BŘEZŮVKY – BRUMOV 1:4 (0:2)

,,Nebyl to pohledný fotbal. Úroveň zápasu ovlivnilo chladné a větrné počasí. V něm nám hosté chytře narušovali rozehrávku. Hráčky Brumova byly nepříjemné v osobních soubojích, často také provokovaly a faulovaly. Když se nám ovšem podařilo Grelovou v osmačtyřicáté minutě snížit skóre na 1:2 náš herní projev se zvedl. Vyrovnat se nám však nepodařilo, protože jsme se nedokázaly prosadit v šestnástce soupeřek. Naopak v posledních pěti minutách jsme inkasovaly další dva góly a proto duel pro nás skončil vysokou porážkou," mrzí předstopérku domácích Moniku Zábojníkovou. ,,Do Březůvek jsme přijeli s torzem sestavy, přesto se nám nepříjemného protivníka podařilo bez větších problémů překonat. Uspěli jsme hlavně zásluhou velké vůli a touze po vítězství. Taktiku jsme měli postavenou na jistém držení míče a proto jsme domácí nepouštěli do žádných brankových situací," potěšil předpokládaný tříbodový zisk trenéra Brumova Robina Sochoru.

Branky: Grelová - Matoušů, Olejníková, Sochorová, Trochtová.
Březůvky: Nejezchlebová – Mizerová, Adéla Zábojníková, Monika Zábojníková, Plecová, Ličmanová, Černošková, Zelinková, Toboláková, Grelová, Kadlecová. Střídala. Skovajsová.
Brumov: Radka Koutná – Frajtová, Krahulová, Bednářová, Matoušů, Sochorová, Olejníková, Krahulcová, Kozubíková, Jelínková, Trochtová.

BABICE – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 3:0 (2:0)

,,Bylo to utkání Ireny Dudové. Naše hlavní tahounka už ve 3. minutě přímo z rohového kopu otevřela svůj gólový účet. Tři minuty před přestávkou přidala z přímého kopu druhou branku a hattrick pak završila v osmašedesáté minutě po dobré orientaci v malém vápně trefou na 3:0," vyzdvihl oporu Babic vedoucí družstva Aleš Havlíček. Ten byl o výhře svých barev přesvědčený od začátku duelu. ,,Ze střetnutí jsme ale měli trochu obavy. Valašské Klobouky se ovšem v porovnání s minulou sezonou zhoršily. My jsme je v sobotu téměř nepustili na naši polovinu hřiště a zápas jsme mohli vyhrát i vyšším rozdílem. Další velké šance totiž zahodily Fusková a Zbožínková. Hodně toho ještě pochytala hostující brankářka Bařinková," upozornil po partii s odevzdaným soupeřem Havlíček. ,,Do souboje se třetím družstvem tabulky jsme nastupovali s poraženeckou náladou a zejména v první pětačtyřicetiminutovce jsme nenašli zbraň na útočné pojetí Babic. Problémy nám dělala hlavně domácí kombinace. Až ve druhé půli jsme zlepšili důraz v osobních soubojích, zvýšili jsme i bojovnost. Laciný gól na 3:0 nás však definitivně srazil do kolen," konstatoval první muž valašskokloboucké lavičky Jaroslav Maňas.

Branky: Dudová 3.
Babice: Hladíková – Habáňová, Karolína Matušová, Kotlabová, Bílková, Králíková, Tichá, Hudcová, Dudová, Fusková, Zbožínková. Střídaly: Hořínková, Pavlína Matušová, Malíková.
Valašské Klobouky: Bařinková – Pjajková, Tománková, Macháčová, Kristýna Kubíková, Kalíková, Monika Bělašková, Nováková, Janáčová, Machů, Valčíková. Střídala: Trochtová.

DFK HOLEŠOV – NEZDENICE 10:1 (4:0)

,,Nezdenice odehrály zápas pouze s deseti fotbalistkami. Proto měli hosté taktiku postavenou na zónové obraně. Tu jsme však díky tvořivé záložnici Stolařové dokázaly překonávat. Další naši tahoukou byla Zita Pospíšilová. V koncovce se ale dokázaly prosadit pouze Adriana Ševčíková a Zderčíková. A to obě naše kanonýrky proměnily zhruba jenom polovinu svých šancí. Jedinou branku jsme inkasovaly po zbytečném zaváhání pravé strany defenzívy až za stavu 9:0," hodnotila dvouciferné vítězství svých barev hlavní trenérka DFK Holešov Svatava Ságnerová. ,,Bylo to naprosto jednoznačné utkání. Proti technicky vybavenému celku domácích jsme totiž v oslabené sastavě nenašli žádnou zbraň. Naději na přijatelný výsledek jsme drželi pouze v prvním poločase. Ve druhé půli, jakmile nám rychle ubývaly síly, už jsme ofenzívě Hanaček čelit nedokázali," uznal zklamaný nezdenický kouč Ivan Pavlis.

Branky: Adriana Ševčíková 6, Zderčíková 4 - Michaela Hanáková.
DFK Holešov: Kasalová – Víznerová, Pospíšilová, Fojtová, Kozlanská, Zichalová, Stolařová, Adriana Ševčíková, Pospíšilíková, Zderčíková, Hovořáková. Střídaly: Kotasová, Klevetová.
Nezdenice: Manová – Lucie Janíčková, Michaela Hanáková, Vrábelová, Hrubošová, Švecová, Drgová, Bobčíková, Jeglová, Lukášová.

LUŽKOVICE – ŽALKOVICE 2:0 (1:0)

,,Podali jsme aktivní kolektivní výkon podpořený čtveřicí Jana Molová, Vyvlečková, Strachoňová a Franková. Díky ofenzivnímu pojetí se nám dařilo vypracovat spoustu vyložených příležitostí. Na branku soupeřek jsme vyslali pětadvacet střel, vybojovaji jsme deset rohů. Ale protože Žalkovice výrazně podržela brankářka Kateřina Pitnerová, tak jsme konto Hanaček zatížili pouze dvěma góly. Smolařskou dne byla útočnice Uhlířová, jež spálila tři velké tutovky," informoval hlavně s výhrou spokojený domácí lodivod Karel Dolina. ,,Hráli jsme zakžiknutě. Lužkovice nám dobrým pohybem i důrazem znemožňovaly klidné zpracování balónu. Proto se nám nedařilo zakládat přímočaré akce a tím pádem jsme se nedostávali do šancí. Naopak domácí byli v útoku hodně nebezpeční, často a přesně stříleli. Proto je pro nás ztráta na Zlínsku ještě přijatelná," přiznal vůdce žalkovické lavičky Radim Borovička.

Branky: Markéta Oharková, Vyvlečková.
Lužkovice: Mrkvicová – Hnilicová, Jana Molová, Žalková, Halová, Markéta Oharková, Vyvlečková, Strachoňová, Matlachová, Franková, Uhlířová. Střídaly: Červenková, Tkadlecová, Navrátilová, Bednaříková, Zeťková.
Žalkovice: Kateřina Pitnerová – Zapletalíková, Monika Netopilová, Lucie Pitnerová, Brázdilová, Fallová, Pisaříková, Sedlářová, Kondlerová, Nesňalová, Trávníčková. Střídaly: Adéla Pitnerová, Kristýna Koutná, Krejčí, Hana Netopilová.