VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 4

Region - Úřední zpráva KFS Zlín č. 4.

1.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archiv

Úřední zpráva KFS Zlín č. 4

STK: pokuta: 1.500,- Kč: Luhačovice (nenastoupení ml. žáků k utkání Luhačovice-Hluk), 500,- Kč: Vel.Karlovice, Slušovice (pozdní zahájení utkání mužů KP, pozdní porada před utkáním vinou obou klubů), 400,- Kč: Příluky (prodej piva ve skle při utkání Příluky-Juřinka), Hluk (zahájení utkání dorostu Hluk-Louky po čekací době-2. případ), 200,- Kč: Nedachlebice (ručně psaný zápis o utkání - 2. případ), Fryšták (prodej piva ve skle při utkání Fryšták - Slavkov p. H.).

Vel. Karlovice rozšíří lavičky pro náhradníky - termín ihned !!!
Kontumační výsledky: KS ml. žáků sk. B: Luhačovice - Hluk 0:3 kont. (domácí k utkání nenastoupili).
DK: nepodmíněné tresty od 23.8.2009: 1 SU: Machala A. (Hluk), Kocurek Petr (Vel. Karlovice), Šustr Václav (Kněžpole), Machač Jaroslav (Kelč, Adámek Jan (1. Valašský FC-dorost), Zajíček David (Chvalčov-dorost), Jurečka Vladislav (SK Vizovice),
Pokuta: 1.000,- Kč: Vel. Karlovice (opuštění tech. zóny trenérem a vyvolání konfliktu s trenérem hostí při utkání Vel. Karlovice - Slušovice), 500,- Kč: Juřinka (kritika AR 1 trenérem při utkání Příluky - Juřínka).
Změny trestu: Babušík Josef, Matulík Vladimír, Polák Vladimír, Němeček Pavel (všichni Prakšice),Chumchal Radek (Vigantice) žádostem se nevyhovuje.
Látal Václav (Chropyně) žádosti se nevyhovuje z důvodu nesplnění čl. 31 a 7/1 DŘF.

Delegace sudích KFS Zlín

KP muži XIV. kolo 2.9.09 17.00
Spytihněv - Nedašov 2.9.09 17.00 Batík Walner Tkadlec (Chaloupka)
Bystřice p/H - Luhačovice 2.9.09 17.00 Bernatík Bělunek Stodůlka (Ligas)
Provodov - Chropyně 2.9.09 17.00 Konečný P. Veselský Schmid (Šimon)
Kateřinice - Vsetín 2.9.09 17.00 Kypr Vrána Holub (Juřica)
Hluk - Slušovice 2.9.09 17.00 Mejzlík Krajča Havránek (Hubál)
Holešov - 1.Valašský FC 2.9.09 17.00 Prokop Ondo Šubík (Babušník)
Vigantice - Morkovice 2.9.09 17.00 Březáček Kneisl Z. Skalický (Macskai)
Ostr.Nová Ves - Vel.Karlovice 2.9.09 17.00 Schnürmacher Zpěvák Filipenský (Mikulička)
Ratíškovice Kyjov 2.9.09 17,00 Šťastný Dostálek (Houdek)

I.B-B
Fryšták Louky 2.9.09 16.30 Družbík Schmidt Růžička

KS-SZB
Napajedla Uh. Ostroh stř. 2.9.09 16.30 18.15 Šubík

MSŽL
1.FC Slovácko 1.FC Brno 4.9.09 15.00 16.45 v Nedakonicích Mejzlík Dostálek Houdek

KP muži V. kolo 6.9.09 16.30
Kateřinice - Spytihněv So ÚZM Bělunek Vrána Kypr
Hluk - Provodov Ne ÚZM Březáček Valčík Šťastný
Holešov - Bystřice p. H. So ÚZM Střelnice Veselský Schmid Bernatík
Vigantice - Nedašov So ÚZM Walner Krajča Mejzlík
Ostr.Nová Ves - Luhačovice So ÚZM Stodůlka Holub Březáček
Vel.Karlovice - Chropyně So ÚZM Šťastný Dostálek Filipenský
Morkovice - Vsetín Ne ÚZM Zpěvák Schnürmacher Dostálek
1.Valašský FC - Slušovice Ne ÚZM UT Ondo Tkadlec Prokop

I.A-A V. kolo 6.9.09 16.30
Zubří - Lidečko Ne ÚZM Žniva Dokoupil Holub
Vidče - Val.Klobouky So ÚZM Růžička Skalický Žniva
Hrachovec - Podk. Lhota So ÚZM Polaštík Novák Dokoupil
Dolní Bečva - Lůžkovice Ne ÚZM Kneisl Z. Bělunek Vrána
Příluky - Hutisko Ne ÚZM Janča Stodůlka Kypr
Lukov - Vlachovice Ne ÚZM Hrbáček Malota Batík
Brumov B - Juřinka Ne 10,00 Dokoupil Žniva Havránek

I.A-B V. kolo 6.9.09 16.30
Nedachlebice - Mladcová Ne ÚZM Filipenský Bernatík Houdek
Dolní Němčí - Boršice Ne ÚZM Havránek Vitásek Walner
Ořechov - Kněžpole Ne ÚZM Šubík Poláček Pokorák
1.FC Slovácko C - Březolupy Ne ÚZM Sady Toman Krajča Chramcov Jos.
V.Otrokovice B - Zborovice Ne ÚZM Mikula M. Mikoška Skalický
Prakšice - Žalkovice Ne ÚZM Hanák Růžička Schmid
Kvasice - Újezdec Ne ÚZM Novák Polaštík Kotačka

I.B-A V. kolo 6.9.09 16.30
Lhota u Vs. - V.Karlovice B Ne ÚZM Schmidt
Val.Polanka - Prostř.Bečva Ne ÚZM Perutka
Janová - Val.Meziříčí B So ÚZM Blažek
Zašová - Podlesí Ne ÚZM Ruman
Horní Lideč - Hovězí So ÚZM Měšťánek
Val.Příkazy - Choryně Ne 10.00 Nevrla
Poličná - Val.Bystřice So ÚZM Křenek

I.B-B V. kolo 6.9.09 16.30
Vizovice - Těšnovice So ÚZM Ondo
Rusava - Hulín So ÚZM Slavík
Holešov B - Štítná n/Vl. Ne 10.15 Všetuly Mihálik
Fryšták - Louky STŘ 2.9.09 16,30 Družbík
Kelč - Míškovice So ÚZM Mičkal Měšťánek
Slavičín B - Slavkov p/H Ne 10.15 Chramcov Jos.
Malenovice - Lubná Ne ÚZM Družbík

I.B-C V. kolo 6.9.09 16.30
Kudlovice - Sušice Ne ÚZM Bartoň
Slavkov - Otrokovice So ÚZM Vlašic
Bojkovice - Strání Ne ÚZM Minarčík Vlašic
Koryčany - Zlechov So ÚZM Olša
Jalubí - Šumice Ne ÚZM Pokorák
Uh.Ostroh - Hluk B Ne ÚZM Daněk
Osvětimany - Zlámanec So ÚZM Kotačka

KP-SD III. kolo 6.9.09
Slušovice - Morkovice So 10.00 Družbík
Paseky Zlín - Boršice So 10.00 Štípa Schmidt
Chropyně - Kunovice So 10.00 UT Olša
Val.Meziříčí - 1.Valašský FC Ne 10.00 UT Zubek
Kelč - Dolní Němčí So 10.00 Měšťánek
Brumov - Napajedla So 10,00 Havránek

KP-MD III. kolo 6.9.09
Slušovice - Morkovice So 12.15 Družbík
Paseky Zlín - Boršice So 12.15 Štípa Schmidt
Chropyně - Kunovice So 12.15 UT Olša
Val. Meziříčí - 1.Valašský FC Ne 12.15 UT Zubek
Kelč - Dolní Němčí So 12.15 Měšťánek
Brumov - Napajedla So 12,15 Havránek

KSD-A V. kolo 6.9.09
Vizovice - Mladcová Ne 13,30 Blažek
Vlachovice - Val.Klobouky Ne 13,30 Chramcov Jos.
Bylnice - Štítná n/V So 10.00 Březáček
Dolní Bečva - Podlesí Ne 14,15 Bělunek
Vel.Karlovice - Holešov So 10.00 Karolinka Minarčík
Hulín - Chvalčov So 10.00 Ondo
Francova Lhota - Slavičín So 10,00 Blažek

KSD-B V. kolo 6.9.09
Nedachlebice - Rataje Ne 14,15 Houdek
Hluk - J.Otrokovice Ne 14,15 Šťastný
Bojkovice - Strání Ne 14,15 Vlašic
Roštění - Louky So 16,30 Olša
Ostr.N.Ves - Prakšice So 14,00 Březáček
Uh.Ostroh - Luhačovice Ne 14,15 Daněk
Havřice - Újezdec Ne 13,30 Krajča

KP-SZ V. kolo 6.9.09
Slušovice - V.Otrokovice Ne 9.30 Batík
Paseky Zlín - Brumov Ne 9.30 Kostelec Bernatík
Vsetín - Bystřice p/H. So 9.30 Ohrada Kneisl Z.
Uh.Brod - V.Karlovice So 9,30 Orelský stadion Janča
Val.Meziříčí - Chropyně So 9.30 UT Zubek
Kunovice - Bojkovice So 9.30 UT Chramcov Jos.
J.Otrokovice - Kroměříž „B“ So 9.30 Nový st. Vitásek

KP-MZ V. kolo 6.9.09
Slušovice - V.Otrokovice Ne 11.15 Batík
Paseky Zlín - Brumov So 11.15 Kostelec Bernatík
Vsetín - Bystřice p/H. So 11.15 Ohrada Kneisl Z.
Uh.Brod - V.Karlovice So 11,15 Orelský stadion Janča
Val.Meziříčí - Chropyně So 11.00 UT Zubek
Kunovice - Bojkovice So 11.15 UT Chramcov Jos.
J.Otrokovice - Kroměříž „B“ So 11.15 Nový st. Vitásek

KS-SZA III. kolo 6.9.09
Slavičín - Val.Meziříčí B So 9.30 Hrbáček
Horní Bečva - Poličná Ne 9.30 Křenek
1.Valašský FC B - Nedašov Ne 9.30 UT Vrána
Hulín - Holešov Ne 11.00 Slavík
Štítná n/Vl. - Vlachovice Ne 9.30 Valčík
Val.Klobouky - Juřinka So 9.30 Měšťánek

KS-MZA III. kolo 6.9.09
Slavičín - Val.Meziříčí B So 11.15 Hrbáček
Horní Bečva - Poličná Ne 11.15 Křenek
1.Valašský FC B - Nedašov Ne 11.15 UT Vrána
Hulín - Holešov Ne 9.30 Slavík
Štítná n/Vl. - Vlachovice Ne 11.15 Valčík
Val.Klobouky - Juřinka So 11.15 Měšťánek

KS-SZB III. kolo 6.9.09
Napajedla - Morkovice Ne 9.30 UT Dostálek
Dolní Němčí - Boršice So 9,30 Slavkov Kotačka
Luhačovice - Uh.Ostroh So 9.30 UT Toman
Koryčany - Nedakonice So 9.30 Pokorák
Strání - Hluk Ne 9.30 Schnürmacher
Kvasice - St.Město So 9.30 Mikula M.

KS-MZB III. kolo 6.9.09
Napajedla - Morkovice Ne 11.15 UT Dostálek
Dolní Němčí - Boršice So 11,15 Slavkov Kotačka
Luhačovice - Uh.Ostroh So 11.15 UT Toman
Koryčany - Nedakonice So 11.15 Pokorák
Strání - Hluk Ne 11.15 Schnürmacher
Kvasice - St.Město So 11.15 Mikula M.

Moravskoslezká divize
Valašské Meziříčí Šumperk Ne 16.30 Goňa Gloser Batík

MSDL Starší a ml. dorost MSDD
1.FC Slovácko B S. Olomouc B Ne 10.15 12.30 Širůch Hulcký Bartoň Zpěvák
Kroměříž B Velké Meziříčí So 10.15 12.30 Plesar Konečný P Šubík
V. Otrokovice Třebíč So 10.15 12.30 Paták Zpěvák Schnurmacher
Bystřice p/Host. Karviná So 10.15 12.30 Páral Novák Polašťík

MSŽL
TESC Zlín Opava So 11.00 12.45 Fryšták Gloser Poláček Růžička

MSŽD
Kroměříž Velké Meziříčí Ne 10.00 11.45 Hanák Mikoška Mikula M
1.FC Slovácko B FC Brno B Pá 4.9.09 15.00 16,45 v Nedakonicích Mejzlík Janča Houdek
Valašský FC Hranice So 10.00 11.45 UT Stodůlka Skalický Žniva
TESC Zlín B Vítkovice B So 11.00 12.45 v Malenovicích Hanák Krajča Malota

MSL Žen
Hol. Holky Hodonín Ne 14.00 Střelnice Mrázek
Brumov Hovorany Ne 17.00 Konečný P
Nezdenice Podivín So 13.00 Batík
Březůvky Březnice Ne 16.30 Chramcov Jiří

1.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

FOTOGALERIE / Vsetínští kriminalisté se podíleli na vypátrání muže, který se před vězením ukrýval osm let. Dvaačtyřicetiletého podvodníka zadrželi v Thajsku.

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

Náhradní stanoviště zastávky MHD Školní ve Štefánikově ulici ve Zlíně před budovou Kongresového centra budou muset cestující využívat nějakou dobu ještě i po skončení prázdnin, jakkoli se s tím nepočítalo. Investorovi se původní termín rekonstrukce této zastávky nepodaří dodržet.

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Požár staré nádrže cisterny v areálu kovošrotu řešili ve středu hasiči v Tlumačově. „Podle oznamovatele došlo při rozřezávání nádrže ke vznícení zbytků asfaltu,“ popsal mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení