Spytihněvský uragán smetl Velké Meziříčí

Spytihněv – Ofenzivní sílu srovnatelnou s vlnou tsunami představují divizní fotbalisté Slovácké Sparty Spytihněv. Během posledních čtyř minut střetnutí proti Velkému Meziříčí nasázel nováček tři góly, podruhé v řadě otočil výsledek na svou stranu a po třech kolech je stále stoprocentní.

22.8.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifrt

SPYTIHNĚV – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 4:2 (1:1)

Dvě neproměněné šance domácích hosté trestali ve 21. minutě Smejkalem, před odchodem do kabin však vyrovnal Aleš Horsák. V 66. minutě dostal hosty opět do vedení Hort. „Ale opět jsme měli spoustu šancí, ve kterých jsme však umřeli. Jen Ulman jich spálil snad pět. Už jsem byl z toho nervózní,“ podotkl už s úsměvem spytihněvský kouč Petr Polášek.

Když už to vypadalo, že Slovácká Sparta bude ráda za remízu, spustila nemilosrdnou palbu, ze které se již soupeř neměl šanci vzpamatovat. V 86. minutě vyrovnal Ulman, o tři minuty později otočil výsledek Gröpl a v poslední minutě udeřil opět Ulman. „Zlomová byla vyrovnávací branka, ale i remíza by byla pro nás ztrátou, proto jsme pokračovali v ofenzivě,“ vysvětloval Polášek.

Branky: 86 a 90. Ulman, 45. Horsák A., 89. Gröpl – 21. Smejkal, 66. Hort. Rozhodčí: Seidl – Stloukal, Poláček.

Spytihněv: Hájek – Horsák D., Grabec, Krejčí (59. Sokol), Kašpar (70. Barot) – Laciga, Horsák A., Gröpl, Večeřa (66. Spurný) – Ulman, Křenek. Trenér: P. Polášek.

Autor: Daniel Ostrčilík

22.8.2011 VSTUP DO DISKUSE

Generální manažer hokejistů Zlína Martin Hosták si v rámci testovacích jízd 47. ročníku Barum Rally v úterý vyzkoušel jízdu v závodničce Antonína Tlusťáka Škodě Fabia R5 na pozici spolujezdce.
8

Hostákovi se nelíbilo zahřívání gum. Jinak jej svezení v závodničce nadchlo

Cvičení hasičů v Senioru Otrokovice.

Město Otrokovice podpořilo dotací Dobrovolnické centrum ADRA

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. Odpovídat vám bude středu 23. srpna v čase od 10 do 11 hodin.

Obchodní centrum hostilo autogramiádu k Barumce

Téměř tisícovka příznivců automobilového sportu si nenechala ujít úterní autogramiádu předních závodníků nadcházejícího 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín.

Bratři Bukartsové naskočili s Honejskem. Mohlo by to fungovat, myslí si Hamrlík

V pondělí se představil a v úterý už naskočil Rihards Bukarts vedle svého bratra Robertse v první formaci vedené Antonínem Honejskem v přípravném zápase proti Pardubicím. Spolupráce nově složené lotyšsko-české útočné formace však k výhře nevedla a ševci prohráli 3:5. O tři vstřelené góly Zlína se postarali jiní.