BRUMOV – FK OLOMOUC 4:1 (2:0)

Domácí kolektiv začal zápas v ofenzivním rozpoložení. Brumov byl na začátku střetnutí lepší a jeho převahu poprvé gólově zúročila už ve 13. minutě střelou ze dvaceti metrů Škrabolová. Stejná hráčka se prosadila i šest minut před přestávkou – 2:0.

Valaškám se dařilo také po přestávce a jejich dobrý výkon byl odměněn dvěma dalšími góly. V 50. minutě zvýšila na 3:0 Sochorová a stejná hráčka o chvíli později dorazila vlastní střelu – 4:0. Hanačky pět minut před koncem Drahníkovou už jen zmírnily svoji porážku.

„Ve velkém horku se hrál pohledný fotbal. My jsme však byli důraznější v osobních soubojích, a proto jsme si tříbodový zisk zasloužili. Celý kolektiv podal solidní výkon a jistá byla také gólmanka Eliška Florešová, která s přehledem likvidovala střely vesměs ze střední vzdálenosti Hanaček,“ hodnotil zdařilou partii svého družstva trenér Brumova Robin Sochora, který ale zatím netuší, jestli jeho tým postihne sestup, nebo ne.

Branky Brumova: Škrabolová 2, Sochorová 2. Brumov: Florešová – Filáková, Krahulová, Plášková, Ptáčková, Olejníková, Škrabolová, Lysáková, Sochorová, Gregorová, Poláchová. Střídaly: Koutná, Trochtová, Frajtová, Krahulcová.