VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky mládežnického fotbalu

Zlínský kraj - Přinášíme vám výsledky mládežnické kopané v regionu.

30.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Boršice -Kunovice 0:4 Chaloupka 2, Šebák, Schubert, 1.Valašský FC -FC Vsetín 2:1 Pajer, Vašek – Horský, Napajedla -Brumov nehlášeno, Morkovice -Val.Meziříčí 0:3 Gajdůšek, Valach, Turschner, Paseky Zlín -Uh.Brod 2:2 Doboš , vlastní – Crla, Hruboš F.

1. Kunovice 2 2 0 0 7:0 6
2. 1.Valašský FC 2 2 0 0 3:1 6
3. Brumov 1 1 0 0 5:0 3
4. Dol.Němčí 1 1 0 0 2:0 3
5. Val.Meziříčí 2 1 0 1 3:5 3
6. Napajedla 1 0 1 0 0:0 1
7. Uh.Brod 2 0 1 1 2:3 1
8. FC Vsetín 2 0 1 1 1:2 1
9. Paseky Zlín 2 0 1 1 2:5 1
10. Morkovice 1 0 0 1 0:3 0
11. Boršice 2 0 0 2 0:6 0

MLADŠÍ: Boršice -Kunovice 1:11 nehlášeno – Mařák 5, Konečný 2, Náplava 2, Sedlář, vlastní, Morkovice -Val.Meziříčí 1:4 Marek – Kováč, Horáček 2, Bajar, Paseky Zlín -Uh.Brod 2:0 Volf, Chromek J., 1.Valašský FC -FC Vsetín 2:3 Kantor, Talpa – Blažek 2, Ebel, Napajedla -Brumov nehlášeno.

1. Kunovice 2 2 0 0 14:3 6
2. Dol.Němčí 1 1 0 0 5:0 3
3. Val.Meziříčí 2 1 0 1 5:3 3
4. Paseky Zlín 2 1 0 1 4:3 3
5. Brumov 1 1 0 0 2:1 3
6. Napajedla 1 1 0 0 1:0 3
7. FC Vsetín 2 1 0 1 3:3 3
8. Uh.Brod 2 1 0 1 2:3 3
9. 1.Valašský FC 2 0 0 2 3:5 0
10. Morkovice 1 0 0 1 1:4 0
11. Boršice 2 0 0 2 1:16 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍHO DOROSTU

SKUPINA A: Slavičín -Štítná n. Vl. 2:1 Šála 2 – Hnaníček M., Chropyně -Dol. Bečva 3:1 Pešek 2, Slavík – nehlášeno, Hulín -SK Vizovice 3:1 Srnad 2, Dudkevič – Gerža, Holešov -Kelč 0:4 Pivovarčík 4, Bylnice -Val. Klobouky 0:5 Sáblík 3, Pechanec, Ház, Vlachovice -Vel.Karlovice 6:2 Pavlůsek 2, Hovězák D., Fojtů, Kolouch, Plšek – Mynarčík 2, Franc.Lhota -Lidečko 4:1 Matušinec, Daněk, Gambách, Chmela – Filák.

1. Vlachovice 4 3 0 1 19:6 9
2. Hulín 4 3 0 1 11:5 9
3. Chropyně 4 3 0 1 12:7 9
4. Vel.Karlovice 4 3 0 1 12:9 9
5. SK Vizovice 4 2 1 1 10:5 7
6. Franc.Lhota 4 2 1 1 12:8 7
7. Val. Klobouky 4 2 1 1 8:5 7
8. Slavičín 4 2 1 1 8:8 7
9. Kelč 4 1 1 2 6:7 4
10. Holešov 4 1 1 2 4:9 4
11. Bylnice 4 1 0 3 4:11 3
12. Štítná n. Vl. 4 1 0 3 5:14 3
13. Dol. Bečva 4 0 2 2 4:12 2
14. Lidečko 4 0 0 4 3:12 0

SKUPINA B: O.N.Ves -Malenovice 4:4 Zálešák R. 3, Szabo – Rosinec 2, Janča, Bartoň D., Bojkovice -Nedachlebice 2:1 Martinec, Kalina – Chmela J. , Strání -Havřice 0:1 Krucký

Zdounky -Louky 0:0, Újezdec -Uh.Ostroh 1:1 Brulík – Vlk, J.Otrokovice -Luhačovice 4:3 Žák 3, Skyba – Ďurďa 2, Skovajsa, Prakšice -Nedakonice 0:6 Bartošík 3, Hyrák 2, Trubačík.

1. Bojkovice 3 2 1 0 21:4 7
2. Strání 3 2 0 1 10:11 6
3. O.N.Ves 3 1 2 0 12:3 5
4. Malenovice 3 1 2 0 11:4 5
5. Újezdec 3 1 1 1 10:9 4
6. Zdounky 3 1 1 1 7:6 4
7. Luhačovice 3 1 1 1 10:15 4
8. Nedakonice 3 0 3 0 8:8 3
9. Nedachlebice 3 1 0 2 7:9 3
10. Louky 2 1 0 1 3:11 3
11. Uh.Ostroh 2 0 2 0 5:5 2
12. Havřice 3 0 2 1 6:8 2
13. J.Otrokovice 1 0 1 0 2:2 1
14. Prakšice 3 0 0 3 6:23 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: 1. kolo: V.Otrokovice -Bystřice p. H. 2:0 nehlášeno, J.Otrokovice -Vel.Karlovice 6:0 Trvaj 3, Kašík, Pavelka, Zaoral, 1.Valašský FC -Kunovice 6:0 Fuksa 3, Malina 2, Seidl, Uh.Brod -Nedašov 1:1 Michalec J. – Kolínek, Paseky Zlín -Slušovice 0:16 Tamír 5, Adamuška 5, Žůrek 4, Mikel, Macík, FC Vsetín -Chropyně 6:0 Telíšek 4, Fojtů, Jakub Maček, Brumov -Kroměříž B 1:3 Sedlačík – Podmol, Berki, Kašík.

4. kolo:Kroměříž B -Slušovice 0:1 Adamuška, Vel.Karlovice -Paseky Zlín 13:0 Pavelka 5, Dukát 3, Vichtora 2, Jašek, Orság, Leskovjan, V.Otrokovice -J.Otrokovice 1:3 Holík – Daněk, Zaoral, Trvaj, Nedašov -Chropyně 9:0 Šánek 3, Pacík 2, Líňa, Matůšů, Kolínek J., Marek, Kunovice -FC Vsetín 4:0 Marovič 2, Langr, Pochylý L., Bystřice p. H. -Uh.Brod 5:1 Hradil 5 – Jančařík, Michalec, Brumov –1.Valašský FC 0:4 Fuksa 2,Kubaň,Mičkal.

1. Slušovice 2 2 0 0 17:0 6
2. 1.Valašský FC 2 2 0 0 10:0 6
3. J.Otrokovice 2 2 0 0 9:1 6
4. Nedašov 2 1 1 0 10:1 4
5. Vel.Karlovice 2 1 0 1 13:6 3
6. FC Vsetín 2 1 0 1 6:4 3
7. Bystřice p. H. 2 1 0 1 5:3 3
8. Kroměříž B 2 1 0 1 3:2 3
9. V.Otrokovice 2 1 0 1 3:3 3
10. Kunovice 2 1 0 1 4:6 3
11. Uh.Brod 2 0 1 1 2:6 1
12. Brumov 2 0 0 2 1:7 0
13. Chropyně 2 0 0 2 0:15 0
14. Paseky Zlín 2 0 0 2 0:29 0

MLADŠÍ: 1. kolo: V.Otrokovice -Bystřice p. H. 11:0 nehlášeno, J.Otrokovice -Vel.Karlovice 5:3 Rozumek 2, Tomaštík, Zahradník, Rusek – Krystyník 2, Šipula, 1.Valašský FC -Kunovice 7:2Obdržálek 2, Pavlíček, Fiurášek, Polášek, Holub, Janáč – Michelfeit, Lebánek, Uh.Brod -Nedašov 1:2 Krejší – Holba, Novák, Paseky Zlín -Slušovice 1:9 Pavelka – Novák 4, Bělíček 2, Šubrt, Tkadlec, Vašek, FC Vsetín -Chropyně 12:4 Polanský 3, Janků 3, Řeřucha 2, Patala 2, Trochta, Juřica – Podaný 2, Loučka 2, Brumov -Kroměříž B 5:2 Struhař 2 , Pecha 2 , Chovančík – Chytil, Uličný.

4. kolo: Kroměříž B -Slušovice 2:4 Uličný 2 – Novák, Kadlec, Vyoral, Šubrt, Vel.Karlovice -Paseky Zlín 6:2 Maňák, Krystyník, Uherek, Šipula, Koňařík, Leskovjan – Vaculík, Kopačka, V.Otrokovice -J.Otrokovice 1:1 Holomek – Tomaštík, Nedašov -Chropyně 2:3 Novák F. 2 – nehlášeno, Kunovice -FC Vsetín 3:5 Schrombaum 2, Ohnoutek – Řeřucha, Dobeš, Juřica, Kamas, Jakeš, Bystřice p. H. -Uh.Brod 0:3 Jančář, Man, Liška, Brumov –1.Valašský FC 6:3 Solař K.2,Vlček 2,Sova, Bartozel – nehlášeno.

1. FC Vsetín 2 2 0 0 17:7 6
2. Slušovice 2 2 0 0 13:3 6
3. Brumov 2 2 0 0 11:5 6
4. V.Otrokovice 2 1 1 0 12:1 4
5. J.Otrokovice 2 1 1 0 6:4 4
6. 1.Valašský FC 2 1 0 1 10:8 3
7. Vel.Karlovice 2 1 0 1 9:7 3
8. Uh.Brod 2 1 0 1 4:2 3
9. Nedašov 2 1 0 1 4:4 3
10. Chropyně 2 1 0 1 7:14 3
11. Kroměříž B 2 0 0 2 4:9 0
12. Kunovice 2 0 0 2 5:12 0
13. Paseky Zlín 2 0 0 2 3:15 0
14. Bystřice p. H. 2 0 0 2 0:14 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: 1. kolo: Val.Meziříčí B -Poličná 3:2 Borák 2, Kopřiva – Kapusta, Roupec, Hulín -Juřinka 5:0 Hrdlička 2, Zajac 2, Drulák, Vlachovice -Fryšták 2:7 Hlavica, Pekárek – Hřebačka 3, Doležel 3, Staněk ml., Ratiboř -Slavičín 8:2 Hrabica 3, Pařenica 2, Ordelt, Mynařík, Hrabovský – Švach, Bartoš, Hor.Bečva -Val. Klobouky 1:2 Ondryáš – Talafa, Líňa, Hutisko -Holešov 3:0 Achcenit, Kuriš, Vavřík

4. kolo: Val. Klobouky -Fryšták 4:1 Chovanec 2, Líňa, Talafa – Marčík, Holešov -Slavičín 5:0 Kováč 4, Zapletal, Štítná n. Vl. -Ratiboř 0:3 Mynařík, Hrabica, Pařenica, Juřinka -Vlachovice 0:2 Pekárek, Hlavica, Poličná -Hutisko 1:1 Roupec – Achcenit, Val.Meziříčí B -Hulín 0:2 nehlášeno.

1. Ratiboř 2 2 0 0 11:2 6
2. Hulín 2 2 0 0 7:0 6
3. Val. Klobouky 2 2 0 0 6:2 6
4. Hutisko 2 1 1 0 4:1 4
5. Fryšták 2 1 0 1 8:6 3
6. Holešov 2 1 0 1 5:3 3
7. Val.Meziříčí B 2 1 0 1 3:4 3
8. Vlachovice 2 1 0 1 4:7 3
9. Poličná 2 0 1 1 3:4 1
10. Hor.Bečva 1 0 0 1 1:2 0
11. Štítná n. Vl. 1 0 0 1 0:3 0
12. Juřinka 2 0 0 2 0:7 0
13. Slavičín 2 0 0 2 2:13 0

SKUPINA B: 1. kolo: 1.FC Slovácko C -Napajedla 18:0 Dufková 3, Stojaspalová 3, Kubicová 3, Psotková 3, Tomšejová 2, Kristýnou 2, , Braunerová, Smetková, FC KORYNA -Strání 1:3 Hanák – Horňáček 3, Dol.Němčí -St. Město 4:1 Ježek 2,Krchňaček, Chmelina – Pantík, Boršice -Hluk 3:15 Dvořák, Hrabec, Králík – Kuchař 4, Szabo 4, Píštěk 2, Štipčák 3, Ngun tum thuang 3.

4. kolo:Nedakonice -Dol.Němčí 4:3 Mikula, Dobeš, Velcr, Šoustek – Chmelina 2, Ježek, Boršice –1.FC Slovácko C 2:6 Janál, Hrabec – Tomšejová 4, Stojaspalová, Dufková, Morkovice -Louky 1:3 Hrnčíř – Malota, Fux 2, St. Město -Uh.Ostroh 2:1 Vanda, Pantlík – Hýl, Napajedla -FC KORYNA 4:3 nehlášeno, Kvasice -Strání 2:1 Pospíšil R., Mouka – Horňáček, Hluk -Bojkovice 9:1 Štipčák 5, Sabo, Kuchař, Hrabal, vlastní – Gabo.

1. 1.FC Slovácko C 2 2 0 0 24:2 6
2. Hluk 2 2 0 0 24:4 6
3. Dol.Němčí 2 1 0 1 7:5 3
4. Louky 1 1 0 0 3:1 3
5. Strání 2 1 0 1 4:3 3
6. Nedakonice 1 1 0 0 4:3 3
7. Kvasice 1 1 0 0 2:1 3
8. St. Město 2 1 0 1 3:5 3
9. Napajedla 2 1 0 1 4:21 3
10. Uh.Ostroh 1 0 0 1 1:2 0
11. Morkovice 1 0 0 1 1:3 0
12. FC KORYNA 2 0 0 2 4:7 0
13. Bojkovice 1 0 0 1 1:9 0
14. Boršice 2 0 0 2 5:21 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: 1. kolo: Val.Meziříčí B -Poličná 3:3 Gajdušek 2, Palyza – Dubcová K.,Bartoň, Hrabovský, Hulín -Juřinka 1:1 Hrdlička – Plesník, Vlachovice -Fryšták 7:0 Trčka V. 3, Trčka S., Ovesný, Hlavica, Sucháček, Ratiboř -Slavičín 1:2 Daněk – Novák, Šebák, Hor.Bečva -Val. Klobouky 6:2 Polách 2, Ondruch, Solanský 2, Bill – Dubčák, Raška, Hutisko -Holešov 0:13 Kotas 8, Batoušek 3, Herník, Jaroš.

4. kolo: Val. Klobouky -Fryšták 2:8 Hlavička, Dubák – Holík 3, Schafr, 2, Daněk 2, Marčík Z., Holešov -Slavičín 5:3 Kotas 2, Batoušek 2, Paštěka – nehlášeno, Štítná n. Vl. -Ratiboř 2:5 Zvoníček, Králík – Škrabánek 2, Daněk 2, Macík, Juřinka -Vlachovice 2:2 Marek, Hrbáč – vlastní, Hlavica, Poličná -Hutisko 7:1 Reisskup 2, Pavlica, Dubcová M. 2, Dubcová K., Hrabovský – vlastní, Val.Meziříčí B -Hulín 9:1 Straka 3, Palyza 3, Vrána 2, Furmánek.

1. Holešov 2 2 0 0 18:3 6
2. Val.Meziříčí B 2 1 1 0 12:4 4
3. Vlachovice 2 1 1 0 9:2 4
4. Poličná 2 1 1 0 10:4 4
5. Hor.Bečva 1 1 0 0 6:2 3
6. Ratiboř 2 1 0 1 6:4 3
7. Fryšták 2 1 0 1 8:9 3
8. Slavičín 2 1 0 1 5:6 3
9. Juřinka 2 0 2 0 3:3 2
10. Hulín 2 0 1 1 2:10 1
11. Štítná n. Vl. 1 0 0 1 2:5 0
12. Val. Klobouky 2 0 0 2 4:14 0
13. Hutisko 2 0 0 2 1:20 0

SKUPINA B: 1. kolo: 1.FC Slovácko C -Napajedla 1:0 Barnetová, FC KORYNA -Strání 3:3 Kaňa, Barták, Hubr – Bruštík 2, Čaňo V., Dol.Němčí -St. Město 2:5 Pěrka, Tilchert – Batelka 2, Otrusiník, Vanda, Roubínek, Boršice -Hluk 1:13 Sonntag – Ngun tum thuang 4, Blaha, Jelének, 2, Baroň, Ngun tum thuang D., Polách 2, Martiš 2.

4. kolo: Nedakonice -Dol.Němčí 0:4 Berka 2, Machalík 2 , Boršice –1.FC Slovácko C 0:9 Ševčíková 2, Barnetová 2, Janíková 2, Čagánková, Trnková, Králíková, Morkovice -Louky 1:3 Hrnčíř – Laciga 2, Janota, St. Město -Uh.Ostroh 3:0 kont., hosté nenastoupili

Napajedla -FC KORYNA 5:0 nehlášeno, Kvasice -Strání 1:5 Postava – Kolaja 2, Vintr, Hřebík, Bruštík, Hluk -Bojkovice 0:1 Kolínek.

1. 1.FC Slovácko C 2 2 0 0 10:0 6
2. St. Město 2 2 0 0 8:2 6
3. Strání 2 1 1 0 8:4 4
4. Hluk 2 1 0 1 13:2 3
5. Napajedla 2 1 0 1 5:1 3
6. Louky 1 1 0 0 3:1 3
7. Dol.Němčí 2 1 0 1 6:5 3
8. Bojkovice 1 1 0 0 1:0 3
9. FC KORYNA 2 0 1 1 3:8 1
10. Morkovice 1 0 0 1 1:3 0
11. Uh.Ostroh 1 0 0 1 0:3 0
12. Kvasice 1 0 0 1 1:5 0
13. Nedakonice 1 0 0 1 0:4 0
14. Boršice 2 0 0 2 1:22 0

Autor: Petr Fojtík

30.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fastav Zlín - Mladá Boleslav. Ilustrační foto.

Zlín cítí dluh k divákům. Zvítězí doma?

Vítání občánků. Ilustrační foto.
14

FOTOGALERIE: Vítání občánků v roce 2017. Podívejte se

Sedláček s Jordánem radí Holíkovi: Uč se rusky a nebuď tam sám

Na dresu bude mít v doslovném překladu z azbuky: Kholik, jak předevčírem na oficiálním Facebooku klubu představil Severstal Čerepovec prostřednictvím generálního manažera a někdejšího útočníka Valerije Zelepukina svou posilu ze Zlína. Petr Holík, reprezentační útočník se bude během dovolené šprtat další jazyk.

Měsíc pravdy. Přepíšou fotbalisté Zlína dějiny?

Zlínská fotbalová parta má na dosah překonání řady klubových mezníků! O tom, kolik jich nakonec přepíše, rozhodne následující měsíc. „Teď jsme okusili vítězství a je to krásný pocit. Chceme co nejvíce vyhrávat dál," hlásí kapitán Jakub Jugas.

FOTO: Noc na Karlštejně míří na scénu

„Poplach, na hradě je ženská!" Kdo by neznal zápletku Vrchlického dramatu, které mistrovsky pozvedla hudba Karla Svobody na piedestal české muzikálové produkce? Trůní na něm už více než čtyřicet let písně Karla Svobody už za tu dobu zlidověly a herecké i pěvecké výkony Waldemara Matušky, Jaromíra Hanzlíka nebo Jany Brejchové se zdají nepřekonatelné.

Reportérku už hrát nechci, ale tu mrtvolu, o které se mluví, bych brala

/ROZHOVOR/ Letošní XXIV. ročník festivalu Febiofest zakončí svoji pouť 28. dubna v 19.30 ve zlínském kině Golden Apple Cinema projekcí amerického snímku Ženy 20. století. Večera se zúčastní ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, večerem bude provázet Jolana Voldánová. Ta v rozhovoru pro Deník přiznala, že má k filmu blízko a řadí se i k velkým filmovým fanynkám. „Ano, tisíckrát ano," usmála se Jolana Voldánová.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies