VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: VIZOVICE

FOTO, VIDEO: Letošní Masters of Rock patřil k těm živějším

Vizovice – Nejlepší festival – tak hodnotí fanoušci, ale i kapely které na něm vystupují, festival Masters of Rock ve Vizovicích, jehož letošní ročník v neděli skončil. Za třináct let, kdy festival poprvé rozduněl poklidné valašské město Vizovice se hodně změnil, dobrou zprávou je, že směrem k tomu lepšímu.

Fanoušci na Masters of Rock si užívají pohodové dny. Podívejte se

Zlín - Světoznámý festival Masters of Rock je ve své polovině. Už včera si fanoušci užili nářez v podání kapel Hammerfall nebo Black Label Society. Dnes fandy tvrdé muziky rozpálí Gotthard, Powerwolf nebo The Exploited.

Na Masters of Rock už ošetřili přes čtyřista fandů

Vizovice – Celkem 54 policistů dohlíží na pořádek a bezpečnost ve Vizovicích po dobu 13. ročníku festivalu metalové a rockové hudby Masters of Rock.

„Až odložíte cigaretu," svolí Anička k focení

Vizovice – „Ty vole, Zlínský deník, hoď tam pivo!" Hláška fanouška letošního Masters of Rock nás v tuto chvíli donutila vytáhnout okénka našeho vozu nahoru. Horko nehorko, o pivní sprchu jsme vážně nestáli.

Festival zviditelňuje celý region. Máme už zavedený scénář, říká Hanáková

Vizovice /ROZHOVOR, PROGRAM/  – „Co se týče příprav a opatření na festival Masters of Rock, má už město léta zavedený scénář, který se doplňuje a posiluje. Především v oblasti služeb pro zvýšení komfortu návštěvníků i občanů města po dobu konání festivalu," říká místostarostka vizovic Alena Hanáková.

Masters of Rock: první zkouškou byl Scooter

Vizovice – Pořadatelé festivalu Masters of Rock znovu očekávají obrovský příliv fanoušků. Tradičně jich přijíždí až kolem dvaceti tisíc. „I když registrujeme stále větší zájem, areál festivalu není nafukovací. Víc fanoušků se tam nevleze," vysvětluje na startu třináctého ročníku ředitel festivalu Jiří Daron.

Dvanáct informací o Masters of Rock, které vás zajímají

Vizovice – Vychytaný festival. Tak by se dal popsat dvěma slovy již XIII. ročník open-air festivalu Masters of Rock ve Vizovicích. Rockové a metalové šílenství v areálu Rudolfa Jelínka přiláká do Vizovic už za dva dny až dvacet tisíc fanoušků.

Vizovice budou opět hlavním městem metalu

Vizovice – Ještě sedm dní! Fanoušci rockové muziky pod vizovickým nebem se už začínají připravovat na čtyři dny pohody, tvrdé muziky, dobrého jídla i zábavy v areálu likérky R. Jelínek ve Vizovicích.

Dobrovolníci obnovili studnu na Janově hradě

Vizovice – Dobrovolníci z Vizovic a okolí už několik let zachraňují místní památku, takzvaný Janův hrad na Janově hoře. Nyní se pustili do zajímavého detailu. Chtějí obnovit starou studnu. Renovaci zahájili opravami kamenné nadzemní části studny a vyzdívky podzemní části studny.

Vizovice mění tvář. Starou kotelnu a tržnici čeká demolice

Vizovice - Širší centrum Vizovic se brzy výrazně změní. Už za pár měsíců půjde k zemi objekt nefunkční kotelny a také tržnice s několika obchody, které čeká stěhování. Na uvolněném prostranství vyroste parkoviště i odpočinková zóna. Přes čtyřicet nových parkovacích míst bude k dispozici pro občany i návštěvníky Vizovic mezi ulicemi Růžová a Pardubská.

Opravené kapli s velkou sbírkou všech svatých požehnal arcibiskup

Vizovice – Zaplněná do poslední místa byla v pátek zámecká kaple Panny Marie Matky dobré rady ve Vizovicích. Konala se tam totiž první slavnostní bohoslužba po jejím nedávném znovuotevření a obnovení.

Našly se peníze na vaši kapli, volala kastelánce ministryně

Vizovice – Splnění snu. I tak se dá nazvat oprava zámecké kaple ve Vizovicích. Najít pro její rekonstrukci dvě desítky milionů korun, to je v dnešní době malý zázrak.

Změní pravidla pro udělování dotací

Vizovice - Městská rada ve Vizovicích před nedávnem změnila pravidla pro poskytování dotací z rozpočtu města. K rozhodnutí je přiměla především novela zákona o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů. Tato novela totiž zásadně změnila podmínky, za jakých mohou města a obce dotace a příspěvky udělovat.

Kontejnery ve Slušovicích zničily plameny

Slušovice – Kontejnery u jediného kruhového objezdu ve Slušovicích zachvátily plameny, na místo vyrazili hasiči.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies