Naopak druhé SK Vizovice si hladce pohrály s Malenovicemi. Důležité tři body vydřely v záchranářském střetnutí Louky nad Míškovicemi. Vedoucí mužstvo skupiny C Osvětimany nadělilo Kudlovicím devět branek. Třemi brankami se blýskl hostující Dobeš, naopak domácím nestačil ani hattrick Hložného.

Vel. Karlovice B - Zašová 0:4 Brňovják, Pobořil, Holiš, Krupa, Janová - Hor. Lideč 3:5 Filgas Z., Mišun, Fojtů - Fojtík, Eliášek, Seidl, Sporek, Bambuch, Val. Meziříčí B - Choryně 4:0 Škorňa, Ondruch, Sovák, Rejchrt. Zápasy Val. Polanka - Val. Příkazy, Lhota u Vs. - Poličná, Prostř. Bečva - Val. Bystřice, Podlesí - Hovězí byly odloženy pro nezpůsobilý terén.

RUSAVA - SLAVIČÍN B 1:2 (0:0)
Na Rusavě se odehrál zápas hodně slabé úrovně. V první půli se střídaly šance na obou stranách, které však Bílek a Zelený neproměnili. Po přestávce však byla Rusava tragická. Několikrát skvěle zasáhl Palát, ovšem po jeho podklouznutí vstřelil Both vedoucí gól Slavičína. Hosté se však neradovali dlouho. Hned z rozehrávky se pustil proti jedenácti Bílek, krásně obešel pět hráčů a s notnou dávkou štěstí vyrovnal. Zanedlouho ale šli hosté opět do vedení, když se podruhé prosadil Both a určil konečný výsledek. V závěru hosté ještě nastřelili dvakrát břevno.
Branky: Bílek - Both 2. Rozhodčí: Olša - Novák, Zapletal, 90 diváků. Rusava: Palát - Dastych, Šimčík, Liška (85. Havránek), Mir. Vaculík - Zelený, Gomola, Mich. Vaculík, V. Pavelka (46. Vaněk) - Bílek, Janečka (46. Šíp). Slavičín B: Škovran - Fojtík, Korvas, Bureš, Remeš, Ocelík, Struhař, Frolo, Kulíšek, Floreš, Both. Střídali: Šála, Dorůšek, Bartoš.

SK VIZOVICE - MALENOVICE 4:0 (1:0)
Utkání se na těžkém terénu odehrávalo od začátku za převahy domácího celku. Vizovice nejdříve nastřelily dvakrát konstrukci branky soupeře. Až ve 28. minutě se poprvé prosadil střelec Laciga. Do poločasu se už skóre nezměnilo, ale hned ve 47. minutě zvýšil Velev na dvoubrankový rozdíl. Hosté sice bojovali, ale k žádné vyložené šanci se nedostali. O sedm minut později se podruhé prosadil kanonýr Laciga a prakticky rozhodl o vítězi. Čtvrt hodiny před koncem ještě stejný hráč upravil výsledek a završil svůj hattrick.
Branky: 28., 55. a 75. Laciga, 47. Velev. Rozhodčí: Měšťánek - Mihálik, Sadil. SK Vizovice: Kafka - Světlík (59. Surý), Novák, Kudrnáč, Polách, Valenta, Velev, Laciga (81. Studeník), Murka (69. Drga), Lukáš, Machač. Trenér: Kolenič. Malenovice: Hovadík - Novák (70. Vítek), Válek, Struška, Střelec, Brázda, Dyšlevský, Roubal, Plachý (81. Putna), Vichorec (72. Kostka), Blaha.

ADMIRA HULÍN - LUBNÁ 2:0 (2:0)
Z důvodu silného deště se utkání v Hulíně odehrálo na umělé trávě. Admira byla od začátku aktivnější a vytvořila si několik slibných šancí, které se podařilo proměnit až ke konci prvního poločasu. První gól vstřelil Spáčil, který krásnou střelou z 25 metrů pod břevno poslal domácí do vedení. O čtyři minuty později se probil do vápna Hradil a střelou k tyči zvýšil vedení Admiry. Po změně stran si již Admira hlídala otěže zápasu ve svých rukou, které již nepustila.
Branky: 40. Spáčil, 44. Hradil. Rozhodčí: Němec, 20 diváků. Admira Hulín: Nebuchla - Nedbal M., Nedbal P., Jurášek, Janda, Polák, Spáčil, Hradil, Kubo (64. Vyvlečka), Kytlica (72. Czomor), Simerský M.

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - SLAVKOV POD HOSTÝNEM 1:0 (0:0)
Hned v úvodu zápasu měli hosté velkou příležitost, kterou výborným zákrokem zlikvidoval domácí brankář Malaník. Poté převzali hru do svých rukou domácí. Celý poločas marně dobývali branku hostů, ale bez brankového efektu. Po obrátce pokračoval souvislý tlak Štítné a po necelé hodině se také dočkali, když se jim podařilo vytěžit z územní převahy vedoucí branku. Štítná stále útočila, ale pořád narážela na obranný val hostů. Když stále nepřicházela uklidňující trefa, začali se do útoku tlačit hosté. Byli dokonce blízko vyrovnání, ale své velké šance v závěru nevyužili.
Branka: 56. Šuráň J. Rozhodčí: Kotačka, 100 diváků. Štítná: Malaník - Sloboda - Machuča, Kořenek, Šuráň P. - Šuráň J., Tkadlec (53. Polách), Vaculík (90. Řemeslníček), Liška - Hnaníček, Šenkeřík (80. Holba). Slavkov: Mikulčák K. - Benda, Františák, Jemelka, Kužel (55. Sadil) - Kostov, Mikulčák V., Krajcar P., Grygar - Krajcar D., Románek (75. Krajcar Z.).

LOUKY - MÍŠKOVICE 1:0 (1:0)
Pro domácí bylo toto utkání z hlediska zisku bodů velmi důležité a bylo to také od úvodních minut na jejich hře vidět. Zatlačili svého soupeře na jejich polovinu a rychlými akcemi ohrožovali branku hostů. Po jedné z nich na jeden dotek korunoval převahu gólem v 7. minutě domácí T. Malota. Po vstřelené brance však Louky zbytečně polevily z nátlakové hry a hosté získali územní převahu. Do vážnějších příležitostí je nepustila dobře a pozorně hrající obrana domácích. Po změně stran Míškovice stále více obléhaly domácí svatyni a vytvořily si souvislý tlak, ale bez gólového efektu. Louky spoléhaly na rychlé kontry, ovšem ani Laciga a Malota ze svých šancí neskórovali. Domácí vydřeli důležitý tříbodový zisk a cenné vítězství nad nepříjemným soupeřem.
Branky: 7. Malota. Rozhodčí: Dujíček, 150 diváků. Louky: Janča – Janků, Machala, Šimurda, Machů, Laciga, Mičola, Štěpánek, Horák, T. Malota, Michalovský. Na střídání: Landt, Uhlár, Navrátil, Janota. Trenér: I. Malota. Míškovice: Hložek - Javora, Sieklik, Mrázek, Bielik, Kopřiva, Kopřiva, Matulík, Krajča, Závrbský J., Zapletalík. Střídali: Stoklasa, Skotek. Trenér: Skramuský.
Zápasy Těšnovice - Fryšták a Holešov B - Kelč odloženy pro nezpůsobilý terén. Dohrávka 20. kola: Míškovice - Malenovice 4:2 Kopřiva, Mrázek, Zapletalík, Matulík - Kostka,Vichorec.

SUŠICE – KORYČANY 2:2 (2:1)
Za vytrvalého deště, ale na perfektně připraveném hřišti začali lépe domácí, jenže Šur své dvě tutovky nevyužil. Jak se má se šancí naložit, mu v 15. minutě předvedl Vyorálek a Sušice vedly – 1:0. Pak převzaly taktovku Koryčany a Lysko po půlhodině hry srovnal. Domácí ale ještě zabojovali a těsně před odchodem do kabin se krásně trefil Mikulík – 2:1. Po přestávce mohli domácí svůj náskok několikrát potvrdit, jenže se tak nestalo a hosté je za to potrestali. Sedm minut před koncem přetavil velký tlak v zasloužené vyrovnání Lysko – 2:2.
Branky: 15. Vyorálek, 44. Mikulík – 33. a 83. Lysko. Rozhodčí: Družbík. Diváci: 70. ŽK: Vyorálek. Sušice: Dúbrava – Skopal T., Kaštánek (69. Chybík), Hejda, Vyorálek, Omachlík, Šur, Urbanec, Šlechta, Fojtášek, Mikulík. Trenér: Surý. Koryčany: Vrba – Marek, Mušálek, Věžník, Samsonek, Petroš, Foltýn (86. Vybíral), Posolda (80. Lupínek), Kvita, Lysko, Jančík. Trenér: Věžník.

KUDLOVICE – OSVĚTIMANY 3:9 (1:4)
Hosté potvrdili svou suverenitu v letošním ročníku soutěže. Domácí jim k tomu pomohli hodně vlažným začátkem a po hrubých chybách prohrávali v 18. minutě už 0:3. Pak ale Kudlovice vyrovnaly hru a podařilo se jim zkorigovat výsledek na 2:4. Potom ale přišly další dvě branky do Tomaštíkovy sítě, z toho jedna vlastní, a domácí totálně rezignovali. Na hřišti už existovalo pouze jedno mužstvo a zápas nakonec skončil málo vídaným debaklem.
Branky: Hložný 3 – Dobeš 3, Trávníček, Drobil, Křemeček L., Křemeček R., Macek, vlastní. Kudlovice: Tomaštík – Kraváček, Chmelař, Pekárek, Bohun, Klajn, Maňásek (46. Ježek), Hložný, Suchoň (27. Najbrt), Hruška (60. Vaculík). Osvětimany: Brázdil – Březina, Křemeček L., Drobil, Křemeček R., Brhel, Trávníček (69. Zapletal), Udržal, Říha, Macek, Dobeš.

BOJKOVICE - JALUBÍ 1:1 (0:0)
Utkání potvrdilo, že boj o záchranu se až do konce soutěže bude týkat celé poloviny celků. Na těžkém podmáčeném terénu se hrál fotbal nevalné úrovně. Domácí měli v první půli hru ve své moci, nědějné akce ale nedokázali dotáhnout do gólového konce. Podle stejného scénáře se „jelo“ i po změně stran. Velkou šanci Hankeho zlikvidoval gólman Engler, když už jej stejný hráč překonal, zachránila Jalubí tyč. Vzápětí stejnou mincí, tedy střelou do tyče, zahrozil na druhé straně Bičánek. Z následného rohu se však hosté překvapivě ujali vedení, když L. Gajdorus hlavou zamířil přesně do šibenice – 0:1. Domácí odpověď ale přišla rychlostí blesku. Ze dvaceti metrů se do míče opřel sváteční střelec Valíček a přízemní střelou trefil přesně k pravé tyči – 1:1. V závěru si obě mužstva vytvořila tutové šance, gólmani Kúdela a Engler ale čarovali, a tak už se výsledek nezměnil.
Branky: 73. Valíček – 71. L. Gajdorus. Rozhodčí: Minarčík. Diváci: 90. Bojkovice: Kúdela – Lebánek, Valter, Spáčil, Krč – Mlček, Zoubek, Floreš, Valíček – Varga, Hanke. Trenér: Hořák. Jalubí: Engler – Kříž Jar., Gajdorus K., Huťka, Kříž Jan – Doseděl, Zich, Janeček, Bičánek – Dobiáš, Hanáček (13. Gajdorus L.). Trenér: Šilc.

ZLECHOV - ŠUMICE 1:0 (0:0)
Utkání se hrálo podle zlechovských not, dobře fungující obranu hostí se ale domácím hráčům nedařilo přelstít. A když už se to náhodou povedlo, postavil se jim do cesty výborně chytající Šidlo, který mimo jiné zlikvidoval několik pokusů aktivního Zajíce. Jednou byl ale i on krátký. Kedra elegantně vysunul Kremra, který podél padajícího gólmana Šumic vstřelil jedinou branku utkání.
Branky: 53. Kremr. Zlechov: Vendel – Ondříšek, Kedra, Vaněk H., Machala, Tománek, Šebák, Zajíc, Kremr, Slavík (46. Vaněk T.), Bureš (85. Matějka). Šumice: Šidlo – Velecký (85. Ondřej), Kandrnál, Mudrák, Synčák (65. Žampach), Marek, Jankůj, Juřeník, Gregor, Novák, Mikulec.

SLAVKOV – UHERSKÝ OSTROH 2:1 (1:1)
Domácí měli hru ve své moci, jenže ve 21. minutě proplachtil Kočišův trestný kop až do slavkovské branky a hosté nečekaně vedli – 0:1. Domácí svého soupeře dál mačkali a ve 35. minutě srovnal Bahulík na 1:1. Po přestávce měli domácí trvalou převahu, ale na obranu soupeře vyzrál jen Švardala, který v 70. minutě vsítil vítěznou branku. Hosté hráli dvě třetiny zápasu bez vyloučeného Kunovjánka.
Branky: 35. Bahulík, 70. Švardala – 21. Kočiš. Slavkov: Pochylý – Salát, Zimčík, Stojaspal, Kovačovič (70. Kadaši) – Polášek, Bahulík (85. Kotásek), Švardala, Štěrba – Šimek, Zajíc. Trenér: Kopeček. Uh. Ostroh: Matuška – Kočiš, Zugar, Hlůšek, Vlk, Kolář, Knotek (60. Horák), Kusák, Čápek, Kunovjánek, Boček.

JISKRA OTROKOVICE - ZLÁMANEC 0:0
Za trvalého deště se domácí pokusili složit reparát za nevydařený zápas v Osvětimanech, což se jim však nepovedlo. K vidění byl oboustranně bojovný fotbal, šancí se však urodilo pomálu. V první půli se o největší vzruch postarali ve 40. minutě hosté. Závar v bezprostřední blízkosti levé tyče však gólman Jiskry Maťašovský vyřešil. Ve druhé části šla na těžkém terénu kvalita hry ještě o něco níž, oba gólmani se zahřáli jen občas, a to většinou při lapených centrech. Nejhezčí okamžik viděli diváci čtvrt hodiny před koncem, když Sotolářova falšovaná rána jen o centimetry přeletěla levou šibenici soupeřovy svatyně.
Rozhodčí: Vlašic – Doležal, Tobolák. ŽK: Ondráš – Holoubek, Němec. J. Otrokovice: Maťašovský – Štěpaník (46. Šmedek), Zvonek, Zimčík, Z. Šnajdr – Spurný, Martinec, Čonka (51. Kameník), Ondráš – Žárský, Koplík (46. Sotolář). Trenér: J. Penner. Zlámanec: Noha – Šuranský, Holoubek, Mišurec, Štefka – Sadil, Brázdil, Jirsák, Němec – Damborský, Stašek (57. Hladký). Trenér: C. Řezníček.

Zápas Strání – Hluk B byl odložen pro nezpůsobilý terén.