VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a vysledky mládežníků

Zlín - fakta a vysledky mládežníků

6.12.2011
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: DENÍK/Michal Šimr

BASKETBAL

I. liga mužů – 13. kolo: Jindřichův Hradec – Sokol pražský 73:66, Trutnov – Hradec Králové 72:76, Kladno – Proton Zlín 62:84, Litoměřice – AŠ Mladá Boleslav 84:69, Prostějov B – Liberec 60:64, Opava B – Benešov 101:52, Vyšehrad – BA Sparta 95:83.

1. J. Hradec 13 13 0 1169:823 26
2. Opava B 13 10 3 1017:884 23
3. BA Sparta 13 10 3 1050:964 23
4. Proton Zlín 13 9 4 1033:986 22
5. Sokol pražský 13 8 5 994:899 21
6. Hradec Králové 13 8 5 1091:992 21
7. Liberec 13 7 6 973:925 20
8. Trutnov 13 7 6 1006:971 20
9. Benešov 13 6 7 962:1059 19
10. Vyšehrad 13 4 9 897:973 17
11. Litoměřice 13 4 9 848:945 17
12. Prostějov B 13 3 10 934:1030 16
13. Mladá Boleslav 13 1 12 935:1149 14
14. Kladno 13 1 12 737:1046 14

FLORBAL

III. liga mužů divize VI – 9. kolo: Slovácký FBK Spartak Hluk – Brno Židenice 4:5, Panthers Otrokovice B – Atlas ČKD Blansko 6:2, Brno Židenice – FbC Aligators Klobouky 2:6, Atlas ČKD Blansko – Slovácký FBK Spartak Hluk 6:24, FbC Aligators Klobouky – Panthers Otrokovice B 4:3.

1. FBK Spartak Hluk 10 8 0 2 75:42 24
2. Brno Židenice 10 8 0 2 61:40 24
3. Aligators Klobouky 10 6 2 2 51:41 20
4. Slow Shoes Holešov 8 4 2 2 42:27 14
5. Pohoda VSC 8 3 2 3 44:44 11
6. Kozel Počenice 6 3 1 2 33:27 10
7. Sokol Bučovice 6 3 0 3 33:39 9
8. Panthers Otrokovice B 8 3 0 5 32:42 9
9. Znojmo B 6 2 1 3 23:31 7
10. ČKD Blansko 10 1 0 9 37:72 3
11. Skurut Hai Brno 8 0 0 8 34:60 0

Zlínská liga mužů – 12. kolo: FbC Slow Shoes Holešov B – FBC Zlín 4:5, FbC Orel Uherský Brod – TJ MEZ Vsetín 10:5, TJ MEZ Vsetín – FbC Slow Shoes Holešov B 4:2, FBC Zlín – FbC Orel Uherský Brod 5:11.

1. AC Uherský Brod 10 7 1 2 63:30 22
2. Spartak Hluk B 10 7 1 2 59:35 22
3. TJ MEZ Vsetín 12 7 1 4 61:66 22
4. Orel Uherský Brod 12 6 3 3 77:60 21
5. Snipers Slavičín 10 5 3 2 54:39 18
6. FBC Zlín 12 6 0 6 66:59 18
7. Slow Shoes Holešov B 12 4 2 6 49:55 14
8. Kozel Počenice B 10 1 1 8 43:71 4
9. Kunovští Orli 10 0 0 10 30:87 0

Zlínský přebor mužů – 9. a 10. kolo: FbC Orel Ostrožská Nová Ves – FbC Orel Nivnice 1:15, Fbk Devils Sokol Val. Klobouky – FbC Orel Uherský Brod B 9:0, FbC Orel Nivnice – FBC TJ Sokol Bystřice p/H 5:8, FbC Orel Uherský Brod B – Zásobování Florbal Team 13:4, FBC TJ Sokol Bystřice p/H – Fbk Devils Sokol Val. Klobouky 0:9, Zásobování Florbal Team – FbC Orel Ostrožská Nová Ves 9:2.

1. FBK Spartak Hluk C 8 6 2 0 66:13 20
2. Orel Uherský Brod B 8 5 2 1 50:35 17
3. Devils Val. Klobouky 8 5 1 2 47:19 16
4. Orel Nivnice 8 4 0 4 50:36 12
5. Sokol Bystřice p/H 10 4 0 6 49:64 12
6. Zásobování Florbal Team 8 3 0 5 38:58 9
7. Orel Ostrožská Nová Ves 10 0 1 9 20:95 1

HÁZENÁ

I. liga mužů – 10. kolo: Zlín – Jičín B 24:24, Chodov – Bystřice p. H. 20:20, Louny – Dvůr Králové 28:21, V. Bystřice – Košutka 33:32, Litovel – Karviná B 34:28, Náchod – Šumperk 31:30.
1. Chodov 10 7 1 2 277:241 15
2. Litovel 10 7 0 3 313:267 14
3. Jičín „B“ 10 6 2 2 251:233 14
4. Louny 10 6 1 3 279:287 13
5. Bystřice p. H. 10 5 2 3 274:254 12
6. Šumperk 10 4 2 4 280:274 10
7. Zlín 10 4 1 5 284:300 9
8. Náchod 10 4 0 6 271:262 8
9. Dvůr Králové 10 4 0 6 235:259 8
10. V. Bystřice 10 4 0 6 258:284 8
11. Karviná B 10 3 0 7 255:271 6
12. Košutka 10 1 1 8 245:290 3

I. liga žen – 10. kolo: Pardubice – Otrokovice 22:32, Kobylisy – Zlín B 28:17, SVŠ Plzeň A – Poruba B 19:23, H.Brod – Liberec 22:30, Slavia B. – HC Plzeň 22:21, Olomouc B – Kunovice 31:22.

1. Slavia B. 10 10 0 0 294:223 20
2. J. Otrokovice 10 8 0 2 284:252 16
3. Liberec 10 8 0 2 286:257 16
4. Olomouc B 10 6 0 4 310:274 12
5. HC Plzeň 10 5 0 5 233:210 10
6. Zlín B 11 4 1 6 276:259 9
7. Kobylisy 10 4 0 6 248:253 8
8. Poruba B 10 4 0 6 268:280 8
9. H. Brod 10 4 0 6 241:272 8
10. Kunovice 10 4 0 6 226:258 8
11. Pardubice 10 2 0 8 241:281 4
12. SVŠ Plzeň A 11 1 1 9 201:289 3

II. liga mužů – 10. kolo: Napajedla – Holešov 33:32, Trnávka – Zubří B 36:29, L. Zubří – Polanka 25:23, Rožnov p. R. – Vsetín 27:34, Ostrava – Olomouc 21:28, Havířov – Přerov B 32:19.

1. Napajedla 10 9 0 1 312:233 18
2. Holešov 10 7 0 3 325:259 14
3. Olomouc 10 6 1 3 259:241 13
4. Trnávka 10 6 0 4 242:241 12
5. Vsetín 10 6 0 4 283:286 12
6. Ostrava 10 6 0 4 264:268 12
7. Zubří B 10 5 0 5 297:297 10
8. Havířov 10 5 0 5 257:261 10
9. Polanka 10 4 0 6 268:271 8
10. Přerov B 10 2 2 6 243:296 6
11. L. Zubří 10 1 2 7 240:269 4
12. Rožnov p. R 10 0 1 9 238:305 1

KUŽELKY

I. liga mužů – 11. kolo: Vrchlabí – Přerov 5:3, TJ Sokol Husovice – Jihlava 6:2, Dačice – Kovářská 2:6, Náchod – Konstruktiva Praha 6:2, Česká Třebová – TJ Sokol Luhačovice 7:1, KK Slavoj Praha – Třebíč 7:1.

1. Náchod 11 9 0 2 56,0:32,0 3480 18
2. Husovice 11 7 1 3 51,5:36,5 3414 15
3. Slavoj Praha 11 7 0 4 49,0:39,0 3452 14
4. Vrchlabí 11 7 0 4 47,0:41,0 3402 14
5. Přerov 11 6 1 4 50,0:38,0 3439 13
6. Kovářská 11 5 2 4 51,5:36,5 3376 12
7. Jihlava 11 4 2 5 39,0:49,0 3346 10
8. Luhačovice 11 4 1 6 41,5:46,5 3354 9
9. Třebíč 11 4 0 7 36,0:52,0 3346 8
10. Česká Třebová 11 3 1 7 35,5:52,5 3356 7
11. Dačice 11 3 0 8 36,5:51,5 3336 6
12. Konstruktiva Praha 11 2 2 7 34,5:53,5 3315 6

II. liga žen, skupina B – 9. kolo: Šumperk B – KC Zlín 1:7, Rosice – Jihlava 7:1, Vyškov – HKK Olomouc 6,5:1,5, Česká Třebová – Ratíškovice 7:1.

1. Č. Třebová 8 7 0 1 42,5:21,5 3135 14
2. Vyškov 8 5 1 2 41,0:23,0 3132 11
3. Ratíškovice 8 5 0 3 35,0:29,0 3082 10
4. KC Zlín 8 4 0 4 37,0:27,0 3074 8
5. Jihlava 8 3 0 5 29,0:35,0 3047 6
6. Rosice 8 3 0 5 29,0:35,0 3014 6
7. Luhačovice 8 3 0 5 27,0:37,0 3011 6
8. Olomouc 8 3 0 5 25,5:38,5 2983 6
9. Šumperk B 8 2 1 5 22,0:42,0 2988 5

III. liga žen, skupina B – 9. kolo: Blansko B – Zábřeh B 1:5, Nový Jičín – Vyškov B 4:2, Odry – TJ Jiskra Otrokovice 2:4.
1. Olomouc B 7 6 0 1 31,0:11,0 1670 12
2. MS Brno 7 5 0 2 25,5:16,5 1668 10
3. Otrokovice 7 4 1 2 27,0:15,0 1671 9
4. Zábřeh B 7 4 1 2 23,0:19,0 1624 9
5. Odry 7 3 0 4 23,0:19,0 1646 6
6. Blansko B 7 3 0 4 15,5:26,5 1503 6
7. Nový Jičín 7 2 0 5 12,0:30,0 1421 4
8. Vyškov B 7 0 0 7 11,0:31,0 1552 0

Jihomoravská divize mužů – 12. kolo: Valtice – Prušánky 5:3, Vsetín – Brno Husovice B 2:6, TJ Jiskra Otrokovice – Blansko C 5:3, TJ Sokol Luhačovice B – Vyškov B 7:1, Ratíškovice B – KK CAMO Slavičín B 6:2, Telnice – Sokol Brno IV 2:6, MS Brno C – Čejkovice 6:2.

1. Valtice 12 10 2 0 66,0:30,0 22
2. Husovice B 12 10 1 1 65,0:31,0 21
3. Prušánky 12 7 1 4 58,0:38,0 15
4. Brno IV 12 7 1 4 55,5:40,5 15
5. MS Brno C 12 7 1 4 55,0:41,0 15
6. Čejkovice 12 7 0 5 50,5:45,5 14
7. Luhačovice B 12 6 0 6 51,0:45,0 12
8. Vyškov B 12 5 2 5 49,0:47,0 12
9. Ratíškovice B 12 5 1 6 43,5:52,5 11
10. Vsetín 12 4 1 7 44,0:52,0 9
11. Telnice 12 4 0 8 40,0:56,0 8
12. Blansko C 12 3 0 9 40,0:56,0 6
13. Otrokovice 12 2 0 10 28,0:68,0 4
14. Slavičín B 12 2 0 10 26,5:69,5 4

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – 11. kolo: Blansko – Boskovice 2:3, Vel. Bíteš – Velké Meziříčí 4:5 sn, Plumlov – HK Kroměříž 3:6, Brno – HOKEJ Uherský Ostroh 3:1, Uničov – HC Uherský Brod 5:2, Brumov-Bylnice – Mor. Budějovice 4:3 sn.

1. Mor. Budějovice 11 9 0 0 2 0 89:28 29
2. Brumov-Bylnice 11 8 1 0 0 2 40:32 26
3. Uherský Ostroh 11 7 1 0 0 3 41:25 23
4. Kroměříž 11 6 1 0 0 4 53:47 20
5. Boskovice 11 6 1 0 0 4 40:36 20
6. Uherský Brod 11 5 0 0 0 6 40:45 15
7. Plumlov 11 4 1 0 1 5 37:48 15
8. Blansko 11 4 0 0 2 5 32:45 14
9. Uničov 11 4 0 0 0 7 38:43 12
10. Brno 11 4 0 0 0 7 36:53 12
11. Vel. Bíteš 11 2 0 0 1 8 31:46 7
12. Velké Meziříčí 11 0 2 0 1 8 39:68 5

SÁLOVÝ FOTBAL

Vamberk – Jerevan Slavičín 4:3, Polička – Jerevan Slavičín 3:0, Vamberk – SMR Futsal Zlín 4:4, Polička – SMR Futsal Zlín 3:4.

1. Klatovy 9 6 1 2 32:17 19
2. Chemcomex Praha 9 5 3 1 38:11 18
3. Zlín 9 4 4 1 27:17 16
4. Vamberk 9 5 1 3 33:31 16
5. Prachatice 8 4 3 1 23:16 15
6. FK Sádek 9 3 1 5 23:25 10
7. Jilemnice 7 3 1 3 13:17 10
8. Polička 10 3 0 7 26:33 9
9. Větřní 8 3 0 5 26:40 9
10. Slavičín 9 2 1 6 19:42 7
11. Stonava 9 1 3 5 19:30 6

ŠACHY

Extraliga: ŠK Labortech Ostrava – A64 VALOZ Grygov 5:3, ŠK Zlín – Tatran Litovel 2,5:5,5, Slavoj Ostrava-Poruba – ŠK Rapid Pardubice 3:5, BŠŠ Frýdek-Místek – 2222 ŠK Polabiny 5,5:2,5, TJ Bohemians Praha – ŠK Zikuda Turnov 3:5, Výstaviště Lysá nad Labem – 1. Novoborský ŠK 4:4, ŠK Zikuda Turnov – Výstaviště Lysá nad Labem 3:5, 1. Novoborský ŠK – TJ Bohemians Praha 5,5:2,5, ŠK Rapid Pardubice – BŠŠ Frýdek-Místek 5:3, 2222 ŠK Polabiny – Slavoj Ostrava-Poruba 3,5:4,5, A64 VALOZ Grygov – ŠK Zlín 2,5:5,5, Tatran Litovel – ŠK Labortech Ostrava 3:5.

1. Frýdek-Místek 3 0 1 18,5 9
2. Lysá nad Labem 2 1 1 17,5 7
3. Ostrava-Poruba 2 0 2 15,5 6
4. Pardubice 2 0 0 10 6
5. Labortech Ostrava 2 0 0 10 6
6. 1. Novoborský ŠK 1 1 0 9,5 4
7. Litovel 1 0 1 8,5 3
8. Zlín 1 0 1 8 3
9. Turnov 1 0 1 8 3
10. Bohemians Praha 0 0 4 11 0
11. Polabiny 0 0 2 6 0
12. Grygov 0 0 2 5,5 0

2. liga skupina E: ŠK HPM TEC Hustopeče – Slavia Kroměříž B 4:4, TJ Podlužan Prušánky – ŠK Zlín C 3,5:4,5, ŠK Staré Město B – TJ Sokol Šumperk 6:2, TJ Sokol Hošťálková – SK Boršice 4:4, TJ ŠK Veselí nad Moravou – ŠK Staré Město C 3,5:4,5, ŠK Lokomotiva Brno B – Spartak Adamov 6:2.

1. Staré Město B 4 0 0 23 12
2. Brno B 3 0 1 20 9
3. Kroměříž B 2 2 0 19 8
4. Hustopeče 2 1 1 19 7
5. Veselí nad Moravou 2 0 2 18 6
6. Šumperk 2 0 2 15 6
7. Staré Město C 2 0 2 15 6
8. Boršice 1 2 1 16 5
9. Prušánky 1 0 3 14 3
10. Zlín C 1 0 3 12,5 3
11. Adamov 1 0 3 12 3
12. Hošťálková 0 1 3 8,5 1

Krajská soutěž – východ: Vsetín B – Bystřice p. H. 5:3, Vizovice – Zašová 4,5:3,5, Valašská Bystřice – Huslenky 5,5:2,5, Rajnochovice – Brumov-Bylnice 4:4, Holešov B – Zlín E 6:2, Zlínterm – Valašské Meziříčí 6:2.

1. Holešov B 4 0 0 22,5 12
2. Rajnochovice 3 1 0 17,5 10
3. Val. Bystřice 3 0 1 21,5 9
4. Zlínterm 3 0 1 20 9
5. Val. Meziříčí 3 0 1 17 9
6. Vsetín B 3 0 1 16,5 9
7. Vizovice 2 0 2 17,5 6
8. Brumov-Bylnice 1 1 2 15 4
9. Zlín E 1 0 3 12 3
10. Huslenky 0 0 4 12,5 0
11. Zašová 0 0 4 10 0
12. Bystřice p. H. 0 0 4 10 0

Krajská soutěž – západ: TJ Bojkovice A – TJ FS Napajedla B 4,5:3,5, Spartak Uherský Brod – Slavia Kroměříž C 1,5:6,5, TJ Sokol Postoupky B – TJ Dolní Němčí 5,5:2,5, SK Boršice C – TJ Vlčnov B 4:4, TJ Lokomotiva Uherský Ostroh – ŠO TJ Zborovice A 2:6, TJ Polešovice – ŠK Staré Město F 3:5.

1. Postoupky B 4 0 0 24 12
2. Kroměříž C 3 0 1 23,5 9
3. Zborovice A 3 0 1 20 9
4. Napajedla B 3 0 1 19,5 9
5. Staré Město F 2 1 1 15 7
6. Polešovice 2 0 2 17 6
7. Boršice C 1 2 1 15,5 5
8. Uherský Brod 1 1 2 13 4
9. Bojkovice A 1 1 2 13 4
10. Vlčnov B 0 2 2 12,5 2
11. Uherský Ostroh 0 1 3 11,5 1
12. Dolní Němčí 0 0 4 7,5 0

Regionální soutěž – Kroměříž: SK Spartak Hulín – TJ Sokol Morkovice B 5:3, TJ Sokol Pravčice – TJ Sokol Postoupky D 5,5:2,5, ŠK Holešov C – SK Rusava 5,5:2,5, ŠK Milovice – TJ Sokol Holešov B 5:3.

1. Pravčice 4 0 0 24 12
2. Holešov C 2 2 0 21 8
3. Rusava 2 1 1 18,5 7
4. Spartak Hulín 1 2 1 15,5 5
5. Morkovice B 1 1 2 14 4
6. Postoupky D 1 1 2 13 4
7. Milovice 1 1 2 11,5 4
8. Holešov B 0 0 4 10,5 0

Regionální soutěž – Vsetín: Valašské Meziříčí C – Bystřička B 3:2, Branky – Hošťálková D 1,5:3,5, Vidče B – Hošťálková C 1:4, Karolinka B – Francova Lhota B 2:3, Ústí B – Huslenky B 4,5:0,5.

1. Hošťálková C 4 0 0 14 12
2. Franc. Lhota B 3 0 1 11,5 9
3. Ústí B 2 1 1 11,5 7
4. Karolinka B 2 1 1 11 7
5. Hošťálková D 2 0 2 12 6
6. Huslenky B 2 0 2 9 6
7. Vidče B 1 0 3 8,5 3
8. Bystřička B 1 0 3 8 3
9. Branky 1 0 3 8 3
10. Val. Meziříčí C 1 0 3 6,5 3

VOLEJBAL

I. liga mužů – 15. a 16. kolo: Česká Lípa – Plzeň 2:3, Benátky nad Jizerou B – České Budějovice 3:2, Hradec Králové – Rakovník 0:3, MFF Praha – Kladno 1:3, ČZU Praha B – Staré Město 1:3, Dobřichovice – Brno B 3:0, Česká Lípa – Č. Budějovice 0:3, Benátky nad Jizerou B – Plzeň 3:1, Hradec Králové – Kladno 2:3, MFF Praha – Rakovník 3:0, ČZU Praha B – Brno B 3:0, Dobřichovice – Staré Město 3:1.

1. Dobřichovice 17 13 4 0 44:22 30
2. Č. Budějovice 16 13 3 0 44:18 29
3. Benátky n. J. B 17 11 6 0 43:29 28
4. Staré Město 17 11 6 0 40:32 28
5. Kladno 16 10 6 0 37:26 26
6. MFF Praha 17 7 10 0 28:35 24
7. ČZU Praha B 17 7 10 0 28:38 24
8. Česká Lípa 17 6 11 0 30:36 23
9. Plzeň 16 7 9 0 28:40 23
10. Rakovník 17 4 13 0 22:40 21
11. Hradec Králové 17 4 13 0 20:44 21
12. Brno B 17 3 14 0 22:44 20
13. Junioři ČR 9 9 0 0 27:9 18

Krajský přebor mužů – 13. a 14. kolo: SKV Hošťálková – SK Spartak Hulín 3:0 a 3:0, TJ Valašské Meziříčí – VSK Staré Město B 3:2 a 1:3, Slov. Slavia Uh. Hradiště – VK Napajedla 3:2 a 0:3.

1. Uh. Hradiště 14 9 5 0 31:25 23
2. Staré Město B 14 8 6 0 33:24 22
3. Val. Meziříčí 14 8 6 0 31:27 22
4. Hošťálková 12 8 4 0 31:14 20
5. Napajedla 12 8 4 0 29:19 20
6. SKP Holešov 12 6 6 0 23:27 18
7. Bojkovice 12 5 7 0 19:26 17
8. Spartak Hulín 14 0 14 0 7:42 14

I. liga žen, skupina B – 15. a 16. kolo: Opava – Uherské Hradiště 2:3 a 1:3, MS Brno – UNI Brno 3:2 a 3:0, Břeclav – Nový Jičín 3:1 a 3:1.

1. MS Brno 16 12 4 0 43:21 28
2. Břeclav 16 11 5 0 41:23 27
3. Uh. Hradiště 16 8 8 0 27:33 24
4. Opava 16 7 9 0 31:36 23
5. Nový Jičín 16 5 11 0 28:39 21
6. Univerzita Brno 16 5 11 0 23:41 21

Krajský přebor žen – 13. a 14. kolo: TJ Rožnov – VŠSK Univerzita Zlín 3:1 a 1:3, TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B – SKV Hošťálková 3:1 a 1:3, TJ Spartak Uherský Brod – SK Spartak Hulín 3:0 a 1:3, TJ Valašské Meziříčí – SK Slavičín 1:3 a 0:3.

1. Slavičín 14 10 4 0 34:18 24
2. Uh. Hradiště B 14 9 5 0 32:20 23
3. Univerzita Zlín 12 10 2 0 31:10 22
4. Rožnov 12 10 2 0 33:11 22
5. Hošťálková 10 5 5 0 17:18 15
6. Uherský Brod 12 3 9 0 14:27 15
7. Spartak Hulín 12 3 9 0 12:28 15
8. Val. Meziříčí 14 0 14 0 1:42 14

Autor: Martin Břenek

6.12.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Ilustrační foto.
12

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

Náhradní stanoviště zastávky MHD Školní ve Štefánikově ulici ve Zlíně před budovou Kongresového centra budou muset cestující využívat nějakou dobu ještě i po skončení prázdnin, jakkoli se s tím nepočítalo. Investorovi se původní termín rekonstrukce této zastávky nepodaří dodržet.

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Požár staré nádrže cisterny v areálu kovošrotu řešili ve středu hasiči v Tlumačově. „Podle oznamovatele došlo při rozřezávání nádrže ke vznícení zbytků asfaltu,“ popsal mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

První úspěch je na světě. Berani vyhráli Zubr cup v Přerově

První dílčí úspěch sezony je na světě. Extraligoví hokejisté Aukro Berani Zlín ovládli Zubr cup. K vítězství na přerovském turnaji jim stačila i porážka 3:4 v prodloužení proti domácímu týmu. Na druhém místě skončili domácí Zubři, třetí místo obsadilo Znojmo a čtvrtá byla pražská Slavia.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení