V záchranářském derby uspěli hráči Lukova B

Region /FOTOGALERIE/ - Ve čtvrté třídě skupiny B dokázala rezerva Jaroslavic na domácím hřišti smazat dvoubrankovou ztrátu a nakonec SK Vizovice B porazit 4:3.

13.5.2009

Zlín III. třída: Komárov (žlutomodří) - Veselá 3:1Foto: pro DENÍK/Josef Jurča

ZLÍN III. TŘÍDA
FRYŠTÁK B - LUKOV B 0:1 (0:1)

Derby rezerv o záchranu v soutěži začalo s 25minutovým zpožděním, hosté totiž nebyli kompletní. Domácí si uvědomovali důležitost střetnutí, ale opět nezvládli začátek. Již ve 4. minutě inkasovali z přísně odpískané malé domů. Hosté se štěstím nepřímý kop proměnili. Od té doby se Lukov B soustředil především na obranu. Béčko Fryštáku bylo aktivnější, ale nevypracovalo si žádné gólové příležitosti. Po poločase se obraz hry nezměnil. Domácí nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. S přibývajícími minutami se stupňovala křeč rezervy Fryštáku, a tak si hosté odvezli zaslouženě tři body.

Branka: 4. Silný. Rozhodčí: Novotný, 50 diváků. Fryšták B: Mikel - Uhřík, Skalička, Uhlíř, Doležel - Bednařík, Slaměna, Adamík, D. Chudý - Juráň, Tallariny. Lukov B: Kolář - Jelínek, Drábek, Šimčík, Zahradnický, Silný, Drábek, Konečný, Vitovský, Plišťák, Vyoral.

VŠEMINA - MLADCOVÁ B 1:1 (1:0)

V prvním poločase byli domácí aktivnější. První branku vstřelil Pavelka, když dorazil střelu Karlíka. Po změně stran byla Všemina pasivnější a míč se přesunul na kopačky hráčů rezervy Mladcové. Všeminu zatlačili před její branku. Největší šanci spálil hostující Petlach, když sám před brankářem Chovancem napálil míč pouze do tyče. Remízu přinesl závěr duelu. Zahrávaný rohový kop Graclem skončil mezi domácími obránci v síti. Všemina ztratila cenné dva body při bojích o setrvání v soutěži.

Branky: Pavelka - Gracl. Rozhodčí: Ševčík, 120 diváků. Všemina: Chovanec - Gajdošík, Štefka, Ježík, Kovařík - Rupa (85. Chovančík), Polách, Karlík, Pavelka - Burša (87. Václavík), Holík. Mladcová B: Vašulka - Černý, Slováček, J. Novák, Kovář, Pantlík, Sedláček, Šimr, Gracl, M. Novák, Petlach.

BŘEZŮVKY - LÍPA 1:1 (0:1)

Skóre duelu otevřel zádveřický Procházka, který se trefil ranou z 20 metrů a zajistil hostům poločasové vedení. Po změně stran se Březůvky dočkaly vyrovnání. Stoper Vyoral zakončil svůj výlet přesně umístěnou dalekonosnou ranou, která skončila až v síti. Přes snahu obou celků o vstřelení rozhodující branky se už skóre nezměnilo.

Branky: Vyoral - Procházka. Rozhodčí: Šulc, 50 diváků. Březůvky: Marušák - Slovák, J. Krajča, Lakomý, Vyoral, Tesař, Kamenčák, Mikel, Albrecht, O. Krajča, Pleca. Střídal: Kmošek.

Další výsledky: Paseky - Kašava 1:3 Stodůlka - Smetana, Mahďák, Minařík, Velký Ořechov - Zádveřice 1:1 Grossert - Macek, Komárov - Veselá 3:1 Beran M. 2, Kaštovský - Dočkal, Pohořelice - Tečovice B 2:0 Trčka P., Orsák P.
KOSTELEC - VYSOKÉ POLE 3:2 (0:2)

Domácí hráči vstoupili do utkání velmi vlažně a než se stačili rozkoukat, prohrávali 0:2. Do druhého dějství nastoupil Kostelec se dvěma změnami v sestavě, což mu velmi pomohlo. Obrat výsledku nastartoval Krůtek - 1:2. O chvíli později už bylo díky Ondráčkovi vyrovnáno. Definitivní K. O. hostů dokončil svojí první jarní brankou Kolář.

Branky: 61. Krhůtek, 64. Ondráček, 79. Kolář - 5. Jánoš, 14. Žák. Rozhodčí: Střelec, 50 diváků. Kostelec: Vrla - Pleva, Kolář, Vaculík, Nedbálek, Novotný, Bačák, Korvas, Juránek, Ondráček, Krhůtek - Záhora, Pilka, Mezírka. Vysoké Pole: L. Dorůška. - Ruman, Žák, Zicha, Skočovský, Janoš, P. Dorůška, V. Machů, Polách, Mozga, J. Dorůška. Střídali: P. Machů, L. Machů.

ŠANOV - VLACHOVICE B 2:1 (1:0)

Domácím se podařilo vsítit rychlý gól již na začátku zápasu. Po autovém vhazování hlavičkoval Ščuglík a míč se dostal až za hostujícího brankáře. Po obrátce nastřelil Urbánek tyč, odražený míč ale vrátil do sítě Hanke, který nadvakrát prostřelil obránce stojící na brankové čáře. Šanov chtěl utkání dohrát v poklidu. Ale čtvrt hodiny před koncem hosté udeřili. Při závaru před brankou se orientoval nejlépe Faldík. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo, a tak mohl Šanov slavit výhru.

Branky: Ščuglík, Hanke - Faldík. Rozhodčí: Ruman ml., 50 diváků. Šanov: P. Matula - M. Kročil, Peléšek, Miroslav Macík, B. Kročil, Studeník, Urbánek, Milan Macík, Mudrák, Ščuglík, Hanke. Střídal: Tureček. Vlachovice B: Hověžák - Staněk, Kořenek, Mikeska, Faldík, Jandík, A. Šimoník, Kašča, Obadal, Gbelec, O. Šimoník. Střídal: Strouhal.

Další výsledky: Slopné - Jestřabí 2:2 Plášek, Žáček - Hrnčiřík, Šenkeřík, Drnovice - Hř. Újezd 1:0 Kostka O., Štítná n. Vl. B - Pozlovice 0:1 Coufal, Rokytnice - Biskupice 1:2 Neumann - Vojáček, Kašpárek, Mirošov - Smolina 1:1 Svoboda - Sába. Dohrávka 14. kola: Smolina - Vysoké Pole 3:2 Ročák 2, Sucháček P. - Janoš, Žák.
ZLÍN IV. TŘÍDA
SPYTIHNĚV B - KUDLOV 4:1 (1:0)

Od začátku duelu byli aktivnější domácí. Jako první potěšil fanoušky Spytihněvi Kraváček, který se nejlépe orientoval v pokutovém území. Po změně stran pokračovala rezerva v aktivní hře a dala další tři branky. Hned na začátku druhého dějství se mezi střelce zapsal Snopek, a když se ještě do černého trefili Rizovský a Soviš, dokráčeli domácí k pohodovému vítězství. Za hosty korigoval v závěru výsledek Stuchlík.

Branky: 23. I. Kraváček, 48. Snopek, 52. Rizovský, 61. Soviš - 90. Stuchlík. Rozhodčí: Máčalík, 95 diváků.

Další výsledky: Provodov B - Dobrkovice 1:0 Hrbáček, Lhota u Mal. - Mysločovice 0:0, Žlutava - FC Vizovice 4:1 Brázdil, Doležel, Antoš, Lapčík - Lošťák, Doubravy - Louky B 3:1 Hvozdenský, Mrázek D., Žaludek - Janota, Neslyšící - Racková 3:8 Holáň 2, Stuchlík - Vajda S. 2, Blanař, Juráň M., Adamík, Tůma, Odstrčil, Juráň S. Dohrávka 14. kola Spytihněv B - Lhota u Mal. 0:3 Navrátil, Ondra, vlastní.
JAROSLAVICE B - SK VIZOVICE B 4:3 (0:2)

Jako první se v gólové přestřelce radovali hosté. Poté se hra vyrovnala a nikdo neočekával čtyřbrankovou smršť po změně stran. Rezerva Jaroslavic díky kvalitnější a důraznější mezihře obrátila stav na svoji stranu. Nejvíce se o to postaral Koňařík, jenž vsítil dvě branky svých barev.

Branky: Koňařík 2, P. Dudr, Rabel - Lukaštík, Drga, Jurygaček. Rozhodčí: Toman, 50 diváků. Jaroslavice B: Stuchlík - Novák, Palik, Kolář, Vojtek, Koňařík, Turčin, P. Dudr, M. Švach, T. Dud, Rábel. Střídali: Maršálek, Karola, Keprt. SK Vizovice B: Fusek - Punčochář, Kunovsky, Velcer, Lačik, Mazůrek, Drga, Krajča, Lakaštik, Bubla, Jurygaček. Střídali: Světlík, Sahánek, Nekvapil.

PŘÍLUKY B - TRNAVA 6:4 (3:1)

První branku vstřelil už po dvanácti minutách Čecho. Hosté ale zanedlouho srovnali krok. Rezervu Příluků poté poslal do dvoubrankového vedení během deseti minut Dan Frolek a zdálo se být rozhodnuto. Po změně stran Trnava zabrala. Nejen že dokázala smazat ztrátu, ale ještě stihla otočit výsledek na svou stranu. Kanonáda pokračovala i nadále. Příluky dvacet minut před koncem vyrovnaly zásluhou Pavelky. Poté zkompletoval hattrick Dan Frolek a stejný hráč divokou přestřelku i uzavřel.

Branky: D. Frolek 4, Čecho, Pavelka - Irovský 2, Zbranek, Irgl. Rozhodčí: Šulc, 50 diváků. Příluky B: Metela - R. Frolek, Křapa, Pavelka, Misař, M. Janků, Baxa, Krumpolc, Čecho (Mezírka), Šimurda, D. Frolek.

Další výsledky: Veselá B - Lužkovice B 1:1 Vrba - Žaludek, Fryšták C - Štípa B 1:6 Fojtík - Veselský 3, Štěpaník, Březina, Volejník, Jasenná - Vlčková 5:0 Kráčala R. 2, Čala, Kominík, Jurčák, Hvozdná B - Bratřejov 1:4 Bartoň - Černý, Polčák, Zicha, Kadleček. Předehrávka 22. kola: Jasenná - Hvozdná B 1:2 Čala - Pavel 2.
TICHOV - BOHUSLAVICE NAD VLÁŘÍ 0:0

V úvodní části si obě mužstva vypracovala několik slibných příležitostí ke vstřelení branky, ale žádná neskočila v síti. Po změně stran oba celky bojovaly a snažily se strhnout vítězství na svou stranu. Nicméně spíše převládala na hřišti nervozita, takže utkání skončilo bez branek.

Rozhodčí: Vitásek, 35 diváků. Tichov: Bubela - Stružka, M. Ščuglík, Maniš, Novák - Krpenský, Petřík, Baďura, Trunkát - Slováček, Řepka. Střídali: Hrdlička, D. Ščuglík, Dočkal.

Další výsledky: Sehradice B - Horní Lhota 3:3 Janček I., Heinz F., Žáček M. - Koutný A., Váňa R., Plášek Z., Poteč - Nedašova Lhota 0:0, Divnice - Dolní Lhota B 3:0 Vaněk, Polách, Mana, Petrůvka - Rudimov 1:2 Kořínek - Souček, Slavíček R., Loučka - Luhačovice B 0:4 Hubáček M., Bauman, Červenka Z., Slezák. Dohrávka 14. kola: Loučka - Horní Lhota 3:0 Mikulka M. 2, Zvonek.
KROMĚŘÍŽ III. TŘÍDA
RYMICE - MYSLOČOVICE B 5:2 (4:1)

Třetí celek soutěže neponechal nic náhodě a o svém vítězství rozhodl již v první půli, kdy si vypracoval tříbrankový náskok. Po změně stran oba celky daly už jen jednu branku, a tak si Rymice připsaly snadné tři body.

Branky: Zapletal 2, Plhal, Bartalský, Dítě - Jančík, Brázdil. Rozhodčí: Caletka, 60 diváků. Mysločovice B: Potočný - Velísek, Frantík, Mikoška, Jančík, Mikel, Brázdil, Gazdoš, Stoklásek, Večeřa, Miklík. Střídali: Mlýnek, Mezírka, Slezák.

Další výsledky: Komárno - Hlinsko p. H. 2:2 (0:2), Hriš, Šipula - Hradil, Škarpich, Ludslavice - Zahnašovice 1:0 (0:0), Valčík, Rymice - Mysločovice B 5:2 (4:1), Zapletal 2, Plhal, Bartalský, Dítě - Jančík, Brázdil, Pravčice - Žalkovice B 1:5 (1:2), Ruman - Pala 3, Petřík, M. Kuba, Rusava B - Kyselovice B 0:1 (0:1), Zedek, Rajnochovice - Břest 4:0 (0:0), Topič 2, Malát, Staněk, Loukov - Kostelec u Hol. 1:2 (1:0), Bělík - D. Marek 2.
Dohrávka 15. kola
DOHRÁVKA 15. KOLA
MYSLOČOVICE B - KYSELOVICE B 3:2 (2:0)

Domácí splnili do puntíku taktické pokyny svého kouče a do přestávky si vypracovali dvoubrankové vedení. Po změně stran aktivita Mysločovic opadla a soupeř šťastnými góly srovnal skóre. Poté ale domácí znovu zabrali a hosty přitlačili na jejich polovinu. Vítěznou branku zařídil Slezák.

Branky: Kolář, Večeřa, Slezák - P. Ulehla, Indrák. Rozhodčí: Veselý, 20 diváků. Mysločovice B: Potočný - Velísek, Frantík, Jančík, Mlýnek, Gazdoš, Červenka, Večeřa, Slezák, Stoklásek, Kolář. Střídali: Bolcek, Mezírka, Miklík.

Zpravodajové Deníku

13.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Hokejisté Aukro Berani Zlín (v modrém) v nedělním 13. kole doma vyzvali plzeňské indiány.

V neděli na hokejové Berany v 15 hodin, pak na Fastav. A za polovinu!

Divoké prase - ilustrační foto.

Policejní odstřelovači v akci

Kdo bude stotisícím divákem Městského divadla ve Zlíně?

Stotisícího diváka 72. sezony očekává v pátek Městské divadlo Zlín.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

OBRAZEM: Hubertova jízda

Svátek svatého Huberta připadá na 3. listopadu, v různých jezdeckých stájích se ale konají Hubertovy jízdy jako připomínka parforsních honů často již od konce září.