VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 30

Zlín - Úřední zpráva č. 30 Zlínský KFS – 3. května 2013

6.5.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

DK:

č.j. Příjmení Jméno klub soutěž trest datum Sazebník
278 Boršice KP pokuta 500 Kč 3.5.13 čl.6,SPŘ/2
279 Holešov KP pokuta 500 Kč 3.5.13 čl.6,SPŘ/2
280 Vítek David Kateřinice KP 1 SU nepodmíněně 28.4.13 P1/6a
281 Novák Dominik Nedašov I.A-A 1 SU nepodmíněně 28.4.13 P1/6a
282 Petřvalský Bohumil Podlesí I.A-A 1 SU nepodmíněně 28.4.13 P1/1
283 Kučera Martin Hovězí I.A-A 1 SU nepodmíněně 28.4.13 P1/6a
284 Šumšal Václav rozhodčí I.A-A pokuta 300 Kč splatná 19.5.13 3.5.13 čl.6,P3/2b
285 Valchář Pavel Lhota u Vs. I.B-A 3 SU nepodmíněně 28.4.13 P1/7b
286 Dorazín David Tečovice I.B-B 1 SU nepodmíněně 28.4.13 P1/1
287 Zderčík Radim Strání I.B-C 1 SU nepodmíněně 28.4.13 P1/6a
288 Kostelanský Jiří Strání-VD I.B-C pokuta 1500 Kč 3.5.13 čl.6,SPŘ/13
289 Šurmánek Martin Zlámanec I.B-C 4 SU nepodmíněně 28.4.13 P1/3b
290 Janovský Petr Baťov 1930-D KP-D 1 SU nepodmíněně 27.4.13 P1/1
291 Krystýnek René Buchlovice-D KSD-B 1 SU nepodmíněně 28.4.13 P1/1
292 Křenek Josef Fryšták I.A-B 1 SU nepodmíněně 1.5.13 P1/6a
293 Krahula Evžen Mladcová I.A-B 2 SU nepodmíněně 1.5.13 P1/7a
294 Vystrčil Jiří Újezdec I.A-B 3 SU nepodmíněně 1.5.13 P1/6a
295 Uher Pavel Újezdec I.A-B 3 SU nepodmíněně 1.5.13 P1/7b
296 Sehnal Miroslav Skaštice I.B-B 1 SU nepodmíněně 1.5.13 P1/6a
297 Řezníček Tomáš Morkovice-D KSD-B 1 SU nepodmíněně 1.5.13 P1/1
298 Staško Slavomír rozhodčí KSD-B pokuta 200 Kč splatna19.5.13 3.5.13 čl.6,P3/2b
299 Vyškovský Aleš Jablůnka I.B-A 2 SU podmíněně do 2.9.13 31
300 Rosecký Adam Lubná I.B-B nevyhovuje 3.5.13 31
301 Šnajdr Vladimír Tečovice I.B-B činnost uvolněna 3.5.13 31
302 Mimochodek Jaromír Strání-D KSD-B nevyhovuje 3.5.13 31
303 Hrnčíř Ondřej Morkovice-D KSD-B činnost uvolněna 3.5.13 31

STK:

1. STK schválila výsledky utkání 21. kola a dohrávky 16.kola – nedostatky:

soutěž č.u. domácí hosté nedostatky pokuta D/H
KP 1161 Kateřinice – Boršice neúplné hlášení 50 D
I.A-B 3164 Žalkovice – Bojkovice neúplné hlášení 50 D
KS-DA 8162 Holešov – Tečovice nehlášený výsledek 200 D
KS-DA 8163 Lidečko – Malenovice nehlášený výsledek 200 D
KS-DA 8211 V.Karlovice – Franc.Lhota neúplné hlášení 50 D
KP-SZ 10195 Vsetín – Slušovice neúplné hlášení 50 D

2. Po kontrole zápisů musela STK vynést kontumace za neoprávněný start (hráč není člen FAČR)

soutěž č.u. domácí hosté nedostatky pokuta D/H
KP 1202 Bystřice p/H. – Uh.Brod 0 : 3 Zámorský Stanislav 92062301 200 D
I.A-A 2181 Brumov B – Val.Meziříčí B 6 : 1 Drápela Ondřej 94011994 200 D
I.A-B 3202 Hluk – Bojkovice 0 : 3 Masařík Michael 94061564 200 D
I.B-A 4207 Kelč – Choryně 0 : 3 Kulich Vít 91110813 200 D
KS-DA 8203 Hovězí – Val.Polanka 0 : 3 Sicha Petr 97020324 200 D

3. Termínové změny:

soutěž č.u. domácí hosté termín
I.A-A 2171 Nedašov – Brumov B 23.6.13 16:30
I.A-A 2266 Hovězí – Zubří 1.6.13 16:30
I.B-A 4263 Janová – Jablůnka 2.6.13 16:30
I.B-B 5175 V.Otrokovice B – Lůžkovice 22.5.13 17:00
I.B-B 5181 Jaroslavice – Tečovice 23.6.13 16:30
I.B-B 5256 Lukov – V.Otrokovice B 25.5.13 16:30
I.B-C 6141 Slavkov – Nivnice 8.6.13 10:00
KS-DA 8176 Malenovice – Holešov 9.5.13 17:00
KS-DA 8266 Hovězí – Slavičín 1.6.13 13:30
KP-SZ 10176 Poličná – Slušovice 24.5.13 17:00
KP-SZ 10221 Kunovice – Vsetín 12.6.13 16:30
KP-MZ 11176 Poličná – Slušovice 24.5.13 18:45
KP-MZ 11221 Kunovice – Vsetín 12.6.13 17:15
KS-SZA 12214 Holešov – Bystřice p/H. 15.5.13 17:00 Všetuly
KS-MZA 13214 Holešov – Bystřice p/H. 15.5.13 15:30 Všetuly
KS-SZB 14202 1.FC Slovácko- dívky – Morkovice 22.6.13 9:30
KS-SZB 14215 Hluk – 1.FC Slovácko- dívky 30.5.13 16:30
KS-MZB 15202 1.FC Slovácko- dívky – Morkovice 22.6.13 11:15
KS-MZB 15215 Hluk – 1.FC Slovácko- dívky 30.5.13 18:15

Delegace sudích:

KP muži aktualizováno 6.5.13 11:20 Rozhodčí SD Asistent 1 SD Asistent 2 SD Delegát

XXIII.kolo 12.5.13 16:30
1231 Luhačovice – Kateřinice So ÚZM Šumšal Dostálek Poláček
1232 1.Valašský FC – Vsetín Ne ÚZM Krajča Březáček Mičkal Ruman
1233 Chropyně – Vigantice 12.5.13 16:30 Žniva Chlevišťan Stodůlka
1234 Slušovice – Boršice So ÚZM Vacula Schnürmacher Janča
1235 Holešov – Bystřice p/H. So ÚZM Kozubík Konečný Dlouhý Holčák
1236 Vlachovice – V.Karlovice So ÚZM Veselský Prokop Havlín
1237 Provodov – Uh.Brod So ÚZM Štěpánek Mejzlík Slavík Měrka

I.A-A

XXIII.kolo 12.5.13 16:30
2231 Zubří – Brumov B 5.6.13 18:00
2232 Dol.Bečva – Podlesí Ne ÚZM Perutka Nohavica Bělunek
2233 Vizovice – Podkop.Lhota Ne ÚZM Měšťánek Blažek Kýr Novák
2234 Nedašov – Hovězí Ne ÚZM Havránek Mikoška Malota
2235 Val.Klobouky – Val.Meziříčí B Ne ÚZM Filgas Dokoupil Skalický SD1
2236 Štítná n/Vl. – Hutisko Ne ÚZM Janča Toman Rovenský SD1 Valůšek
2237 Vidče – Juřinka So ÚZM Polaštík Zicháček Stodůlka Juřica

I.A-B

XXIII.kolo 12.5.13 16:30
3231 Žalkovice – Březolupy Ne ÚZM Škrobák Zubek Křenek
3232 Nedachlebice – O.N.Ves Ne ÚZM Kotačka Šumšal Poláček
3233 Dol.Němčí – Kvasice Ne ÚZM Havlín Prokop Kostelník
3234 Mladcová – Příluky Ne ÚZM Konečný Kozubík Houšť
3235 Újezdec – Hluk Ne ÚZM Vlašic Štěpánek Mejzlík
3236 Fryšták – volno Ne ÚZM O O O
3237 Ořechov – Bojkovice So ÚZM Bernatík Minarčík Vlašic Hubál

I.B-A

XXIII.kolo 12.5.13 16:30
4231 Val.Příkazy – Franc.Lhota Ne 10:00 Nohavica Perutka Beneš Volek
4232 Kelč – Lidečko So ÚZM Nogol Rovenský Skalický
4233 Choryně – Lhota u Vs. So ÚZM Blažek Kýr Volek
4234 Jablůnka – Hrachovec So ÚZM Lysák Mičkal Zubek
4235 Zašová – Slavičín B Ne ÚZM Nevrla Beneš
4236 Hor.Lideč – Poličná So ÚZM Mikulášek Vobořil Surovec
4237 Val.Polanka – Janová Ne ÚZM Volek Macháč

I.B-B

XXIII.kolo 12.5.13 16:30
5231 Těšnovice – Jaroslavice 10.5.13 18:00 Kroměříž Olša Novák Jar. Koláček
5232 Lubná – Lůžkovice Ne ÚZM Vobořil SD2 Bartoň Dostálek
5233 Louky – Kostelec u Hol. So ÚZM Panáček Havránek Houšť
5234 Baťov 1930 – Březnice 10.5.13 18:30 Malota Bernatík Daněk Chaloupka
5235 Lukov – Tečovice Ne ÚZM Novák Jiří Staško Michalec
5236 Admira Hulín – Malenovice Ne ÚZM Koláček Ponížil Polaštík
5237 Skaštice – V.Otrokovice B Ne ÚZM Zicháček Horváth OKR Vybíral

I.B-C

XXIII.kolo 12.5.13 16:30
6231 Strání – Slavkov Ne ÚZM Schrnürmach Vacula
6232 Prakšice – Sušice Ne ÚZM Řihák Katrňák Vrba
6233 Zlechov – Nivnice Ne 10:00 Kostelník Řihák Šimoník
6234 Koryčany – Osvětimany Ne ÚZM Šimoník Slavík Hubál
6235 Nedakonice – Ostr.Lhota Ne ÚZM Ruman SD3 Daněk SD3
6236 Zdounky – Zlámanec Ne ÚZM Hrbáček SD2 OKR Matucha
6237 Jalubí – Havřice Ne ÚZM Minarčík SD3 Němec Chaloupka

KP-D

XXIII.kolo 12.5.13 14:00
7231 Luhačovice – Brumov So 10:00 Schnürmacher
7232 1.Valašský FC – Napajedla Ne ÚZD Mičkal
7233 Dol.Němčí – Vlachovice Ne ÚZD Prokop
7234 Paseky Zlín – Baťov 1930 So 10:00 Bernatík
7235 Hulín – Bystřice p/H. So 10:00 Havlín
7236 Kunovice – Návojná So 10:00 Faic
7237 Vsetín – Uh.Brod So 10:00 Nogol

KSD-A

XXIII.kolo 12.5.13 14:00
8231 Slavičín – Franc.Lhota So 10:00 Mejzlík
8232 V.Karlovice – Lidečko 11.5.13 10:00 Dokoupil
8233 Louky – Holešov Ne 10:00 Dlouhý
8234 Mladcová – Hovězí Ne ÚZD Houšť
8235 Val.Klobouky – Tečovice Ne 3h před ÚZM Skalický SD1
8236 Štítná n/Vl. – Malenovice Ne ÚZD Rovenský SD1
8237 Val.Polanka – Juřinka So ÚZM Staško

KSD-B

XXIII.kolo 12.5.13 14:00
9231 Strání – Buchlovice 11.5.13 12:00 Kotačka
9232 Nedachlebice – O.N.Ves Ne ÚZD Poláček
9233 Uh.Ostroh – Kvasice So ÚZM Kostelník
9234 Koryčany – Boršice Ne ÚZD Slavík
9235 Nedakonice – Chropyně 11.5.13 16:30 Němec
9236 Kunovice B – Kněžpole So 12:15 Faic
9237 Morkovice – Bojkovice So 10:00 Slavík

KP-SZ

XXI.kolo 11.5.13 9:30
10211 V.Otrokovice – Kunovice So ÚZŽ Katrňák
10212 1.Valašský FC – Ratiboř Ne ÚZŽ Nevrla
10213 Louky – Baťov 1930 So ÚZŽ Mikoška
10214 Nedašov – Slušovice Ne ÚZŽ Návojná Surovec
10215 Brumov – Poličná So ÚZŽ Hrbáček
10216 Vsetín – Uh.Brod Ne ÚZŽ Novák Jiří

KP-MZ

XXI.kolo 11.5.13 11:15
11211 V.Otrokovice – Kunovice So ÚZŽ Katrňák
11212 1.Valašský FC – Ratiboř Ne ÚZŽ Nevrla
11213 Louky – Baťov 1930 So ÚZŽ Mikoška
11214 Nedašov – Slušovice Ne ÚZŽ Návojná Surovec
11215 Brumov – Poličná So ÚZŽ Hrbáček
11216 Vsetín – Uh.Brod Ne ÚZŽ Novák Jiří

KS-SZA

XXI.kolo 11.5.13 9:30
12211 Juřinka – Štítná n/Vl. Ne ÚZŽ Stodůlka
12212 Hulín – Hor.Bečva Ne ÚZŽ Polaštík
12213 Luhačovice – Paseky Zlín Ne ÚZŽ Michalec
12214 Holešov – Bystřice p/H. 15.5.13 15:30 Všetuly Panáček
12215 Val.Klobouky – V.Karlovice So ÚZŽ Březáček
12216 Vlachovice – Slavičín So ÚZŽ Měšťánek

KS-MZA

XXI.kolo 11.5.13 11:15
13211 Juřinka – Štítná n/Vl. Ne ÚZŽ Stodůlka
13212 Hulín – Hor.Bečva Ne ÚZŽ Polaštík
13213 Luhačovice – Paseky Zlín Ne ÚZŽ Michalec
13214 Holešov – Bystřice p/H. 15.5.13 17:00 Všetuly Panáček
13215 Val.Klobouky – V.Karlovice So ÚZŽ Březáček
13216 Vlachovice – Slavičín So ÚZŽ Měšťánek

KS-SZB

XXI.kolo 11.5.13 9:30
14211 Bojkovice – Nedakonice Ne ÚZŽ Vacula
14212 St.Město – Kvasice Ne ÚZŽ Němec
14213 Uh.Ostroh – Boršice So 3,5 před ÚZM Kostelník
14214 Koryčany – Dol.Němčí So ÚZŽ Vlašic
14215 Hluk – 1.FC Slovácko- dívky 30.5.13 16:30 Toman
14216 Morkovice – Strání Ne ÚZŽ Horváth

KS-MZB

XXI.kolo 11.5.13 11:15
15211 Bojkovice – Nedakonice Ne ÚZŽ Vacula
15212 St.Město – Kvasice Ne ÚZŽ Němec
15213 Uh.Ostroh – Boršice So 2h před ÚZM Kostelník
15214 Koryčany – Dol.Němčí So ÚZŽ Vlašic
15215 Hluk – 1.FC Slovácko- dívky 30.5.13 18:15 Toman
15216 Morkovice – Strání Ne ÚZŽ Horváth

SCM U17 a U16 starší, mladší dorost

Zlín Zbr.Brno NE 12.5.13 10:30+12:30 Drozdy Minarčík Ruman Vršava
Kroměříž Třinec S0 11.5.13 10:15+12:15 Páral Koláček Ponížil

MSDD sk. D a E starší, mladší dorost

Val. Meziříčí Vítkovice S0 11.5.13 13:00+15:15 Caletka Škrobák Beneš UT

SpSM U15 a U14 (starší, mladší žáci)

Slovácko Prostějov NE 12.5.13 10:00+11:45 Miko Šumšal Kotačka
Kroměříž Vyškov NE 12.5.13 10:00+11:45 Bartoň Dostálek Zicháček

SpSM U13 a U12 (starší, mladší žáci)

Kroměříž Vyškov NE 12.5.13 13:15+14:45 Bartoň Dostálek
V.Meziříčí Baník Ostrava S0 11.5.13 10:00+11:30 Klíma Perutka

MSL a MSD Ženy, sk.B

Holešov Březnice S0 11.5.13 14:30 Gloser Ponížil Všetuly
Holky Holšov Loko NE 12.5.13 14:00 Páral Novák Jar. Olša

Slovácko – dorostenky AC Sparta Praha NE 12.5.13 15:00 Mitáček Faic Širůch

Autor: Redakce

6.5.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

FOTOGALERIE / Vsetínští kriminalisté se podíleli na vypátrání muže, který se před vězením ukrýval osm let. Dvaačtyřicetiletého podvodníka zadrželi v Thajsku.

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

Náhradní stanoviště zastávky MHD Školní ve Štefánikově ulici ve Zlíně před budovou Kongresového centra budou muset cestující využívat nějakou dobu ještě i po skončení prázdnin, jakkoli se s tím nepočítalo. Investorovi se původní termín rekonstrukce této zastávky nepodaří dodržet.

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Požár staré nádrže cisterny v areálu kovošrotu řešili ve středu hasiči v Tlumačově. „Podle oznamovatele došlo při rozřezávání nádrže ke vznícení zbytků asfaltu,“ popsal mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení