Naopak v áčku mají vedoucí Halenkovice pouze dvoubodový náskok na rezervu Spytihněvi. Zcela rozhodnuto ještě není ani ve skupině C, přestože Slopné si udržuje luxusní devítibodový náskok.

HALENKOVICE - PROVODOV B 5:0 (3:0)
Již 4. minuta utkání ukázala, kdo bude mít navrch. Halenkovický Martin Kocián krásnou střelou k levé tyči otevřel skóre. Navíc hosté od 6. minuty hráli v deseti, jelikož za zraněného hráče neměli náhradu. Převahu domácích ještě do přestávky přetavili v góly Petr Strašák a Pavel Marholt. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a Halenkovice po hodině hry po krásné individuální akci Petra Kociána a jeho finální nahrávce osamocenému Radku Vlachynskému zvyšovaly již na 4:0. Vítězství domácích podtrhl v 79. minutě hlavou po rohovém kopu Pavel Marholt.
Branky: Marholt P. 2, Kocián M., Strašák P., Vlachynský. Rozhodčí: Mikulík, 90 diváků. Halenkovice: Marholt D. - Strašák, Marholt P., Kadlčák J., Horka V., Kadlčák O., Gabrhelík, Vlachynský R., Kníchal M., Kocián P., Kocián M. Střídal: Liška F.

KUDLOV - TRNAVA B 4:1 (0:0)
Zkušenější domácí udělili mladíkům z Trnavy lekci v produktivitě. Po celý zápas byli hosté aktivnější, vytvářeli si jednu šanci za druhou, jenže je trestuhodně zahazovali. Naopak Kudlovští vytěžili z minima maximum, když jim dokonale vyšly brejky.
Branky: Loučka 2, Ondroušek, Čižmář - Čapák. Rozhodčí: Belka, 25 diváků. Kudlov: Paták - Kučera, Adamík, Dolanský, Zavadil (46. Utinek), Stuchlík, Pavelák, Vajďák, Fusek, Ondroušek, Loučka (80. Čižmář). Trnava: Matula - Hradilík P., Čala J., Chytil, Čala R., Tomšů, Hradilík J., Halčík, Čapák, Matvej, Soukup.
DALŠÍ VÝSLEDKY: Racková - Spytihněv B 3:6 Martinec 2, Blanař - Janošek B., Kraváček, Polášek, Úředníček, Hájek, Uhel, Velký Ořechov - Dobrkovice 1:0 Minařík, FC Vizovice - Doubravy 4:2 Ulman 2, Lošťák, Fuksa - Žaludek 2, Lhota u Mal. - Jaroslavice B nehráno pro nezpůsobilý terén.

JASENNÁ - LUTONINA 7:1 (4:0)
Místní derby začalo pro domácí lépe a už v úvodu utkání se trefil hlavou Jiří Čala. Do konce poločasu Jasenná, i přes svůj nevýrazný výkon, skórovala ještě třikrát. Ve druhém poločase domácí přidali ještě tři branky. Hattrickem se blýskl J. Čala. Hosté zaznamenali čestný úspěch až v samotném závěru zásluhou střídajícího Martina Jurčáka.
Branky: Čala J. 3, Zicha J. 2, Jurčák P., Krajščák - Jurčák M. Rozhodčí: Ruman J., 100 diváků. Jasenná: Kovář Martin - Bajza Stan., Kráčala Roman (78. Kovář Tomáš), Kovář Petr, Polách Ondřej (56. Kráčala Jiří), Maliňák, Zicha Jan, Krajščák Tomáš, Čala Jiří, Zicha Petr (67. Smilek Lukáš). Lutonina: Gregůrek - Stojkovič, Zetěk, Máčala (46. Sovička), Zámečník, Macek, Bravenec, Kolář, Tomanec (46. Gerža), Šišlák, Drga (72. Jurčák).

NEUBUZ - SK VIZOVICE 3:6 (3:3)
Oproti minulému kolu se hrálo na dobrém terénu, čemuž také odpovídal výrazně pohlednější fotbal. Neubuzští museli opět improvizovat v sestavě, protože jim scházely opory Pšenka, Vrba, Rudl a brankář Pavlas. Navléci rukavice tak musel například útočník. Celý první poločas byli hosté lepší a domácí vždy dotahovali jejich vedení. Neubuz navíc přišla o další tři hráče. Matula odstoupil s koňarem, J. Zubíček s nakopnutým kolenem a Sovjak byl dokonce odvezen do nemocnice s tržnou ránou v obličeji. Na trávník tak museli nastoupit fotbalisté, kteří delší dobu nehráli. Vizovice tak ve druhé půli zcela ovládly hru a dvěma trefami poslaly Neubuz do kolen. A když hostující brankář Špaček proměnil penaltu, bylo o výhře hostů rozhodnuto. I přes rozsáhlou marodku domácích se ale hrálo pohledné a slušné utkání.
Branky: Sovják z pen., Zubíček Z., Matula P. - Jurygáček 2, Krajča, Drga, Láčík, Špaček z pen. Rozhodčí: Kozubík, 100 diváků. Neubuz: Březík - Grebeníček, Kobylík, Šebesta, Hargaš - Zubíček Z., Zubíček J., Kučera, Sovjak - Matula P., Ševců. Střídali: Němec, Minařík, Matula O. SK Vizovice: Špaček - Velcev, Kladníček, Sahánek, Láčík - Krajča, Vičánek, Gabrhel, Drga, Máčalík, Jurygáček. Střídali: Punčochář, Bubla, Lukaštík.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Bratřejov - Všemina 6:1 Koňařík 3, Chromčák P., Gerža D., Chromčák M. - Rupa, Trnava - Veselá B, Lužkovice B - Kostelec B a Štípa B - Kašava B nehráno pro nezpůsobilý terén.
Horní Lhota - Sehradice B 5:1 Brostík, Plášek J., Vašina, Plášek Z., Břenek - Šůstek, Rudimov - Petrůvka 2:1 Pukýš, vlastní - Pešek, Nedašova Lhota - Divnice 8:2 Bartošák 2, Machač R. 2, Machač R., Holba, Vaněk D., Vaněk J. - Patka, Mana, Slopné - Poteč 3:2 Trunkát E., Trunkát J. Kozubík T. - Procházka, Juřica, Jestřabí - Tichov 4:1 Hrnčiřík 3, Floreš R. - Hrnčiřík Z., Lipová - Bohuslavice n. Vl. 0:0, Dolní Lhota B - Loučka 2:4 Maňas O., Martinec T. - Hubner K. 2, Domorád, Mikulka M.