UHERSKÝ BROD – DEVILS ZLÍN 7:6 (1:2, 3:1, 0:1, 3:2)

Zlín vedl už po 65 sekundách po gólu Holíka. Ručkay sice srovnal, před první přestávkou však Ševčík zajistil Ďáblům opět jednobrankový náskok. Od druhé třetiny už se stále více prosazoval Uherský Brod, který zvládl i závěr. Důležitý sedmý gól domácích vsítil 33 sekund před koncem Šiller, Vozdecký sice po šesti sekundách ještě korigoval, ale na další zteč už se hostující tým nezmohl. „Domácí byli v koncovce produktivnější,“ označil zlínský manažer Ivan Tomaštík hlavní příčinu porážky.

Branky Devils: Vozdecký 2, Holík, Ševčík, Vodák, Zámorský.

ROLLER BRNO – DEVILS ZLÍN 7:3 (1:0, 2:0, 2:2, 3.1)

Ani v Brně se Ďáblům nedařilo a polovinu zápasu se nemohli prosadit v koncovce. Domácí toho využili a v 18. minutě vedli 3:0. Petr Holík v 39. minutě snížili na 3:5, ovšem ve zbytku střetnutí opět kralovalo Brno. „Domácí byli kombinačně lepší a měli také rychlejší přechod z obrany do útoku,“ konstatoval Tomaštík.

Branky Devils: Klhůfek, Zámorský, Holík.

Sestava Devils: Kašík, Čepila-Zacha, Jurík, Zámorský, Zavrtálek, Káňa, Vodák, Holík, Klhůfek, Goiš, D. Hrazdíra, Ševčík, Haloda, Veselý, Vozdecký, Novák.