - Sedlář, Mikoška. Jaroslavice: Žbel - Borský, Zelík, Podéšť, Červenka, Buráň, Sviečka, Polách, Macalík, Dudr, Švach P. Střídali: Maršálek, Batík, Švach M. Tečovice: Mahdal - Družbík, Dostál, Křen, Středulínský, Poulíček, Čeleďa, Hynčica, Vicher, Pala, Ondík. Střídali: Polomík, Prokop.

NEVŠOVÁ - ÚJEZD 0:3 (0:1)

Do utkání vstoupili domácí velkým tlakem, jehož výsledkem bylo „spálení“ tří vyložených šancí. Pořekadlo Nedáš - dostaneš se zcela naplnilo pět minut před přestávkou. Po jednom z mála rohových kopů šli Újezdští do vedení. Kdo čekal, že Nevšová po změně stran zabere, mýlil se. Hosté laxní hru domácích ztrestali druhou trefou po další hrubici soupeřovy defenzivy. Zlomení fotbalisté Nevšové museli ještě v závěru spolknout třetí hořkou pilulku.

Branky: Pavlík 2, Juřica. Rozhodčí: Frajt - Ruman J. ml., Šulc. Nevšová: Malaník - Vacula, Liška, Vysocký, Kudelka, Munster, Tomšů, Juriga, Srcháček, Topič, Šoman. Střídal: Chmela. Újezd: Talčík - Dohnal, Juřica, Bělaška, Belžík, Šandor, Juřík, Častula, Hlavička, Vaculín, Pavlík. Střídali: Sucháček, Slovák.

NÁVOJNÁ - BŘEZOVÁ 4:0 (2:0)

I když první poločas přinesl vyrovnaný průběh hry, byli to domácí fotbalisté, kteří dokázali vstřelit branku, čímž se uklidnili a převzali iniciativu. Ta se naplno projevila po změně stran, kdy Návojná přehrávala soupeře po všech stránkách a navíc své vítězství zvýraznila dalšími dvěma góly po pěkných kombinačních akcích.

Branky: Řehák P., Šenkeřík A., Janáč V., Řehák J. Rozhodčí: Lebloch - Máčalík, Jungwirt. Návojná: Šenkeřík J. - Vaněk M., Kolínek J., Vaněk M., Ptáček V., Řehák M., Janáč V., Řehák Z., Řehák P., Řehák J., Šenkeřík A. Střídali: Hořák R., Řehák B., Řehák J. Březová: Špaček - Bednařík, Zvonek, Nášel, Zedníček, Večeřa D., Večeřa J., Starý, Macík, Pagáč, Stuchlík. Střídali: Zedníček, Macík, Bocheza.

SEHRADICE - DOLNÍ LHOTA 2:0 (1:0)

Domácí nastoupili v kombinované sestavě po zranění několika hráčů, ale na jejich hře to nebylo znát. Sehradičtí svou hru postavili na dobré defenzivě, která jim vycházela po celý zápas. Navíc z rychlých protiútoků do otevřené obrany stříleli branky. Hosté, na kterých byla znát zkušenost několika hráčů, byli herně lepším mužstvem, ovšem navrch měli pouze po velké vápno. Sehradičtí si za bojovnost tři body zasloužili.

Branky: Nášel, Ludík. Rozhodčí: Mikeska - Dlouhý, Šerý. Sehradice: Kozubík - Ludík, Žáček V., Janček, Zmeškal, Zavadil, Mikel, Dobrota, Žáček M., Kolařík, Nášel. Dolní Lhota: Barcuch - Baumbach, Zoubek, Repatý, Šustek, Smolek, Lysák, Obadal, Remeš, Zerzan, Masař. Střídal: Plášek.

BŘEZNICE - ŠTÍPA 2:1 (1:1)

Úvodních pár minut patřilo hráčům Štípy, ale oslabené mužstvo domácích, jehož klíčoví hráči se v posledních utkáních zranili, se nevzdávalo, i se svými náhradníky nedovolilo soupeři výrazněji ohrozit branku. Ve 28. minutě po ojedinělé, ale velmi pěkné kombinační akci vstřelil úvodní gól P. Stuchlík. Tentýž hráč měl možnost v závěru první půle zvýšit náskok Březnice, ale trefil pouze tyč. Paradoxně v úplném závěru vyrovnal po skrumáži hostující Doležel. Ve druhém poločase se střídaly nebezpečné protiútoky na obou stranách. V 76. minutě po nařízeném pokutovém kopu rozhodl utkání domácí Ambrož. Do konce utkání si domácí již vítězství pohlídali.

Branky: Stuchlík P., Ambrož - Doležel. Rozhodčí: Měřička - Kozubík, Schmied. Březnice: Dyšlevský - Hnátík, Stuchlík V., Adamík, Pospíšil, Soukup, Hubáček, Štěpánik, Teplý, Dobeš, Stuchlík P. Střídali: Ambrož, Hanačík, Vyoral. Štípa: Langer - Mlýnek, Staník, Hrančík M., Sovják, Fojtík, Luňák, Krajča, Doležel, Hrančík L., Beránek. Střídali: Nuhlíček, Štěpaník.

SK VIZOVICE - TLUMAČOV 4:1 (3:1)

Do utkání vstoupila obě mužstva útočně, střídaly se šance na obou stranách. První proměnili domácí, přičemž o dvě minuty později již zvyšovali na 2:0. Poté Tlumačovští snížili na rozdíl gólu, ale do konce poločasu dokázali zlomit odpor soupeře třetí trefou. Třebaže do druhého poločasu vstoupili domácí uspokojeni, po většinu času se hra odvíjela mezi šestnáctkami. Hosté si po změně stran nevytvořili žádnou vyloženou příležitost, naopak Vizovičtí v závěru své vítězství stvrdili čtvrtým gólem.

Branky: Machač 2, Surý, Holík - Mudřík. Rozhodčí: Uhlár - Sedlář, Hruška. SK Vizovice: Kafka - Holík, Surý, Novák, Kudrnáč, Řepa, Valenta, Velev, Murka, Lukáš, Machač. Střídali: Světlík, Drga, Hrachový. Tlumačov: Tyl - Zimčík, Ulman, Bača, Dvořák, Duroň, Malý, Mudřík, Kvasnička, Pšeja, Jonášek J. Střídali: Jonášek Z., Škrabal, Švenda.

LUDKOVICE - NAPAJEDLA B 3:0 (1:0)

Utkání začalo ve svižném tempu z obou stran. Domácí se ujali vedení již v 6. minutě po kombinační akci. Od této chvíle Ludkovičtí ovládli hru, ale z mnoha šancí se jim nepodařilo skórovat. Rezerva Napajedel prakticky neohrozila branku soupeře. Druhý poločas se nesl v sérii nepřesností, přesto se podařilo domácím vstřelit druhý šťastný gól. Vítězství Ludkovičtí pečetili čtvrt hodiny před koncem, kdy po chytré přihrávce kapitána Holíka rozvlnil síť záložník Bartoš.

Branky: Kunorza F., Gavenda, Bartoš. Rozhodčí: Slovák J. - Slovák, Mikulík. Ludkovice: Hanák - Štěpánů, Mikulášek, Holík, Suchý, Dvorník, Kunorza M., Mikel S., Bartoš, Kunorza F., Gavenda. Střídali: Hamouz, Hanák, Mikel T. Napajedla B: Holomek - Bičan, Roubal, Vrzala, Říčař, Trvaj, Janča, Sedláček, Hajduk, Benedikt, Kurzer. Střídali: Pavlačík, Červíček.

1. SK Vizovice 19 12 3 4 58:24 39
2. Březnice 19 10 3 6 45:34 33
3. Dolní Lhota 19 10 3 6 31:25 33
4. Napajedla B 19 9 4 6 49:38 31
5. Újezd 19 8 5 6 35:34 29
6. Jaroslavice 19 8 4 7 44:41 28
7. Tlumačov 19 8 4 7 28:28 28
8. Sehradice 19 7 6 6 26:23 27