Hokej: Vsetín doma vybouchl s Technikou Brno

Vsetín - Nepříliš povedené kolo odehráli včera dva valašští zástupci ve druhé hokejové lize. V 17. kole třetí nejvyšší soutěže Vsetín doma dostal nečekaný výprask od Techniky Brno, Valašské Meziříčí ztratilo vedení v Orlové a přivezlo si jenom bod za porážku v prodloužení.

13.11.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Marek Havran

VSETÍN - TECHNIKA BRNO 1:8 (0:0, 1:3, 0:5)

Vsetín chtěl v domácím utkání navázat na dobrý výkon z předchozího souboje v Hodoníně, ale totálně vyhořel. Na vedoucí gól Jihomoravanů ještě odpověděl Ašer, ale pak už to byla jasná záležitost Brna. Poslední dvaceminutovka byla hořkou pilulkou pro domácí tým, který čeká na vítězství už pět kol.

Branky a nahrávky: 25. Ašer (Blažek), - 23. Špok (Korotvička, Kučírek), 28. Mráz (Zapletal, Sedláček), 32. Kalafut (Tobiáš), 44. Korotvička (Šebek), 46. Šebek (Korotvička, Šebek), 48. Jelínek (Mráz), 58. Benýšek (Špok, Šebek), 58. Tobiáš.

ORLOVÁ - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 4:3 po prodl. (2:1, 0:1, 1:1 – 1:0)

Bobři nastoupili bez zraněných Dvořáka, Matějného a bez potrestaného Sochorka. Dokázali otočit nepříznivý vývoj, ale o vítězství přišli půl minuty před třetí sirénou. V prodloužení zařídil bod navíc pro domácí svým druhým gólem Vydra.

Branky a nahrávky: 2. Blatoň (Kotásek, Kudláček), 4. Kraft (Mintěl), 60. Vydra (Prokop), 63. Vydra (Kotásek) – 8. Varga (Martiník, Tatarčík), 34. Vaněček (Šebesta), 49. Šebesta (Vaněček).

Vysněné dětské postele

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. Odpovídat vám bude středu 23. srpna v čase od 10 do 11 hodin.

Obchodní centrum hostilo autogramiádu k Barumce

Téměř tisícovka příznivců automobilového sportu si nenechala ujít úterní autogramiádu předních závodníků nadcházejícího 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín.

Bratři Bukartsové naskočili s Honejskem. Mohlo by to fungovat, myslí si Hamrlík

V pondělí se představil a v úterý už naskočil Rihards Bukarts vedle svého bratra Robertse v první formaci vedené Antonínem Honejskem v přípravném zápase proti Pardubicím. Spolupráce nově složené lotyšsko-české útočné formace však k výhře nevedla a ševci prohráli 3:5. O tři vstřelené góly Zlína se postarali jiní.