VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a výsledky mládežnických sportů ve Zlínském kraji

Zlín - Fakta a výsledky mládežnických sportů ve Zlínském kraji

13.10.2011
SDÍLEJ:

Fotbal. Ilustrační foto.Foto:

BASKETBAL

I. liga juniorů U19 – 2. a 3. kolo: Tesla Pardubice – Valašské Meziříčí 75:70, Žďár n. S. – Nový Jičín 69:76, NH Ostrava – Karviná 88:82, Opava – Havířov 80:56, Slavia MBA Kroměříž – Prostějov 63:61, Kyjov – Proton Zlín 70:65, Tesla Pardubice – Nový Jičín 63:88, Žďár n. S. – Valašské Meziříčí 71:60, NH Ostrava – Havířov 60:76, Opava – Karviná 84:70, Slavia MBA Kroměříž – Proton Zlín 80:73, Kyjov – Prostějov 72:52.

1. Opava 2 2 0 164:126 4
2. Nový Jičín 2 2 0 164:132 4
3. Kyjov 2 2 0 142:117 4
4. Kroměříž 2 2 0 143:134 4
5. Žďár n. S. 2 1 1 140:136 3
6. Havířov 2 1 1 132:140 3
7. Ostrava 2 1 1 148:158 3
8. Pardubice 2 1 1 138:158 3
9. Zlín 2 0 2 138:150 2
10. Valašské Meziříčí 2 0 2 130:146 2
11. Karviná 2 0 2 152:172 2
12. Prostějov 2 0 2 113:135 2

Žákovská liga U15, skupina C – 4. a 5. kolo: BC Vysočina – Sl. MBA Kroměříž 61:49, JBC Brno – Prostějov 91:47, UP-BCM Olomouc – Příbor 60:63, NH Ostrava – Nový Jičín 70:55, BC Vysočina – Prostějov 60:52, JBC Brno – Sl. MBA Kroměříž 80:39, UP-BCM Olomouc – Nový Jičín 54:56, NH Ostrava – Příbor 66:62.

1. JBC Brno 4 4 0 333:182 8
2. BC Vysočina 4 3 1 243:231 7
3. NH Ostrava 4 3 1 253:247 7
4. Prostějov 4 2 2 256:262 6
5. Příbor 4 2 2 241:265 6
6. Nový Jičín 4 1 3 221:260 5
7. Kroměříž 4 1 3 206:256 5
8. UP-BCM Olomouc 4 0 4 223:273 4

Žákovská liga U15, divize C – 1. a 2. kolo: Krnov – Opava 23:57, Proton Zlín – Mohelnice 95:43, Karviná – Šumperk 74:42, Proton Zlín – Šumperk 90:51, Karviná – Mohelnice 80:44.

1. Zlín 2 2 0 185:94 4
2. Karviná 2 2 0 154:86 4
3. Opava 1 1 0 57:23 2
4. Šumperk 2 0 2 93:164 2
5. Mohelnice 2 0 2 87:175 2
6. Krnov 1 0 1 23:57 1

Liga kadetek U17 – 2. a 3. kolo: Pelhřimov – UP Olomouc 66:59, Žďár n. S. – Hradec Králové B 64:32, Havířov – SBŠ Ostrava B 88:68, TJ Slavia Proton Kroměříž – OP Prostějov 39:63, Kyjov – OSK Olomouc 69:74, Pelhřimov – Hradec Králové B 63:69, Žďár n. S. – UP Olomouc 85:29, Frýdek-Místek – Havířov 58:64, Krnov – SBŠ Ostrava B 76:43, TJ Slavia Proton Kroměříž – OSK Olomouc 41:107, Kyjov – OP Prostějov 63:66.

1. Žďár n. S. 2 2 0 149:61 4
2. OSK Olomouc 2 2 0 181:110 4
3. OP Prostějov 2 2 0 129:102 4
4. Havířov 2 2 0 152:126 4
5. Pelhřimov 2 1 1 129:128 3
6. Hradec Králové B 2 1 1 101:127 3
7. Krnov 1 1 0 76:43 2
8. Kyjov 2 0 2 132:140 2
9. SBŠ Ostrava B 2 0 2 111:164 2
10. UP Olomouc 2 0 2 88:151 2
11. Kroměříž 2 0 2 80:170 2
12. Frýdek-Místek 1 0 1 58:64 1

FLORBAL

III. liga juniorů divize VI – 2. kolo: FbC 666 Hornets Brno ZŠ Horní – Atlas ČKD Blansko 5:2, FBŠ Hattrick Brno – TJ Sokol Zlín 1:5, Atlas ČKD Blansko – FBŠ Hattrick Brno 5:1, TJ Sokol Zlín – FbC 666 Hornets Brno ZŠ Horní 3:3.

1. Sokol Zlín 2 1 1 0 8:4 4
2. Hornets Brno 2 1 1 0 8:5 4
3. Val. Klobouky 2 1 1 0 7:5 4
4. Holešov 2 1 1 0 10:8 4
5. Blansko 2 1 0 1 7:6 3
6. Hodonín 2 0 1 1 7:9 1
7. Sokol Slavkov 2 0 1 1 6:8 1
8. Hattrick Brno 2 0 0 2 2:10 0

II. liga dorostenců divize VI B – 2. kolo: Panthers Otrokovice – TJ MEZ Vsetín 3:2, FbC Holešov – SFK Kozel Počenice 2:2, TJ MEZ Vsetín – FbK Sokol Val. Klobouky 4:2, SFK Kozel Počenice – Panthers Otrokovice 2:4, FbK Sokol Val. Klobouky – FbC Holešov 5:2.

1. Val. Klobouky 4 3 0 1 18:11 9
2. Otrokovice 4 2 1 1 16:16 7
3. Holešov 4 1 2 1 16:16 5
4. MEZ Vsetín 2 1 0 1 6:5 3
5. Počenice 4 0 2 2 12:17 2
6. Kelč 2 0 1 1 7:10 1

FOTBAL

I. liga dorostenek – 6. kolo: Pardubice – Hradec 0:1 (0:0), Brno – Plzeň 0:6 (0:3), Sparta – Slavia 5:0 (3:0), Slovácko – Ostrava 4:0 (2:0).

1. Sparta 5 5 0 0 47:0 15
2. Hradec 6 5 0 1 11:4 15
3. Slavia 6 4 1 1 27:8 13
4. Slovácko 6 3 0 3 21:17 9
5. Plzeň 6 2 1 3 14:13 7
6. Brno 6 2 0 4 9:30 6
7. Ostrava 5 1 0 4 2:16 3
8. Pardubice 6 0 0 6 0:43 0

HÁZENÁ

I. liga st. dorostenců – 3. kolo: ZLÍN – OSTRAVA 27:23 (15:9). Zlín: Hamrla 7, Šáš 7, Kafka 4, Slovák 4, Doležel 2, Marušák 2, Oškera 1, Balun, Běčák, Gabriž, Stračinský, Šimek, Uhříček, Zaoral. Karviná – Zubří 28:35, Dukla – N.Veselí 35:20, Náchod – Frýdek-Místek 22:34, Kopřivnice – Bohunice 36:15, Talent Plzeň – Jičín 27:25.

1. Kopřivnice 3 3 0 0 96:62 6
2. Zubří 3 3 0 0 99:66 6
3. Dukla 3 2 1 0 97:79 5
4. Zlín 3 2 0 1 87:86 4
5. Talent Plzeň 3 2 0 1 74:80 4
6. Frýdek-Místek 3 1 1 1 93:89 3
7. Jičín 3 1 0 2 84:79 2
8. Ostrava 3 1 0 2 77:80 2
9. Karviná 3 1 0 2 79:87 2
10. Bohunice 3 1 0 2 70:91 2
11. N. Veselí 3 0 0 3 75:98 0
12. Náchod 3 0 0 3 66:100 0

II. liga st. dorostenců, Sk. Morava – 3. kolo: Hranice – V. Bystřice 41:33, Rožnov p. R. – Maloměřice 27:23, Přerov – SK Kuřim 15:18, Vsetín – Polanka 17:28, Litovel – Olomouc 30:20.

1. Polanka 3 3 0 0 90:53 6
2. Hranice 2 2 0 0 78:46 4
3. Rožnov p. R. 3 2 0 1 92:65 4
4. Vsetín 3 2 0 1 85:73 4
5. Prostějov 2 1 0 1 52:43 2
6. Maloměřice 3 1 0 2 80:84 2
7. Přerov 3 1 0 2 64:76 2
8. Litovel 3 1 0 2 75:89 2
9. Olomouc 3 1 0 2 58:91 2
10. SK Kuřim 3 1 0 2 52:97 2
11. V. Bystřice 2 0 0 2 60:69 0

I. liga ml. dorostenců – 3. kolo: Dukla – N.Veselí neh., Náchod – Frýdek-Místek 32:24, Lovosice – Ostrava 30:29, Kopřivnice – Strakonice 31:18, Karviná – Zubří 31:22, Talent Plzeň – Jičín 40:24.

1. Kopřivnice 3 3 0 0 97:68 6
2. Talent Plzeň 3 2 1 0 108:80 5
3. Karviná 3 2 1 0 97:84 5
4. Náchod 3 2 0 1 88:82 4
5. Lovosice 3 2 0 1 74:74 4
6. Jičín 3 2 0 1 92:100 4
7. Ostrava 3 1 0 2 95:94 2
8. Dukla 2 1 0 1 64:63 2
9. N. Veselí 2 1 0 1 57:58 2
10. Frýdek-Místek 3 0 0 3 75:95 0
11. Strakonice 3 0 0 3 62:86 0
12. Zubří 3 0 0 3 72:97 0

II. liga ml. dorostenců, sk. Morava – 3. kolo: ZLÍN – VELKÁ BYSTŘICE 37:18 (20:9). Zlín: Gabriž 11, Brhel 7, Kolář 7, Svoboda 4, Mrázek 3, Rudolf 2, Brázdil 1, Soško 1, Marek, Šidlík, Václavek. Velké Meziříčí – STM Olomouc 31:20, Rožnov – Maloměřice 34:25, HK Ivančice – Brno 39:24, Sokol Telnice – DTJ Polanka 27:42, Prostějov – Napajedla 27:17.

1. Velké Meziříčí 3 3 0 0 93:59 6
2. HK Ivančice 3 3 0 0 116:85 6
3. Prostějov 3 3 0 0 96:71 6
4. Rožnov 3 3 0 0 101:79 6
5. Zlín 3 1 0 2 81:67 2
6. DTJ Polanka 3 1 0 2 83:83 2
7. Napajedla 3 1 0 2 62:75 2
8. STM Olomouc 3 1 0 2 74:88 2
9. Brno 3 1 0 2 83:104 2
10. V. Bystřice 3 1 0 2 75:99 2
11. Maloměřice 3 0 0 3 74:100 0
12. Sokol Telnice 3 0 0 3 81:109 0

I. liga st. dorostenek – 4. kolo: S.Vršovice – Poruba 30:39, HC Plzeň – Tatran Bohunice-Bánov 34:24, Slavia – SVŠ Plzeň 23:21, Písek – H.Brod 30:27.

1. Zlín 3 3 0 0 79:54 6
2. SVŠ Plzeň 4 3 0 1 100:83 6
3. Olomouc 2 2 0 0 62:45 4
4. Poruba 3 2 0 1 84:75 4
5. H. Brod 4 1 1 2 115:108 3
6. S. Vršovice 4 1 1 2 114:127 3
7. Písek 3 1 0 2 76:78 2
8. Slavia 2 1 0 1 41:52 2
9. HC Plzeň 3 1 0 2 72:87 2
10. Bohunice-Bánov 4 0 0 4 80:114 0

I. liga ml. dorostenek, sk. Morava – 4. kolo: HODONÍN – ZLÍN 18:27 (8:17). Zlín: Holčíková 4, Kalivodová 4, Kolářová 4, Křičková 4, Kučerová 4, Letochová 3, Bubláková 2, Dolinová 1, Mladenova 1, Blažková, Kattauerová, Řezníková, Steinová, Vozdková. Kunovice – Poruba 14:31, Veselí n.M. – Karviná 29:10, Otrokovice – J. Hradec dor 27:21, Olomouc – V. Meziříčí 38:21.

1. Olomouc 4 4 0 0 161:79 8
2. Zlín 4 4 0 0 90:71 8
3. Veselí n. M. 4 3 0 1 134:92 6
4. Poruba 4 2 0 2 102:89 4
5. Karviná 3 1 1 1 45:62 3
6. J. Otrokovice 4 1 1 2 92:111 3
7. J. Hradec 3 1 0 2 73:62 2
8. Bohunice 3 1 0 2 63:60 2
9. V. Meziříčí 3 1 0 2 80:103 2
10. HK Hodonín 4 1 0 3 79:144 2
11. Kunovice 4 0 0 4 56:102 0

Starší žáci: SM liga – 4.kolo: ZLÍN – TJ CEMENT HRANICE 23:27 (13:13). Zlín: Rafaj 10, Machovčák 6, Krahulík 3, Zahradníček 3, Fencl 1, Balajka, Fojtík, Kafka, Koudelka, Lattenberg, Melichárek.

1. Luhačovice 4 4 0 0 118:70 8
2. Hranice 4 2 0 2 104:95 4
3. Zlín 4 2 0 2 87:83 4
4. Napajedla 4 2 0 2 82:87 4
5. Bystřice p. H. 4 0 0 4 42:98 0

Mladší žáci: SM liga, sk. C – 5. kolo: ZLÍN A – HRANICE 34:5 (18:1). Zlín: Krajča 7, Rosman 7, Tydlačka 5, Fabík 4, Herman 4, Čamek 2, Škalda 2, Vlk 2, Bazel 1, Tutsch, Vaškovič.

1. Zlín A 5 5 0 0 104:29 10
2. Napajedla 5 4 0 1 80:73 8
3. Luhačovice 5 3 0 2 98:71 6
4. Bystřice p. H. 5 1 0 4 52:86 2
5. Uh. Hradiště 5 1 0 4 52:86 2
6. Hranice 5 1 0 4 67:108 2

Mladší žáci: SM liga, sk. B – 5.kolo: ZLÍN B – SK ŽERAVICE B 12:10 (5:3). Zlín: Daněk 6, Hanuš 3, Hluštík 2, Gajdošík 1, Finassi, Gajdošík, Kozumplík, Mikeš, Rafaj, Sekera, Zábojník.

1. V. Bystřice 5 5 0 0 104:34 10
2. Prostějov 5 4 0 1 103:25 8
3. Zlín B 5 3 0 2 43:64 6
4. Kostelec na Hané 5 1 0 4 30:52 2
5. Žeravice B 5 1 0 4 31:63 2
6. Senice na Hané 5 1 0 4 12:85 2

Starší žačky A: SM liga – 4.kolo: ZLÍN – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 18:18 (7:10). Zlín: Holčíková 7, Krajčová 3, Krajčová 3, Holubová 2, Jurečková 1, Škodová 1, Škrabalová 1, Cundová, Kobzáňová, Kryšková, Řezníková, Šteklová, Urbancová, Vaněčková.

1. Zlín A 4 3 1 0 97:74 7
2. Holečkova 4 3 0 1 97:66 6
3. Uherské Hradiště 4 2 1 1 102:56 5
4. Žeravice 4 1 0 3 89:89 2
5. Litovel 4 0 0 4 44:144 0

Starší žačky B: SM liga – 5.kolo: ZLÍN – OLOMOUC 15:20 (6:10). Zlín: Lednická 5, Dlabajová 3, Fuksová 2, Gazdová 1, Holeňáková 1, Lapčíková 1, Mynářová 1, Vařechová 1, Kužílková, Tejnská, Tesařová, Vašulková.

1. Veselí n. M. 5 4 1 0 129:59 9
2. Zora Olomouc 5 4 0 1 136:65 8
3. Zlín B 5 3 1 1 88:48 7
4. Hodonín 5 2 0 3 95:94 4
5. Kunovice 5 1 0 4 45:103 2
6. SKH Velká n. V. 5 0 0 5 38:162 0

Mladší žačky A: SM liga – 4.kolo: ZLÍN – VELKÁ BYSTŘICE 21:5 (10:3). Zlín: Janebová 6, Masárová 6, Baumbachová 4, Hanačíková 2, Polomíková 2, Sedláková 1, Hálová, Olšinová, Popelková, Rybníčková, Šustrová, Zavadilová.

1. Zlín A 4 4 0 0 67:19 8
2. Zora Olomouc 4 3 0 1 63:31 6
3. V. Bystřice 4 2 0 2 39:41 4
4. Otrokovice 4 1 0 3 27:40 2
5. Litovel 4 0 0 4 5:70 0

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů sk. východ: 9. kolo: Zlín – Olomouc 4:0. 10. kolo: Kometa Brno – Zlín 3:2 SN.

1. Litvínov 10 7 1 1 1 42:16 24
2. Vítkovice 10 6 0 0 4 40:25 18
3. Kometa Brno 10 5 1 1 3 36:31 18
4. Oceláři Třinec 9 5 1 0 3 34:26 17
5. Sparta Praha 9 5 0 1 3 34:29 16
6. PSG Zlín 9 5 0 1 3 27:22 16
7. Chomutov 10 4 2 0 4 29:30 16
8. Plzeň 10 3 3 1 3 31:34 16
9. Pardubice 9 4 1 1 3 28:25 15
10. Dukla Jihlava 9 4 1 1 3 24:22 15
11. Liberec 10 4 0 2 4 29:35 14
12. Č. Budějovice 9 3 2 0 4 24:25 13
13. Olomouc 10 4 0 1 5 26:30 13
14. Kladno 9 4 0 0 5 29:30 12
15. Karlovy Vary 10 2 3 0 5 24:30 12
16. Slavia Praha 9 2 1 2 4 21:29 10
17. Mladá Boleslav 10 1 0 5 4 16:26 8
18. Znojemští Orli 10 1 1 0 8 27:56 5

Extraliga staršího dorostu sk. Východ, 1. část: 9. kolo: Vsetín – Zlín 3:7. 10. kolo: Zlín – Třinec 3:2 sn, Olomouc – Vsetín 5:1.

1. Vítkovice 10 0 0 0 51:19 30
2. Olomouc 10 7 0 0 3 38:36 21
3. Kometa Brno 9 5 1 0 3 41:29 17
4. Oceláři Třinec 10 3 2 1 4 45:37 14
5. PSG Zlín 9 3 1 0 5 38:39 11
6. Vsetín 10 3 0 2 5 32:44 11
7. Dukla Jihlava 10 2 0 2 6 28:44 8
8. Havířov 10 1 1 0 8 18:43 5

Extraliga mladšího dorostu sk. Východ – 7. kolo: Třinec – Brno 6:2, PSG Zlín – VHK Vsetín 1:8, Havířov – HC Olomouc 3:5, Poruba – Vítkovice Steel 0:14, Opava – Přerov 7:1.

1. Třinec 7 7 0 0 0 0 62:15 21
2. Vítkovice 7 5 1 0 0 1 45:20 17
3. Vsetín 7 4 0 0 1 2 29:25 13
4. Brno 7 4 0 0 0 3 36:24 12
5. Olomouc 7 4 0 0 0 3 36:26 12
6. Havířov 7 3 0 0 0 4 39:29 9
7. PSG Zlín 7 3 0 0 0 4 20:28 9
8. Poruba 7 2 0 0 0 5 21:43 6
9. Opava 7 1 0 0 0 6 18:45 3
10. Přerov 7 1 0 0 0 6 13:64 3

Liga mladšího dorostu sk. Východ – 6. kolo: Znojemští orli – Břeclav 8:2, Černí vlci – Frýdek Místek 4:6, Olomouc B – Orlová 5:1, Šumperk – Karviná 4:3, Hodonín – Prostějov 5:2, Uherské Hradiště – Nový Jičín 5:9.

1. Hodonín 6 5 0 1 0 0 35:17 11
2. Prostějov 6 5 0 0 0 1 26:13 10
3. Nový Jičín 6 4 0 1 0 1 40:23 9
4. Karviná 6 3 0 2 0 1 40:17 8
5. Uherské Hradiště 6 3 0 1 0 2 31:26 7
6. Orlová 6 3 0 1 0 2 20:24 7
7. Znojemští orli 6 3 0 0 0 3 29:27 6
8. Šumperk 6 3 0 0 0 3 28:29 6
9. Frýdek Místek 6 2 0 0 0 4 22:25 4
10. Olomouc B 6 1 0 2 0 3 14:22 4
11. Černí vlci 6 0 0 0 0 6 15:37 0
12. Břeclav 6 0 0 0 0 6 12:52 0

Krajská liga juniorů – 2. kolo: Bobři Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:9, Uherský Ostroh – Uherské Hradiště 3:5, Kroměříž – Břeclav 1:4, Studénka – Hodonín 1:8.

1. Hodonín 2 2 0 0 0 0 18:3 4
2. Nový Jičín 2 2 0 0 0 0 16:4 4
3. Břeclav 2 1 0 0 0 1 5:3 2
4. Uherský Ostroh 2 1 0 0 0 1 5:6 2
5. Uherské Hradiště 2 1 0 0 0 1 6:10 2
6. Studénka 2 1 0 0 0 1 4:10 2
7. Val. Meziříčí 2 0 0 0 0 2 5:12 0
8. Kroměříž 2 0 0 0 0 2 3:14 0

Krajská liga dorostu – 2. kolo: Blansko – Uherský Brod 8:10.

VOLEJBAL

Extraliga juniorů, skupina B – 3. a 4. kolo: Zlín – Ostrava 3:0 a 3:0, Velké Meziříčí – České Budějovice 0:3 a 0:3, Hradec Králové – Brno 0:3 a 2:3.

1. České Budějovice 4 4 0 0 12:1 8
2. Brno 4 4 0 0 12:2 8
3. VSC Zlín 4 3 1 0 11:4 7
4. Hradec Králové 4 1 3 0 6:11 5
5. Ostrava 4 0 4 0 1:12 4
6. Velké Meziříčí 4 0 4 0 0:12 4

Liga juniorek, skupina F – 3. a 4. kolo: Uherské Hradiště – Šlapanice 0:3 a 0:3, Třebíč – Zlín 3:1 a 3:2, Znojmo – Brno 0:3 a 3:0.

1. Šlapanice 4 4 0 0 12:2 8
2. Brno 4 3 1 0 9:6 7
3. VSC Zlín 4 2 2 0 9:7 6
4. Třebíč 4 2 2 0 9:9 6
5. Znojmo 4 1 3 0 5:9 5
6. Uherské Hradiště 4 0 4 0 1:12 4

Liga kadetek, skupina D – 3. a 4. kolo: Královo Pole B – Junior Brno 0:3 a 0:3, Kroměříž – Nové Veselí 0:3 a 3:0, Břeclav – Znojmo 3:0 a 2:3.

1. Břeclav 4 3 1 0 11:3 7
2. Nové Veselí 4 3 1 0 9:5 7
3. VC Kroměříž 4 2 2 0 8:6 6
4. Brno 4 2 2 0 8:6 6
5. Znojmo 4 2 2 0 6:10 6
6. Královo Pole B 4 0 4 0 0:12 4

13.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Ilustrační foto.
12

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

Náhradní stanoviště zastávky MHD Školní ve Štefánikově ulici ve Zlíně před budovou Kongresového centra budou muset cestující využívat nějakou dobu ještě i po skončení prázdnin, jakkoli se s tím nepočítalo. Investorovi se původní termín rekonstrukce této zastávky nepodaří dodržet.

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Požár staré nádrže cisterny v areálu kovošrotu řešili ve středu hasiči v Tlumačově. „Podle oznamovatele došlo při rozřezávání nádrže ke vznícení zbytků asfaltu,“ popsal mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

První úspěch je na světě. Berani vyhráli Zubr cup v Přerově

První dílčí úspěch sezony je na světě. Extraligoví hokejisté Aukro Berani Zlín ovládli Zubr cup. K vítězství na přerovském turnaji jim stačila i porážka 3:4 v prodloužení proti domácímu týmu. Na druhém místě skončili domácí Zubři, třetí místo obsadilo Znojmo a čtvrtá byla pražská Slavia.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení