ROŽNOV P. R. - KRNOV 4:8 (2:3, 2:3, 0:2)

Podobně jako v předchozích zápasech nastoupili Rožnované s omezeným počtem obránců. Tentokrát hráli jen na čtyři beky, když z různých důvodů chyběli Mikuláštík, Šotek, Škapík a Zahradník. Právě v obranné fázi to domácím skřípalo a po několika hrubkách se soupeř dostal velmi rychle do vedení 3:0.

Ještě do první přestávky se jim ale podařilo snížit jen na rozdíl jedné branky. „Ve druhé části dokonce vyrovnali na 3:3, ale přišly opět další chyby a hosté zase vedli o tři branky. Pak už byl za stavu 3:6 po dvou třetinách zápas rozhodnutý,“ podotkl k duelu s Krnovem prezident rožnovského klubu Bohumil Zahradník.

Branky Rožnova: Kroupa 2, Bártek, Jakeš.
Sestava Rožnova: Brandtner -Koubek, Švrček, Jandík, Roth - Jakeš, Kroupa, Veselý - Dvořák, Bártek, Holý - Mikula, Burda, Černý -Vaculík, Duda.
Další výsledky 3. kola: FrýdekMístek - Horní Benešov 4:4, Kopřivnice - Studénka 4:0.

1. Kopřivnice 3 3 0 0 19:6 6
2. H. Benešov 3 1 2 0 16:11 4
3. Krnov 3 1 1 1 17:18 3
4. Frýdek-Místek 3 1 1 1 11:14 3
5. Studénka 3 0 1 2 6:11 1
6. Rožnov p. R. 3 0 1 2 8:17 1