UNIČOV – FC TVD SLAVIČÍN 2:0 (1:0)

Valaši měli co napravovat, protože ve středu po bídném výkonu doma podlehli v krajském derby Kroměříži 0:1. „Odehráli jsme mnohem lepší zápas, jenže jsme se opět trápili v koncovce,“ posteskl si slavičínský kouč Ladislav Straka.

Souží se hlavně kanonýr Kříž, který v obou poločasech promarnil dvě dobré možnosti. Jednou měl i smůlu, když uničovští zadáci vykopávali míč z brankové čáry. Štěstěna nepřála ani Melichárkovi, který za stavu 0:1 trefil tyč.

„Druhý poločas se hrál téměř osmdesát procent na polovině soupeře a zahodili jsme tři stoprocentní šance,“ bědoval Straka, který navíc přišel v úvodní části o zraněného stopera Hořáka. Urostlý obránce tak rozšířil početnou marodku, na které jsou beci Ptáček s Otepkou a záložníci Jaroš s Lysáčkem.

Slavičín: Mendl – Belaška, Šamánek, Hořák (35. Železník), Fábry (85. Remeš) – Holek, Hnaníček, Stýskala, Švach – Kříž, Melichárek. Trenér: L. Straka.