TŘINEC - TESCOMA ZLÍN 1:1 (1:1), na penalty 5:4

V normální hrací době skončil zápas nerozhodně 1:1 a rozhodnutí padlo až v šesté sérii penalt: zlínský Zbožínek neproměnil, naopak domácí Brezničan překonal brankáře Baránka a zajistil Třinci postup. Tescomě přitom vyšel vstup do utkání a už v páté minutě po akci Zúbka se Žůrkem doklepl míč do prázdné branky Malár.

Třinci se ale podařilo v 26. minutě vyrovnat, po chybě hostující obrany skóroval Malíř. Od té doby už domácí fotbalisté, kteří hráli poprvé pod vedením nového trenéra Miroslava Kouřila, diktovali tempo a favorizovaného soupeře nepustili do žádné vážnější šance.

„Brzy jsme sice získali náskok, Třinec ale využil nedůraznou hru naší obrany a vyrovnal. Ve druhém poločase nás soupeř přehrál a zaslouženě postoupil,“ řekl trenér Zlína Pavel Hoftych. Třinec se v třetím kole utká se Slováckem, které jako jediný celek z regionu zůstalo v Poháru ČMFS.

Branky: 26. Malíř - 5. Malár. Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Slavík. Diváci: 821.
Zlín: Baránek - Vidlička, Kroča, Zbožínek, Penner - Šmahaj, Vrtělka, Zúbek (66. Konečník), Zapletal (81. Pazdera) - Malár, Žůrek. Trenér: Pavel Hoftych.