VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky mládežnického fotbalu

Zlínský kraj - Přinášíme vám výsledky mládežnické kopané v regionu.

30.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Boršice -Kunovice 0:4 Chaloupka 2, Šebák, Schubert, 1.Valašský FC -FC Vsetín 2:1 Pajer, Vašek – Horský, Napajedla -Brumov nehlášeno, Morkovice -Val.Meziříčí 0:3 Gajdůšek, Valach, Turschner, Paseky Zlín -Uh.Brod 2:2 Doboš , vlastní – Crla, Hruboš F.

1. Kunovice 2 2 0 0 7:0 6
2. 1.Valašský FC 2 2 0 0 3:1 6
3. Brumov 1 1 0 0 5:0 3
4. Dol.Němčí 1 1 0 0 2:0 3
5. Val.Meziříčí 2 1 0 1 3:5 3
6. Napajedla 1 0 1 0 0:0 1
7. Uh.Brod 2 0 1 1 2:3 1
8. FC Vsetín 2 0 1 1 1:2 1
9. Paseky Zlín 2 0 1 1 2:5 1
10. Morkovice 1 0 0 1 0:3 0
11. Boršice 2 0 0 2 0:6 0

MLADŠÍ: Boršice -Kunovice 1:11 nehlášeno – Mařák 5, Konečný 2, Náplava 2, Sedlář, vlastní, Morkovice -Val.Meziříčí 1:4 Marek – Kováč, Horáček 2, Bajar, Paseky Zlín -Uh.Brod 2:0 Volf, Chromek J., 1.Valašský FC -FC Vsetín 2:3 Kantor, Talpa – Blažek 2, Ebel, Napajedla -Brumov nehlášeno.

1. Kunovice 2 2 0 0 14:3 6
2. Dol.Němčí 1 1 0 0 5:0 3
3. Val.Meziříčí 2 1 0 1 5:3 3
4. Paseky Zlín 2 1 0 1 4:3 3
5. Brumov 1 1 0 0 2:1 3
6. Napajedla 1 1 0 0 1:0 3
7. FC Vsetín 2 1 0 1 3:3 3
8. Uh.Brod 2 1 0 1 2:3 3
9. 1.Valašský FC 2 0 0 2 3:5 0
10. Morkovice 1 0 0 1 1:4 0
11. Boršice 2 0 0 2 1:16 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍHO DOROSTU

SKUPINA A: Slavičín -Štítná n. Vl. 2:1 Šála 2 – Hnaníček M., Chropyně -Dol. Bečva 3:1 Pešek 2, Slavík – nehlášeno, Hulín -SK Vizovice 3:1 Srnad 2, Dudkevič – Gerža, Holešov -Kelč 0:4 Pivovarčík 4, Bylnice -Val. Klobouky 0:5 Sáblík 3, Pechanec, Ház, Vlachovice -Vel.Karlovice 6:2 Pavlůsek 2, Hovězák D., Fojtů, Kolouch, Plšek – Mynarčík 2, Franc.Lhota -Lidečko 4:1 Matušinec, Daněk, Gambách, Chmela – Filák.

1. Vlachovice 4 3 0 1 19:6 9
2. Hulín 4 3 0 1 11:5 9
3. Chropyně 4 3 0 1 12:7 9
4. Vel.Karlovice 4 3 0 1 12:9 9
5. SK Vizovice 4 2 1 1 10:5 7
6. Franc.Lhota 4 2 1 1 12:8 7
7. Val. Klobouky 4 2 1 1 8:5 7
8. Slavičín 4 2 1 1 8:8 7
9. Kelč 4 1 1 2 6:7 4
10. Holešov 4 1 1 2 4:9 4
11. Bylnice 4 1 0 3 4:11 3
12. Štítná n. Vl. 4 1 0 3 5:14 3
13. Dol. Bečva 4 0 2 2 4:12 2
14. Lidečko 4 0 0 4 3:12 0

SKUPINA B: O.N.Ves -Malenovice 4:4 Zálešák R. 3, Szabo – Rosinec 2, Janča, Bartoň D., Bojkovice -Nedachlebice 2:1 Martinec, Kalina – Chmela J. , Strání -Havřice 0:1 Krucký

Zdounky -Louky 0:0, Újezdec -Uh.Ostroh 1:1 Brulík – Vlk, J.Otrokovice -Luhačovice 4:3 Žák 3, Skyba – Ďurďa 2, Skovajsa, Prakšice -Nedakonice 0:6 Bartošík 3, Hyrák 2, Trubačík.

1. Bojkovice 3 2 1 0 21:4 7
2. Strání 3 2 0 1 10:11 6
3. O.N.Ves 3 1 2 0 12:3 5
4. Malenovice 3 1 2 0 11:4 5
5. Újezdec 3 1 1 1 10:9 4
6. Zdounky 3 1 1 1 7:6 4
7. Luhačovice 3 1 1 1 10:15 4
8. Nedakonice 3 0 3 0 8:8 3
9. Nedachlebice 3 1 0 2 7:9 3
10. Louky 2 1 0 1 3:11 3
11. Uh.Ostroh 2 0 2 0 5:5 2
12. Havřice 3 0 2 1 6:8 2
13. J.Otrokovice 1 0 1 0 2:2 1
14. Prakšice 3 0 0 3 6:23 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: 1. kolo: V.Otrokovice -Bystřice p. H. 2:0 nehlášeno, J.Otrokovice -Vel.Karlovice 6:0 Trvaj 3, Kašík, Pavelka, Zaoral, 1.Valašský FC -Kunovice 6:0 Fuksa 3, Malina 2, Seidl, Uh.Brod -Nedašov 1:1 Michalec J. – Kolínek, Paseky Zlín -Slušovice 0:16 Tamír 5, Adamuška 5, Žůrek 4, Mikel, Macík, FC Vsetín -Chropyně 6:0 Telíšek 4, Fojtů, Jakub Maček, Brumov -Kroměříž B 1:3 Sedlačík – Podmol, Berki, Kašík.

4. kolo:Kroměříž B -Slušovice 0:1 Adamuška, Vel.Karlovice -Paseky Zlín 13:0 Pavelka 5, Dukát 3, Vichtora 2, Jašek, Orság, Leskovjan, V.Otrokovice -J.Otrokovice 1:3 Holík – Daněk, Zaoral, Trvaj, Nedašov -Chropyně 9:0 Šánek 3, Pacík 2, Líňa, Matůšů, Kolínek J., Marek, Kunovice -FC Vsetín 4:0 Marovič 2, Langr, Pochylý L., Bystřice p. H. -Uh.Brod 5:1 Hradil 5 – Jančařík, Michalec, Brumov –1.Valašský FC 0:4 Fuksa 2,Kubaň,Mičkal.

1. Slušovice 2 2 0 0 17:0 6
2. 1.Valašský FC 2 2 0 0 10:0 6
3. J.Otrokovice 2 2 0 0 9:1 6
4. Nedašov 2 1 1 0 10:1 4
5. Vel.Karlovice 2 1 0 1 13:6 3
6. FC Vsetín 2 1 0 1 6:4 3
7. Bystřice p. H. 2 1 0 1 5:3 3
8. Kroměříž B 2 1 0 1 3:2 3
9. V.Otrokovice 2 1 0 1 3:3 3
10. Kunovice 2 1 0 1 4:6 3
11. Uh.Brod 2 0 1 1 2:6 1
12. Brumov 2 0 0 2 1:7 0
13. Chropyně 2 0 0 2 0:15 0
14. Paseky Zlín 2 0 0 2 0:29 0

MLADŠÍ: 1. kolo: V.Otrokovice -Bystřice p. H. 11:0 nehlášeno, J.Otrokovice -Vel.Karlovice 5:3 Rozumek 2, Tomaštík, Zahradník, Rusek – Krystyník 2, Šipula, 1.Valašský FC -Kunovice 7:2Obdržálek 2, Pavlíček, Fiurášek, Polášek, Holub, Janáč – Michelfeit, Lebánek, Uh.Brod -Nedašov 1:2 Krejší – Holba, Novák, Paseky Zlín -Slušovice 1:9 Pavelka – Novák 4, Bělíček 2, Šubrt, Tkadlec, Vašek, FC Vsetín -Chropyně 12:4 Polanský 3, Janků 3, Řeřucha 2, Patala 2, Trochta, Juřica – Podaný 2, Loučka 2, Brumov -Kroměříž B 5:2 Struhař 2 , Pecha 2 , Chovančík – Chytil, Uličný.

4. kolo: Kroměříž B -Slušovice 2:4 Uličný 2 – Novák, Kadlec, Vyoral, Šubrt, Vel.Karlovice -Paseky Zlín 6:2 Maňák, Krystyník, Uherek, Šipula, Koňařík, Leskovjan – Vaculík, Kopačka, V.Otrokovice -J.Otrokovice 1:1 Holomek – Tomaštík, Nedašov -Chropyně 2:3 Novák F. 2 – nehlášeno, Kunovice -FC Vsetín 3:5 Schrombaum 2, Ohnoutek – Řeřucha, Dobeš, Juřica, Kamas, Jakeš, Bystřice p. H. -Uh.Brod 0:3 Jančář, Man, Liška, Brumov –1.Valašský FC 6:3 Solař K.2,Vlček 2,Sova, Bartozel – nehlášeno.

1. FC Vsetín 2 2 0 0 17:7 6
2. Slušovice 2 2 0 0 13:3 6
3. Brumov 2 2 0 0 11:5 6
4. V.Otrokovice 2 1 1 0 12:1 4
5. J.Otrokovice 2 1 1 0 6:4 4
6. 1.Valašský FC 2 1 0 1 10:8 3
7. Vel.Karlovice 2 1 0 1 9:7 3
8. Uh.Brod 2 1 0 1 4:2 3
9. Nedašov 2 1 0 1 4:4 3
10. Chropyně 2 1 0 1 7:14 3
11. Kroměříž B 2 0 0 2 4:9 0
12. Kunovice 2 0 0 2 5:12 0
13. Paseky Zlín 2 0 0 2 3:15 0
14. Bystřice p. H. 2 0 0 2 0:14 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: 1. kolo: Val.Meziříčí B -Poličná 3:2 Borák 2, Kopřiva – Kapusta, Roupec, Hulín -Juřinka 5:0 Hrdlička 2, Zajac 2, Drulák, Vlachovice -Fryšták 2:7 Hlavica, Pekárek – Hřebačka 3, Doležel 3, Staněk ml., Ratiboř -Slavičín 8:2 Hrabica 3, Pařenica 2, Ordelt, Mynařík, Hrabovský – Švach, Bartoš, Hor.Bečva -Val. Klobouky 1:2 Ondryáš – Talafa, Líňa, Hutisko -Holešov 3:0 Achcenit, Kuriš, Vavřík

4. kolo: Val. Klobouky -Fryšták 4:1 Chovanec 2, Líňa, Talafa – Marčík, Holešov -Slavičín 5:0 Kováč 4, Zapletal, Štítná n. Vl. -Ratiboř 0:3 Mynařík, Hrabica, Pařenica, Juřinka -Vlachovice 0:2 Pekárek, Hlavica, Poličná -Hutisko 1:1 Roupec – Achcenit, Val.Meziříčí B -Hulín 0:2 nehlášeno.

1. Ratiboř 2 2 0 0 11:2 6
2. Hulín 2 2 0 0 7:0 6
3. Val. Klobouky 2 2 0 0 6:2 6
4. Hutisko 2 1 1 0 4:1 4
5. Fryšták 2 1 0 1 8:6 3
6. Holešov 2 1 0 1 5:3 3
7. Val.Meziříčí B 2 1 0 1 3:4 3
8. Vlachovice 2 1 0 1 4:7 3
9. Poličná 2 0 1 1 3:4 1
10. Hor.Bečva 1 0 0 1 1:2 0
11. Štítná n. Vl. 1 0 0 1 0:3 0
12. Juřinka 2 0 0 2 0:7 0
13. Slavičín 2 0 0 2 2:13 0

SKUPINA B: 1. kolo: 1.FC Slovácko C -Napajedla 18:0 Dufková 3, Stojaspalová 3, Kubicová 3, Psotková 3, Tomšejová 2, Kristýnou 2, , Braunerová, Smetková, FC KORYNA -Strání 1:3 Hanák – Horňáček 3, Dol.Němčí -St. Město 4:1 Ježek 2,Krchňaček, Chmelina – Pantík, Boršice -Hluk 3:15 Dvořák, Hrabec, Králík – Kuchař 4, Szabo 4, Píštěk 2, Štipčák 3, Ngun tum thuang 3.

4. kolo:Nedakonice -Dol.Němčí 4:3 Mikula, Dobeš, Velcr, Šoustek – Chmelina 2, Ježek, Boršice –1.FC Slovácko C 2:6 Janál, Hrabec – Tomšejová 4, Stojaspalová, Dufková, Morkovice -Louky 1:3 Hrnčíř – Malota, Fux 2, St. Město -Uh.Ostroh 2:1 Vanda, Pantlík – Hýl, Napajedla -FC KORYNA 4:3 nehlášeno, Kvasice -Strání 2:1 Pospíšil R., Mouka – Horňáček, Hluk -Bojkovice 9:1 Štipčák 5, Sabo, Kuchař, Hrabal, vlastní – Gabo.

1. 1.FC Slovácko C 2 2 0 0 24:2 6
2. Hluk 2 2 0 0 24:4 6
3. Dol.Němčí 2 1 0 1 7:5 3
4. Louky 1 1 0 0 3:1 3
5. Strání 2 1 0 1 4:3 3
6. Nedakonice 1 1 0 0 4:3 3
7. Kvasice 1 1 0 0 2:1 3
8. St. Město 2 1 0 1 3:5 3
9. Napajedla 2 1 0 1 4:21 3
10. Uh.Ostroh 1 0 0 1 1:2 0
11. Morkovice 1 0 0 1 1:3 0
12. FC KORYNA 2 0 0 2 4:7 0
13. Bojkovice 1 0 0 1 1:9 0
14. Boršice 2 0 0 2 5:21 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: 1. kolo: Val.Meziříčí B -Poličná 3:3 Gajdušek 2, Palyza – Dubcová K.,Bartoň, Hrabovský, Hulín -Juřinka 1:1 Hrdlička – Plesník, Vlachovice -Fryšták 7:0 Trčka V. 3, Trčka S., Ovesný, Hlavica, Sucháček, Ratiboř -Slavičín 1:2 Daněk – Novák, Šebák, Hor.Bečva -Val. Klobouky 6:2 Polách 2, Ondruch, Solanský 2, Bill – Dubčák, Raška, Hutisko -Holešov 0:13 Kotas 8, Batoušek 3, Herník, Jaroš.

4. kolo: Val. Klobouky -Fryšták 2:8 Hlavička, Dubák – Holík 3, Schafr, 2, Daněk 2, Marčík Z., Holešov -Slavičín 5:3 Kotas 2, Batoušek 2, Paštěka – nehlášeno, Štítná n. Vl. -Ratiboř 2:5 Zvoníček, Králík – Škrabánek 2, Daněk 2, Macík, Juřinka -Vlachovice 2:2 Marek, Hrbáč – vlastní, Hlavica, Poličná -Hutisko 7:1 Reisskup 2, Pavlica, Dubcová M. 2, Dubcová K., Hrabovský – vlastní, Val.Meziříčí B -Hulín 9:1 Straka 3, Palyza 3, Vrána 2, Furmánek.

1. Holešov 2 2 0 0 18:3 6
2. Val.Meziříčí B 2 1 1 0 12:4 4
3. Vlachovice 2 1 1 0 9:2 4
4. Poličná 2 1 1 0 10:4 4
5. Hor.Bečva 1 1 0 0 6:2 3
6. Ratiboř 2 1 0 1 6:4 3
7. Fryšták 2 1 0 1 8:9 3
8. Slavičín 2 1 0 1 5:6 3
9. Juřinka 2 0 2 0 3:3 2
10. Hulín 2 0 1 1 2:10 1
11. Štítná n. Vl. 1 0 0 1 2:5 0
12. Val. Klobouky 2 0 0 2 4:14 0
13. Hutisko 2 0 0 2 1:20 0

SKUPINA B: 1. kolo: 1.FC Slovácko C -Napajedla 1:0 Barnetová, FC KORYNA -Strání 3:3 Kaňa, Barták, Hubr – Bruštík 2, Čaňo V., Dol.Němčí -St. Město 2:5 Pěrka, Tilchert – Batelka 2, Otrusiník, Vanda, Roubínek, Boršice -Hluk 1:13 Sonntag – Ngun tum thuang 4, Blaha, Jelének, 2, Baroň, Ngun tum thuang D., Polách 2, Martiš 2.

4. kolo: Nedakonice -Dol.Němčí 0:4 Berka 2, Machalík 2 , Boršice –1.FC Slovácko C 0:9 Ševčíková 2, Barnetová 2, Janíková 2, Čagánková, Trnková, Králíková, Morkovice -Louky 1:3 Hrnčíř – Laciga 2, Janota, St. Město -Uh.Ostroh 3:0 kont., hosté nenastoupili

Napajedla -FC KORYNA 5:0 nehlášeno, Kvasice -Strání 1:5 Postava – Kolaja 2, Vintr, Hřebík, Bruštík, Hluk -Bojkovice 0:1 Kolínek.

1. 1.FC Slovácko C 2 2 0 0 10:0 6
2. St. Město 2 2 0 0 8:2 6
3. Strání 2 1 1 0 8:4 4
4. Hluk 2 1 0 1 13:2 3
5. Napajedla 2 1 0 1 5:1 3
6. Louky 1 1 0 0 3:1 3
7. Dol.Němčí 2 1 0 1 6:5 3
8. Bojkovice 1 1 0 0 1:0 3
9. FC KORYNA 2 0 1 1 3:8 1
10. Morkovice 1 0 0 1 1:3 0
11. Uh.Ostroh 1 0 0 1 0:3 0
12. Kvasice 1 0 0 1 1:5 0
13. Nedakonice 1 0 0 1 0:4 0
14. Boršice 2 0 0 2 1:22 0

Autor: Petr Fojtík

30.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Uherské Hradiště super pohár fotbal FC FASTAV Zlín - ŠK Slovan Bratislav

Beauguel: Jsem šťastný!

Bubble show a workshop v parku Komenského ve Zlíně.
22

Tisíce bublin potěšily děti i dospělé

Elitní policista zachránil topícího se muže

Začátek horkého čtvrtečního letního dne, klidně plynoucí proud řeky a muž tonoucí ve vodě. Policista Martin Baláž chtěl využít volný čas k projížďce kolem řeky Dřevnice na kolečkových bruslích.

Masters nabídne unikátní show. Lístky ale už neseženete

ROZHOVOR/ - Podle mnohých má Jiří Daron práci snů. Vždyť málokdo v Evropě se osobně i opakovaně setkal s hvězdami tvrdé muziky, jako je například Sabaton, Avantasia či Nightwish. Jen pro představu, tyto kapely mají miliony fanoušků po celém světě.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Do hokejového klubu se vrací Miroslav Michalovský

Po šesti letech v ústraní se do zlínského hokejového klubu vrací Miroslav Michalovský.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies