VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky mládežnické kopané

Region /TABULKY/ - Přinášíme výsledky mládežnického fotbalu v regionu.

7.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

I. dorostenecká liga

STARŠÍ: 5. kolo: Bohemians 1905-Teplice 0:0, Zlín-Hradec Král. 2:1 (1:0), Ml. Boleslav-Jihlava 4:1 (2:0), Olomouc-Slovácko 3:2 (2:1), Vašíček, Šindelář, Rolinc – Ondica, Jeleček, Ostrava-Brno 3:1 (0:1), Musiol, Stránský, Kaizar – Štourač, Slavia-Příbram 8:1 (5:0), Č. Budějovice-Sparta 1:2 (0:0), Plzeň-Most 1:0. Dohrávka 4. kola: Brno-Olomouc 0:5 (0:1), Vašíček 2, Vavřík, Hála, Rolinc, Sparta-Slavia 8:0 (4:0), Jurdík 3, Mac 2, Skalák 2, vlastní.

1. Sparta 5 4 0 1 20:2 12
2. Olomouc 5 4 0 1 20:10 12
3. Jihlava 5 4 0 1 14:6 12
4. Ostrava 5 3 2 0 10:6 11
5. Slovácko 5 3 0 2 8:5 9
6. Ml. Boleslav 5 2 1 2 8:8 7
7. Zlín 5 2 1 2 8:9 7
8. Hradec Král. 5 2 1 2 5:7 7
9. Teplice 4 1 2 1 3:3 5
10. Slavia 4 1 2 1 11:12 5
11. Č. Budějovice 5 1 1 3 9:8 4
12. Plzeň 3 1 1 1 4:7 4
13. Most 5 1 1 3 5:9 4
14. Brno 5 0 3 2 4:11 3
15. Bohemians 1905 5 0 2 3 2:10 2
16. Příbram 5 0 1 4 6:24 1

Kanonýři: 7 – Jurdík, 5 – Skalák (oba Sparta), 4 – Ščuka (Most), Vašíček (Olomouc).

MLADŠÍ – 5. kolo: Bohemians 1905-Teplice 2:1 (1:0), Zlín-Hradec Král. 1:4 (0:3), Ml. Boleslav-Jihlava 2:0 (1:0), Olomouc-Slovácko 1:1, Ostrava-Brno 4:0 (2:0), Slavia-Příbram 1:2 (0:2), Č. Budějovice-Sparta 3:1 (2:1), Plzeň-Most 1:1 (0:1). Dohrávka 4. kola: Brno-Olomouc 2:3 (0:2), Konečný, Hajn – Ševčík 2, Zahradníček, Sparta-Slavia 1:2 (0:1), Klán – Růžička, Sponer.

1. Olomouc 5 4 1 0 19:5 13
2. Ml. Boleslav 5 4 0 1 10:3 12
3. Jihlava 5 4 0 1 11:4 12
4. Ostrava 5 3 1 1 9:4 10
5. Bohemians 1905 5 3 1 1 12:8 10
6. Slavia 4 3 0 1 12:3 9
7. Č. Budějovice 5 2 2 1 6:8 8
8. Hradec Král. 5 2 1 2 10:9 7
9. Zlín 5 2 0 3 10:14 6
10. Plzeň 3 1 2 0 4:2 5
11. Slovácko 5 1 1 3 7:12 4
12. Teplice 4 1 0 3 5:7 3
13. Brno 5 1 0 4 6:13 3
14. Příbram 5 1 0 4 5:13 3
15. Most 5 0 2 3 3:13 2
16. Sparta 5 0 1 4 4:15 1

Kanonýři: 6 – Ševčík (Olomouc), 4 – Kopečný (Zlín), Zahradníček, 3 – Plšek (oba Olomouc), Růžička (Slavia), Štancl (Jihlava).

MSL DOROSTENCŮ

STARŠÍ – 5. kolo: Frýdek-Hodonín 0:0, Líšeň-Opava 0:2 (0:2), Ondra, Jeřábek, Znojmo-Jihlava B 1:0 (0:0), Jakub, FC Brno B-Vítkovice 3:3 (1:2), Lidmila, Varaďa, Simerský – Borgosz, Vaclík, Padych, Slovácko B-Olomouc B 0:1, Ostrava B-Sparta Brno 1:1 (0:1), Třinec-Zlín B 3:2 (2:1), Koter, Kajfoš, Samek – Pazdera, Suchý, Hlučín-Kroměříž 4:1.

1. Vítkovice 6 4 2 0 14:5 14
2. Ostrava B 6 4 1 1 16:4 13
3. Olomouc B 6 3 3 0 11:5 12
4. Hlučín 6 3 2 1 15:12 11
5. Opava 6 3 1 2 14:6 10
6. Jihlava B 6 3 1 2 11:6 10
7. Třinec 6 3 1 2 10:10 10
8. FC Brno B 6 2 3 1 13:9 9
9. Slovácko B 6 2 3 1 9:6 9
10. Sparta Brno 6 1 5 0 9:8 8
11. Zlín B 6 1 3 2 10:10 6
12. Znojmo 6 1 2 3 6:13 5
13. Frýdek 6 0 3 3 4:11 3
14. Kroměříž 6 1 0 5 6:15 3
15. Líšeň 6 0 3 3 2:14 3
16. RSM Hodonín 6 0 1 5 2:18 1

Kanonýři: 5 – Wedlich (Opava), 4 – Surýnek (Sparta Brno), 3 – Kuřil (Olomouc B), Lidmila (Brno B), Padých, Vaclík (oba Vítkovice), Postava (Zlín B), Urban (Ostrava B).

MLADŠÍ – 5. kolo: Frýdek-Hodonín 4:0 (2:0), Líšeň-Opava 0:6 (0:2), Adamík 2, Král, Fiala, Staníček, Pech, Znojmo-Jihlava B 1:1, Staňa – Prchal, FC Brno B-Vítkovice 2:1 (1:1), Kudlička, Stehlík – Chrašč, Slovácko B-Olomouc B 0:1, Ostrava B-Sparta Brno 0:0, Třinec-Zlín B 0:0, Hlučín-Kroměříž 2:1.

1. Sparta Brno 6 5 1 0 18:2 16
2. Opava 6 5 0 1 23:6 15
3. FC Brno B 6 5 0 1 19:8 15
4. Jihlava B 6 4 1 1 12:6 13
5. Ostrava B 6 3 3 0 14:4 12
6. Vítkovice 6 4 0 2 15:5 12
7. Olomouc B 6 3 1 2 13:9 10
8. Hlučín 6 3 1 2 10:15 10
9. Zlín B 6 2 2 2 7:6 8
10. Kroměříž 6 2 1 3 10:11 7
11. Slovácko B 6 2 1 3 4:6 7
12. Frýdek 6 1 1 4 4:13 4
13. RSM Hodonín 6 1 1 4 3:15 4
14. Třinec 6 0 2 4 1:13 2
15. Znojmo 6 0 1 5 2:16 1
16. Líšeň 6 0 0 6 4:24 0

Kanonýři: 6 – Holub (Olomouc B), 5 – Mikšík (Brno B), Nguyen (Sparta Brno), 4 – Vávra (Kroměříž), 3 – Fiala, Staníček (oba Opava), Hošek, Morava (oba Jihlava B), P. Kundrátek, Stratil (oba Ostrava B).

MSD DOROSTU
SKUPINA D

STARŠÍ – 5. kolo: Kroměříž B-Vel. Meziříčí 1:2 (1:1), Kolařík – Nožička, Kuřátko, Bohunice-Břeclav 4:0 (1:0), Vrba 2, Hanák, Bito, Vyškov-Prostějov 2:1 (0:0), Kuběnský, Novotný – Vitásek, Vrchovina-Pelhřimov 1:6 (1:3), Pekárek – Hložek 2, Vavroušek, Stejskal, Starý, Kubík, Otrokovice-Třebíč 0:10 (0:5), Veselí-Bystrc 3:0 (1:0), Míček 2, Sládeček, Havl. Brod-Uh. Brod 3:1 (1:0), Sůva, Gramer, Mišovic – Bachánek. Dohrávka 2. kola: Prostějov-Břeclav 3:2 (2:0), Hon, Bokůvka, Ovčáček – nehl.

1. Třebíč 4 4 0 0 20:4 12
2. Bohunice 4 3 0 1 8:3 9
3. Veselí 4 3 0 1 8:4 9
4. Havl. Brod 4 3 0 1 7:5 9
5. Bystrc 4 2 1 1 8:7 7
6. Pelhřimov 4 2 0 2 10:6 6
7. Kroměříž B 4 2 0 2 8:6 6
8. Prostějov 4 2 0 2 7:7 6
9. Vel. Meziříčí 4 2 0 2 7:10 6
10. Uh. Brod 4 1 1 2 4:5 4
11. Břeclav 4 1 0 3 9:11 3
12. Vyškov 4 1 0 3 3:6 3
13. Vrchovina 4 0 1 3 8:18 1
14. Otrokovice 4 0 1 3 2:17 1

Kanonýři: 5 – Polnický (Vrchovina), 4 – Novotný (Třebíč), 3 – Hon (Prostějov), Hrůza (Bystrc), Zavřel (Kroměříž B).

MLADŠÍ – 5. kolo: Kroměříž B-Vel. Meziříčí 0:2 (0:0), Procházka, Denev, Bohunice-Břeclav 2:2 (2:2), Záruba 2 – Konečný 2, Vyškov-Prostějov 2:1 (2:1), Ondra, T. Tutter – Kadlec, Vrchovina-Pelhřimov 2:2 (2:2), Müller, Zelený – Kropáček, Kubík, Otrokovice-Třebíč 2:3 (2:0), Veselí-Bystrc 2: 2 (1:1), Janík, Březina – Němeček, Pelikán, Havl. Brod-Uh. Brod 2:1 (0:1), Bubeník, Hofrichter – Plšek. Dohrávka 2. kola: Prostějov-Břeclav 3:2 (0:1), Kadlec 2, Fládr – nehl.

1. Třebíč 4 3 1 0 14:4 10
2. Vyškov 4 2 2 0 7:2 8
3. Havl. Brod 4 2 1 1 8:4 7
4. Uh. Brod 4 2 1 1 6:4 7
5. Vel. Meziříčí 4 2 1 1 8:6 7
6. Bohunice 4 2 1 1 8:8 7
7. Bystrc 4 2 1 1 7:8 7
8. Prostějov 4 2 0 2 13:9 6
9. Otrokovice 4 1 1 2 4:5 4
10. Břeclav 4 1 1 2 10:12 4
11. Kroměříž B 4 1 1 2 6:11 4
12. Pelhřimov 4 0 3 1 6:7 3
13. Veselí 4 0 1 3 4:11 1
14. Vrchovina 4 0 1 3 6:16 1

Kanonýři: 5 – Konečný (Břeclav), 4 – Kadlec, 3 – Petrásek (oba Prostějov), Horák (Kroměříž B), Palát, Svoboda (oba Třebíč), Řihák (Uh. Brod).

SKUPINA E

STARŠÍ – 5. kolo: Frýdek B-Fulnek 5:3, Šumperk-Opava B 0:1 (0:1), Hadaščok, Hranice-Vítkovice B 0:2 (0:1), Jonek, Tkáč, Zábřeh-Havířov 5:1 (3:1), Trunkát 2, Lukas, Jurenka, Čulík – Broskevič, Uničov-Vsetín 1:2 (0:0), Bystřice p.H.-Karviná 0:4 (0:2), Puškáš 2, Poštulka, Cetlak, HFK Olomouc-Přerov 2:2 (0:1), Zifčák, Svozil – Machač, vlastní Jíša.

1. Karviná 4 4 0 0 18:1 12
2. Opava B 4 4 0 0 10:2 12
3. Vítkovice B 4 3 0 1 8:5 9
4. Havířov 4 3 0 1 5:6 9
5. Vsetín 4 2 2 0 9:6 8
6. HFK Olomouc 4 2 1 1 9:6 7
7. Uničov 4 2 0 2 7:7 6
8. Bystřice p. H. 4 2 0 2 3:10 6
9. Přerov 4 1 1 2 7:6 4
10. Zábřeh 4 1 1 2 6:10 4
11. Frýdek B 4 1 0 3 6:10 3
12. Šumperk 4 0 1 3 3:6 1
13. Fulnek 4 0 0 4 6:12 0
14. Hranice 4 0 0 4 4:14 0

Kanonýři: 4 – Jaworski, 3 – Poštulka (oba Karviná), Swiech (Opava B).

MLADŠÍ – 5. kolo: Frýdek B-Fulnek 1:1, Šumperk-Opava B 0:1 (0:1), Juručka, Hranice-Vítkoce B 0:3 (0:1), Loska, Fulnek, Krayzel, Zábřeh-Havířov 2:3 (1:2), Balcárek, Stolarik – Bandy 3, Uničov-Vsetín 8:0, Bystřice p.H.-Karviná 1:3 (0:1), Sadil – Szeget, Roman, Marek, HFK Olomouc-Přerov 1:3 (1:2), Malinek – Baran, Zaoral, Přikryl.

1. Karviná 4 4 0 0 19:1 12
2. Vítkovice B 4 3 1 0 10:3 10
3. Opava B 4 3 0 1 12:6 9
4. Přerov 4 2 1 1 12:7 7
5. Fulnek 4 2 1 1 12:13 7
6. Uničov 4 2 0 2 12:8 6
7. Šumperk 4 2 0 2 6:5 6
8. HFK Olomouc 4 2 0 2 10:9 6
9. Havířov 4 2 0 2 11:10 6
10. Frýdek B 4 1 2 1 6:8 5
11. Zábřeh 4 1 1 2 7:11 4
12. Hranice 4 1 0 3 5:17 3
13. Bystřice p. H. 4 0 0 4 6:17 0
14. Vsetín 4 0 0 4 3:16 0

Kanonýři: 5 – Marek (Karviná), 4 – Bandy (Havířov), 3 – Baran (Přerov), Jurečka, Uvíra (oba Opava B).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ – 5. kolo: Vítkovice-HFK Olomouc 1:1, Karviná-Hlučín 3:1 (1:0), Znojmo-Slovácko 0:4 (0:1), Hanák 2, Janečka, Slaný, Brno-Sigma Olomouc 1:1 (1:1), Ostrava-Vyškov 6:1 (3:1), Jihlava-Frýdek 2:3 (0:0), Duba, Kriegsmann – Sušovský 2, Glembek, Zlín-Opava 2:1 (0:0), Višněvský, Zedník – Fišer.

1. Slovácko 4 4 0 0 14:1 12
2. Brno 4 3 1 0 12:2 10
3. Ostrava 4 3 1 0 14:4 10
4. Sig. Olomouc 4 2 2 0 14:2 8
5. Zlín 4 2 1 1 9:5 7
6. Jihlava 4 2 1 1 8:5 7
7. Frýdek 4 2 0 2 9:9 6
8. Karviná 4 1 2 1 4:5 5
9. HFK Olomouc 4 1 1 2 6:10 4
10. Hlučín 4 1 0 3 6:14 3
11. Vyškov 4 0 2 2 3:13 2
12. Opava 4 0 1 3 2:7 1
13. Vítkovice 4 0 1 3 5:14 1
14. Znojmo 4 0 1 3 1:16 1

Kanonýři: 5 – Neumann (Fr. Místek), 3 – César (HFK Olomouc), Maruš (Jihlava), Šembera, Žák (oba FC Brno), Špavelko (Ostrava).

MLADŠÍ – 5. kolo: Vítkovice-HFK Olomouc 4:2, Karviná-Hlučín 0:5 (0:2), Znojmo-Slovácko 0:8 (0:4), Martiš 2, Noga 2, Melichárek, Dobrozemský, Heřmánek, Křivánek, Brno-Sigma Olomouc 2:3, Ostrava-Vyškov 4:0, Jihlava-Frýdek 1:2 (1:2), Bělovský – Konečný, Vejvodík, Zlín-Opava 0:1 (0:0), Večerek.

1. Sig. Olomouc 4 4 0 0 17:2 12
2. Hlučín 4 4 0 0 14:1 12
3. Ostrava 4 3 1 0 9:0 10
4. Slovácko 4 3 0 1 20:3 9
5. Opava 4 3 0 1 7:5 9
6. Zlín 4 2 1 1 6:1 7
7. Brno 4 2 0 2 15:12 6
8. Frýdek 4 2 0 2 8:9 6
9. Vyškov 4 2 0 2 8:10 6
10. Vítkovice 4 1 0 3 6:11 3
11. Jihlava 4 0 1 3 3:7 1
12. HFK Olomouc 4 0 1 3 4:13 1
13. Karviná 4 0 0 4 0:20 0
14. Znojmo 4 0 0 4 1:24 0

Kanonýři: 6 – Jakeš (FC Brno), 4 – Holešínský (Ostrava), Skokan (Fr. Místek), 3 – Burian (Vyškov), Martiš (Slovácko).

MSD ŽÁKŮ
SKUPINA D

STARŠÍ – 5. kolo: Kroměříž-Vel. Meziříčí 5:0 (3:0), Havlík 2, Ferko 2, Horák, Sparta Brno-Havl. Brod 0:1 (0:1), Třebíč-Prostějov 2:0 (1:0), Baslík, Rybníček, Pelhřimov-Hodonín nehlášeno, Slovácko B-FC Brno B 0:3 (0:1), Jihlava B-Bohunice 2:0 (0:0), Šerý, Kořínek, Břeclav-Mikulov nehlášeno.

1. Kroměříž 5 4 0 1 17:2 12
2. Slovácko B 5 4 0 1 21:7 12
3. RSM Hodonín 4 3 1 0 9:2 10
4. Břeclav 4 3 0 1 10:6 9
5. Jihlava B 5 3 0 2 8:19 9
6. Třebíč 5 2 2 1 9:10 8
7. Sparta Brno 5 2 1 2 9:4 7
8. FC Brno B 5 2 1 2 13:14 7
9. Havl. Brod 5 2 0 3 8:7 6
10. Prostějov 5 2 0 3 7:11 6
11. Bohunice 5 1 1 3 5:9 4
12. Vel. Meziříčí 5 1 0 4 4:16 3
13. Mikulov 4 0 1 3 1:6 1
14. Pelhřimov 4 0 1 3 2:10 1

Kanonýři: 6 – Galuška, 5 – Sadílek (oba Slovácko B), Fára (Prostějov), Horák (Kroměříž), 4 – Junis (Brno B), 3 – Havlík (Kroměříž), Komínek (Vel. Meziříčí), Machalík, Straňák (oba Slovácko B), Pavlíček (Třebíč), Svícenec (Sparta Brno), Zmrzlík (Hodonín).

MLADŠÍ – 5. kolo: Kroměříž-Vel. Meziříčí 4:1 (3:0), Oulehla 2, Berky 2 – Vokurka, Sparta Brno-Havl. Brod nehlášeno, Třebíč-Prostějov 0:3 (0:1), Sobotka 2, T. Pospíšil, Pelhřimov-Hodonín 1:2, Novák – Zmrzlík, Čech, Slovácko B-FC Brno B nehlášeno, Jihlava B-Bohunice 0:1 (0:1), Koláčný, Břeclav-Mikulov nehlášeno.

1. Slovácko B 4 4 0 0 13:1 12
2. Havl. Brod 4 4 0 0 8:1 12
3. Kroměříž 5 3 1 1 16:7 10
4. RSM Hodonín 5 3 1 1 12:5 10
5. Jihlava B 5 3 0 2 15:6 9
6. Bohunice 5 3 0 2 12:7 9
7. Pelhřimov 5 2 1 2 9:8 7
7. FC Brno B 4 2 1 1 9:8 7
9. Prostějov 5 1 2 2 5:7 5
10. Sparta Brno 4 1 1 2 3:4 4
11. Břeclav 4 1 0 3 5:10 3
12. Vel. Meziříčí 5 0 1 4 4:14 1
13. Mikulov 4 0 1 3 3:16 1
14. Třebíč 5 0 1 4 3:23 1

Kanonýři: 6 – Jaško (Jihlava B), 4 – Dočekal (Hodonín), Oulehla, 3 – Hamrla (oba Kroměříž), Hudec (Brno B), Kostka (Pelhřimov), Látal (Mikulov), Lorenc (Slovácko B), Němec (Havl. Brod), Tichý (Břeclav).

SKUPINA E

STARŠÍ – 5. kolo: Uničov-Ostrava B 0:2, Přerov-Opava B 0:1 (0:1), Zábřeh-Třinec 1:0 (0:0), Janíček, Havířov-Sig. Olomouc B 3:3 (1:1), Cenek, Hetto, Gryc – Danys, Baďura, Kováč, Valašský FC-Hranice 0:5, Bílovec-Šumperk 6:0 (3:0), Panák 3, Ambrož, Minařík, vlastní, Zlín B-Vítkovice B 4:0 (4:0), Masař, Chwaszcz, Macek, Mlčák. Dohrávka 2. kola: Ostrava B-Bílovec 0:1, Panák.

1. Hranice 5 5 0 0 18:1 15
2. Ostrava B 5 4 0 1 15:4 12
3. Bílovec 5 4 0 1 15:6 12
4. Sig. Olomouc B 5 3 2 0 18:4 11
5. Zlín B 5 3 1 1 14:11 10
6. Havířov 5 2 2 1 8:11 8
7. Opava B 5 2 1 2 4:5 7
8. Šumperk 5 2 1 2 7:10 7
9. Třinec 5 2 0 3 8:10 6
10. Vítkovice B 5 1 1 3 5:9 4
11. Zábřeh 5 1 1 3 2:16 4
12. Uničov 5 1 0 4 5:10 3
13. Přerov 5 0 1 4 2:9 1
14. Valašský FC 5 0 0 5 3:18 0

Kanonýři: 6 – Szotkowski (Ostrava B), 5 – Danis (Olomouc B), Marek, 4 – Kuchař (oba Hranice), 3 – Ambrož (Bílovec), Mlčák (Zlín B).

MLADŠÍ – 5. kolo: Uničov-Ostrava B 1:3, Přerov-Opava B 3:4 (1:1), Zábřeh-Třinec 0:6 (0:2), Lasota 2, Borský, Mravec, Puczok, Labaj, Havířov-Sig. Olomouc B 1:2 (0:2), Matlák (penalta) – Zapletal, Polach, Valašský FC-Hranice 2:1, Bílovec-Šumperk 1:0 (0:0), Zlín B-Vítkovice B 1:0 (1:0), Pavlík. Dohrávka 2. kola: Ostrava B-Bílovec 4:1, Lehnert 2, Dudek, Kebísek – J. Tomášek.

1. Ostrava B 5 5 0 0 19:4 15
2. Šumperk 5 4 0 1 21:4 12
3. Bílovec 5 4 0 1 14:8 12
4. Sig. Olomouc B 5 3 1 1 18:4 10
5. Hranice 5 3 0 2 11:4 9
6. Třinec 5 3 0 2 11:7 9
7. Havířov 5 2 0 3 7:7 6
8. Uničov 5 2 0 3 7:8 6
9. Vítkovice B 5 2 0 3 7:10 6
10. Zlín B 5 2 0 3 4:10 6
11. Valašský FC 5 2 0 3 11:19 6
12. Přerov 5 1 1 3 7:15 4
13. Opava B 5 1 0 4 8:19 3
14. Zábřeh 5 0 0 5 0:26 0

Kanonýři: 7 – Smrž (Šumperk), 6 – Lehnert (Ostrava B), 5 – Takáč, 4 – Polách (oba Olomouc B), Strnad, 3 – Slončík (oba Šumperk), Částečka (Hranice), Dostál (Havířov), Gromnica, Tomášek (oba Bílovec), Mieszek (Třinec), Zapletal (Olomouc B).

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Slušovice – Morkovice 4:0 Gajdůšek 2, Vlachynský, Žůrek, Paseky Zlín – Boršice 1:0 Peňas, Chropyně – Kunovice 2:1 Zezula, Zapletal – Kolůch, Val.Meziříčí – 1,.Valašský FC 0:2 Pařenica, Maléř, Kelč – Dol. Němčí 0:2 Hodulík, Stojaspal, Brumov – Napajedla 5:0 Juřica, Dekleva, Filo, Strnad, Řehák.

1. Brumov 3 3 0 0 14:3 9
2. Slušovice 3 3 0 0 11:2 9
3. 1.Valašský FC 3 3 0 0 6:1 9
4. Val.Meziříčí 3 2 0 1 8:3 6
5. Chropyně 3 2 0 1 6:4 6
6. Kunovice 3 1 0 2 4:5 3
7. Dol.Němčí 3 1 0 2 3:5 3
8. Morkovice 3 1 0 2 5:11 3
9. Kelč 3 1 0 2 7:7 3
10. Paseky Zlín 3 1 0 2 1:3 3
11. Boršice 3 0 0 3 4:9 0
12. Napajedla 3 0 0 3 0:16 0

MLADŠÍ: Slušovice – Morkovice 5:0 Jaška 2, Klimt, Budyač, Pečeňa, Paseky Zlín – Boršice 8:4 Jermakov 2, Matlach, Tomšů, Šustr, Ponížil, Chromek P., Kolmačka – Náplava 2, Gavenda 2, Chropyně – Kunovice 2:4 Šírek J., Pešek – Hána 2, Schubert, Zapletal, Val.Meziříčí – 1. Valašský FC 1:0 Gajdůšek, Kelč – Dol. Němčí 1:5 Klvaňa – Kadlček 2, Škařupa, Podlas, Světinský, Brumov – Napajedla 2:0 Kolouch, Šenkeřík.

1. Slušovice 3 3 0 0 14:2 9
2. Brumov 3 3 0 0 11:1 9
3. Dol.Němčí 3 3 0 0 9:3 9
4. Kunovice 3 2 0 1 6:5 6
5. Val.Meziříčí 3 2 0 1 4:3 6
6. Paseky Zlín 3 1 1 1 11:9 4
7. 1.Valašský FC 3 1 1 1 5:5 4
8. Napajedla 3 1 0 2 11:5 3
9. Boršice 3 1 0 2 10:16 3
10. Chropyně 3 0 0 3 5:9 0
11. Morkovice 3 0 0 3 3:11 0
12. Kelč 3 0 0 3 1:21 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: SK Vizovice – Mladcová 4:1 Jurečka, vlastní, Sovják, Světlík – Schovajsa, Vlachovice – Val. Klobouky 2:1 Pavlůsek, vlastní – Sáblík, Bylnice – Štítná n. Vl. 2:2 Hudeček 2 – Hnáníček, Šánek, Dol. Bečva – Podlesí 6:2 Krhut, Stavinoha, Pařenica, Vašek, Šturala M. 2 – Blažek M., Fabián D., Vel. Karlovice – Holešov 3:2 Vašut 2, Rovnaník – Machálek, Dlabaja, Hulín – Chvalčov 3:0 Horák, Adamík, Němec, Fr. Lhota – Slavičín 3:1 Dajčar 2, Kuriš – Pekárek.

1. SK Vizovice 5 4 1 0 17:5 13
2. Vel.Karlovice 5 4 1 0 16:7 13
3. Vlachovice 5 4 0 1 14:5 12
4. Dol.Bečva 5 4 0 1 11:6 12
5. Štítná n. Vl. 5 3 1 1 15:9 10
6. Franc.Lhota 5 3 0 2 12:7 9
7. Bylnice 5 2 1 2 12:12 7
8. Hulín 4 2 0 2 7:5 6
9. Holešov 5 2 0 3 11:11 6
10. Val.Klobouky 5 1 2 2 9:10 5
11. Slavičín 4 1 0 3 6:12 3
12. Chvalčov 5 0 1 4 3:9 1
13. Podlesí 5 0 1 4 6:23 1
14. Mladcová 5 0 0 5 3:21 0

SKUPINA B: Nedachlebice – Rataje 15:1 Belant 6,Talášek 2,Janků 2,Mikel,Křen,Bartoš 2,Bursík-Kolomazník, Hluk – J.Otrokovice 2:5 Grňák, Dítko – Žák, Skyba 2, Fojtík, Stoklásek, Bojkovice – Strání 5:1 Švach 2, Kříž, Roštění – Louky 5:0 Pumprla R. 2, Adámek, Škrabana, Hejníček, O.N.Ves – Prakšice 7:1 Zálešák, Martin 2, Píštěk 2, Kandrnál, Petratur,Szabó – Vráblík, Uh. Ostroh – Luhačovice 2:3 Roubal, Tomčala – Křenek, Smištík, Stolařík, Havřice – Újezdec 3:1 Maršálek, Doležálek, Rachůnek – Vacula. Z minulého kola: Strání – Hluk 3:0 kontumačně.

1. O.N.Ves 5 4 1 0 25:7 13
2. Luhačovice 5 4 0 1 15:8 12
3. J.Otrokovice 5 4 0 1 20:6 12
4. Roštění 5 4 0 1 15:4 12
5. Louky 5 3 1 1 13:11 10
6. Bojkovice 5 3 0 2 28:11 9
7. Strání 5 3 0 2 13:8 9
8. Havřice 5 2 2 1 17:10 8
9. Nedachlebice 5 2 1 2 24:14 7
10. Uh.Ostroh 5 1 1 3 8:15 4
11. Újezdec 5 1 0 4 6:19 3
12. Prakšice 5 1 0 4 8:27 3
13. Hluk 5 0 0 5 5:23 0
14. Rataje 5 0 0 5 4:38 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Slušovice – V.Otrokovice 1:0 Adamuška, Paseky Zlín – Brumov 1:5 Hanák – Chovanec 3, Sucháček, Bubela, FC Vsetín – Bystřice p. H. 5:0 Chuchma 2, Maček David 2, Polách, Uh. Brod – Vel. Karlovice 2:0 Jaroněk, Borýsek, Val.Meziříčí – Chropyně 3:0 Švajda, Novák, Lexa, Kunovice – Bojkovice 6:0 Rajchl, Semela, Palinek, 2 vlastní, Náplava, J.Otrokovice – Kroměříž B 2:1 Hála, Janovský – Pajgr, Dohrávka 4.kola: V.Otrokovice – J.Otrokovice 0:5 Dovrtěl, Kašík, Hála, Janků, Janovský.

1. Val.Meziříčí 4 4 0 0 14:0 12
2. Uh.Brod 3 3 0 0 10:0 9
3. Vel.Karlovice 4 3 0 1 9:6 9
4. FC Vsetín 4 2 1 1 10:1 7
5. Kunovice 4 2 0 2 7:3 6
6. Brumov 3 2 0 1 10:5 6
7. J.Otrokovice 4 2 0 2 7:4 6
8. Bystřice p. H. 3 1 1 1 2:5 4
9. Kroměříž B 4 1 1 2 2:7 4
10. Chropyně 3 1 0 2 3:9 3
11. Bojkovice 4 1 0 3 2:17 3
12. Slušovice 4 1 0 3 3:8 3
13. V.Otrokovice 3 0 1 2 0:6 1
14. Paseky Zlín 3 0 0 3 4:12 0

MLADŠÍ: Slušovice – V.Otrokovice 8:1 Žůrek 2, Adamuška 2, Kvasnica,Žáček,Bě­líček,Vyoral-Křivánek, Paseky Zlín – Brumov 0:5 nehlášno, FC Vsetín – Bystřice p. H. 7:0 Potočný 2, Kováč, Pekař, Smilek, Zuzaňák, Zubík, Uh. Brod – Vel. Karlovice 4:0 Rezek J., Jurča, Michalec 2, Val.Meziříčí – Chropyně 5:2 Kopřiva 2, Lasovský 2, Bula – Podaný, vlastní, Kunovice – Bojkovice 2:0 Šmiruga, Pochylý, J.Otrokovice – Kroměříž B 0:1 Cupák, Dohrávka 4. kola: V.Otrokovice – J.Otrokovice 1:2 Bína – Zahhradník 2.

1. FC Vsetín 4 3 1 0 26:1 10
2. Slušovice 4 3 1 0 18:2 10
3. Val.Meziříčí 4 3 0 1 14:5 9
4. J.Otrokovice 4 3 0 1 9:6 9
5. Brumov 3 2 1 0 14:1 7
6. Kunovice 4 2 1 1 10:7 7
7. Uh.Brod 3 2 0 1 11:5 6
8. Kroměříž B 4 1 2 1 5:6 5
9. Bojkovice 4 1 0 3 6:14 3
10. Paseky Zlín 3 1 0 2 8:12 3
11. V.Otrokovice 2 0 0 2 2:10 0
12. Bystřice p. H. 2 0 0 2 0:12 0
13. Chropyně 3 0 0 3 2:18 0
14. Vel.Karlovice 4 0 0 4 2:28 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Slavičín – Val. Meziříčí B 2:0 Zlámal, Bartoš, Hor. Bečva – Poličná 2:2 Opálka 2 – Kapusta, Klvaňa, 1.Valašský FC – Nedašov 1:3 Boruta – Bartošák 2, Šenkeřík, Hulín – Holešov 6:0 Rosecký 3, Sokola 2, Vyškovský, Štítná n. Vl. – Vlachovice 1:4 Petrů – Faldík, Žálek, Struhař, Plšek, Val.Klobouky – Juřinka 1:4 Novák – Basel 2, Dobiáš, Kováč. 2. kolo: Vlachovice – Hulín 0:1 Mucha.

1. Juřinka 3 2 1 0 10:2 7
2. Hulín 3 2 1 0 8:1 7
3. Nedašov 3 2 1 0 13:4 7
4. Vlachovice 3 2 0 1 7:4 6
5. Hor.Bečva 3 1 2 0 10:8 5
6. Poličná 2 1 1 0 3:2 4
7. Slavičín 3 1 0 2 2:8 3
8. Val.Meziříčí B 2 1 0 1 3:2 3
9. Holešov 3 1 0 2 6:13 3
10. Val. Klobouky 3 1 0 2 4:7 3
11. 1.Valašský FC B 3 0 0 3 5:9 0
12. Štítná n. Vl. 3 0 0 3 1:12 0

SKUPINA B: Napajedla – Morkovice 0:3 Hrnčíř 2, Novák, Dol.Němčí – Boršice 4:1 Mančík, Mahdal, Tinka, Zámečník – Helia, Luhačovice – Uh. Ostroh 3:2 Coufalík 2, Gabaj – Hájek 2, KORYNA – Nedakonice 0:2 Velcr, Dlapa, Strání – Hluk 9:0 Mimochodek 3, Zámečník 2, Tomanec, Popelka, Pavluš, Mahdal, Kvasice – St. Město 5:0 Železník 2, Suchánek, Lakatoš, Vavřík. Dohrávka 1. kola: Napajedla – Uh. Ostroh 0:2 Stránský.

1. Dol.Němčí 2 2 0 0 12:2 6
2. Strání 2 2 0 0 12:1 6
3. Kvasice 2 2 0 0 7:1 6
4. Nedakonice 3 2 0 1 7:8 6
5. FC KORYNA 2 1 0 1 2:2 3
6. Hluk 3 1 0 2 5:13 3
7. Luhačovice 3 1 0 2 5:11 3
8. Morkovice 2 1 0 1 4:2 3
9. Boršice 2 1 0 1 5:6 3
10. Uh.Ostroh 2 1 0 1 3:3 3
11. Napajedla 3 0 0 3 2:8 0
12. St. Město 2 0 0 2 1:8 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Slavičín – Val. Meziříčí B 0:5 Odrstrčil 5, Hor. Bečva – Poličná 2:5 Jabůrek, M – Roupec, 2, Dubcová K., Kelnar, Kapusta, 1.Valašský FC – Nedašov 0:3 Švach, Hulín – Holešov 3:3 Holásek, Vlach, Zajác – Kotas 2, Beránek, Štítná n. Vl. – Vlachovice 1:5 Krůžela – Trčka M. a V., Pekárek 3, Val.Klobouky – Juřinka 0:2 Grigařík, Nejedlý. 2. kolo: Vlachovice – Hulín 1:0 Trčka.

1. Nedašov 3 3 0 0 23:0 9
2. Vlachovice 3 3 0 0 8:1 9
3. Holešov 3 2 1 0 16:4 7
4. Poličná 2 2 0 0 14:2 6
5. Val.Meziříčí B 2 2 0 0 8:1 6
6. Juřinka 3 2 0 1 3:3 6
7. Hulín 3 1 1 1 6:4 4
8. Val. Klobouky 3 1 0 2 6:6 3
9. Štítná n. Vl. 3 0 0 3 2:11 0
10. 1.Valašský FC B 3 0 0 3 1:14 0
11. Hor.Bečva 3 0 0 3 2:20 0
12. Slavičín 3 0 0 3 0:23 0

SKUPINA B: Napajedla – Morkovice 10:0 Bančík 6, Brauner, Rapant, Holomek, Valtr, Dol.Němčí – Boršice 12:0 Daněk 5, Mulko 3, Machalík 2, Krchňáček, Vykopal, Luhačovice – Uh. Ostroh 3:0 kontumačně hosté nenastoupili, KORYNA – Nedakonice 1:14 Tiefenbacher R. – Batroš 3, Mikula 3, Klečka 4, Horňák, Juřena, Marek, Janska, Strání – Hluk 2:1 Čaňo P. 2 – Vozár, Kvasice – St. Město 0:0. Dohrávka 1. kola: Napajedla – Uh. Ostroh 2:3 Vančík, Palíšek – Vyskočil 2, Haláč.

1. Dol.Němčí 2 2 0 0 16:1 6
2. Napajedla 3 2 0 1 22:5 6
3. Nedakonice 3 2 0 1 23:5 6
4. Kvasice 2 1 1 0 7:0 4
5. St. Město 2 1 1 0 4:1 4
6. FC KORYNA 2 1 0 1 8:14 3
7. Strání 2 1 0 1 3:5 3
8. Luhačovice 3 1 0 2 3:11 3
9. Hluk 3 1 0 2 4:9 3
10. Uh.Ostroh 2 1 0 1 3:5 3
11. Morkovice 2 0 0 2 0:17 0
12. Boršice 2 0 0 2 2:22 0

OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

3. kolo: Mysločovice – Tečovice 1:3 Lahola O. – Závoda, Utínek, Pavlíček, Nedašova Lhota – Provodov 5:0 Pacík 2, Holba 2, Jurča, Nedašov – Malenovice 0:1 Kotík J., Tlumačov – Pozlovice 5:0 Švenda, Škrabal, Ulman L., Mouka J., Pavelka, Příluky – Ludkovice 2:2 Nečas, Papežík – Hamouz, Talaš.

1. Malenovice 3 3 0 0 7:1 9
2. Ludkovice 3 2 1 0 6:3 7
3. Nedašova Lhota 3 2 0 1 14:2 6
4. Tečovice 3 2 0 1 14:3 6
5. Tlumačov 3 2 0 1 10:3 6
6. Nedašov 3 1 0 2 4:3 3
7. Mysločovice 3 1 0 2 7:8 3
8. Provodov 3 1 0 2 3:12 3
9. Příluky 3 0 1 2 3:17 1
10. Pozlovice 3 0 0 3 0:16 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A – 3. kolo: Lhota u Mal. – Všemina 7:3 Jurčák 5, Velikovský, Hrabec – Samsonek, Vajdák, Chovanec, Jaroslavice – Zádveřice 1:2 Turčín – Holý, Hlavatý, Slušovice B – Halenkovice 2:3 Janeczko, Sedláček – Tišocký, Pokorník, Stuchlík, Spytihněv – Březnice 1:0 Hořinka V.

1. Zádveřice 3 3 0 0 10:1 9
2. Halenkovice 3 2 0 1 10:4 6
3. Slušovice B 3 2 0 1 10:7 6
4. Jaroslavice 3 2 0 1 5:2 6
5. Spytihněv 3 1 1 1 4:6 4
6. Lhota u Mal. 3 1 0 2 7:14 3
7. Všemina 3 0 1 2 4:12 1
8. Březnice 3 0 0 3 2:6 0

SKUPINA B – 3 kolo: Biskupice – Rokytnice 1:1 Talaš – Eliáš, Poteč – Bratřejov 2:2 Mana 2 – Gerža, Šťastný, Jasenná – Slopné 1:0 Korčák, Vysoké Pole – Újezd 2:1 Andrýsek M. 2 – Stružka J.

1. Jasenná 3 3 0 0 8:2 9
2. Bratřejov 3 2 1 0 10:5 7
3. Slopné 3 2 0 1 6:3 6
4. Vysoké Pole 3 2 0 1 4:4 6
5. Poteč 3 1 1 1 8:8 4
6. Rokytnice 3 0 1 2 4:8 1
7. Biskupice 3 0 1 2 2:7 1
8. Újezd 3 0 0 3 6:11 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

3. kolo: SK Vizovice – Mysločovice 0:7 Drahotuský 3, Malošík 2, Dorazin, Hradil, Bratřejov – Fryšták 0:0, Kašava – Louky 3:2 Povolný, Latif, Červenka – Lendler, Holík, Mladcová – Malenovice odloženo, Tlumačov – Březnice 0:2 Kužílek 2, Příluky – Újezd 1:9 Rezka – Stružka 4, Pavelka 3, Maňas 2. Dohrávka 1. kola: Kašava – Březnice 2:2 Latif 2 – Pospíšil, Adamík.

1. Mysločovice 3 3 0 0 21:2 9
2. Újezd 3 3 0 0 18:2 9
3. Bratřejov 3 2 1 0 11:1 7
4. Březnice 2 2 0 0 3:0 6
5. Fryšták 3 1 1 1 9:3 4
6. Kašava 2 1 1 0 6:5 4
7. Tlumačov 3 1 0 2 7:9 3
8. Louky 3 1 0 2 5:9 3
9. Malenovice 2 0 1 1 3:8 1
10. Mladcová 2 0 0 2 0:3 0
11. SK Vizovice 3 0 0 3 0:17 0
12. Příluky 3 0 0 3 2:26 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 3. kolo: Doubravy – Ludkovice 2:3 Kratochvíl D., Březík J. – Suchý M. 2, Suchý P., Jaroslavice – Tečovice 3:3 Hencl 2, Belka – Veselský 2, Kristek, Spytihněv – Pohořelice 1:1 Miklas – Šerý, Lhota u Mal. – Kostelec nehráno.

1. Tečovice 3 2 1 0 13:3 7
2. Jaroslavice 3 2 1 0 13:9 7
3. Štípa 2 2 0 0 32:0 6
4. Kostelec 2 1 0 1 8:8 3
5. Ludkovice 2 1 0 1 3:3 3
6. Pohořelice 2 0 1 1 4:6 1
7. Spytihněv 3 0 1 2 4:22 1
8. Doubravy 2 0 0 2 2:12 0
9. Lhota u Mal. 1 0 0 1 0:16 0

SKUPINA B – 3. kolo: Zádveřice – Všemina 4:0 Hanzlík 2, Rafaj, Polášek D., Veselá – Provodov 6:0 Klečka 2, Čoček 2, Žaludek 2, Jasenná – Lužkovice 1:3 Pečenka – Kučera 3, Lukov – Hvozdná 7:0 Marušák 3, Topič, Viceník, Červenka D., Horáček.

1. Lukov 3 3 0 0 21:1 9
2. Lužkovice 3 2 1 0 6:2 7
3. Provodov 3 2 0 1 15:7 6
4. Hvozdná 3 2 0 1 16:10 6
5. Veselá 2 1 1 0 6:0 4
6. Zádveřice 3 1 0 2 6:10 3
7. Jasenná 2 0 0 2 4:9 0
8. Všemina 3 0 0 3 0:15 0
9. Trnava 2 0 0 2 1:21 0

SKUPINA C – 3. kolo: Nedašova Lhota – Dolní Lhota 1:1 Pacík – Machala, Poteč – Drnovice 6:3 Masař R. 2, Masař V. 2, Baláž, Novosad – Hruška 2, Machů, Pozlovice – Slopné 4:1 Máčala 2, Mlček 2 – Kolařík.

1. Poteč 3 3 0 0 20:4 9
2. Drnovice 3 2 0 1 14:10 6
3. Pozlovice 3 2 0 1 8:8 6
4. Nedašova Lhota 3 1 1 1 11:6 4
5. Dolní Lhota 3 0 1 2 4:11 1
6. Slopné 3 0 0 3 2:20 0

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – 3. kolo: Rusava – Mrlínek 6:2, Jan Havránek 3, Ryška, Ševčák, Jakub Havránek – Žídek, Pobořil, Němčice – Záhlinice 6:1 (5:1), Černý 3, Štěpánek 2, Darebníček – Dosoudil, Kvasice – Skaštice 3:0, Horváth 2, Hora.

1. Kvasice 3 2 1 0 16:3 7
2. Rusava 3 2 1 0 16:6 7
3. Skaštice 3 1 1 1 11:8 4
4. Němčice 3 1 1 1 10:11 4
5. Mrlínek 2 1 0 1 6:8 3
6. Záhlinice 2 0 0 2 2:13 0
7. Prusinovice 2 0 0 2 3:15 0

SKUPINA B – 3. kolo: Roštín – Těšnovice 0:4 (0:2), Mikšík, Konečný, Nguyen, Nakládal, Zborovice – Zdounky 1:8 (0:3), Jablunka – Majta 2, Konečný 2, Navrátil, Krčmář, Žurman, Dřímal, Lutopecny – Lubná 5:3 (2:2), Jansta 2, Vožda, Bleša, Knapík – Kroupa 2, Daněk.

1. Zdounky 3 3 0 0 18:3 9
2. Těšnovice 3 1 1 1 7:5 4
3. Lutopecny 3 1 1 1 8:8 4
4. Lubná 3 1 1 1 7:8 4
5. Koryčany 2 1 0 1 5:4 3
6. Zborovice 2 0 1 1 2:9 1
7. Roštín 2 0 0 2 1:11 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A – 3. kolo: Zdounky – Těšnovice 4:0, Strnadel, Strapina, Červík, Lučan, Dřínov – Mrlínek 0:2, Ponížil, Ondroušek, Rajnochovice – Zborovice 5:0, Šolc 2, Měsíc, Hradil, Chromec.

1. Zborovice 3 2 0 1 24:6 6
2. Zdounky 2 2 0 0 10:2 6
3. Rajnochovice 3 2 0 1 10:3 6
4. Mrlínek 2 1 0 1 6:8 3
5. Dřínov 1 0 0 1 1:2 0
6. Těšnovice 3 0 0 3 2:13 0
7. Bařice 2 0 0 2 0:25 0

SKUPINA B – 3. kolo: Roštín – Bezměrov 0:4 (0:1), Ulehla 2, Janoštík, Gerla, Břest – Žalkovice 0:7, Štěrba 3, Vojtko 3, Vinkelmajer, Lutopecny – Zlobice 9:0, Večerka 3, Láska 3, Pospíšil, Piškula, Dvorský. Dohrávka 1. kola: Roštín – Zlobice 3:5 (1:3), Pospíšil 2, Trojan – Lechner 2, Vrána 2, Urban.

1. Žalkovice 3 3 0 0 33:0 9
2. Lutopecny 3 2 0 1 11:2 6
3. Bezměrov 3 2 0 1 5:6 6
4. Zlobice 3 2 0 1 8:13 6
5. Břest 3 0 0 3 2:12 0
6. Roštín 3 0 0 3 3:29 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A – 3. kolo: Žeranovice – Chvalčov 2:2 (0:2), Hubík, Řihák – Škvařil 2.

1. Prusinovice 1 1 0 0 11:0 3
2. Slavkov p. H. 1 1 0 0 4:1 3
3. DFK Holešov 1 1 0 0 4:1 3
4. Chvalčov 1 0 1 0 2:2 1
5. Žeranovice 2 0 1 1 3:6 1
6. Loukov 2 0 0 2 1:15 0

SKUPINA B – 3. kolo: Kostelec u Hol. – Ludslavice 3:1 (3:0), Večeřa, Masný, Batoušek – Daněk, Kyselovice – Rymice 0:8 (0:3), J. Kaňa 3, M. Kaňa 3, Fuksa, Chrastinová, Břest – Žalkovice 0:1, Otáhalík.

1. Rymice 3 3 0 0 17:0 9
2. Kostelec u Hol. 3 2 0 1 19:5 6
3. Břest 2 1 0 1 7:3 3
4. Žalkovice 2 1 0 1 1:16 3
5. Zborovice 2 0 1 1 5:10 1
6. Kyselovice 2 0 1 1 3:11 1
7. Ludslavice 2 0 0 2 1:8 0

PŘÍPRAVKY – 1. TURNAJ

Zdounky – Koryčany 6:3, Karlík 2, Pospíšil 2, Brázdil, Mozga – Tiefenbacher 2, Vrtal, Koryčany – Rymice 0:1, Chrastinová, Kvasice – Rymice 5:0, Gerych 2, Koplík, Skácel, Brázdil, Zdounky – Kvasice 2:0, Mozga, Karlík.

1. Zdounky 2 2 0 0 8:3 6
2. Kvasice 2 1 0 1 5:2 3
3. Rymice 2 1 0 1 1:5 3
4. Koryčany 2 0 0 2 3:7 0

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

5. kolo: Bílovice – Tupesy 2:1 (1:0) Štětkář, Sedlář – M.Blaha, Nivnice – Staré Město 1:1 (1:0) Matucha – Hastík, Bánov – Kněžpole 2:0 (1:0) Vrábel, R.Velecký, Ostr.Lhota – Babice 3:1 (0:1) M.Urbanec 2, M.Horák – Slavík, Jarošov – Šumice 0:6 (0:6) Žampach 2, Kelíšek 2, Prissnitz, Šaloušek, Polešovice – Nedakonice 3:2 (3:0) J.Hasoň 2, Dvouletý – Petek, Hyrák, Mařatice – Vlčnov 8:2 (4:1) Matušina 3, Žitňanský 2, F.Juřena, Truong, Prášek – Fibichr 2.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

5. kolo: Buchlovice – Topolná 1:0 (1:0) Prášilík, Uh.Ostroh B – Hradčovice 2:5 (1:4) Procházka, Bouřa – R.Mikulec 2, D.Mikulec 2, Hamada, Osvětimany – Popovice 2:1 (1:0) Pazdera, Janča – nehlášeno.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

5. kolo: Buchlovice – Bánov 4:2 (0:1) Tomešek 2, Krystýnek, Řihák – Šopík, Velecký, Ostr.Lhota – Šumice 0:8 (0:2) Mach 3, Žampach, Holub, Ondřej, Pasnčocha, Lekeš, Jarošov – Vlčnov 12:2 (6:0) Stojaspal 3, Laga 2, Ondra 2, Blaha 2, Malík, 2× vlastní – Fibichr 2, Mařatice – Újezdec 12:1 (7:0) Širůčka 4, Příplata 3, Rusňák 2, Dudešek, Kolář, Juřena – Slinták.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 1. kolo: Kněžpole – Březolupy 4:2 (2:1) Flíbor 3, Horký – Hubáček, Blizňák, Bílovice – Topolná 0:7 (0:3) nehlášeno, Nedachlebice – Mistřice 5:0 (0:0) Kutra 3, Fojtík, Bartoš, Kostelany n. M – Polešovice 6:0 (2:0) Janík 2, Železníková, Rychlík, Dočkal, Krpal. 5. kolo: Nedachlebice – Březolupy 2:4 (0:2) Kutra 2 – Blizňák 2, Hubáček 2, Kostelany n. M – Bílovice odloženo, Polešovice – Kněžpole 0:6 (0:5) Horký 3, Večeřa 2, Berčík, Mistřice – Topolná 1:13 (1:8) Veselý – Zelinka 4, Pavlík 4, Foltýn 3, Lapčík, Jurčík.

SKUPINA B – 1. kolo: Traplice – Sušice nehlášeno, Jankovice – Babice 3:3 (2:2) J.Silný 2, vlastní – M.Bartoň 2, G.Tichá, Kudlovice – Velehrad 0:10 (0:5) Krchňavý 6, Šafraník 2, Školůný, Korvas, Jalubí – Huštěnovice 1:2 (0:1) vlastní – Jurák, Pecka. 5. kolo: Kudlovice – Sušice 0:9 (0:3) Hurta 3, Kozelek 2, Šrámek, Novák, Fusek, Omachlík, Jalubí – Jankovice 1:3 (0:2) Andrýsek – Silný, Slavík, Brázdil, Huštěnovice – Traplice 21:0 (12:0) Pecha 6, Jurák 6, Otrusiník 4, Tománek 2, Koželuha 2, Habáň, Velehrad – Babice 0:5 (0:3) K.Horníček, Čevela, Bartoň, Tománek.

SKUPINA C – 1. kolo: Hradčovice – Podolí nehlášeno, Suchá Loz – 1.FC Slovácko nehlášeno, St.Hrozenkov – Havřice 4:2 (2:2) Lebánek 2, Michalec, Gorčík – Klusák, Varmuža, Korytná – Prakšice 0:22 (0:10) Valerián 7, Pajtáš 7, Jakeš 3, Žůrek 2, Gajdůšek, Vráždil, Zeman. 5. kolo: St.Hrozenkov – Podolí 10:1 (5:0) Mačát 2, Gabrhelová 2, Sobotková, Pažitný, Gorčík, Antal, Michalec, Lebánek – Ferčík, Korytná – Suchá Loz 1:10 (1:4) P.janča – M.Haloda 4, P.Kubina 4, Beníček, V.Horňák, Prakšice – Hradčovice 1:3 (1:1) Žůrek – Moštěk 3, Havřice – 1.FC Slovácko 3:2 (2:2) Klusák 3 – Otrusiníková 2.

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ – 5. kolo: Nivnice – Zlechov 9:0 (2:0) Chovanec 3, Fojtík 2, Bareš 2, A.Hladiš, M.Hladiš, Ostr.N.Ves – Vlčnov 3:5 (1:3) Zumr 2, Sedláček – Plesl 3, Machala 2, Dolní Němčí – Spytihněv 6:6 (3:2) Omelka 5, Bobčík – Polášek 4, Trčka, Stanislav, Uh.Ostroh – Újezdec 3:3 (1:0) Novotný, Klauda, Zalubil – Kelíšek, Stojaspal, vlastní.

MLADŠÍ – 5. kolo: Nivnice – Zlechov 4:2 (2:2) Smetana 2, Karlík, Bareš – Bánovský, Haša, Ostr.N.Ves – Vlčnov 1:3 (1:2) Ondračka – Kroupa, Martiš, Belan, Dolní Němčí – Spytihněv 9:1 (4:0) Horňák 6, Ambroz 2, Zaduban – Okénka, Uh.Ostroh – Újezdec 0:3 (0:0) Kobzinek 3.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 5. kolo: Mistřice – Březolupy 4:2 (2:1) J.Posolda 2, A.Posolda, Hromeček – Vojtík, Gajdošík, Ořechov – Staré Město 2:11 (2:4) Beran 2 – Jančík 2, Vanda 2, Jegla 2, Klinkovský 2, Doležal, Slováček, Šabata, Jarošov – Babice 8:0 (5:0) Pařenica 3, Trávník 2, Běťáková 2, Běťák.

SKUPINA B – 5. kolo: Korytná – Záhorovice 1:3 (1:0) Klon – P.Dvořák 2, Hřib, Slavkov – Hradčovice 7:2 (4:2) R.Krhovský 3, Z.Krhovský, Mančíková, Zimčík – Hanušík 2, Bánov – Prakšice nehlášeno, Havřice – Uh.Brod B 1:2 (1:0) Zajda – Beníček, Říha.

Autor: Martin Břenek

7.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Cvičení hasičů v Senioru Otrokovice.

Město Otrokovice podpořilo dotací Dobrovolnické centrum ADRA

Vysněné dětské postele

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. Odpovídat vám bude středu 23. srpna v čase od 10 do 11 hodin.

Obchodní centrum hostilo autogramiádu k Barumce

Téměř tisícovka příznivců automobilového sportu si nenechala ujít úterní autogramiádu předních závodníků nadcházejícího 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín.

Bratři Bukartsové naskočili s Honejskem. Mohlo by to fungovat, myslí si Hamrlík

V pondělí se představil a v úterý už naskočil Rihards Bukarts vedle svého bratra Robertse v první formaci vedené Antonínem Honejskem v přípravném zápase proti Pardubicím. Spolupráce nově složené lotyšsko-české útočné formace však k výhře nevedla a ševci prohráli 3:5. O tři vstřelené góly Zlína se postarali jiní.

AKTUALIZOVÁNO

Opilý, polonahý výtržník vyhrožoval mačetou na benzínce v Napajedlech

Scénu jako z hororového filmu zažili v pondělí odpoledne zákazníci marketu čerpací stanice v Napajedlích na Zlínsku. Vyřizovat účty si s mačetou v ruce přišel polonahý, čtyřicetiletý muž.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení