VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a výsledky - dospělí Morava

Zlínský kraj - Přinášíme vám kompletní přehled výsledků sportovních utkání v regionu.

18.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Dušan Blanár

FLORBAL

I. liga žen divize II – 7. a 8. kolo: Šumperk – Sokol Brno Židenice B 4:2, Psycho Brno FbC ZŠ Horní – 1. SC WOOW Vítkovice B 3:2, FbC Aligators Moutnice Nesvačilka – Šumperk3:7, Sokol Brno Židenice B – Psycho Brno FbC ZŠ Horní 0:1, SC WOOW Vítkovice B – FbC Aligators Moutnice Nesvačilka 6:2.

1. Vítkovice B 8 7 0 1 36:14 21
2. Šumperk 8 6 2 0 36:21 20
3. ZŠ Horní 8 5 2 1 25:18 17
4. Žďár n. S. 6 4 0 2 21:12 12
5. Otrokovice 6 2 1 3 12:19 7
6. MEZ Vsetín 6 2 0 4 19:24 6
7. Židenice B 8 1 0 7 18:27 3
8. Moutnice 6 0 2 4 9:25 2
9. FbK Svitavy 6 0 1 5 12:28 1
FOTBAL

I. liga žen – 10. kolo: Hradec – Sparta 1:4 (0:3), Plzeň – Slovácko 2:3 (0:0), Pardubice – Brno 1:1 (0:0), Teplice – Slavia 0:7 (0:1).

1. Slavia 10 9 0 1 62:4 27
2. Sparta 9 8 1 0 30:5 25
3. Slovácko 9 5 2 2 22:12 17
4. Brno 10 5 2 3 22:24 17
5. Hradec 11 4 1 6 12:24 13
6. Pardubice 11 1 3 7 7:36 6
7. Teplice 10 1 2 7 6:33 5
8. Plzeň 10 1 1 8 9:32 4
FUTSAL

Kroměříž, 1. okresní liga: Kospol Holešov – Ligáči Zdounky 0:0, Sokol Rataje – Bílany 5:0 – kont., Retro KSK Holešov – Kospol Holešov 3:1 (1:0), Ligáči Zdounky – Bonus Bystřice p. H. 1:8 (1:6), Unicorn Holešov – Sokol Rataje 6:1 (3:0), Bílany – Kanada Holešov 0:2 (0:2), U Hanuša Bystřice p. H. – Retro KSK Holešov 2:3 (1:1), Zelená Křídla Ludslavice – Kanada Holešov 3:4 (2:1), Bonus Bystřice p. H. – U Hanuša Bystřice p. H. 6:4 (4:0), Zelená Křídla Ludslavice – Unicorn Holešov 3:3 (1:0)

1. Bonus 4 3 0 1 17:8 9
2. Kanada Holešov 4 3 0 1 13:6 9
3. Unicorn Holešov 4 2 2 0 15:5 8
4. Zelená Křídla 4 2 1 1 15:8 7
5. Kospol Holešov 4 2 1 1 10:3 7
6. Sokol Rataje 4 2 0 2 11:10 6
7. Retro KSK 4 2 0 2 6:13 6
8. U Hanuša 4 0 1 3 8:18 1
9. Ligáči Zdounky 3 0 1 2 1:13 1
10. Bílany 3 0 0 3 0:12 0

Kroměříž, 2. okresní liga: Piv-Kop Velké Těšany – Hošani Skaštice 3:1 (2:0), Růžoví plameňáci Holešov – Ferbínek Kroměříž 1:1 (1:0), Tipec Ludslavice – Planktoni Kroměříž 4:4 (2:1), KSK Všetuly – Devils Kroměříž 3:1 (1:0), Piv-Kop Velké Těšany – Planktoni Kroměříž 4:5 (0:3), Hošani Skaštice – Devils Kroměříž 9:2 (3:0), KSK Všetuly – Růžoví plameňáci Holešov 2:3 (1:0), Tipec Ludslavice – Ferbínek Kroměříž 0:4 (0:1)

1. Růžoví plameňáci 4 3 1 0 14:6 10
2. Planktoni 4 2 1 1 13:14 7
3. Tipec Ludslavice 4 2 1 1 9:11 7
4. Hošani Skaštice 4 2 0 2 24:12 6
5. Ferbínek 4 1 2 1 10:14 5
6. KSK Všetuly 4 1 1 2 9:9 4
7. Velké Těšany 4 1 0 3 9:13 3
8. Devils Kroměříž 4 1 0 3 8:17 3

Zlín, 1. okresní liga: Omegaspor 97 – Zanzibar Prštné 2:5 (2:2), NASA Napajedla – LEDO Zborovice 3:2 (2:2), Spalmotor Olimpo Tlumačov – Zanzibar Prštné 0:1 (0:1), SFC Otrokovice – NASA Napajedla 0:5 (0:1), Omegaspor 97 – Spalmotor Olimpo Tlumačov 4:0 (2:0), SFC Otrokovice – LEDO Zborovice 1:7 (1:3), Jiskra Otrokovice – ASC Bohuslavice 2:3 (1:1), Young boys Baťov – 1. FC Bus Zlín 0:6 (0:2), ASC Bohuslavice – FC Intermazionale Otrokovice 2:1 (1:1), Young boys Baťov – VŠSK Univerzita Zlín 5:3 (2:2), Jiskra Otrokovice – FC Internazionale Otrokovice 3:5 (1:3), VŠSK Univerzita Zlín – 1. FC Bus Zlín 5:8 (1:5)

1. Zanzibar Prštné 4 4 0 0 15:3 12
2. ASC Bohuslavice 4 4 0 0 13:5 12
3. FC Internazionale 4 3 0 1 14:7 9
4. NASA Napajedla 4 3 0 1 13:8 9
5. Omegaspor 97 4 2 1 1 12:9 7
6. 1. FC Bus Zlín 4 2 0 2 17:14 6
7. LEDO Zborovice 4 2 0 2 16:13 6
8. Young boys Baťov 4 1 1 2 9:14 4
9. Jiskra Otrokovice 4 1 0 3 8:12 3
10. SFC Otrokovice 4 1 0 3 4:17 3
11. Univerzita Zlín 4 0 0 4 10:19 0
12. Tlumačov 4 0 0 4 2:12 0

Zlín, 2. okresní liga: FC Berry Zlín – Parador Team Březolupy 4:1 (2:1), SC Sogos Otrokovice – Legea Otrokovice 2:2 (1:1), Futurum Zlín – Parador Team Březolupy 2:0 (2:0), FC Berry Zlín – Legea Otrokovice 3:3 (1:1), SC Sogos Otrokovice – Futurum Zlín 0:1 (0:1), Středa Chropyně – TEFO Chropyně 2:3 (1:1), SK IMOS Kvasice – FC Gunners Boršice 6:0 (5:0), Bernard Napajedla – TEFO Chropyně 2:2 (0:0), Středa Chropyně – FC Gunners Boršice 7:0 (1:0), SK IMOS Kvasice – Bernard Napajedla 2:2 (1:1)

1. SK IMOS Kvasice 4 3 1 0 14:2 10
2. Futurum Zlín 4 3 0 1 8:5 9
3. TEFO Chropyně 4 2 2 0 14:8 8
4. Legea Otrokovice 4 2 2 0 13:8 8
5. Bernard Napajedla 4 2 2 0 9:5 8
6. FC Berry Zlín 4 1 2 1 7:7 5
7. Středa Chropyně 4 1 0 3 9:8 3
8. Sogos Otrokovice 4 0 3 1 5:6 3
9. Parador Březolupy 4 0 0 4 2:11 0
10. Gunners Boršice 4 0 0 4 2:23 0
HOKEJBAL

I. Moravská národní liga: Vsetín – Jihlava 0:3 (0:1, 0:1, 0:1), Třinec – Bulldogs Brno 8:2 (0:0, 4:0, 4:2), Poruba – Hodonín 7:8 (3:3, 1:4, 3:1).

1. Jihlava 13 10 0 1 2 57:27 31
2. Třinec 13 9 0 2 2 55:37 29
3. Malenovice SV 12 8 2 0 2 59:28 28
4. Vsetín 12 5 1 0 6 30:26 17
5. Hodonín 13 5 1 0 7 42:50 17
6. Bulldogs Brno 12 3 0 0 9 28:56 9
7. Poruba 13 0 0 1 12 24:71 1
KUŽELKY

I. liga mužů: Zábřeh – Vrchlabí 2:6, Moravská Slavia Brno – Kovářská 7:1, Dačice – Jihlava 2:6, TJ Sokol Luhačovice – Přerov 6:2, Náchod – Slavoj Praha 5:3, Česká Třebová – Husovice 6:2.

1. Náchod 9 7 1 1 49,5:22,5 15
2. Jihlava 8 6 1 1 43,0:21,0 13
3. Slavoj Praha 8 6 0 2 46,5:17,5 12
4. Česká Třebová 9 6 0 3 43,5:28,5 12
5. Luhačovice 8 5 1 2 35,5:28,5 11
6. Kovářská 9 4 1 4 34,0:38,0 9
7. Přerov 9 4 0 5 31,0:41,0 8
8. Dačice 8 3 0 5 27,0:37,0 6
9. MS Brno 9 2 1 6 28,0:44,0 5
10. Vrchlabí 9 2 1 6 25,5:46,5 5
11. Zábřeh 9 2 1 6 25,5:46,5 5
12. Husovice 9 1 1 7 27,0:45,0 3

I. liga žen: Zábřeh B – Neratovice 7:1, KC Zlín – Konstruktiva Praha 7:1, Blansko – Jičín 7:1, Jirkov – Přerov 2:6, Náchod – Slavia Praha 3:5, Šumperk – Zábřeh A 6:2.

1. Blansko 9 7 0 2 46,0:26,0 14
2. Slavia Praha 8 6 0 2 41,0:23,0 12
3. Náchod 9 5 1 3 40,0:32,0 11
4. Zábřeh A 8 5 0 3 36,0:28,0 10
5. Šumperk 8 5 0 3 33,0:31,0 10
6. Zábřeh B 8 4 0 4 33,0:31,0 8
7. Jičín 9 4 0 5 37,0:35,0 8
8. Přerov 9 4 0 5 35,0:37,0 8
9. KC Zlín 9 3 1 5 30,0:42,0 7
10. Konstruktiva Praha 8 3 0 5 28,0:36,0 6
11. Neratovice 9 2 0 7 26,0:46,0 4
12. Jirkov 6 0 2 4 15,0:33,0 2

II. liga mužů, skupina B: Rychnov nad Kněžnou – Moravská Slávia Brno B 6:2, KK CAMO Slavičín – Třebíč 7:1, Dačice B – Náchod B 3,5:4,5, Hodonín – Valašské Meziříčí 1,5:6,5, Opava – Blansko 6:2, Šumperk – Přemyslovice 3:5.

1. Opava 9 7 0 2 49,0:23,0 14
2. Valašské Meziříčí 9 7 0 2 46,5:25,5 14
3. Šumperk 9 5 1 3 41,0:31,0 11
4. Slavičín 9 5 0 4 41,0:31,0 10
5. Blansko 9 5 0 4 40,5:31,5 10
6. Přemyslovice 9 5 0 4 39,0:33,0 10
7. Rychnov n. Kn. 9 5 0 4 38,0:34,0 10
8. MS Brno B 9 5 0 4 37,0:35,0 10
9. Třebíč 9 4 1 4 34,5:37,5 9
10. Náchod B 9 3 0 6 28,5:43,5 6
11. Hodonín 8 1 0 7 17,5:46,5 2
12. Dačice B 8 0 0 8 11,5:52,5 0

II. liga žen, skupina B: Vyškov – Olomouc A 5:3, KK Kroměříž – Šumperk B 6:2, TJ Zbrojovka Vsetín – Jihlava 1:7, Ratíškovice – TJ Valašské Meziříčí 7:1, Rosice – Olomouc B 7:1, Opava – Husovice 8:0.

1. Vyškov 9 7 1 1 48,0:24,0 15
2. Jihlava 9 7 0 2 53,0:19,0 14
3. Valašské Meziříčí 9 7 0 2 48,0:24,0 14
4. KK Kroměříž 9 7 0 2 47,0:25,0 14
5. Vsetín 9 5 1 3 39,0:33,0 11
6. Ratíškovice 9 4 0 5 42,0:30,0 8
7. Olomouc A 9 4 0 5 34,0:38,0 8
8. Opava 9 3 0 6 31,0:41,0 6
9. Husovice 9 3 0 6 27,0:45,0 6
10. Rosice 9 2 1 6 25,5:46,5 5
11. Šumperk B 9 2 1 6 24,5:47,5 5
12. Olomouc B 9 1 0 8 13,0:59,0 2

III. liga mužů, skupina C: Vyškov – Olomouc 6:2, Rýmařov – Prostějov 1:7, Krnov – Jeseník 5:3, Sokol Kare Luhačovice B – Přerov B 2:6, Opava B – Horní Benešov 4:4, Michálkovice – Zábřeh B 6:2.

. Vyškov 9 7 0 2 50,0:22,0 14
2. Olomouc 9 7 0 2 50,0:22,0 14
3. Horní Benešov 9 6 1 2 44,0:28,0 13
4. Zábřeh B 9 6 0 3 41,5:30,5 12
5. Prostějov 9 5 0 4 37,5:34,5 10
6. Přerov B 9 5 0 4 36,0:36,0 10
7. Michálkovice 9 4 1 4 36,0:36,0 9
8. Krnov 9 4 0 5 32,0:40,0 8
9. Rýmařov 9 2 2 5 31,0:41,0 6
10. Opava B 9 2 2 5 29,0:43,0 6
11. Luhačovice B 9 2 0 7 23,0:49,0 4
12. Jeseník 9 1 0 8 22,0:50,0 2

III. liga žen, skupina B: Odry – Moravská Slávia Brno 2:4, Blansko B – Nový Jičín 5:1, Přerov B – TJ Jiskra Otrokovice 5:1, Třebíč – TJ Sokol Luhačovice 3:3, Česká Třebová – Vyškov B 2:4.

1. Luhačovice 7 5 1 1 26,0:16,0 11
2. Vyškov B 7 5 0 2 24,5:17,5 10
3. Otrokovice 7 4 0 3 24,5:17,5 8
4. MS Brno 7 4 0 3 21,5:20,5 8
5. Blansko B 7 4 0 3 21,0:21,0 8
6. Odry 7 3 0 4 22,5:19,5 6
7. Česká Třebová 7 3 0 4 22,0:20,0 6
8. Přerov B 7 3 0 4 20,0:22,0 6
9. Nový Jičín 7 2 0 5 16,0:26,0 4
10. Třebíč 7 1 1 5 12,0:30,0 3

Jihomoravská divize: Blansko C – TJ Valašské Meziříčí B 7:1, Rosice B – Boskovice 3:5, Znojmo – Čejkovice 7:1, Židenice – Dubňany 2:6, TJ Zbrojovka Vsetín – TJ Sokol Machová 2:6, KK CAMO Slavičín B – Valtice 2:6, TJ Slavia Kroměříž – Sokol Brno IV 6:2.

1. Slavia Kroměříž 9 6 1 2 38,5:33,5 13
2. Valtice 9 6 0 3 45,5:26,5 12
3. Machová 9 6 0 3 43,0:29,0 12
4. Valašské Meziříčí B 9 6 0 3 42,0:30,0 12
5. Čejkovice 9 5 0 4 40,0:32,0 10
6. Dubňany 9 5 0 4 38,0:34,0 10
7. Boskovice 9 5 0 4 37,0:35,0 10
8. Znojmo 9 4 1 4 41,0:31,0 9
9. Rosice B 9 3 1 5 33,0:39,0 7
10. Slavičín B 9 3 1 5 30,0:42,0 7
11. Vsetín 9 3 0 6 32,0:40,0 6
12. Blansko C 9 3 0 6 29,0:43,0 6
13. Židenice 9 3 0 6 28,0:44,0 6
14. Sokol Brno 9 3 0 6 27,0:45,0 6

Krajský přebor: Kuželkářský klub Kroměříž A – Bojkovice Krons A 7:1, TJ Sokol Machová B – Sport centrum Bylnice A 2:6, KC Zlín B – KC Zlín A 3:5, TJ Jiskra Otrokovice A – TJ Sokol Luhačovice C 6:2, TJ Jiskra Otrokovice B – KC Zlín C 6:2.

1. Otrokovice A 8 8 0 0 51,0:13,0 16
2. KK Kroměříž A 9 6 1 2 46,0:26,0 13
3. Zlín A 8 6 0 2 43,0:21,0 12
4. Luhačovice C 8 5 0 3 38,5:25,5 10
5. Bylnice A 8 4 1 3 32,0:32,0 9
6. Bojkovice A 8 3 2 3 29,5:34,5 8
7. Zlín C 9 3 0 6 25,0:47,0 6
8. Otrokovice B 8 2 1 5 29,0:35,0 5
9. Zlín B 8 2 1 5 25,0:39,0 5
10. Slavia Kroměříž B 8 2 0 6 23,0:41,0 4
11. Machová B 8 1 0 7 18,0:46,0 2

Krajská soutěž: TJ Spartak Hluk – TJ Bojkovice Krons B 1:5, Kuželkářský klub Kroměříž B – TJ Valašské Meziříčí C 1,5:4,5, KK Camo Slavičín C – TJ Zbrojovka Vsetín B 2:4, Sport centrum Bylnice B – KC Zlín D 2:4, TJ Chropyně A – TJ Chropyně B 4:2.

1. Valašské Meziříčí C 7 7 0 0 36,5:5,5 14
2. Vsetín B 7 6 0 1 33,0:9,0 12
3. Chropyně A 7 5 0 2 25,0:17,0 10
4. Bylnice B 7 4 0 3 25,0:17,0 8
5. Slavičín C 7 4 0 3 21,0:21,0 8
6. Zlín D 7 3 0 4 18,0:24,0 6
7. Chropyně B 7 2 0 5 17,0:25,0 4
8. Bojkovice B 7 2 0 5 15,0:27,0 4
9. KK Kroměříž B 7 2 0 5 13,5:28,5 4
10. Hluk 7 0 0 7 6,0:36,0 0
LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – 5. kolo: Kroměříž – HHK Velké Meziříčí nehráno, Minerva Boskovice – Velká Bíteš 4:3, Mor. Budějovice 2005 – Uherské Hradiště 3:4, Kometa Úvoz – Uherský Brod 5:2.

1. Uherské Hradiště 5 5 0 0 0 0 29:15 10
2. M. Budějovice 2005 5 4 0 0 0 1 27:12 8
3. Uherský Ostroh 5 3 0 1 0 1 19:13 7
4. Kometa Úvoz 5 3 0 0 0 2 13:15 6
5. Uh. Brod 5 2 0 1 0 2 24:18 5
6. Kroměříž 6 2 0 1 0 3 15:17 5
7. Minerva Boskovice 6 2 0 1 0 3 19:29 5
8. Velká Bíteš 6 2 0 0 0 4 18:24 4
9. Velké Meziříčí 5 1 0 0 0 4 12:20 2
10. Vyškov 6 1 0 0 0 5 16:29 2

Grewis Plumlov odstoupil ze soutěže – řeší STK KVV Jihomoravského kra­je.

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín A – Hradec Králové 5:10, Matve Uherský Ostroh A – Liberec A 6:10, Most A – Hodonín A 6:10, Ústí n. L. A – Elizza Praha A 10:6, El Niňo Praha C – Havířov C 10:3, Sparta Praha A – Opava A 1:10, KST Zlín A – Liberec A 5:10, Uherský Ostroh A – Hradec Králové A 10:6, Most A – Elizza Praha A 10:4, Ústí n. L. A – Hodonín A 9:9, El Niňo Praha C – Opava A 10:0, Sparta Praha A – Havířov C 10:7.

1. Ústí n. L. A 7 6 1 0 69:35 20
2. Hradec Králové A 7 6 0 1 66:34 19
3. Hodonín A 7 5 1 1 64:46 18
4. El Niňo Praha C 7 4 2 1 63:43 17
5. Liberec A 7 4 0 3 57:45 15
6. KST Zlín A 7 3 1 3 51:52 14
7. Opava A 7 3 0 4 39:55 13
8. Uherský Ostroh A 7 2 1 4 55:60 12
9. Most A 7 2 0 5 53:61 11
10. Elizza Praha A 7 2 0 5 40:64 11
11. Sparta Praha A 7 1 0 6 33:67 9
12. Havířov C 7 1 0 6 39:67 9

II. liga mužů, skupina B: Orlová A – Říčany A 10:1, Třinec A – Tišnov A 8:10, Mittal Ostrava B – Hodonín B 10:8, Jeseník A – MEZ Vsetín A 10:7, MS Brno A – Mokré Lazce B 9:9, MS Brno B – Brušperk A 6:10, Orlová A – Tišnov A 10:8, Třinec A – Říčany A 10:0, Mittal Ostrava B – MEZ Vsetín A 10:8, Jeseník A – Hodonín B 10:3, MS Brno A – Brušperk A 10:2, MS Brno B – Mokré Lazce B 10:3.

1. Orlová A 7 6 1 0 69:31 20
2. MS Brno A 7 5 2 0 68:29 19
3. Jeseník A 7 6 0 1 65:42 19
4. Tišnov A 7 5 0 2 64:52 17
5. Mokré Lazce B 7 3 1 3 53:56 14
6. MS Brno B 7 3 0 4 48:53 13
7. Třinec A 7 2 1 4 46:55 12
8. Brušperk A 7 2 1 4 46:58 12
9. Mittal Ostrava B 7 2 0 5 35:66 11
10. Hodonín B 7 2 0 5 47:62 11
11. MEZ Vsetín A 7 1 1 5 54:62 10
12. Říčany A 7 1 1 5 36:65 10

III. liga mužů, skupina E: Přerov A – Studénka A 5:10, TJ Rožnov p. R. A – Svinov A 10:2, KST Holešov A – Jeseník B 7:10, Sokol Zlín Kostelec A – Poruba A 10:2, Strážnice A – KST Dolní Němčí A 5:10, Vracov A – KST Zlín B 3:10, Přerov A – Svinov A 10:6, TJ Rožnov p. R. A – Studénka A 6:10, KST Holešov A – Poruba A 8:10, Sokol Zlín Kostelec A – Jeseník B 10:3, Strážnice A – KST Zlín B 6:10, Vracov A – Dolní Němčí A 10:2.

1. Zlín Kostelec A 7 5 2 0 68:31 19
2. Jeseník B 7 5 1 1 62:42 18
3. KST Zlín B 7 5 1 1 63:43 18
4. Holešov A 7 4 1 2 64:48 16
5. Studénka A 7 4 1 2 62:47 16
6. Rožnov p. R. A 7 3 2 2 61:51 15
7. Poruba A 7 3 1 3 49:49 14
8. Strážnice A 7 3 0 4 52:56 13
9. Vracov A 7 2 0 5 45:55 11
10. Přerov A 7 1 1 5 35:65 10
11. Svinov A 7 1 0 6 31:66 9
12. Dolní Němčí A 7 1 0 6 26:65 9

II. liga žen, skupina C: MEZ Vsetín A – Břeclav B 6:4, Přerov A – MS Brno B 3:7, Čejč A – Dubňany A 3:7, Hodonín C – Dubňany B 8:2, Jihlava A – Neředín B 9:1, Pelhřimov A – Sokol Brno I. B 6:4, MEZ Vsetín A – MS Brno B 4:6, Přerov A – Břeclav B 6:4, Čejč A – Dubňany B 10:0, Hodonín C – Dubňany A 7:3, Jihlava A – Sokol Brno I. B 7:3, Pelhřimov A – Neředín B 9:1.

1. Hodonín C 7 7 0 0 54:16 21
2. MS Brno B 7 5 0 2 44:26 17
3. Jihlava A 7 5 0 2 43:27 17
4. Sokol Brno I. B 7 4 0 3 38:32 15
5. MEZ Vsetín A 7 4 0 3 37:33 15
6. Přerov A 7 4 0 3 36:34 15
7. Pelhřimov A 7 4 0 3 35:35 15
8. Dubňany A 7 2 1 4 33:37 12
9. Neředín B 7 2 0 5 23:47 11
10. Čejč A 7 2 0 5 32:38 11
11. Dubňany B 7 1 1 5 19:51 10
12. Břeclav B 7 1 0 6 26:44 9

Krajská divize mužů: Dolní Němčí C – Otrokovice A 3:15, Dolní Němčí B – Nivnice A 8:10, Vsetín B – TJ Holešov A 15:3, Slavičín A – Kostelec B 11:7, Bystřice p. H. A – Bylnice A 11:7, Otrokovice B – Zlín C 7:11, Dolní Němčí C – Nivnice A 2:16, Dolní Němčí B – Otrokovice A 7:11, Vsetín B – Kostelec B 15:3, Slavičín A – TJ Holešov A 16:2, Bystřice p. H. A – Zlín C 14:4, Otrokovice B – Bylnice A 11:7.

1. Bystřice p. H. A 7 6 0 1 83:43 19
2. Slavičín A 7 5 1 1 85:41 18
3. Otrokovice A 7 5 1 1 80:46 18
4. Vsetín B 7 5 0 2 84:42 17
5. Zlín C 7 4 1 2 64:62 16
6. Nivnice A 7 4 0 3 69:57 15
7. Kostelec B 7 3 1 3 62:64 14
8. Dolní Němčí B 7 3 0 4 63:63 13
9. Otrokovice B 7 2 0 5 46:80 11
10. Bylnice A 7 1 0 6 43:83 9
11. Dolní Němčí C 7 1 0 6 41:85 9
12. TJ Holešov A 7 1 0 6 36:90 9

Krajská soutěž I. třídy mužů: Val. Meziříčí A – Otrokovice C 16:2, Rožnov p. R. B – Bystřice p. H. B 14:4, Kunovice A – Mysločovice A 6:12, Vlčnov A – Újezdec-Těšov A 4:14, Fryšták A – Hulín A 13:5, Vidče A – Kroměříž A 7:11, Val. Meziříčí A – Bystřice p. H. B 10:8, Rožnov p. R. B – Otrokovice C 12:6, Kunovice A – Újezdec-Těšov A 6:12, Vlčnov A – Mysločovice A 9:9, Fryšták A – Kroměříž A 9:9, Vidče A – Hulín A 12:6.

1. Rožnov p. R. B 7 6 1 0 83:43 20
2. Val. Meziříčí A 7 6 0 1 78:48 19
3. Mysločovice A 7 3 2 2 62:64 15
4. Újezdec-Těšov A 7 4 0 3 70:56 15
5. Vidče A 7 3 1 3 60:66 14
6. Fryšták A 7 3 1 3 66:60 14
7. Vlčnov A 7 3 1 3 61:65 14
8. Otrokovice C 7 3 0 4 67:59 13
9. Kunovice A 7 3 0 4 61:65 13
10. Bystřice p.H. B 7 2 1 4 51:75 12
11. Kroměříž A 7 1 1 5 52:74 10
12. Hulín A 7 1 0 6 45:81 9

Krajská soutěž II. třídy mužů: Zlín D – Vidče B 12:6, Bylnice B – Zubří A 10:8, Ostrožská Nová Ves A – Kostelec C 7:11, Vsetín C – Uh. Hradiště A 13:5, Bystřice p. H. C – Rožnov p. R. C 2:16, Bojkovice A – Roštín A 12:6, Zlín D – Zubří A 15:3, Bylnice B – Vidče B 9:9, Kostelec C – Uh. Hradiště A 11:7, Ostrožská Nová Ves – A Vsetín C 13:5, Bystřice p. H. C – Bojkovice A 4:14, Roštín A Rožnov p. R. C 8:10.

1. Ostrožská Nová Ves A 7 6 0 1 92:34 19
2. Zlín D 7 6 0 1 84:42 19
3. Kostelec C 7 6 0 1 83:43 19
4. Vsetín C 7 5 0 2 80:46 17
5. Bojkovice A 7 5 0 2 81:45 17
6. Rožnov p.R. C 7 4 0 3 66:60 15
7. Bylnice B 7 3 1 3 54:72 14
8. Vidče B 7 2 1 4 47:79 12
9. Roštín A 7 2 0 5 55:71 11
10. Uh.Hradiště A 7 1 0 6 58:68 9
11. Zubří A 7 1 0 6 34:92 9
12. Bystřice p.H. C 7 0 0 7 22:104 7
VOLEJBAL

I. liga žen, skupina B: MS Brno – Univerzita Brno 1:3 a 3:0, Nový Jičín – SGLD Brno B 2:3 a 0:3, Opava – Uh. Hradiště 3:1 a 3:1

1. SGLD Brno 14 10 4 31:20 24
2. Opava 14 9 5 30:24 23
3. MS Brno 14 8 6 31:26 22
4. Univerzita Brno 14 7 7 25:26 21
5. Nový Jičín 14 6 8 25:27 20
6. Uherské Hradiště 14 2 12 18:37 16

II. liga mužů, skupina C: Drásov – Bučovice 1:3 a 1:3, Holubice – Střelice 1:3 a 2:3. Olomouc – Holešov 3:0 a 3:0, Hlučín – Vyškov 3:0 a 2:3, Palkovice – Ostrava 3:0 a 3:1.

1. Palkovice 12 11 1 35:9 23
2. Bučovice 12 11 1 34:11 23
3. Drásov 12 8 4 27:14 20
4. Holubice 12 5 7 25:26 17
5. Střelice 12 5 7 22:26 17
6. UP Olomouc 12 5 7 19:25 17
7. Vyškov 12 5 7 19:27 17
8. Hlučín 10 5 5 18:21 15
9. VŠB Ostrava 10 3 7 13:26 13
10. SKP Holešov 12 0 12 9:36 12

Krajský přebor mužů: SKP Holešov B – VK MEZ Vsetín 0:3 a 0:3, TJ Nivnice – TJ Bojkovice A 3:0 a 3:0.

1. Nivnice 12 11 1 34:10 23
2. Napajedla 10 8 2 24:12 18
3. TJ Bojkovice A 12 6 6 21:22 18
4. Vsetín 10 7 3 22:11 17
5. Hošťálková 8 6 2 22:8 14
6. Holešov B 12 2 10 11:33 14
7. Hulín 10 2 8 11:27 12
8. Uherské Hradiště A 10 2 8 10:26 12
9. Staré Město B 8 2 6 13:19 10

Krajský přebor žen: TJ Holešov – SK Školy Kroměříž 3:0 a 3:0, TJ Rožnov p. R. – SK Spartak Hulín 3:0 a 3:0, Uherské Hradiště B – SK Slavičín 3:0 a 3:2, VŠSK Univerzita Zlín – TJ Spartak Uherský Brod 3:1 a 3:0, TJ Valašské Meziříčí – VK Austin Vsetín 0:3 a 0:3.

1. Vsetín 14 13 1 40:4 27
2. Slavičín 12 9 3 30:12 21
3. Uherské Hradiště B 12 9 3 28:18 21
4. Holešov 14 7 7 27:26 21
5. Rožnov p. R. 14 6 8 22:25 20
6. Univerzita Zlín 14 6 8 23:27 20
7. Valašské Meziříčí 12 7 5 26:23 19
8. Hošťálková 10 7 3 23:13 17
9. Uherský Brod 12 1 11 12:34 13
10. Hulín 12 1 11 6:35 13
11. Kroměříž 10 2 8 8:28 12

Extraliga juniorů: Zlín – Nový Jičín 3:0 a 3:0, Ostrava – ČZU Praha B 1:3 a 1:3, Hradec Králové – Brno 1:3 a 1:3.

1. Brno 12 12 0 36:5 24
2. Ostrava 12 8 4 26:19 20
3. ČZU Praha B 12 8 4 27:20 20
4. Vysočina 12 7 5 25:17 19
5. Fatra Zlín 12 4 8 22:25 16
6. Hradec Králové 12 2 10 12:34 14
7. Nový Jičín 12 1 11 7:35 13
18.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín 2017 v obchodním centu Zlaté jablko ve Zlíně.

Na Barum Rally dorazilo 135 posádek, 16 se omluvilo

Ilustrační foto

Trať městské erzety Barumky si lidé mohou v pátek večer projet na kole

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte o váš nejoblíbenější podnik

Hlasujte pro svou nejoblíbenější restauraci, hospodu, bar, pizzerii nebo bistro na střední Moravě.

První se opět prezentovali Turci. Itinerář zatím převzalo 132 pilotů

Stejně jako loni i v úterý se jako první v sekretariátě Barum Czech Rally Zlín prezentovala organizátorům 47. ročníku turecká posádka Murat Bostanci – Onur Vatansever.

Startovní listina Barum Rally zdarma ve čtvrtečním Deníku

Deník vám ve svém zítřejším TIŠTENÉM vydání přinese zdarma startovní listinu nadcházejícího víkendového 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Kromě seznamu pilotů soudobých vozů zde najdete i účastníků 10. ročníku Star Rally. (spo)

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení