Celek RI Okna na body venku nedosáhl

LITVÍNOV - Zlínští hokejisté prohráli v 18. extraligovém kole na ledě Litvínova 2:4. V pátek 2. listopadu se opět potvrdilo, že při neúčasti zraněného gólmana Igora Murína nejsou svěřenci trenéra Ernesta Bokroše schopní bodovat naplno.

3.11.2007

Zlínský obránce Tomáš Klouček (vlevo) utkání v Litvínově kvůli potyčce v závěru druhé třetiny nedohrál.Foto: DENÍK/Karel Pech

Duely, do kterých zasáhl náhradník Jakub Čech, v této sezoně ani jednou neskončily výhrou Zlína po 60 minutách. Zítra hraje tým RI Okna doma proti Třinci.

LITVÍNOV - RI OKNA ZLÍN 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

Zlín sice poslal do vedení v první třetině Balaštík, ale hned po přestávce vyrovnal odchovanec moravského klubu Jenáček.

Domácí si vypracovali rozhodující náskok v závěrečné minutě prostřední dvacetiminutovky, kdy Černý s Lukešem během 33 vteřin překonali Čecha a získali Severočechům dvoubrankový náskok.

Po Lukešově trefě se na ledě strhla bitka, po které tři hráči na každé straně museli zamířit do kabin.

Branky a nahrávky: 21. Jenáček (Lukeš), 40. Černý (Benda), 40. Lukeš (Kubinčák), 49. Reichel (Kubinčák) - 5. Balaštík (Leška), 55. Andrašovský (Leška). Rozhodčí: Homola - Bejček, Kabourek. Vyloučení: 17:18, navíc Punčochář 5 min. a do konce utkání, Jenáček, Skuhrovec a Hranáč ­ všichni do konce utkání - Ďurák, R. Pšurný a Klouček ­ všichni do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 4 516. Litvínov: J. Hübl ml. - Šlégr, L. Poživil, Koma, Hranáč, Vobořil, Skuhrovec, Punčochář, Tůma - Kubinčák, Reichel, Lukeš - Jánský, Branda, Sklenička - Machulda, Benda, Jenáček - Černý, Rindoš, Bednařík. Trenéři: J. Hübl st. a Rosol. Zlín: J. Čech - Zubíček, Nosek, Galvas, Hamrlík, Lučka, Vosátko, Ďurák, Klouček - Leška, Balaštík, Andrašovský - Barinka, M. Čech, Kubiš - Záhorovský, Balán, Ondráček - F. Čech, R. Pšurný, M. Pšurný. Trenéři: Bokroš a Stuchlík.

3.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

12

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

Náhradní stanoviště zastávky MHD Školní ve Štefánikově ulici ve Zlíně před budovou Kongresového centra budou muset cestující využívat nějakou dobu ještě i po skončení prázdnin, jakkoli se s tím nepočítalo. Investorovi se původní termín rekonstrukce této zastávky nepodaří dodržet.

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Požár staré nádrže cisterny v areálu kovošrotu řešili ve středu hasiči v Tlumačově. „Podle oznamovatele došlo při rozřezávání nádrže ke vznícení zbytků asfaltu,“ popsal mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

První úspěch je na světě. Berani vyhráli Zubr cup v Přerově

První dílčí úspěch sezony je na světě. Extraligoví hokejisté Aukro Berani Zlín ovládli Zubr cup. K vítězství na přerovském turnaji jim stačila i porážka 3:4 v prodloužení proti domácímu týmu. Na druhém místě skončili domácí Zubři, třetí místo obsadilo Znojmo a čtvrtá byla pražská Slavia.