SLAVIČÍN – HAVÍŘOV 1:1 (1:1)

Slavčín vyběhl na trávník v improvizované sestavě. Místo ženícího se Otepky se postavil do středu obrany Remeš, nemoc nepustila na hřiště Ondrejkoviče a ze Zlína přišlo na výpomoc trio Mezírka, Postava, Křiva.

Přesto domácí v úvodu drželi míč častěji na kopačkách, jenže dvě své možnosti nedotáhli do úspěšného konce. „Chyběl nám důraz,“ viděl slavičínský trenér Ervín Haraga.

Jeho svěřenci na nevyužité šance doplatili a do kabin odcházeli za nepříznivého stavu 0:1. „Dostali jsme branku z jediné postřely soupeře za první poločas,“ povzdechl si Haraga.

Do druhé půle šli Valaši s jasným cílem srovnat, jenže do rozhozené obrany mohli třikrát inkasovat. Vysvobodil je až čtvrt hodiny před koncem přesně hlavičkující Kříž. A kdyby Křivově ráně nestála v cestě tyč, mohl Slavičín slavit i vítězství. „I když jsme byli lepší, remíza byla zasloužená,“ připustil Haraga.

Slavičín: Mendl – Fábry, Ptáček, Remeš, Mezírka – Postava (63. Juřenčák), Tománek, Křiva, Liška – Jaroš, Kříž. Trenér: E. Haraga.