Panteři zabodovali naplno

Zlínsko - Rozdílně se vedlo regionálním družstvům v17.a 18.kole druhé ligy florbalistů. Otrokovičtí Panteři vybojovali výhru nad Horní Suchou iProstějovem, Slavičín ovšem uhrál pouze remízu sHorní Suchou.

27.2.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

OTROKOVICE– HORNÍ SUCHÁ 7:5 (2:1, 5:4, 0:0)

Panteři byli po celý zápas aktivnější a vprůběhu druhé části vedli už 7:3. „Hráli jsme zodpovědně vdefenzivě a byli rovněž pohotovější ve střelbě,“ chválil své družstvo domácí útočník Michal Hradil.

Branky Otrokovic: Hradil 2, Zezulka, Kundera, Mikšík, Kořený, M.Krkoška.

OTROKOVICE– PROSTĚJOV 11:9 (2:3, 4:4, 5:2)

Votevřené partii rozhodly Otrokovice ozisku tří bodů až ve třetím dějství. „Byli jsme fyzicky zdatnější a soupeře předčili také vrychlosti,“ podotkl Hradil.

Branky Otrokovic: Soldán 3, Kubíček, Velev, Hradil, Mikšík, Saramák, M.Krkoška, Nagy, Zezulka.

SLAVIČÍN– PROSTĚJOV 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Přímý souboj osestupové pozice domácí nezvládli. Vdramatickém utkání sice stačil Jan Janeček vposlední minutě druhé třetiny srovnat, ale Hanáci necelé tři minuty před koncem strhli vítězství na svoji stranu. „Vzávěru při naší power play mohli ještě vyrovnat Papež a Jan Janeček, ovšem štěstí bylo kProstějovu nakloněno až do poslední sekundy zápasu,“ smutnil kouč poražených Jan Janeček starší.

Branka Slavičína: Jan Janeček mladší.

SLAVIČÍN– HORNÍ SUCHÁ 3:3 (2:0, 0:0, 1:3)

Valaši opět bez opor Tománka a Máčaly vedli už 3:0, přesto 54sekund před závěrečným hvizdem hosté zachránili remízu. „Při nabytí nadějného náskoku jsme polevili vkoncentraci, a to se nám stalo osudným,“ konstatoval smutně Jan Janeček starší.

Branky Slavičína: Papež 2, Jan Janeček mladší.

hot

27.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

Cigarety. Ilustrační foto.

Padělky cigaret za miliony byly prý jen odpad

instalatér, ilustrační foto

Opravy – kdy je hradí nájemce a kdy pronajímatel?

Hokejisté Zlína zahájili přípravu. Na ledě byli i Freibergs, Zagrapan i Sedláček

VIDEO / Lotyšský obránce Ralfs Freibergs, slovenští útočníci Marek Zagrapan, Radoslav Illo a pět hráčů z prvoligového Přerova. To byly nové tváře na úvodním tréninku extraligových hokejistů Aukro Berani Zlín na ledě PSG arény.

Protančená Zádveřická noc

I když bylo v sobotu večer v Zádveřicích-Rakové zataženo, přesto tam zářily hvězdy. Konala se tam totiž už po jedenácté Zádveřická rocková noc pod hvězdami. V zádveřickém sportovním areálu to pěkně vřelo, prostor před pódiem byl zaplněný do posledního místečka.