Ve šlágru kola Sehradice uštědřily první porážku favorizovaným Jaroslavicím. Neporažený zůstává kromě Vysokého Pole ještě Tlumačov, ten však třikrát remizoval. Třetí kolo zkompletuje odložený zápas Kašava – Štípa, který se hraje se poslední prázdninový den.

BRATŘEJOV – DOLNÍ LHOTA 2:2 (1:2)

Domácí začali náporem s vidinou získání svých prvních bodů v okresním přeboru. První krok učinili již v 5. minutě, kdy po standardní situaci otevřel skóre dorážkou Podhanyi. Hosté sice přijeli nekompletní, přesto prokazovali větší herní zkušenost a do konce poločasu otočili výsledek zásluhou Lysáka. V prvním případě šikovně zatočil míč z rohového kopu k zadní tyčce a posléze jeho finální přihrávku nešťastně srazil domácí hráč do branky. Do druhého poločasu Bratřejov nastoupil znovu tlakem a brzy z něj vytěžil vyrovnávací gól zásluhou Bednaříka. V dalším průběhu zápasu si obě mužstva vypracovala několik slibných situací, ale skóre se už nepohnulo. Nováček se tak mohl radovat ze zisku prvního bodu v soutěži.

Branky: 5. Podhanyi, 50. Bednařík – 20. a 30 Lysák. Rozhodčí: Ruman J. – Ptáček, Hrnčiřík, 80 diváků. Bratřejov: Hrachový – Slezák, Polčák, M. Tomšů, Podhanyi, Chromčák, Kalenda, Bagl, P. Gerža, Bednářík, P. Tomšů. Střídali: D. Gerža, Černý. Dolní Lhota: Šenkeřík – Křižko, Pavlík, Martinka, Lysák, Repatý, Šůstek, Martinec, Masař, Váňa, Remeš.

BYLNICE – TLUMAČOV 1:1 (0:0)

Už od prvních minut se hrál opatrný fotbal a ani jedno mužstvo se do velkých příležitostí nedostávalo. První šance a hned obrovská přišla ve 30. minutě, kdy Bylnice dostala možnost pokutového kopu za faul ve vápně. Gólman hostů Škrabal byl ale na svém místě a střelu zlikvidoval. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první. Diváci si museli počkat na góly až na závěr. V 85. minutě se trefil hostující Juhaňák, domácí odpověděli v první minutě nastaveného času Denisem Hudečkem.

Branky: 90.+1 Hudeček Denis – 85. Juhaňák. Rozhodčí: Lebloch, Ptáček, Hrnčiřík. Bylnice: Hudeček Dominik – Lysák, Machů, Ptáček, Macek, Lukaštík, Hořák, Bartozel, Hudeček Den., Bobot. Střídal: Sucháček. Tlumačov: Škrabal – Tyl, Juhaňák, Mouka, Duroň, Malý, Mudřík, Zálešák, Psota, Jonášek, Otevřel. Střídal: Švenda.

NAPAJEDLA B – VYSOKÉ POLE 0:2 (0:1)

Utkání bylo od počátku otevřené, první šanci ale proměnili hosté. Ve 14. minutě otevřel účet zápasu Tomeček po závaru před domácí brankou. Do konce prvního poločasu se hra odehrávala převážně ve středu hřiště se šancemi na obou stranách, ale ani jedna nevedla k dalšímu gólu. Po změně stran sevřela rezerva Napajedel soupeře na jeho polovině a několikrát ohrozila jeho bránu, ale nepřesné zakončení nebo hostující brankář zabránili změně skóre. Vysoké Pole naopak z ojedinělé příležitosti ve druhé půli dokázalo v závěru přidat pojistku.

Branky: Tomeček, Janoš. Rozhodčí: Walner – Polách, Salčík, 65 diváků. Napajedla B: Švejčara – Rozací (67. Vavruša), Čevela, Plachý T., Koutník, Ratiborský, Laciga (83. Jurča), Bořuta, Škarek, Hejda, Mičulka. Vysoké Pole: Doruška L – Tomeček, Ruman (64. Čech), Andrýsek, Stružka, Doruška P., Janoš (82. Machů T.), Machů R., Zicha, Doruška J., Machů P. (87. Machů V.).

KOSTELEC – ÚJEZD 0:2 (0:1)

Domácí tým vstoupil do zápasu velmi aktivně, jeho branka ale nebyla uznána pro údajný ofsajd. Poté převzali iniciativu hosté a využili zmatky v obraně domácích, kteří si dali Vaculíkem vlastní gól. Pojistku přidal v nástupu do druhé půle střelou z dálky Sucháček. Od té doby Újezd kontroloval hru a nepřipustil změnu skóre.

Branky: vlastní Vaculík, Sucháček. Rozhodčí: Frajt, 80 diváků. Kostelec: Kupka – Vaculík, Bačák, Korvas, Vančík, Nedbálek, Huňa, Novotný, Karpeko, Laciga, Grác. Střídali: Mezírka, Pilka, Kašpárek.

VESELÁ – LUDKOVICE 1:0 (0:0)

Na Veselé se očekávalo velmi vyrovnané utkání. Domácí nenastoupili v kompletní sestavě kvůli zranění několika opor a silný celek hostů zatím v této sezoně nebodoval jen vinou těžkého losu, který mu přisoudil favority z Jaroslavic a Sehradic. O to větší měl motivaci přivézt alespoň bod z Veselé. Průběh zápasu prognózy potvrdil. Domácím se nedařilo dostávat do zakončení tak snadno jako v předchozích zápasech a Ludkovice se spokojily se zabezpečenou obranou. Duel se proto odehrával převážně mezi šestnáctkami bez výrazných brankových příležitostí. Obraz druhého poločasu se příliš nezměnil a zápas nakonec rozhodl pokutový kop v 65. minutě, který proměnil s jistotou domácí Petr Dlouhý. Penaltě předcházel faul brankaře na Machalíčka, který si pro sebe zpracoval dlouhý míč a při snaze udělat gólmanovi kličku byl Hanákem faulován. Pro hosty to byla třetí porážka v řadě při shodném skóre 0:1. Pro domácí naopak třetí vítězství v řadě, ale první s čistým kontem. Všechny body tak zůstaly na Veselé a v příštím kole dojde v Sehradicích k zápasu dvou dosud stoprocentních cel­ků.

Branka: Dlouhý z pen. Rozhodčí: Frajt – Kop, 60 diváků. Veselá: Zmeškal – Čoček Mir., Ostrčilík, Divoký, Večeřa – Dočkal Bodlák, Dlabaja, Dlouhý – Červenka (64. Jurásek), Machalíček. Ludkovice: Hanák – Kunorza Michal, Gregor, Dvorník, Nevařil, Holík, Suchý (59. Čech), Bartoš (82. Talaš, Hamoun, Kunorza Filip (69. Štěpánů), Gavenda.

SEHRADICE – JAROSLAVICE 3:1 (1:0)

V Sehradicích se odehrál souboj o čelo tabulky. Jaroslavice chtěly potvrdit roli favorita soutěže a Sehradice zase ve svém prvním utkání před domácími diváky zvítězit. Sehradice ukázaly Jaroslavicím od začátku utkání, že jim budou více než vyrovnaným soupeřem. Hosté se během první půle nedostali do žádné vážnější šance, domácí si sice několik možností vytvořili, ale všechny se minuly účinkem. Branka tak padla paradoxně po náhodné střele, kterou do sítě nasměroval Nášel, který vracel do chumlu vyražený míč z rohu. Do druhé půle vstoupily Jaroslavice se snahou srovnat a zatlačily domácí na vlastní půli. Kromě střel z dáli si však nic nevytvořily. Sehradice zvýšily své vedení na trefou Martina Žáčka z přímého kopu, který byl odpískán po faulu na unikajícího Jaroše. Jaroslavice sice z jedné ze svých dvou šancí korigovaly, ale ve finále Jaroš potvrdil svou brankou dominanci domácích v utkání, a uzavřel tak skóre zápasu.

Branky: Nášel, Žáček M., Jaroš – Dudr. Rozhodčí: Mikeska – Veselý, Kolář. Sehradice: Navrátil – Okénka, Blažek, Nášel, Žebráček – Krejčiřík, Zavadil, Zetek, Dobrota – Jaroš, Žáček M. Střídali: Plášek, Žáček V. Jaroslavice: Žbel – Borský, Podéšť, Tomeček, Dudr, Sviečka, Polách, Červenka, Batík, Macalík, Švach. Střídali: Dlabač, Maršálek, Kašpárek.

1. Újezd 3 3 0 0 8:1 9
2. Sehradice 3 3 0 0 9:3 9
3. Veselá 3 3 0 0 7:3 9
4. Vysoké Pole 3 2 1 0 8:5 7
5. Jaroslavice 3 2 0 1 9:3 6
6. Dolní Lhota 3 1 1 1 5:5 4
7. Bylnice 3 1 1 1 3:8 4
8. Tlumačov 3 0 3 0 4:4 3