Hlasujte o nejsilnější okamžik v historii hokejového klubu PSG Zlín

Zlínský kraj - /SOUTĚŽ/ Do startu hokejové extraligy sice zbývá necelý měsíc, ovšem regionální Deník ve spolupráci s hokejovým klubem PSG Zlín a Radiem Zlín vám v příštích dnech přinese seriál 11 NEJSILNĚJŠÍCH OKAMŽIKŮ v historii hokejového klubu z Baťova města.

16.8.2016

Hlasujte o nejsilnější okamžik v historii hokejového klubu PSG ZlínFoto: DENÍK

Abychom vás ještě více vtáhli do dění, společně jsme pro vás připravili hlasování a soutěž o zajímavé věcné ceny.

Pokud chcete vyhrát dresy zlínských hokejistů, hokejky, wellness v hotelu Baltaci, předplatné Deníku či další zajímavé ceny, zapojte se prostřednictvím kuponu, který v době seriálu (od 10. 8. do 7. 9. 2016, uzávěrka soutěže je 29. 8. 2016!) bude vycházet ve vašem regionálním Deníku (Zlínský deník, Slovácký deník, Kroměřížský deník, Valašský deník) .

Vedle vašeho hlasu pro nejsilnější okamžik v historii PSG Zlín si tipněte, kolik diváků (doma i venku) navštíví přípravné utkání extraligových hokejistů Zlína do 30. 8. 2016.

Ti nejpřesnější získají výše uvedené ceny.

Uzávěrka soutěže je 29. 8. 2016.

O co se hraje?

1. cena: hraný dres hráče PSG Zlín z uplynulé sezony
2. cena: hraná hokejka hráče PSG Zlín z uplynulé sezony
3. cena: hraný dres hráče PSG Zlín
4. cena: wellness do hotelu Baltaci ve Zlíně
5. cena: dárkové předměty PSG Zlín (šála, puk a další)
6. cena: předplatné Regionálního deníku na 14 dnů
7. cena: balíček Rádia Zlín (tričko, potítko, kšiltovka, ponožky).
8. - 10 cena: 2 vstupenky na sezení na úvodní domácí utkání PSG Zlín - Kometa Brno (9. září 2016)

Hlasujte o nejsilnější okamžik v historii hokejového klubu PSG Zlín

1. Nejrychlejší gól v historii klubu – Pavel Janků dal po 7 vteřinách 3. semifinále play-off 1995 proti Kladnu (vydáno v tisku 10. 8. 2016)
2. Nešťastná kaluž ve finále 1995 (12. 8.)
3. Gól Jaroslava Balaštíka tři vteřiny před koncem čtvrtého zápasu čtvrtfinále play-off 2003/2004 v Třinci (17. 8.)
4. Záchrana mezi elitou v sezoně 1980/81 – až výhrou v posledním zápase nad Košicemi 8:2 (19. 8.)
5. Vyrovnávající gól Filipa Čecha v 7. zápase finále 2013 proti Plzni (20. 8.)
6. Největší bitka proti pražské Spartě v sezoně 2009/10 (24. 8.)
7. Nešťastné tragické upadnutí Luďka Čajky v Košicích (27. 8.)
8. Rekord české extraligy brankáře Vladimíra Hudáčka, který v sezoně 1999/2000 od 6. do 10. kola neinkasoval gól – celkem 262 minut a 51 vteřin (31. 8.)
9. Petr Čajánek v sezoně 1997/98 nastřílel Opavě v jednom zápase 6 branek (2. 9.)
10. Rozhodující gól Petra Lešky v prodloužení 7. čtvrtfinále play-off proti Znojmu v sezoně 2001/2002 (3. 9.)
11. Zisk českých titulů v roce 2004 a 2014 (7. 9.)

Nejrychlejší gól v historii klubu – Pavel Janků dal po 7 vteřinách 3. semifinále play-off 1995 proti Kladnu (datum vydání příběhu v tištěném vydání regionálního Deníku: 10. 8. 2016)

0 %

Nešťastná kaluž ve finále 1995 (12. 8.)

1 %

Gól Jaroslava Balaštíka tři vteřiny před koncem čtvrtého zápasu čtvrtfinále play-off 2003/2004 v Třinci (17. 8.)

3 %

Záchrana mezi elitou v sezoně 1980/81 – až výhrou v posledním zápase nad Košicemi 8:2 (19. 8.)

0 %

Vyrovnávající gól Filipa Čecha v 7. zápase finále 2013 proti Plzni (20. 8.)

28 %

Největší bitka proti pražské Spartě v sezoně 2009/10 (24. 8.)

2 %

Nešťastné tragické upadnutí Luďka Čajky v Košicích (27. 8.)

55 %

Rekord české extraligy brankáře Vladimíra Hudáčka, který v sezoně 1999/2000 od 6. do 10. kola neinkasoval gól – celkem 262 minut a 51 vteřin (31. 8.)

1 %

Petr Čajánek v sezoně 1997/98 nastřílel Opavě v jednom zápase 6 branek (2. 9.)

1 %

Rozhodující gól Petra Lešky v prodloužení 7. čtvrtfinále play-off proti Znojmu v sezoně 2001/2002 (3. 9.)

1 %

Zisk českých titulů v roce 2004 a 2014 (7. 9.)

9 %

Hlasovalo: 1141

Anketa byla ukončena

16.8.2016 VSTUP DO DISKUSE
Hlavní rozhodčí Martin Nenadál dává červenou kartu Vlastimilu Daníčkovi ze Slovácka.