BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – VSK TECHNIKA BRNO 7:5 (1:4, 4:0, 2:1)

V sobotním duelu 36. kola skupiny Východ však Bobři proti brněnské Technice začali velmi špatně, když po prvním dějství prohrávali o tři góly.

Naštěstí ve zbytku zápasu zlepšili svůj herní projev a prosadili se i střelecky. O vítězný, rozdílový gól domácích se v úvodu třetí třetiny postaral Šebesta, přičemž vítězství Bobrů pečetil v samém závěru trefou do prázdné branky Martiník. Valašské Meziříčí i přes tříbodový zisk stále okupuje třetí místo tabulky.

Hokejisté Valašského Meziříčí si pořádně pohráli s nervy svých fanoušků. Do utkání měli přímo katastrofální vstup, když už po čtyřech minutách prohrávali 0:2 a to ještě nebyl všemu konec. O snížení Sochorka přidali vysokoškoláci v závěru první části další dvě branky a ve 20. minutě došlo za stavu 1:4 ke střídání brankářů. Novice v dresu Bobrů Hampla, jinak oporu zlínské extraligové juniorky, vyměnil Michal Krumpoch.

Úplně nové utkání přinesla druhá třetina. Během necelých třech minut dali Valaši tři branky a ve 39. minutě už vedli 5:4. Na šestou branku kapitána Šebesty už našli Brnané jen jednu odpověď. Za stavu 6:5 zpečetil v poslední minutě výsledek svou druhou brankou útočník Bobrů Martiník.

Branky a nahrávky: 11. Sochorek (Šebesta), 29. Martiník (Krisl), 31. Šebesta (Krisl), 32. Dvořák (Matějný), 39. Bokroš (Šebesta, Sochorek), 44. Šebesta (Sochorek), 60. Martiník – 3. Liška, 4. Benýšek (Odehnal), 18. Jelínek, 20. Mráz (Šebek), 48. Kučírek.

Val. Meziříčí: Hampl (20. Krumpoch) – Růčka, Zientek, Zrník, Krisl, O. Dvořák, Blažek – Tatarčík, P. Dvořák, Matějný – Šebesta, Sochorek, Kratěna – Vaněček, Martiník, L. Bokroš.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Břeclav – Šternberk 8:4 (3:0, 4:2, 1:2), Nový Jičín – HK Jestřábi Prostějov 3:2 v prodl. (1:2, 1:0, 0:0 – 1:0).