LUKOV - LIDEČKO 3:2 (1:2)
Souboj týmů ze spodních pater tabulky se po předcházejících deštích hrál na terénu, který byl na hranici regulérnosti. Domácí začali báječně a už ve 2. minutě se trefil Tomáš Teplý, jemuž nahrál jeho bratr Michal. Poslední šanci Lukova v první půlce promarnil v 8. minutě T. Teplý. Hosté poté převzali iniciativu a první z nabídnutých šancí zúročili ve 29. minutě po vyšachování lukovské obrany. Ve 45. minutě vyrobila obrana domácích další hrubku a hosté ji po přečíslení potrestali druhou brankou. V úvodu druhého dějství si domácí vytvořili platonickou převahu, která se ještě zvýraznila od 56. minuty po vyloučení A. Číže. Od tohoto okamžiku se hrálo prakticky na jednu branku, Lidečko vytvořilo před pokutovým územím obranný val v osmi hráčích, ale domácí nemohli dlouho najít recept na jeho pokoření. Když už se zdálo, že lukovský stereotyp nenajde cestu k vyrovnání, vypálil pohotově a přesně v 86. minutě T. Teplý. V době, kdy už obě mužstva myslela na remízu, našel Brázda v pokutovém území Macíka, který chladnokrevně zavěsil - 3:2. Branky: T. Teplý 2, Macík - Číž A., Žídek. Rozhodčí: Holub - Kneisl Z., Kypr. ČK: Číž A., 150 diváků. Lukov: Jokl - Králík, T. Brázda, Šimšík, M. Vitovský, Kovář, Štěpán, Šumšal, Drábek, M. Teplý, T. Teplý, Macík, J. Brázda, Velikovský, Vyplel. Lidečko: Hyžák, Kocourek, Fojtík, Kováčik, Ovesný, Číž. A., Gargulák, Kulíšek, Číž R., Havelka, Žídek.

PŘÍLUKY - BRUMOV B 1:0 (0:0)
Hned v první minutě zahrál hostující hráč v pokutovém území rukou a rozhodčí nařídil penaltu, ze které však Zedníček trefil pouze tyč. Neproměněná příležitost však na domácích zanechala psychické stopy a hosté jej přehrávali. Po změně stran však vyběhly na trávníky jiné Příluky a svého soupeře přehrávaly. Po hodině hry Nesvadba utekl po levém křídle, centrem našel Strachoně, který ze šesti metrů propálil brankáře. I nadále měli převahu a vytvořili si i tři tutovky, které však neproměnili. Až osm minut před koncem si Brumov vytvořil jedinou, ale obrovskou příležitost, kterou ale brankář Berger zlikvidoval. Branky: 60. Strachoň. Rozhodčí: Janča - Toman, Krajča. Příluky: Berger - Čelůstka, Kolínek, Machalíček, Dederle - Strachoň, Nesvadba, Vlček, Zahradnický - Frolek D., Zedníček K. Střídali: Zedníček D., Pavelka, Krumpolc.

HRACHOVEC - VLACHOVICE 3:1 (2:1)
Kvalitní podívanou v Hrachovci odstartovali domácí velmi pasivně a výstrahou jim byla v 8. minutě nastřelená tyč Zimkovy branky. V 18. minutě podběhl Martin Vajgl vysoký míč, Zimek první šanci hostí zlikvidoval, ale na dorážku Obadala již byl krátký. Po půl hodině hry vymyslel Vrána akci pro Vajgla, který se trefil přesně k tyči. V 34. minutě domácí zápas otočili Nečasem. V 55. minutě uvolnil Nečas Vránu, jeho střelu zastavil jeden z hostujících obránců na brankové čáře rukou. Za zmaření jasné brankové příležitosti putoval pod sprchy a nařízenou penaltu proměnil Vrána. Branky: 30. Radek Vajgl, 34. Nečas, 55. Vrána - 18. Obadal. Rozhodčí: Skalický - Dokoupil, Zubek. Vlachovice: Fojtík - Olejník T., Olejník D., Simoník, Kovařík, Horáček, Vavrys, Tománek, Dráblík, Obadal, Milch. Střídali: Kupčík, Doruška. Trenér: Měrka.

ZUBŘÍ - LUŽKOVICE 8:2 (4:1)
Zubřané hlavně díky Robertu Jurajdovi a fantastické úvodní čtvrthodině, během níž daly čtyři góly, Lužkovice doslova smetly. Skóre symbolicky otevřel i uzavřel hrdina zápasu Jurajda. Branky: 1., 15, 47., 80. Jurajda, 4. a 59. Drda 2, 8. Hejný, 65. Chumchal - Albert, Ronza. Lužkovice: Šuba - Kovařík, Batík, Čala, Masařík, Bařina, Novotný, Ronza, Polepil, Procházka, Albert. Střídal. Kafka. Trenér: J. Novotný.

VAL. KLOBOUKY - POD. LHOTA 1:3 (0:1)
Hosty dostal do vedení ve 42. minutě Minařík, který tři minuty po návratu ze šatny zvýšil na 2:0 a v 68. minutě završil svůj hattrick. Deset minut před koncem Beňo korigoval, ale na zvrat v zápase to již nestačilo. Branky: 80. Beňo - 42., 48., 68. Minařík. Rozhodčí: Filipenský - Dostálek, Hladiš. Valašské Klobouky: Marcaník - Častulík, Kozubík, Maňas (71. Novák), Martinek, Maček (74. Maček), Kachlík, Nedavaška, Ptáček, Beňo, Nevrlka. Trenér: Charvát P.
DALŠÍ VÝSLEDKY: Vidče - Hutisko 4:4 Kramoliš, Drda, Marák, vlastní - Kalod, Bolf, Petr, Škopek, Dol. Bečva - Juřinka 1:1 Kozák - Škařupa

PRAKŠICE - MLADCOVÁ 2:0 (0:0)
Domácí se v průměrném zápase bez šancí prosadili až v 64. minutě, když po levém křídle unikl Ondra, jehož centr před bránu tečoval obránce Prakšic a míč se dostal ke Kadlčkovi, který pohodlně zakončil do prázdné branky. Podobná akce se opakovala v 68. minutě, když znovu po levém křídle utekl Ondra a nacentroval míč k nepokrytému Mudrákovi, který ve skluzu zasunul míč do brány hostí. Branky: 64. Kadlček, 68. Mudrák. Rozhodčí: Žniva, Vitásek, Konečný, 120 diváků. Prakšice: Marášek - Matulík, Babušík (51. Sychra), Bičan J. (78. Zálešák), Němeček, Jurák, Dynka, Šimuni, Ondra, Kadlček (65. Mudrák), Bičan D. Na střídání: Drábek. Mladcová: Černý - Struška J., Lukovský, Dlabač Michal, Struška L., Dlabač Marek, Pindrič, Slováček, Vaněk, Chludil ( 82. Sedláček), Struška O. Na střídání: Vyvlečka, Kučera.

V. OTROKOVICE B - KVASICE 1:1 (0:0)
Viktoria byla lepší, ovšem nedokázala svou převahu brankově vyjádřit. Po vyloučení Dvořáčka se zápas vyrovnal, místy měly navrch Kvasice, ale ani jedno družstvo nedokázalo převážit výsledek na svou stranu. Branky: Zimčík - Musil. Rozhodčí: Tomanec - Ondo, Tkadlec, ČK: Dvořáček, 100 diváků. V. Otrokovice: Kašík - Chlachula, Gazda, Dvořáček, Močička (Sedlář) - Zimčík, Juráň, Šuranský, Fajgara (Dostál) - Bořuta, Maňák. Trenér: Roman Dvořáček. Kvasice: Vymazal - Němec, Večerka, Krejčiřík, Prešnajder, Darebníček, Musil (Ambrus), Foltýn, Večerka, Potočný, Ištvánek (Otýpka). Trenér: Marek Sedlák.

1. FC SLOVÁCKO C - ÚJEZDEC 2:2 (1:0)
Utkání se kvůli povodni hrálo na umělé trávě ve Starém Městě a obě mužstva to měla v obrovském vedru složité. Po vyčkávacím začátku se chopili taktovky hosté a několikrát prověřili Juřičku, který však všechny ataky zlikvidoval a jednou ho zachránilo břevno. Nicméně do vedení šli domácí, když centr Borusíka poslal za Konečného Grabec. Po obrátce hosté přidali a po dorážce Zemánka bylo srovnáno. To byl impulz pro hráče Slovácka, kteří zmobilizovali síly a výsledkem byla branka Vaška. Hosté nesložili zbraně, hrozili ze standardních situací a dočkali se vyrovnání v 88. minutě. Domácí mohli strhnout vedení na svou stranu, ale Lysoňkovu hlavičku skvěle vytáhl Konečný. Branky: 35. Grabec, 65. Vašek - 55. Zemánek, 88. Kobzinek. Rozhodčí: Hrbáček - Poláček, Zpěvák, 50 diváků. 1. FC Slovácko C: Juřička - Šišák, Slezák, Grabec, Perůtka - Vašek, Borusík, Lysoněk, Blažek - L. Paška, Sánchez. Střídali: Hořeňovský, Šenk, O. Paška. Trenér: L. Pochylý. Újezdec: Konečný - Novosad, Mařica, Roder, Kobzinek, Vystrčil, Těthal, Gregor, Popelka, Zemánek, Pilka. Střídali: Šmíd, Mikliš, Uher.

OŘECHOV - ŽALKOVICE 0:0
Z 80 procent se utkání odehrálo na polovině Žalkovic. Domácí si ale vytvořili jen dvě vyložené šance, které nedokázali proměnit. Po změně stran sice domácí udržovali tempo hry, ale často chybovali. Hra se kouskovala, hosté hodně faulovali a úroveň šla velmi dolů, takže diváci trpěli. Rozhodčí: Janča - Toman, Schnurmacher. Ořechov: Formůsek - Žák M., Petřek, Štefka, Flašer, Brim, Trlida, Hruboš, Váňa, Blatecký, Huráb. Střídali: Žák P., Hřibák, Zámečník. Žalkovice: Kožuch - Petřík, Sova, Nakládal, Bouchal, Horák L., Přikryl, Horák F., Talach, Svačina, Horák P. Na střídání: Matuška, Pala, Tabara.

DOLNÍ NĚMČÍ - ZBOROVICE 7:0 (0:0)
Zápas vedoucího s posledním přinesl v první půli převahu domácích, ale jejich koncovka byla nepřesná. Druhý poločas se již zcela proměnil v exhibici domácích. Vše odstartovalo vyloučení hostujícího kapitána Bezsleziny v 51. minutě za již druhé úmyslné hraní rukou a následně proměněná penalta Tomáše Stojaspala. Domácí se uklidnili a divákům přinášel radost zejména střelecký koncert dravých útočníků Tomáše Stojaspala a Porubana. Prvně jmenovaný se trefil celkem čtyřikrát, kromě již zmíněné penalty překonal brankáře hostů v 65., 74. a 76. minutě. Poruban se radoval z gólu třikrát, a to v 61., 79. a 85. minutě. Od větší pohromy zachránil hosty svými zákroky jejich brankář a nepřesná koncovka domácích. Branky: Stojaspal T. 4, Poruban 3. Rozhodčí: Miklík, 200 diváků. Dolní Němčí: Kadlček Antonín (76. Bobčík), Šmehlík, Zimčík Martin (72. Kadlček Tomáš), Krchňáček, Poruban, Pochylý, Bída (72. Stojaspal Karel), Stojaspal Tomáš, Cmol, Pitner, Skopal Zdeněk. Zborovice: Chytrý, Tesař, Přecechtílek, Štěpánek, Kojetský (71. Laube), Šembera (78. Kokšál), Prachař, Bělaška, Vybíral, Krejčí, Bezslezina.

NEDACHLEBICE - BŘEZOLUPY 1:1 (0:1)
V prvním poločase byly lepší Nedachlebice, které si vytvořily čtyři čisté gólové šance. Ovšem byli to hosté, kteří z brejku vstřelili úvodní gól ve 34. minutě Michálkem. Po přestávce se hra vyrovnala a v závěru dostaly Nedachlebice svého soupeře pod tlak. V 79. minutě vyrovnával Hladiš. Domácí měli více ze hry, ale doplatili na neproměňování šancí.Branky: 79. Hladiš - 34. Michálek. Rozhodčí: Šmíd - Havránek, Prokop. Nedachlebice: Andrýsek - Krčmář, Soviš, Kašný (56. Nožička), Ondroušek (46. Surový), Šuranský, Hladiš, Polášek, Křenek, Kaňovský, Smolka. Trenér: Klvaňa. Vedoucí: Hanáček. Březolupy: Uhlík - Michálek (78. Pavlík), Vycudilík, Procházka, Drga, Hrbáček, Jevický, Zelík, Kundrt, Soška (90. Bernatík), Bilavčík, Křižka. Trenér: Strakáč, vedoucí mužstva: Pavlík.

BORŠICE - KNĚŽPOLE 0:2 (0:0)
Na krásný pažit v Boršicích vyrukovala obě mužstva s ligovými fotbalisty. Kowalíkem a Hlahůlkem za Kněžpole a Kuzmou s Činčalou v dresu Boršic. Úvod zápasu patřil domácím, ale bez gólového efektu. V 18. minutě postupoval sám na brankáře domácí útočník Brzica, avšak mladý gólman opět hosty podržel. Z narůstajícího tlaku vytěžili domácí pouze několik střel, které zablokovala obrana Kněžpole. Ve druhém poločase pokračoval nápor Boršic, který však branku nepřinesl. Proto přišel 11 minut před koncem trest. Před brankou domácích si udělal prostor Kowalík a prostřelil Remeše. Domácí se vrhli do útočení, ale po chybě brankáře zvýšil o dvě minuty později opět Kowalík na konečných 2:0 pro Kněžpole. Branky: 79 a 81. Kowalík. Rozhodčí: Šubík - Malota, Veselský. Boršice: Remeš - Horký, Hikl, Zach, Vlček - Hromada, Činčala, Konrád, Kuzma - Brzica, Dufek. Kněžpole: Hančík - Trebetický, Řezník, Dujka, Fišer - Chudárek, Šustr, Bednařík, Hlahůlek - Kowalík, Cingel.

BŘEZOLUPY - ZBOROVICE 4:0 (2:0)
Zborovice zlobily jen první čtvrthodinu, ve které si vytvořily dvě slibné šance. Poté Březolupy přidaly a soupeře válcovaly až do závěru. Do konce první půle se domácí ujali dvoubrankového vedení po standardních situacích. Ve 36. minutě se prosadil Vycudilík a o pět minut později Kundrt. Po přestávce však hosté zcela rezignovali a výsledek se stal jen otázkou výše skóre. Nejprve po hodině hry zvýšil Soška a v 83. minutě pečetil vítězství svojí druhou trefou v zápase Kundrt. Branky: 36. Vycudilík, 41. a 83. Kundrt, 63. Soška. Rozhodčí: Mikoška - Vitásek, Dostálek. Březolupy: Hanák - Michálek (68. Bernatík), Vycudilík, Procházka, Drga, Jevický, Zelík, Kundrt, Johaník, Soška, Bilavčík (75. R. Pavlík ml.). Trenéři: Strakáč, Kukla. Vedoucí mužstva: R. Pavlík st. Zborovice: Chytrý - Plšek, Tesař, Šmíd (62. Šumbera), Přecechtílek, Štěpánek, Kojetský (70. Prachař), Bělaška (45. Ledvina), Krejčí, Bezslezina, Setinský.

DALŠÍ ZÁPAS: Kněžpole - Žalkovice 1:1 Kozelek - Přikryl.