O postupujícím rozhodne poslední kolo, v němž se v Rožnově střetne druhý tým krajského přeboru s prvním

Ten sice zvítězil uprostřed týdne v dohrávce 17. kola doma se Slušovicemi 2:1, ve víkendovém zápase 27. dějství ale prohrál na stadionu Spytihněvi 0:1. Vsetín uspěl v Holešově 2:0. V posledním kole se tento víkend oba rivalové střetnou ve vzájemném souboji o postup na hřišti Valašského FC v Rožnově pod Radhoštěm.

SLUŠOVICE - VALAŠSKÉ PŘÍKAZY 5:3 (1:2)
Diváci viděli zápas se zajímavými okamžiky před oběma brankami a také nebývalou úrodu osmi gólů. Vedení se ujali Slušovičtí, ale soupeře to nezlomilo a za osm minut se dostal do vedení, které udržel až do přestávky. Také druhá půle přinesla dramatické momenty. Hned v první minutě domácí Šimek vyrovnal a vzápětí se postaral o vedení 3:2. Když však v 72. minutě soupeř skóre opět srovnal, Slušovičtí přidali a za pět minut se dostali opět do vedení. Deset minut před koncem domácí Polčák promarnil šanci na zvýšení náskoku, neboť neproměnil pokutový kop. O konečný výsledek se nakonec postaral Daněk pět minut před koncem.

Branky: Šimek 4, Daněk - Beňo 2, Eliášek. Rozhodčí: Huzl. Diváci: 120.
Slušovice: Juřík, Hynčica, Polčák, Daněk, Čuřík, Bednařík Mil., Elšík, Novosad, Zbranek, Šimek, Dvořák, střídali Burša a Bednařík Mar. Valašské Příkazy: Hyžák, Ptáček, Švajka, Moravčík, Martinek, Beňo Sv., Švajda, Spáčil, Eliášek, Kovačík, Beňo M., střídali Gargulák, Ocelík, Šenkeřík.

HOLEŠOV - FC VSETÍN 0:2 (0:1)

Domácí nepodali očekávaný výkon, takže soupeř si chvílemi v poli udržoval mírnou převahu. Vsetínští dokázali, že chtějí boj o první místo v tabulce dotáhnout do úspěšného konce. Vítězství v tomto utkání jim k tomu hodně pomohlo. Holešovští si stěžovali, že jim rozhodčí při dvou gólových šancích vždy odmávali ofsajd. Fotbalové štěstí nakonec přálo Vsetínským, kteří se opět dostali na první místo v tabulce.

Branky: Kašpar, Jaroš. Rozhodčí: Miko. Diváci: 200.

Holešov: Čajka, Belza, Soldán, Ohlídal, Truhlář, Novák, Marek, Slováček, Olša, Frýbort, Roubalík, střídal Münster. FC Vsetín: Fagulec, Kašpar. Lukáč, Vlha, Novosad, Augusta, Kocurek, Pavlinec, Zetek, Jaroš, Cahlík, střídal Chovanec.

SPYTIHNĚV - 1. VALAŠSKÝ FC 1:0 (0:0)

Po vítězství ve Vsetíně dokázala spytihněvská Sparta porazit dalšího aspiranta na postup do divize. Utkání diváky mnoho neuspokojilo, neboť například v první půli se hosté do gólové šance vůbec nedostali. Spytihněvští v první dvacetiminutovce získali jen výhodu pěti rohových kopů. Po změně stran o konečném výsledku rozhodla 57. minuta, ve které obrana hostí udělala chybu v rozehrávce a Chudárek za to soupeře potrestal gólem. V závěrečných deseti minutách se hosté snažili vyrovnat, ale dvě střely jen těsně minuly branku domácích.

Branka: Chudárek. Rozhodčí: Ligas. Diváci: 150.

Spytihněv: Stýblo, Hoferek, Gajdošík, Polášek, Bohun, Sedláček, Vávra, Blaha, Chudárek, Barot, Hubinka, střídali Vaculík, Hruboš. Valašský FC: Zimek, Horňák, Vinklar, Bortl, Mičkal, Šimek, Balejík, Náměstek, Maléř, Baroš, Černoch, střídal Forman.

UHERSKÝ BROD - O. N. VES 1:1 (1:1)

Diváci viděli za velkého vedra zajímavý bojovný zápas, který nakonec skončil dělbou bodů. Úvod patřil domácím, kteří se už v 10. minutě ujali vedení a měli další příležitosti na zvýšení náskoku, jenže Lukeš v koncovce selhal. Po půlhodině se prosadili také hosté, z přímého kopu překonal Makara brankáře Ondrůška. Celá druhá půle probíhala pod taktovkou Uherskobrodských, kteří měli několik dobrých šancí na skórování, největší v 75. minutě, kdy Hroch trefil břevno. V závěrečných minutách už oba soupeři udržovali nerozhodný výsledek, který byl cennější pro hosty.

Branky: Bortl - Makara. Rozhodčí: Mrázek. Diváci: 100.

Uh. Brod: Ondrůšek, Ligas Petr, David, Hroch, Hráček, Bortel, Vystrčil, Boďa, Daněk, Lukeš, Lugas Libor, střídali Mikulec, Uherek. O. N. Ves: Hájek, Kudr, Šálek B., Makara, Šálek R., Jurásek, Máčala, Straka, Janoušek, Svoboda, Pokorný, střídal Nikl.

HLUK - KATEŘINICE 0:1 (0:0)

První půle přinesla málo dramatických situací před brankami. Hrálo se většinou ve středu hrací plochy v poklidném tempu s cílem získat bod pro umístění ve středu tabulky. Nakonec štěstí přálo více hostům, kteří se čtvrt hodiny před koncem zásluhou Lukáše dostali do vedení. Domácí se pak snažili alespoň vyrovnat, soupeř však jednogólové vedení udržel až do závěrečného hvizdu.

Branka: Lukáš. Rozhodčí: Hanák. Diváci: 100.

Hluk: Fojtík, Horák, Machala A., Matyáš, Machala J. Herodes, Machala O., Jurásek, Sopůšek, Dohnal, Chytil, střídal Soldán. Kateřinice: Sopek, Ondra, Lukáš, Kuzmík O., Kuzmík J., Pisklák, Macík, Mikulík, Kotrla, Rafaj D., Rafaj E.

HRADČOVICE - DOLNÍ NĚMČÍ 1:5 (0:2)

Hosté nastoupili s odhodláním vybojovat cenné body pro zlepšení situace v závěru tabulky. V 18. minutě se blýskl hostující Bída, který trefou do šibenice získal mužstvu vedení. Když pak o pět minut později po rychlém brejku Tomáš Stojaspal zvýšil na 2:0, hosté už hráli klidněji. Hradčovičtí se také snažili skórovat, ale Klečka, Hladký ani Koníček dobré šance v góly neproměnili. Ve druhé půli se Dolnoněmčané dostali do střeleckého tempa, ke kterému jim pomohl soupeř vlastním gólem na 0:3. Čtvrt hodiny před koncem hosté už nečekaně vedli dokonce 5:0. Nakonec se však domácím přece jen podařilo vstřelit čestný gól Kupcem.

Branky: Kupec - Bída, Stojaspal T., Pochylý M., Polášek, vlastní. Rozhodčí: Valčík. Diváci: 150.

Hradčovice: Uhlík, Klečka, Kupec, Spálenský, Sklenář, Fábri, Kulhavý, Koníček, Indra, Hladký, Daněk. Dol. Němčí: Kadlček R., Stojaspal R., Cmol, Bobčík, Zimčík, Polášek, Kadlček Robin, Bída, Pochylý, Stojaspal Tomáš, Jančář, Stojaspal Michal.

PROVODOV - LUHAČOVICE 0:2 (0:0)

Ve vyrovnaném utkání měli více štěstí hosté, kteří svoji snahu zlepšit postavení v tabulce dokázali prosadit na hřišti. Luhačovičtí stále ještě bojují o udržení, a tak svou bojovností dotáhli zápas do vítězného konce. Pomohli jim v tom i domácí, kteří v závěru hráli o 10 hráčích bez vyloučeného Procházky.

Branky: Kovařík, vlastní. Rozhodčí: Vlček. Diváci: 100. ČK: Procházka (Provodov).

Provodov: Zámorský, Galandr, Both, Karpeko, Hnilo, Mokrejš, Procházka, Mikulášek, Gottwald, Litoš, Březík, střídali Navrátil, Vítek. Luhačovice: Černý, Bartoš, Krejčiřík, Košárek, Piják, Bernátek, Červenka Zd., Munster, Baumann, Červenka Ondřej, Kovařík, střídal Soukeník.