VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky mládežnického fotbalu

14.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Uh. Brod - Hluk 1:0 (1:0), 8. Josefík, Louky - Rožnov p. R. 2:0 (0:0), 74. Kuna, 76. Kocourek, Brumov - Štítná n. Vl. 2:1 (0:0), 55. Fojtík, 60. Vlček - 80. Malaník, Baťov - Luhačovice 1:1 (0:0), 77. Zikmund (pen.) - 90. Daňo (pen.), Kunovice - Bojkovice 2:1 (2:0), 40. Otáhal, 41. Řihák - 51. Jančařík, Slušovice - Napajedla 2:4 (1:3), 42. Šubrt, 86. Večeřa - 5., 18., 37., 66. Brauner, Slavičín - Holešov 4:3 (4:2), 10., 14. Zámečník, 24. Zvoníček, 33. Salajka - 25., 48. Kotas, 30. Ševčík.

1. Brumov 21 16 0 5 70:43 48 1 1
2. Kunovice 21 15 0 6 66:25 47 0 2
3. Baťov 21 15 1 5 47:34 47 0 1
4. Uh. Brod 21 15 0 6 58:34 44 2 1
5. Slušovice 21 13 0 8 52:33 36 3 0
6. Hluk 21 12 0 9 56:34 35 2 1
7. Napajedla 21 11 0 10 39:40 34 2 3
8. Štítná n. Vl. 21 9 0 12 39:46 27 0 0
9. Bojkovice 20 8 0 12 42:51 25 1 2
10. Slavičín 21 8 0 13 39:55 23 3 2
11. Luhačovice 21 7 1 13 48:75 23 0 1
12. Louky 21 6 0 15 33:52 19 1 2
13. Rožnov p. R. 21 6 0 15 26:56 17 2 1
14. Holešov 20 4 0 16 27:64 12 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Chropyně - Mladcová 2:1 p. (0:1), 80. Poledňák - 38. Čihánek, Břest - Lužkovice 0:3 (0:1), 13., 73. Hejtmánek, 87. Peštuka, Fryšták - Dolní Lhota 4:2 (2:2), 32. Okonkwo, 37. vlastní, 76., 84. Kolář - 1. Macík, 26. Kúdela, Vigantice - Vel. Karlovice 4:1 (1:1), 45., 68. Paprskář (pen.), 74. Vičan, 86. Holub - 38. Valoušek, Lidečko - Újezd 0:3 (0:3), 19. Jančík, 24. Kovář, 38. Fusek, Val. Klobouky - Bylnice 2:1 (1:0), 4. Obadal, 61. Mikulčík - 68. Lukáč.

1. Lužkovice 20 17 0 3 76:15 51 1 1
2. Vigantice 20 17 0 3 77:20 50 1 0
3. Val. Klobouky 19 14 1 4 75:32 43 0 0
4. Mladcová 20 13 0 7 52:39 38 2 1
5. Bylnice 20 12 0 8 50:42 33 4 1
6. Újezd 19 10 0 9 49:41 33 0 3
7. Fryšták 19 11 0 8 51:50 33 1 1
8. Dolní Lhota 20 9 0 11 57:52 28 0 1
9. Břest 19 7 0 12 32:47 21 1 1
10. Lidečko 19 6 0 13 36:72 17 2 1
11. Chropyně 19 4 0 15 24:69 12 3 3
12. Vlachovice 18 3 1 14 15:73 10 1 1
13. Vel. Karlovice 20 2 0 18 20:62 8 1 3

SKUPINA B: Újezdec - Nivnice 3:0 (2:0), 44. Kelíšek, , 13., 66. (pen.) Lekeš Filip, Dolní Němčí - Nedachlebice 1:4 (0:3), 89. Machalík - 29. Bischel, 35., 67. Kaňa, 44. Nožička, Strání - Kvasice 3:2 (1:2), 35. Čaňo (pen.), 54., 80. Kolaja - 14. Ševela, 44. Zapletal, Staré Město - Koryčany 4:1 (3:1), 6. Jegla, 7. Svárovský, 32. Sonntag, 80. Tomaštík - 20. Gejdoš, Prakšice - Hulín 2:9 (1:7), 13. Dedík, 72. Liška - 2., 36., 68. Stratil, 4., 12. Uličný, 5., 25., 34. Navrátil, 70. Jetelina, Nedakonice - Jarošov 0:7 (0:3), 21. Otruba, 34. Jurča (pen.), 40. Štolba, 67. Konvalinka, 74. Mitáček, 84. Fridrich, 86. Běťák, Morkovice - Kněžpole 4:5 (1:3), 35., 80. Benedikt, 76., 80. 86. Hrnčíř - 31. Posolda, 38. Uherek, 41. Horňák, 60. Maršálek, 73. Šimík.

1. Hulín 21 17 0 4 129:24 51 1 1
2. Strání 21 17 0 4 65:35 50 2 1
3. Staré Město 21 16 0 5 67:31 45 4 1
4. Jarošov 21 15 0 6 53:29 44 1 0
5. Koryčany 20 13 0 7 77:32 39 2 2
6. Kněžpole 21 12 0 9 43:41 36 2 2
7. Kvasice 21 10 0 11 55:45 32 0 2
8. Nivnice 20 10 0 10 57:56 32 0 2
9. Újezdec 21 9 0 12 45:51 26 2 1
10. Prakšice 21 7 0 14 54:92 20 2 1
11. Morkovice 21 6 0 15 49:78 19 0 1
12. Nedakonice 21 7 0 14 29:83 19 2 0
13. Dolní Němčí 21 4 0 17 28:71 15 0 3
14. Nedachlebice 21 3 0 18 27:110 10 1 2

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Štítná n. Vl. - V. Otrokovice 10:0 (5:0), 10. Důlka, 14., 20., 45., 59. Hrnčiřík, 15., 40., 46. Černý, 28., 52. Hnilo, Holešov - Kunovice 0:6 (0:4), 5. Červenka, 10., 17. Matejkovič, 21., 69. Kroupa, 41. Svoboda, Baťov - Slavičín 6:2 (1:2), 35. Klíma, 40., 69. Sovadina, 43. Guřan, 45. Kampf, 67. Kadlec - 16., 23. Bor, Uh. Brod - Vsetín 2:3 p. (2:0), 12. Valenta, 23. Bartončík (pen.) - 37. Fojtů, 58. Jančina (pen.), Louky - Rožnov p. R. 5:1 (3:0), 7. Borovec, 20. Zuzaník, 25. Drábik, 50. Štalmach, 64. Borovec - 43. Maléř, Zlín B - Brumov 4:3 (3:2), 6. Hamrlík, 14. Havrlant, 20. Mimochodek, 44. Novák (pen.) - 27. Novák, 30. Švirák, 55. Ščuglík.

1. Kunovice 17 17 0 0 122:15 51 0 0
2. Štítná n. Vl. 17 13 0 4 52:18 39 2 2
3. Vsetín 17 14 0 3 89:36 38 5 1
4. Slavičín 16 11 0 5 55:34 32 2 1
5. Baťov 17 10 0 7 47:35 32 1 3
6. Louky 16 9 0 7 33:33 25 3 1
7. Uh. Brod 17 7 0 10 45:51 21 2 2
8. Zlín B 17 7 0 10 34:55 21 2 2
9. Holešov 18 5 0 13 15:47 17 1 3
10. V. Otrokovice 17 4 0 13 34:60 15 0 3
11. Rožnov p. R. 18 4 0 14 18:70 12 1 1
12. Brumov 17 1 0 16 14:104 3 0 0

MLADŠÍ: Štítná n. Vl. - V. Otrokovice 2:7 (1:2), 8. Vaculík, 37. Konečný - 20. Stupňávek, 6. Vajdák, 45. Markivsky, 46., 49., 50. Bobowski, 53. Vajdák, Holešov - Kunovice 3:0 (1:0), 4., 36. Sklenář, 54. Kuba, Baťov - Slavičín 3:5 (1:3), 26., 38. Chytil, 39. Mazáč - 8. Kostka, 21., 23., 36. Hamalčík, 34. Kostka, Uh. Brod - Vsetín 0:6 (0:0), 41., 57. Di Maio, 45. Valchař, 50. Adamec, 58. Kopřiva, 60. Adamec, Louky - Rožnov p. R. 0:4 (0:1), 21. Orson, 37. Sladovník, 31. Dořičák, 50. Svoboda, Zlín B - Brumov 10:1 (4:1), 1. Hink, 4., 55., 56. Lukovský, 20. Vlk, 22. Hanák, 35., 43. Kynčl, 41. Mezík, 50. Sedláček - 16. Fojtík.

1. Vsetín 17 17 0 0 206:14 51 0 0
2. Rožnov p. R. 18 14 0 4 78:34 43 0 1
3. Slavičín 16 14 0 2 112:48 42 0 0
4. Zlín B 17 10 0 7 98:47 31 0 1
5. Baťov 17 9 0 8 71:48 27 0 0
6. Uh. Brod 17 9 0 8 69:64 27 0 0
7. V. Otrokovice 17 8 0 9 60:81 23 2 1
8. Holešov 18 8 0 10 50:60 22 3 1
9. Louky 16 5 0 11 44:78 15 0 0
10. Kunovice 17 4 0 13 40:64 13 0 1
11. Brumov 17 4 0 13 37:107 12 1 1
12. Štítná n. Vl. 17 0 0 17 9:229 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín - Napajedla 2:5 (1:4), 4., 69. Kostura - 16., 20., 24., 35. (pen.), 66. Winkler, Vlachovice - Vel. Karlovice 3:1 (2:1), 11. Bursa, 10. Straka, 69. Stružka - 17. Gajdoš, Lužkovice - Val. Klobouky 0:5 (0:1), 33., 37., 47. Poliak, 64., 70. Opravil, Nedašov - Juřinka 4:1 (2:0), 25., (pen.), 42. Novák, 27. Kolínek, 55. Holba - 54. Pavlištík, Bystřice p. H. - Luhačovice 4:5 (2:3), 15., 20., 56., 59. Maťa - 13., 46. Smolek, 22. Žmolík, 28., 53. Stolařík.

1. Val. Klobouky 12 12 0 0 72:8 35 1 0
2. Vlachovice 13 10 0 3 51:19 30 2 2
3. Luhačovice 13 7 0 6 42:41 21 0 0
4. Vel. Karlovice 12 7 0 5 29:25 20 1 0
5. Nedašov 12 6 0 6 31:38 19 0 1
6. Juřinka 12 5 0 7 38:36 16 0 1
7. Napajedla 13 5 0 8 35:43 16 1 2
8. Lužkovice 13 4 0 9 18:35 12 1 1
9. Hulín 13 4 0 9 20:59 11 1 0
10. Bystřice p. H. 13 3 0 10 29:61 9 0 0

SKUPINA B: Bojkovice - Kvasice 8:0 (3:0), 10. Klimeš, 14. Machala, 32., 59., 66. Andrlík, 40., 55. Kundrata, 49. Klimeš, Morkovice - Staré Město 0:5 (0:3), 13. Čech, 25. Dleštík, 29., 65. Polášek, 61. Straka, 1. FC Slovácko - Dolní Němčí 2:1 p. (1:0), 7. Veselá - 42. Bobčík, Strání - Kvasice 4:0 (2:0), 11. Gabriš, 33. Benešík (pen.), 41., 56. Pavluš.

1. Bojkovice 13 11 0 2 112:11 34 0 1
2. Staré Město 13 10 0 3 59:17 31 0 1
3. Strání 13 8 0 5 38:16 24 0 0
4. Kvasice 14 9 0 5 42:34 24 3 0
5. 1. FC Slovácko 13 8 0 5 42:34 24 1 1
6. FA Zlechov 12 6 0 6 42:55 18 0 0
7. Dolní Němčí 13 5 0 8 39:42 17 0 2
8. Hluk 12 5 0 7 27:50 14 1 0
9. Morkovice 13 1 0 12 14:82 3 0 0
10. Koryčany 12 1 0 11 10:84 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín - Napajedla 5:2 (3:1), 2. Olle, 11. Bukový, 16. Zdražil, 39. Vlasatý, 47. Kejnar - 20. Jeziorski, 44. Malina, Vlachovice - Vel. Karlovice 1:7 (1:2), 4. Šmotek - 12. Koňařík, 17., 39. Horák, 46. Toman, 48. Hrnčiřík, 50. Borák, 53. Hrabovský, Lužkovice - Val. Klobouky 0:0 (1:3), 7. Podhajský - 11. Vangor, 25. Zůbek, 30. Satin, 43. Vlček, 51. Obadal, Nedašov - Juřinka 2:9 (0:6), 32. Dzurový, 57. Mikuška - 15., 30, 43. Maňák, 19. Tvrdoň, 20., 22. Kubla, 24. Wagner, 46. Frňka, 59. Kovář, Bystřice p. H. - Luhačovice 4:6 (2:4), 11., 45. Hošák, 24., 38. Hanslík - 4., 17., 34. Garaja, 8., 18. Hanáček, 45. Starý.

1. Hulín 13 12 0 1 79:26 35 1 0
2. Vel. Karlovice 12 10 0 2 56:20 29 2 1
3. Napajedla 13 9 0 4 73:31 28 0 1
4. Luhačovice 13 9 0 4 63:35 28 0 1
5. Val. Klobouky 12 7 1 4 35:31 20 3 1
6. Bystřice p. H. 13 7 0 6 63:65 19 3 1
7. Juřinka 12 5 0 7 49:40 16 0 1
8. Lužkovice 13 1 1 11 15:72 5 0 1
9. Vlachovice 13 1 0 12 22:82 5 0 2
10. Nedašov 12 1 0 11 26:79 3 0 0

SKUPINA B: Bojkovice - Kvasice 3:4 (2:2), 6., 41. Klimeš, 9. Liška - 13., 16., 47. Kahaja, 32. Jedlička, Morkovice - Staré Město 0:8 (0:4), 12., 29. Straka, 20. Popelka, 27., 42., 59. Zelený, 43. Trvaj, 46. Peška, 1. FC Slovácko - Dolní Němčí 4:0 (1:0), 9. Polášková, 33., 40. Labuťová, 54. Škrabalová, Strání - Kvasice 4:3 p. (0:1), 42. Macíček, 50. Tóth, 52. Zderčík - 16. Konečný, 55., 58. Kahaja.

1. Staré Město 13 13 0 0 121:19 38 1 0
2. Strání 13 10 0 3 82:28 29 1 0
3. Bojkovice 13 10 0 3 93:27 28 2 0
4. 1. FC Slovácko 13 8 0 5 51:38 25 0 1
5. Hluk 12 7 0 5 56:32 23 0 2
6. Kvasice 14 7 0 7 42:37 22 1 2
7. Koryčany 12 4 0 8 27:100 12 0 0
8. Dolní Němčí 13 2 0 11 20:68 6 0 0
9. FA Zlechov 12 2 0 10 21:91 6 0 0
10. Morkovice 13 1 0 12 16:89 3 0 0

Autor: Martin Břenek

14.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

V Doubravách se zřítilo letadlo, pilot přežil

Marie Slezáková (na snímku) si zlomila nohu při pádu, ve kterém hrála hlavní roli cirkusová slonice.
2

„Najednou jsem letěla,“ říká žena, kterou zranil slon

AKTUALIZOVÁNO

FOTO, VIDEO: Ze Zlína chtějí udělat francouzské Saint Tropez

Znovuobjevení filmových ateliérů ve Zlíně, to bude podle hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka jeden z hlavních kroků v kreativním programu kraje. 

„Táta porod nestihl, byl na vojně,“ říká maminka Irena.

Zatímco současné maminky jsou už v porodnicích zvyklé na vysoký komfort, ještě před lety bylo všechno jinak.

Hledá se mladý pár se psem. Neviděli jste je?

Vizovičtí policisté pátrají po 27letém muži vysokém asi 155 cm, s hnědými krátkými vlasy.

Trenér Páník ještě žije, Traorého zlínský klub Plzni neprodá

Konec trenéra Páníka na střídačce zlínských fotbalistů? Některými celostátními médii koluje zpráva už jako hotová věc, jenže razítko schází. „Otázku trenéra necháváme otevřenou," sdělil sportovní manažer Zlína Zdeněk Grygera.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies