MALENOVICE – PARDUBICE 10:1 (2:0, 5:0, 3:1)

Domácí tým začal jarní část soutěže ve velkém stylu. Malenovicím se od prvních minut zápasu dařilo v útoku a Východočeši se jenom těžko bránili. Zlín si v první třetině vypracoval dvougólový náskok a ve druhé části své vedení brzy navýšil. Pardubice skóre korigovaly až za stavu 7:0. Oporou malenovického kolektivu byl tradičně gólman Terna, od poloviny střetnutí si zachytal také náhradník Kašpárek.

„Duel jsme měli neustále pod kontrolou. Dařil se nám rychlý přechod do útoku a soupeře jsme předčili rovněž v důrazu,“ pochvaloval si kapitán domácích Jindřich Rzesotto.

Branky Malenovic: Jankovič 3, Skyba 3, Navrátil, Badin, Kučera, Sloboda.

MALENOVICE – PŘELOUČ 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Souboj se čtvrtým celkem tabulky byl vyrovnanější. Domácí vzdor Přelouče poprvé zlomili až ve 13. minutě, kdy se od modré čáry trefil Novák. Druhý úspěch Malenovic zařídil ve 24. minutě Badin.

„Hosté měli dobře organizovanou obranu, kterou se nám dařilo překonávat trpělivou a disciplinovanou hrou,“ pochvaloval si domácí kouč Miroslav Hložánek.

Branky Malenovic: Terna, Kašpárek.

Sestava Malenovic: Rzesotto, Chmelák, Novák, Jankovič, Olša, Kadlčák, Sloboda, Navrátil, Skyba, Havlík, Badin, Šabacký, Kulička, Kučera, Pešat, Kačor.

Další výsledky: Heřmanův Městec – Polička 3:0, Hradec Králové B – Jihlava 1:9, HBC Vsetín – Pardubice 2:1 ss, HBC Vsetín – Přelouč 0:1.