VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a výsledky mládežnických sportů ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Fakta a výsledky mládežnických sportů ve Zlínském kraji.

12.10.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

BASKETBAL

I. liga juniorů U19 – 2. a 3. kolo: Tesla Pardubice – Valašské Meziříčí 75:70, Žďár n. S. – Nový Jičín 69:76, NH Ostrava – Karviná 88:82, Opava – Havířov 80:56, Slavia MBA Kroměříž – Prostějov 63:61, Kyjov – Proton Zlín 70:65, Tesla Pardubice – Nový Jičín 63:88, Žďár n. S. – Valašské Meziříčí 71:60, NH Ostrava – Havířov 60:76, Opava – Karviná 84:70, Slavia MBA Kroměříž – Proton Zlín 80:73, Kyjov – Prostějov 72:52.
1. Opava 2 2 0 164:126 4
2. Nový Jičín 2 2 0 164:132 4
3. Kyjov 2 2 0 142:117 4
4. Kroměříž 2 2 0 143:134 4
5. Žďár n. S. 2 1 1 140:136 3
6. Havířov 2 1 1 132:140 3
7. Ostrava 2 1 1 148:158 3
8. Pardubice 2 1 1 138:158 3
9. Zlín 2 0 2 138:150 2
10. Valašské Meziříčí 2 0 2 130:146 2
11. Karviná 2 0 2 152:172 2
12. Prostějov 2 0 2 113:135 2

Žákovská liga U15, skupina C – 4. a 5. kolo: BC Vysočina – Sl. MBA Kroměříž 61:49, JBC Brno – Prostějov 91:47, UP-BCM Olomouc – Příbor 60:63, NH Ostrava – Nový Jičín 70:55, BC Vysočina – Prostějov 60:52, JBC Brno – Sl. MBA Kroměříž 80:39, UP-BCM Olomouc – Nový Jičín 54:56, NH Ostrava – Příbor 66:62.
1. JBC Brno 4 4 0 333:182 8
2. BC Vysočina 4 3 1 243:231 7
3. NH Ostrava 4 3 1 253:247 7
4. Prostějov 4 2 2 256:262 6
5. Příbor 4 2 2 241:265 6
6. Nový Jičín 4 1 3 221:260 5
7. Kroměříž 4 1 3 206:256 5
8. UP-BCM Olomouc 4 0 4 223:273 4

Žákovská liga U15, divize C – 1. a 2. kolo: Krnov – Opava 23:57, Proton Zlín – Mohelnice 95:43, Karviná – Šumperk 74:42, Proton Zlín – Šumperk 90:51, Karviná – Mohelnice 80:44.
1. Zlín 2 2 0 185:94 4
2. Karviná 2 2 0 154:86 4
3. Opava 1 1 0 57:23 2
4. Šumperk 2 0 2 93:164 2
5. Mohelnice 2 0 2 87:175 2
6. Krnov 1 0 1 23:57 1

Liga kadetek U17 – 2. a 3. kolo: Pelhřimov – UP Olomouc 66:59, Žďár n. S. – Hradec Králové B 64:32, Havířov – SBŠ Ostrava B 88:68, TJ Slavia Proton Kroměříž – OP Prostějov 39:63, Kyjov – OSK Olomouc 69:74, Pelhřimov – Hradec Králové B 63:69, Žďár n. S. – UP Olomouc 85:29, Frýdek-Místek – Havířov 58:64, Krnov – SBŠ Ostrava B 76:43, TJ Slavia Proton Kroměříž – OSK Olomouc 41:107, Kyjov – OP Prostějov 63:66.
1. Žďár n. S. 2 2 0 149:61 4
2. OSK Olomouc 2 2 0 181:110 4
3. OP Prostějov 2 2 0 129:102 4
4. Havířov 2 2 0 152:126 4
5. Pelhřimov 2 1 1 129:128 3
6. Hradec Králové B 2 1 1 101:127 3
7. Krnov 1 1 0 76:43 2
8. Kyjov 2 0 2 132:140 2
9. SBŠ Ostrava B 2 0 2 111:164 2
10. UP Olomouc 2 0 2 88:151 2
11. Kroměříž 2 0 2 80:170 2
12. Frýdek-Místek 1 0 1 58:64 1

FLORBAL

III. liga juniorů divize VI – 2. kolo: FbC 666 Hornets Brno ZŠ Horní – Atlas ČKD Blansko 5:2, FBŠ Hattrick Brno – TJ Sokol Zlín 1:5, Atlas ČKD Blansko – FBŠ Hattrick Brno 5:1, TJ Sokol Zlín – FbC 666 Hornets Brno ZŠ Horní 3:3.
1. Sokol Zlín 2 1 1 0 8:4 4
2. Hornets Brno 2 1 1 0 8:5 4
3. Val. Klobouky 2 1 1 0 7:5 4
4. Holešov 2 1 1 0 10:8 4
5. Blansko 2 1 0 1 7:6 3
6. Hodonín 2 0 1 1 7:9 1
7. Sokol Slavkov 2 0 1 1 6:8 1
8. Hattrick Brno 2 0 0 2 2:10 0

II. liga dorostenců divize VI B – 2. kolo: Panthers Otrokovice – TJ MEZ Vsetín 3:2, FbC Holešov – SFK Kozel Počenice 2:2, TJ MEZ Vsetín – FbK Sokol Val. Klobouky 4:2, SFK Kozel Počenice – Panthers Otrokovice 2:4, FbK Sokol Val. Klobouky – FbC Holešov 5:2.
1. Val. Klobouky 4 3 0 1 18:11 9
2. Otrokovice 4 2 1 1 16:16 7
3. Holešov 4 1 2 1 16:16 5
4. MEZ Vsetín 2 1 0 1 6:5 3
5. Počenice 4 0 2 2 12:17 2
6. Kelč 2 0 1 1 7:10 1

FOTBAL

I. liga dorostenek – 6. kolo: Pardubice – Hradec 0:1 (0:0), Brno – Plzeň 0:6 (0:3), Sparta – Slavia 5:0 (3:0), Slovácko – Ostrava 4:0 (2:0).
1. Sparta 5 5 0 0 47:0 15
2. Hradec 6 5 0 1 11:4 15
3. Slavia 6 4 1 1 27:8 13
4. Slovácko 6 3 0 3 21:17 9
5. Plzeň 6 2 1 3 14:13 7
6. Brno 6 2 0 4 9:30 6
7. Ostrava 5 1 0 4 2:16 3
8. Pardubice 6 0 0 6 0:43 0

HÁZENÁ

I. liga st. dorostenců – 3. kolo: ZLÍN – OSTRAVA 27:23 (15:9). Zlín: Hamrla 7, Šáš 7, Kafka 4, Slovák 4, Doležel 2, Marušák 2, Oškera 1, Balun, Běčák, Gabriž, Stračinský, Šimek, Uhříček, Zaoral. Karviná – Zubří 28:35, Dukla – N.Veselí 35:20, Náchod – Frýdek-Místek 22:34, Kopřivnice – Bohunice 36:15, Talent Plzeň – Jičín 27:25.
1. Kopřivnice 3 3 0 0 96:62 6
2. Zubří 3 3 0 0 99:66 6
3. Dukla 3 2 1 0 97:79 5
4. Zlín 3 2 0 1 87:86 4
5. Talent Plzeň 3 2 0 1 74:80 4
6. Frýdek-Místek 3 1 1 1 93:89 3
7. Jičín 3 1 0 2 84:79 2
8. Ostrava 3 1 0 2 77:80 2
9. Karviná 3 1 0 2 79:87 2
10. Bohunice 3 1 0 2 70:91 2
11. N. Veselí 3 0 0 3 75:98 0
12. Náchod 3 0 0 3 66:100 0

II. liga st. dorostenců, Sk. Morava – 3. kolo: Hranice – V. Bystřice 41:33, Rožnov p. R. – Maloměřice 27:23, Přerov – SK Kuřim 15:18, Vsetín – Polanka 17:28, Litovel – Olomouc 30:20.
1. Polanka 3 3 0 0 90:53 6
2. Hranice 2 2 0 0 78:46 4
3. Rožnov p. R. 3 2 0 1 92:65 4
4. Vsetín 3 2 0 1 85:73 4
5. Prostějov 2 1 0 1 52:43 2
6. Maloměřice 3 1 0 2 80:84 2
7. Přerov 3 1 0 2 64:76 2
8. Litovel 3 1 0 2 75:89 2
9. Olomouc 3 1 0 2 58:91 2
10. SK Kuřim 3 1 0 2 52:97 2
11. V. Bystřice 2 0 0 2 60:69 0

I. liga ml. dorostenců – 3. kolo: Dukla – N.Veselí neh., Náchod – Frýdek-Místek 32:24, Lovosice – Ostrava 30:29, Kopřivnice – Strakonice 31:18, Karviná – Zubří 31:22, Talent Plzeň – Jičín 40:24.
1. Kopřivnice 3 3 0 0 97:68 6
2. Talent Plzeň 3 2 1 0 108:80 5
3. Karviná 3 2 1 0 97:84 5
4. Náchod 3 2 0 1 88:82 4
5. Lovosice 3 2 0 1 74:74 4
6. Jičín 3 2 0 1 92:100 4
7. Ostrava 3 1 0 2 95:94 2
8. Dukla 2 1 0 1 64:63 2
9. N. Veselí 2 1 0 1 57:58 2
10. Frýdek-Místek 3 0 0 3 75:95 0
11. Strakonice 3 0 0 3 62:86 0
12. Zubří 3 0 0 3 72:97 0

II. liga ml. dorostenců, sk. Morava – 3. kolo: ZLÍN – VELKÁ BYSTŘICE 37:18 (20:9). Zlín: Gabriž 11, Brhel 7, Kolář 7, Svoboda 4, Mrázek 3, Rudolf 2, Brázdil 1, Soško 1, Marek, Šidlík, Václavek. Velké Meziříčí – STM Olomouc 31:20, Rožnov – Maloměřice 34:25, HK Ivančice – Brno 39:24, Sokol Telnice – DTJ Polanka 27:42, Prostějov – Napajedla 27:17.
1. Velké Meziříčí 3 3 0 0 93:59 6
2. HK Ivančice 3 3 0 0 116:85 6
3. Prostějov 3 3 0 0 96:71 6
4. Rožnov 3 3 0 0 101:79 6
5. Zlín 3 1 0 2 81:67 2
6. DTJ Polanka 3 1 0 2 83:83 2
7. Napajedla 3 1 0 2 62:75 2
8. STM Olomouc 3 1 0 2 74:88 2
9. Brno 3 1 0 2 83:104 2
10. V. Bystřice 3 1 0 2 75:99 2
11. Maloměřice 3 0 0 3 74:100 0
12. Sokol Telnice 3 0 0 3 81:109 0

I. liga st. dorostenek – 4. kolo: S.Vršovice – Poruba 30:39, HC Plzeň – Tatran Bohunice-Bánov 34:24, Slavia – SVŠ Plzeň 23:21, Písek – H.Brod 30:27.
1. Zlín 3 3 0 0 79:54 6
2. SVŠ Plzeň 4 3 0 1 100:83 6
3. Olomouc 2 2 0 0 62:45 4
4. Poruba 3 2 0 1 84:75 4
5. H. Brod 4 1 1 2 115:108 3
6. S. Vršovice 4 1 1 2 114:127 3
7. Písek 3 1 0 2 76:78 2
8. Slavia 2 1 0 1 41:52 2
9. HC Plzeň 3 1 0 2 72:87 2
10. Bohunice-Bánov 4 0 0 4 80:114 0

I. liga ml. dorostenek, sk. Morava – 4. kolo: HODONÍN – ZLÍN 18:27 (8:17). Zlín: Holčíková 4, Kalivodová 4, Kolářová 4, Křičková 4, Kučerová 4, Letochová 3, Bubláková 2, Dolinová 1, Mladenova 1, Blažková, Kattauerová, Řezníková, Steinová, Vozdková. Kunovice – Poruba 14:31, Veselí n.M. – Karviná 29:10, Otrokovice – J. Hradec dor 27:21, Olomouc – V. Meziříčí 38:21.
1. Olomouc 4 4 0 0 161:79 8
2. Zlín 4 4 0 0 90:71 8
3. Veselí n. M. 4 3 0 1 134:92 6
4. Poruba 4 2 0 2 102:89 4
5. Karviná 3 1 1 1 45:62 3
6. J. Otrokovice 4 1 1 2 92:111 3
7. J. Hradec 3 1 0 2 73:62 2
8. Bohunice 3 1 0 2 63:60 2
9. V. Meziříčí 3 1 0 2 80:103 2
10. HK Hodonín 4 1 0 3 79:144 2
11. Kunovice 4 0 0 4 56:102 0

Starší žáci: SM liga – 4.kolo: ZLÍN – TJ CEMENT HRANICE 23:27 (13:13). Zlín: Rafaj 10, Machovčák 6, Krahulík 3, Zahradníček 3, Fencl 1, Balajka, Fojtík, Kafka, Koudelka, Lattenberg, Melichárek.
1. Luhačovice 4 4 0 0 118:70 8
2. Hranice 4 2 0 2 104:95 4
3. Zlín 4 2 0 2 87:83 4
4. Napajedla 4 2 0 2 82:87 4
5. Bystřice p. H. 4 0 0 4 42:98 0

Mladší žáci: SM liga, sk. C – 5. kolo: ZLÍN A – HRANICE 34:5 (18:1). Zlín: Krajča 7, Rosman 7, Tydlačka 5, Fabík 4, Herman 4, Čamek 2, Škalda 2, Vlk 2, Bazel 1, Tutsch, Vaškovič.
1. Zlín A 5 5 0 0 104:29 10
2. Napajedla 5 4 0 1 80:73 8
3. Luhačovice 5 3 0 2 98:71 6
4. Bystřice p. H. 5 1 0 4 52:86 2
5. Uh. Hradiště 5 1 0 4 52:86 2
6. Hranice 5 1 0 4 67:108 2

Mladší žáci: SM liga, sk. B – 5.kolo: ZLÍN B – SK ŽERAVICE B 12:10 (5:3). Zlín: Daněk 6, Hanuš 3, Hluštík 2, Gajdošík 1, Finassi, Gajdošík, Kozumplík, Mikeš, Rafaj, Sekera, Zábojník.
1. V. Bystřice 5 5 0 0 104:34 10
2. Prostějov 5 4 0 1 103:25 8
3. Zlín B 5 3 0 2 43:64 6
4. Kostelec na Hané 5 1 0 4 30:52 2
5. Žeravice B 5 1 0 4 31:63 2
6. Senice na Hané 5 1 0 4 12:85 2

Starší žačky A: SM liga – 4.kolo: ZLÍN – UHERSKÉ HRADIŠTĚ 18:18 (7:10). Zlín: Holčíková 7, Krajčová 3, Krajčová 3, Holubová 2, Jurečková 1, Škodová 1, Škrabalová 1, Cundová, Kobzáňová, Kryšková, Řezníková, Šteklová, Urbancová, Vaněčková.
1. Zlín A 4 3 1 0 97:74 7
2. Holečkova 4 3 0 1 97:66 6
3. Uherské Hradiště 4 2 1 1 102:56 5
4. Žeravice 4 1 0 3 89:89 2
5. Litovel 4 0 0 4 44:144 0

Starší žačky B: SM liga – 5.kolo: ZLÍN – OLOMOUC 15:20 (6:10). Zlín: Lednická 5, Dlabajová 3, Fuksová 2, Gazdová 1, Holeňáková 1, Lapčíková 1, Mynářová 1, Vařechová 1, Kužílková, Tejnská, Tesařová, Vašulková.
1. Veselí n. M. 5 4 1 0 129:59 9
2. Zora Olomouc 5 4 0 1 136:65 8
3. Zlín B 5 3 1 1 88:48 7
4. Hodonín 5 2 0 3 95:94 4
5. Kunovice 5 1 0 4 45:103 2
6. SKH Velká n. V. 5 0 0 5 38:162 0

Mladší žačky A: SM liga – 4.kolo: ZLÍN – VELKÁ BYSTŘICE 21:5 (10:3). Zlín: Janebová 6, Masárová 6, Baumbachová 4, Hanačíková 2, Polomíková 2, Sedláková 1, Hálová, Olšinová, Popelková, Rybníčková, Šustrová, Zavadilová.
1. Zlín A 4 4 0 0 67:19 8
2. Zora Olomouc 4 3 0 1 63:31 6
3. V. Bystřice 4 2 0 2 39:41 4
4. Otrokovice 4 1 0 3 27:40 2
5. Litovel 4 0 0 4 5:70 0

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů sk. východ: 9. kolo: Zlín – Olomouc 4:0. 10. kolo: Kometa Brno – Zlín 3:2 SN.
1. Litvínov 10 7 1 1 1 42:16 24
2. Vítkovice 10 6 0 0 4 40:25 18
3. Kometa Brno 10 5 1 1 3 36:31 18
4. Oceláři Třinec 9 5 1 0 3 34:26 17
5. Sparta Praha 9 5 0 1 3 34:29 16
6. PSG Zlín 9 5 0 1 3 27:22 16
7. Chomutov 10 4 2 0 4 29:30 16
8. Plzeň 10 3 3 1 3 31:34 16
9. Pardubice 9 4 1 1 3 28:25 15
10. Dukla Jihlava 9 4 1 1 3 24:22 15
11. Liberec 10 4 0 2 4 29:35 14
12. Č. Budějovice 9 3 2 0 4 24:25 13
13. Olomouc 10 4 0 1 5 26:30 13
14. Kladno 9 4 0 0 5 29:30 12
15. Karlovy Vary 10 2 3 0 5 24:30 12
16. Slavia Praha 9 2 1 2 4 21:29 10
17. Mladá Boleslav 10 1 0 5 4 16:26 8
18. Znojemští Orli 10 1 1 0 8 27:56 5

Extraliga staršího dorostu sk. Východ, 1. část: 9. kolo: Vsetín – Zlín 3:7. 10. kolo: Zlín – Třinec 3:2 sn, Olomouc – Vsetín 5:1.
1. Vítkovice 10 0 0 0 51:19 30
2. Olomouc 10 7 0 0 3 38:36 21
3. Kometa Brno 9 5 1 0 3 41:29 17
4. Oceláři Třinec 10 3 2 1 4 45:37 14
5. PSG Zlín 9 3 1 0 5 38:39 11
6. Vsetín 10 3 0 2 5 32:44 11
7. Dukla Jihlava 10 2 0 2 6 28:44 8
8. Havířov 10 1 1 0 8 18:43 5

Extraliga mladšího dorostu sk. Východ – 7. kolo: Třinec – Brno 6:2, PSG Zlín – VHK Vsetín 1:8, Havířov – HC Olomouc 3:5, Poruba – Vítkovice Steel 0:14, Opava – Přerov 7:1.
1. Třinec 7 7 0 0 0 0 62:15 21
2. Vítkovice 7 5 1 0 0 1 45:20 17
3. Vsetín 7 4 0 0 1 2 29:25 13
4. Brno 7 4 0 0 0 3 36:24 12
5. Olomouc 7 4 0 0 0 3 36:26 12
6. Havířov 7 3 0 0 0 4 39:29 9
7. PSG Zlín 7 3 0 0 0 4 20:28 9
8. Poruba 7 2 0 0 0 5 21:43 6
9. Opava 7 1 0 0 0 6 18:45 3
10. Přerov 7 1 0 0 0 6 13:64 3

Liga mladšího dorostu sk. Východ – 6. kolo: Znojemští orli – Břeclav 8:2, Černí vlci – Frýdek Místek 4:6, Olomouc B – Orlová 5:1, Šumperk – Karviná 4:3, Hodonín – Prostějov 5:2, Uherské Hradiště – Nový Jičín 5:9.
1. Hodonín 6 5 0 1 0 0 35:17 11
2. Prostějov 6 5 0 0 0 1 26:13 10
3. Nový Jičín 6 4 0 1 0 1 40:23 9
4. Karviná 6 3 0 2 0 1 40:17 8
5. Uherské Hradiště 6 3 0 1 0 2 31:26 7
6. Orlová 6 3 0 1 0 2 20:24 7
7. Znojemští orli 6 3 0 0 0 3 29:27 6
8. Šumperk 6 3 0 0 0 3 28:29 6
9. Frýdek Místek 6 2 0 0 0 4 22:25 4
10. Olomouc B 6 1 0 2 0 3 14:22 4
11. Černí vlci 6 0 0 0 0 6 15:37 0
12. Břeclav 6 0 0 0 0 6 12:52 0

Krajská liga juniorů – 2. kolo: Bobři Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:9, Uherský Ostroh – Uherské Hradiště 3:5, Kroměříž – Břeclav 1:4, Studénka – Hodonín 1:8.
1. Hodonín 2 2 0 0 0 0 18:3 4
2. Nový Jičín 2 2 0 0 0 0 16:4 4
3. Břeclav 2 1 0 0 0 1 5:3 2
4. Uherský Ostroh 2 1 0 0 0 1 5:6 2
5. Uherské Hradiště 2 1 0 0 0 1 6:10 2
6. Studénka 2 1 0 0 0 1 4:10 2
7. Val. Meziříčí 2 0 0 0 0 2 5:12 0
8. Kroměříž 2 0 0 0 0 2 3:14 0

Krajská liga dorostu – 2. kolo: Blansko – Uherský Brod 8:10.

VOLEJBAL

Extraliga juniorů, skupina B – 3. a 4. kolo: Zlín – Ostrava 3:0 a 3:0, Velké Meziříčí – České Budějovice 0:3 a 0:3, Hradec Králové – Brno 0:3 a 2:3.
1. České Budějovice 4 4 0 0 12:1 8
2. Brno 4 4 0 0 12:2 8
3. VSC Zlín 4 3 1 0 11:4 7
4. Hradec Králové 4 1 3 0 6:11 5
5. Ostrava 4 0 4 0 1:12 4
6. Velké Meziříčí 4 0 4 0 0:12 4

Liga juniorek, skupina F – 3. a 4. kolo: Uherské Hradiště – Šlapanice 0:3 a 0:3, Třebíč – Zlín 3:1 a 3:2, Znojmo – Brno 0:3 a 3:0.
1. Šlapanice 4 4 0 0 12:2 8
2. Brno 4 3 1 0 9:6 7
3. VSC Zlín 4 2 2 0 9:7 6
4. Třebíč 4 2 2 0 9:9 6
5. Znojmo 4 1 3 0 5:9 5
6. Uherské Hradiště 4 0 4 0 1:12 4

Liga kadetek, skupina D – 3. a 4. kolo: Královo Pole B – Junior Brno 0:3 a 0:3, Kroměříž – Nové Veselí 0:3 a 3:0, Břeclav – Znojmo 3:0 a 2:3.
1. Břeclav 4 3 1 0 11:3 7
2. Nové Veselí 4 3 1 0 9:5 7
3. VC Kroměříž 4 2 2 0 8:6 6
4. Brno 4 2 2 0 8:6 6
5. Znojmo 4 2 2 0 6:10 6
6. Královo Pole B 4 0 4 0 0:12 4

Autor: Petr Fojtík

12.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kanadská borůvka

Za borůvkami nemusíte do lesa, můžete je mít i na balkóně

Následky nehody obytného vozidla v Bohuslavicích u Zlína
5

Obytný vůz skončil v korytě potoka

ON-LINE rozhovor s kardiologem: přibývá mladších lidí s infarktem

Proč na střední a východní Moravě přibývá mladších lidí s infarktem? Jak jej poznat a jak se zachovat? Čím si přispíváme k srdečním potížím a jak jim předcházet? Může láska způsobit vysoký tlak či dokonce arytmii? Nejen na to se můžete ptát známého českého kardiologa Zdeňka Coufala, primáře z Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Deník připravuje seriál ke 20. výročí povodní na Moravě

Před dvaceti lety povodně zpustošily celou střední Moravu. Stoletá voda napáchala hrozivé škody a brala lidské životy.

Kapitán ševců Pazdera: Oslavy byly mírné, přestože jsme dostali volno

To mu už nikdo neodpáře. Pod ziskem premiérového Česko-slovenského superpoháru bude navždy uveden coby kapitán zlínských fotbalistů Lukáš Pazdera. Odchovanec ševců do puntíku naplnil důvěru trenéra Bohumila Páníka, jenž jej do role šéfa kabiny pro prestižní duel jmenoval.

Prasklý kmen stromu hasiči svázali a pak postupně pořezali

Část stromu hrozící pádem odstraňovali v sobotu profesionální hasiči v ulici Havlíčkovo nábřeží ve Zlíně.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies