Florbal: Svitavy Otrokovicím nesvědčily

Otrokovice - Z poloviny úspěšné byly v 15. a 16. kole soutěže prvoligové florbalistky Otrokovic. Panterky nejprve porazily tým Havířova, ale v následném utkání překvapivě prohrály se Svitavami.

11.2.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

HAVÍŘOV - OTROKOVICE 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)

V zápase průměrné úrovně vedl od sedmé minuty hostující kolektiv po trefě Schmidtové 1:0. Havířov ale záhy stačil skóre vyrovnat. Ve dvanácté minutě však poslala Panterky znovu do jednobrankového náskoku Kocháňová.

Definitivní zlom ve střetnutí ovšem nastal až ve dvaatřicáté minutě utkání, kdy v rozmezí pětačtyřiceti sekund Schmidtová a Urbanová upravily skóre na 1:4.

„Podaly jsme upracovaný výkon. Teprve ve třetí třetině, kdy se nám podařilo zvýšit tempo, bylo zřejmé, že duel vyhrajeme,“ oddechla si obránkyně Otrokovic Ivana Staňková.

Branky Otrokovic: Schmidtová 2, Kocháňová, Urbanová.

SVITAVY - OTROKOVICE 4:3 (1:0, 2:3, 1:0)

Hostující tým vedl ještě 3:1. Od poloviny zápasu se ale začalo rodit překvapení. Svitavy se chtěly na favorita vytáhnout a odměnou jim nakonec byl vítězný gól Michaely Bekeové, který padl v páté minutě závěrečného dějství.

„Tvrdost soupeřek nám nesvědčila,“ přiznala Ivana Staňková.

Branky Otrokovic: Hyánková, Schmidtová, Staňková.

Sestava Otrokovic: A. Dovrtělová - Staňková, Kamenářová, Plšková, Parmová, Urbanová, Schmidtová, Hyánková, Javoříková, Kocháňová, V. Dovrtělová.

(hot)

11.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

FOTOGALERIE / Vsetínští kriminalisté se podíleli na vypátrání muže, který se před vězením ukrýval osm let. Dvaačtyřicetiletého podvodníka zadrželi v Thajsku.

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.