Malenovicím v tabulce náleží druhá příčka jen kvůli horšímu skóre.

HODONÍN – MALENOVICE 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Hostům se povedl začátek střetnutí. Ve třetí minutě se totiž ujala dorážka Skyby a o chvíli později zaznamenal laciný gól Jankovič, který se trefil lehkou střelou téměř od červené čáry. Vedení 2:0 navíc vyhnalo domácího gólmana Lindnera z brány. Později se hra vyrovnala a záhy Malenovice čtyřmi vyloučeními nabídly domácím korekci skóre. Jihomoravané ovšem čtyři přesilovky nevyužili zejména díky výborným zákrokům hostujícího strážce branky Kašpárka. Od druhé části se Malenovice uklidnily, soustředily se více na defenzivu a navíc se jim ještě podařilo navýšit svoje vedení, když se v 35. minutě gólově prosadil Sloboda. „Hodonín praktikoval běhavý a důrazný hokejbal. My jsme však útočnou snahu domácích otupili jednoduchou rozehrávkou. Jihomoravanům chyběl také klid v koncovce. Pochválit musím rovněž brankáře Kašpárka, který nás výrazně podržel a jenž navíc zápas dochytal se zraněným kolenem,“ hodnotil dramatický souboj trenér Malenovic Miroslav Hložánek.

Branky Malenovic: Skyba, Jankovič, Sloboda. Malenovice: Kašpárek – Rzesotto, Kačor, Novák, Chmela, Jankovič, Šimon Kubis, Navrátil, Kadlčák, Sloboda, Pešat, Havlík, Skyba, Šimíček, Kučera, Lata.