LUŽKOVICE – VLACHOVICE 4:0 (2:0)

Utkání nebylo zdaleka tak jednoznačné, jak napovídá výsledek, duel byl totiž vyrovnaný. Přestože Vlachovičtí měli více ze hry, domácí byli efektivnější v koncovce. Klíčovým okamžikem byl úvod první půle, kdy domácí vstřelili třetí gól, který hosty definitivně položil. Branky: Novotný 2, Bařina, Ronza. Rozhodčí: Hladiš – Veselský, Kypr. Lužkovice: Jenček – Albert, Batík, Čala, Masařík – Kubát, Novotný, Škrabal, Polepil – Bařina, Ronza. Střídali: Procházka, Gajdošík.

VAL. KLOBOUKY – BRUMOV B 0:3 (0:1)

Domácí doplatili na neproměňování šancí a nedokázali se vyrovnat s těžkým terénem. Naopak rezerva Brumova dokázala trestat chyby soupeře. Již v 17. minutě otevřel skóre J. Řehák, čímž stanovil poločasový výsledek. Osm minut po přestávce se trefil i D. Řehák. Vítězství Brumova stvrdil z pokutového kopu Kolínek. Přestože domácí se ještě nepříznivý vývoj pokusili korigovat, hosty podržel výborný brankář. Branky: 17. J. Řehák, 53. D. Řehák, 74. Kolínek pen. Rozhodčí: Hrbáček – Poláček, Mejzlík. Valašské Kloubouky: Marcaník – Častulík, Kozubík, Nedavaška, Martinek – Zoubek, Nahodil, Ptáček, Nevrlka – Beňo, Maňas. Střídali: Krahula, O. Novák.

PODKOPNÁ LH. – JUŘINKA 1:0 (0:0)

Bojovné utkání na těžkém terénu začali lépe domácí a vytvořili si i několik gólových příležitostí. Po čtvrthodině hry se zranil domácí Bořuta, který tak rozšířil početnou marodku svého mužstva. Hosté si v prvním poločase vytvořili jen jednu šanci, kterou však neproměnili. Pět minut před koncem byl vyloučen po druhé žluté kartě hostující hráč. Ve druhé půli fotbalisté Podkopné Lhoty jasně dominovali a vytvářeli si gólové šance. Rozhodující moment přišel v 71. minutě, kdy přesnou hlavičku Mahďáka zakončil Minařík. Domácí si vytvořili ještě dvě dobré příležitosti, kdy nastřelili břevno, ale na výsledku se nic už neměnilo. Branky: Minařík. Rozhodčí: Houdek, Bernatík, 150 diváků. Podkopná Lhota: Valčík – Psota, Čunek, Videman, Mahďák, Bečica, Bořuta, Minařík, Holeňák, Tkáč, Výmola, Červenka, Srovnal, Štalmach, Staněk. Trenér: Vl. Bořuta.

ZUBŘÍ – LUKOV 1:2 (1:0)

Hosté byli od začátku zápasu aktivnější. Scházel jim však důraz. Po jedné z akcí zastavili domácí lukovského Šumšala jen za cenu faulu. Exekutor Vitovský však penaltu zahodil. Naopak domácí se z nařízeného pokutového kopu ujali vedení. Hosté svůj výkon ve druhé půlce zlepšovali. Po zranění Hudečka přešel do útoku T. Brázda, který obranné řady domácích řádně rozhýbal. Výsledkem bylo srovnání T. Teplým. Hrál se fotbal nahoru – dolů, obě mužstva chtěla zápas zlomit na svoji stranu. Lukovští se druhým pokutovým kopem dostali do vedení, které již do konce utkání nepustili. Branky: Jurajda – Teplý, Košař. Rozhodčí: Skalický – Stodůlka, Žniva. Lukov: Jokl – Šimčik, T. Brázda, Dobiaš, L. Vitovský, M. Teplý, Košař, Štěpán, Šumšal, Hudeček, T. Teplý. Střídali: J. Brázda, Kovář.

VIDČE – PŘÍLUKY 1:2 (0:0)

Domácí si v utkání vytvořili několik velmi dobrých střeleckých příležitostí, ale nastřelili pouze tyč, břevno a nebo vyhořeli na brankáři Ondášovi. Také Příluky si vytvořily slibné šance, avšak zůstaly nevyužity. Až v 83. minutě vstřelil Machalíček vedoucí branku hostů, navíc o pět minut později Vlček vedení navýšil. V samém závěru sice Vidče vstřelilo kontaktní gól, ale k vyrovnání mu už scházel čas. Branky: Vala – Vlček, Machalíček. Rozhodčí: Rovenský – Dokoupil, Žniva. Příluky: Ondráš – Bělíček, Čelůstka, Kolínek, Dederle, Vlček, Nesvadba, Frolek D., Zedníček D., Strachoň, Machalíček. Střídali Zedníček K., Svozil.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Lidečko – Hutisko 0:3 Macíček, Koláček, Škopek, Hrachovec – Dol. Bečva 2:0 Kabeláč, Cáhlík.

MLADCOVÁ – ZBOROVICE 5:1 (1:1)

Na podmočeném trávníku se v první půli hrálo vyrovnané utkání. Branky začaly padat až těsně před přestávkou. Vedení se ujali hosté, když tečovanou střelu ještě stihl Hrnčiřík vyrazit, ale pro dobíhajícího Vybírala už nebylo zakončení problémem. Domácím se povedlo ještě do poločasu vyrovnat, když se zblízka prosadil Pindryč. Druhá půle se již hrála za převahy Mladcové, která o důležité výhře rozhodla dvěma slepenými góly zhruba po hodině hry. Nejprve po pěkné kombinaci dorazil Vyvlečkovu střelu Jiří Struška a dvě minuty nato hlavičkoval odražený míč do branky jeho bratranec Lukáš. V samotném závěru ještě domácí upravili výsledek dalšími dvěma góly. Branky: 44. Pindryč, 59. J. Struška, 61. L. Struška, 88. Zbořil, 90. Petlach z pen – 41. Vybíral. Rozhodčí: Dokoupil – Rovenský, Batík. Mladcová: Hrnčiřík – Murka, Vyvlečka, L. Struška, Lukovský – Petlach (90. Hradil), Mich. Dlabač, Dav. Vaněk, J. Struška – Korch (75. Zbořil), Pindryč (83. Kokeš). Zborovice: Chytrý – Plšek, Tesař, Švejcar, Kojetský (64. Šumbera), Vaňák, Šuta (82. Laube), Štěpánek, Vybíral, Krejčí (73. Nevrkla), Bezlezina.

BŘEZOLUPY – ŽALKOVICE 5:2 (1:0)

V pro obě mužstva důležitém utkání vyšel úvod lépe domácím, když se už v 8. minutě trefil po rohu hlavou Vycudilík. Pak hra upadla do průměru, jelikož se odehrávala mezi šestnáctkami. Před přestávkou Březolupy spálily dvě tutovky. Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí, když si Kundrt udělal z hostujících zadáků slalomové tyče a s přehledem dal druhý gól. Hosté otevřeli hru, čehož domácí dokonale využili ke vstřelení dalších branek Vávrou a Michálkem po rychlých brejcích. Hosté potom korigovali výsledek po pětiminutovém výpadku domácí obrany. Jistotu tří bodů dal domácím Kundrt, který proměnil penaltu po faulu na Vávru. Domácí tak konečně protrhli střeleckou smůlu, která je provázela od začátku soutěže. Branky: 47. a 77. z pen. Kundrt, 8. Vycudilík, 57. Vávra, 69. Michálek – 70. Sova, 75. P. Horák. Rozhodčí: Vitásek – Mikoška, Družbík, 150 diváků. Březolupy: Uhlík – Johaník, Procházka, Vycudilík (62. Hrbáček), Jevický, Michálek (80. Pavlík), Kundrt, Zelík, Soška (75. Bernatík), Vávra, Drga. Žalkovice: Vymětal – Sanislo, Štětina, Bouchal, Zatloukal, L. Horák, Přikryl, Sova, Kalinec, Salajka, P. Horák.

BORŠICE – KVASICE 3:0 (1:0)

Úvodní minuty patřily hostům. Dobře kombinovali a vytvořili si územní převahu, ovšem chyběla jim finální přihrávka a vytvoření gólové šance. Od 20. minuty Boršičtí hru vyrovnali a postupně si začali vytvářet příležitosti. První byla ve 28. minutě, kdy se Martin Dufek ocitl před brankářem Kvasic, ale výborně chytající Vymazal zabránil ve změně skóre. Do poločasu Boršice zahodily další dvě vyložené brankové tutovky. Když se zdálo, že poločas skončí bez branek, tak Bihári nádherně odcentroval a hlavička Martina Dufka poslala Boršické do vedení. Na úvod druhého poločasu se domácí již nenechali zaskočit a tlačili se před brankáře Kvasic. V 62. minutě unikl z levé strany opět Martin Dufek a střelou na zadní tyč prakticky rozhodl utkání. Hosté si poté vytvořili velkou šanci, ale kanonýr Kvasic Raiskup hlavou přestřelil odkrytou branku. Pět minut před koncem utkání sehráli domácí nejpohlednější akci zápasu, kdy Vrábeľ odcentroval, Škrabal pustil Kuzmovi a ten s přehledem k tyči stanovil skóre na konečných 3:0. Branky: 45. a 62. Dufek, 85. Kuzma. Rozhodčí: Mikula, 186 diváků. Boršice: Remeš – Juřík, Hikl, Zach, Marčík, Vrábeľ, Bihári, Hromada, M. Dufek, Kuzma, Škrabal. Střídali: Sokol, Novotný, Trenér: Šimeček. Kvasice: Vymazal – Večerka, Krejčiřík, Otýpka, Raiskup, Musil, Foltýn, Ambrus, Večerka, Otočný, Budinka. Střídal: Droběna. Trenér: Plachý.

NEDACHLEBICE – PRAKŠICE 1:1 (0:0)

V utkání měli po celou dobu mírnou převahu domácí. První gól vstřelili Nedachlebičtí ihned po zahájení druhé půle. V 52. minutě dostal červenou kartu Krčmář, jenž zranil hostujícího Juráka. Až v početním oslabení se hra vyrovnala. Nedachlebičtí mohou litovat dvou neproměněných penalt. Udeřili až v páté minutě nastavení, kdy se prosadil Ondra. Branky: 46. Smolka – 95. Ondra. Rozhodčí: Polaštík – Novák, Schmid. ČK: 52. Krčmář (Nedachlebice). Nedachlebice: Řešetka – Krčmář, Kašný, Urban, Šuranský, Hladiš, Křenek, M. Kaňovský, Smolka (88. J. Kaňovský), Tureček, Šurmánek (75. Pavlíček). Trenér: Klvaňa. Prakšice: Marášek – Matulík, J. Bičan, Němeček, Jurák (55. Zálešák), Dynka, Šimuni, Ondra, Polák (80. Drábek), Kadlček, D. Bičan. Trenér: Roman Hlavín.

OŘECHOV – 1. FC SLOVÁCKO C 3:0 (0:0)

První poločas byl více méně vyrovnaný. Obě mužstva si vytvořila několik šancí, ani jedna z nich však brankou neskončila. Až v druhém poločase se začali prosazovat Ořechovští, kteří svou aktivitou více zaměstnávali obranu Slovácka a stříleli také branky. Na konci utkání měli hosté štěstí, protože výkonnostně polevili a domácím několikrát stály v cestě břevna a tyče. Při lepší střelecké mušce mohlo být vítězství Ořechova ještě výraznější. Branky: 55. Hruboš, 69. Huráb, 77. Brim. Rozhodčí: Janča – Toman, Schnurmacher. Ořechov: Kuchař – M. Žák, P. Žák, Petřek, Krys (77. P. Březina), Váňa (68. Hruboš), Pavlíček, Brim, Zlatý, D. Sklenda (52. Huráb). FC Slovácko C: Bančák – Perůtka, Višláder, Měrka (64. Mikulášek), Hesek, Fryšták, Dolima, Šišák, Blažek (75. Štěrba), Zemánek (77. Hořeňovský).

KNĚŽPOLE – ÚJEZDEC 5:1 (1:1)

Lépe začali hosté, kteří se ve 24. minutě ujali vedení Kobsinkou. Domácí však gólem do šatny vyrovnali. Po přestávce se již projevila větší fotbalová vyspělost borců Kněžpole, kteří soupeři nastříleli čtyři góly. Dva z nich zaznamenal někdejší ligový kanonýr Jiří Kowalík. Podle názoru Újezdce rozhodčí uznal soupeři dvě neregulérní branky z ofsajdu. Branky: Kowalík 2, Kozelek, Palčík, Hlahůlek – Kobsinek. Rozhodčí: Kneisl – Filipenský, Chramcov. Kněžpole: Křivánek – Řezník, Hruboš, Fišer, Palčík, Šustr, Dujka, Kozelek, Hlahůlek, Kowalík, Cinger. Střídali: Trebatický, Tomek, Varga. Újezdec: Konečný – Štěrba, Novosad, Mařica, Kobzinek, Roder, Zemánek, Vystrčil, Tědhal, Pilka, Gregor. Střídali: Mikliš, Janůj, Šmíd. Trenér: Jančář.

DOLNÍ NĚMČÍ – VIKTORIA OTROKOVICE B 3:2 (0:1)

Domácí se do soupeře pustili zhurta. Dostali jej pod tlak, ovšem tři vyložené šance neproměnili. Béčko Viktorie Otrokovice nečekaně udeřilo pět minut před přestávkou Mařákem. Po změně stran si vedení pojistili trefou Z. Zimčíka. Poté však v utkání nastal zásadní zlom. Domácí se odhodlali k nátlakové hře, která přinesla vyrovnání. Dolní Němčí zvýšilo tlak, což Viktorii donutilo k faulům, za což byli potrestáni sedmi žlutými kartami. Navíc čtyři minuty před koncem Maňák udeřil protihráče, za což vyfasoval červenou kartu. Dolní Němčí dokázalo početní výhodu proměnit ve vítězný gól. Autorem rozhodující trefy byl Poruban, který po centru přesně mířil hlavou. Branky: M. Zimčík 2, Poruban – Mařák, Z. Zimčík. Rozhodčí. Růžička – Havránek, Březáček. Dolní Němčí: A. Kadlček – M. Skopal, Kubica, Šmehlík (86. T. Kadlček), M. Zimčík, K. Stojaspal, Krchňáček (90. Bitner), Poruban, Pochylý, Bída (58. Pitner), T. Stojaspal, Z. Skopal. Trenér: F. Kadlček. V. Otrokovice: Sychra – Chlachula, Z. Zimčík, Bača, Dorazil, Ondráš, Mařák, Bořuta, Cahyna (35. Ševčík), Maňák, Gazda. Trenér: Dvořáček.

1. Dol. Němčí 10 7 1 2 29:14 22
2. Boršice 10 6 3 1 17:6 21
3. V. Otrokovice B 10 6 1 3 26:13 19
4. Kněžpole 10 5 2 3 25:18 17
5. Nedachlebice 10 4 3 3 13:12 15
6. Ořechov 10 4 2 4 17:12 14
7. 1. FC Slovácko C 10 3 4 3 13:14 13
8. Újezdec 10 3 3 4 14:19 12