Uherské Hradiště, Uherský Ostroh - /ON-LINE PŘENOS, VIDEO, FOTOGALERIE/ Vyrovnaný hokej, dramatické okamžiky, nadšené tribuny. To bylo druhé kolo play off Krajské ligy Zlínského kraje, které po prodloužení vyhrálo Uherské Hradiště.

26.2.2009

Druhé finálové utkání play off krajské ligy ZK vyhrálo opět Hradiště.Foto: Dušan Dufka

V prvním finálovém utkání play off Krajské ligy Zlínského kraje se z těsné výhry radovali hokejisté Uherského Hradiště (v bílém), kteří Uherský Ostroh zdolali 4:3. Série hraná na dvě vítězná utkání pokračuje ve čtvrtek 26. února na ZS v Uh. Ostrohu, zápas začíná v 18 hodin.

17.54

Stadion v Uherském Ostrohu se plní, očekává se rekordní návštěva.
Sestava Uherské Hradiště: Vala (brankář), Stašek, Sladký, Kartusek, Novák, Kotačka - Krystýnek, Kartusek, Barák, Andrýsek, Šupka - Horsák, Schuster, Žaluda, Kundera, Fornůsek. Trenér: Sakrajda
Sestava Uherský Ostroh - Břístěla (brankář), Uherek, Vaněk, Kolář, Zalubil, Toth - Klauda, Ulman, Kučera, Ťok, Slaný - Nevídal, Šudřich, Kašný, Rozsypal, Vitovský. Trenér: Němčický

Utkání právě začalo

6.28 - Hradiště nevyužilo přesilovku.

11.20 - Hradiště nevyužilo druhou přesilovku pět na čtyři, nyní se hraje čtyři na čtyři, byl vyloučen obránce Hradiště Sladký.

12.30 - Ostroh nastřelil tyčku Zalubilem

14.30 - veliká radost na stadionu v Uherském Ostrohu, domácí právě vstřelili branku, branku vstřelil Tóth za asistence Zalubila. Stav 1:0

Skončila první třetina

Sledujeme poměrně vyrovnaný hokej, na obou stranách bylo po třech vyloučených, Uh. Ostroh nastřelil tyčku. Ještě dlužíme jméno hlavního rozhodčího, kterým je Dobeš. Utkání sleduje asi 800 diváků.

Začala druhá třetina

27.30 - Stav se nezměnil, Uherský Ostroh vede 1:0.

30.00 - Máme za sebou polovinu zápasu. Hradiště je agresivnější, ale gól zatím nevstřelilo.

36.30 - Uh. Ostroh drží jednobrankové vedení.

39.49 - Hradiště právě vstřelilo branku, vsttřelil Barák, asistence Krystýnek.

Skončila druhá třetina

Druhou třetinu vyhrálo Hradiště 1:0. Viděli jsme vyrovnaný zápas na obou stranách. Na straně Uh. Ostrohu jsou 3 vyloučení, na straně Hradiště dostal Horsák 2+2 minuty.

Začala třetí třetina

Utkání sleduje 928 diváků

43.23 - Hradiště právě vstřelilo branku, vstřelil Kundera, asistence Fornůsek. Stav Uh. Ostroh - Uh. Hradiště 1:2

50.00 - Hradiště stále drží jednobrankové vedení

55.00 - Pět minut dělí Hradiště od vítězství.

57.30 - Ostroh vstřelil branku, vyrovnává na 2:2. Gól vstřelil Uherek, asistente Šudřich.

Drama nekončí. Zápas skončil remízou a bude se prodlužovat. Zůstaňte s námi u svých monitorů. Přihlásíme se za 5 minut.

Prodloužení začalo

62.45 - Hradiště vyhrálo. Stává se přeborníkem Zlínského kraje. Kdo vstřelil vítěznou branku, budeme informovat.

63.00 - Rozhodující gól vstřelil Michal Sladký za asistente Kotačky.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na shledanou.

Stanislav Dufka

26.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Fastav Zlín - Mladá Boleslav. Ilustrační foto.

Zlín cítí dluh k divákům. Zvítězí doma?

Vítání občánků. Ilustrační foto.
14

FOTOGALERIE: Vítání občánků v roce 2017. Podívejte se

Sedláček s Jordánem radí Holíkovi: Uč se rusky a nebuď tam sám

Na dresu bude mít v doslovném překladu z azbuky: Kholik, jak předevčírem na oficiálním Facebooku klubu představil Severstal Čerepovec prostřednictvím generálního manažera a někdejšího útočníka Valerije Zelepukina svou posilu ze Zlína. Petr Holík, reprezentační útočník se bude během dovolené šprtat další jazyk.

Měsíc pravdy. Přepíšou fotbalisté Zlína dějiny?

Zlínská fotbalová parta má na dosah překonání řady klubových mezníků! O tom, kolik jich nakonec přepíše, rozhodne následující měsíc. „Teď jsme okusili vítězství a je to krásný pocit. Chceme co nejvíce vyhrávat dál," hlásí kapitán Jakub Jugas.

„Poplach, na hradě je ženská!" Kdo by neznal zápletku Vrchlického dramatu, které mistrovsky pozvedla hudba Karla Svobody na piedestal české muzikálové produkce? Trůní na něm už více než čtyřicet let písně Karla Svobody už za tu dobu zlidověly a herecké i pěvecké výkony Waldemara Matušky, Jaromíra Hanzlíka nebo Jany Brejchové se zdají nepřekonatelné.

Reportérku už hrát nechci, ale tu mrtvolu, o které se mluví, bych brala

/ROZHOVOR/ Letošní XXIV. ročník festivalu Febiofest zakončí svoji pouť 28. dubna v 19.30 ve zlínském kině Golden Apple Cinema projekcí amerického snímku Ženy 20. století. Večera se zúčastní ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, večerem bude provázet Jolana Voldánová. Ta v rozhovoru pro Deník přiznala, že má k filmu blízko a řadí se i k velkým filmovým fanynkám. „Ano, tisíckrát ano," usmála se Jolana Voldánová.