ŽIDENICE C - FBC ZLÍN 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Hostující kolektiv promarnil v tomto utkání zisk minimálně remízy. Zlín totiž vedl už od druhé minuty po trefě Pšenkové 1:0. Do jednobrankového náskoku šel celek z našeho kraje ještě jednou, když v šestadvacáté minutě skórovala na 1:2 Broklová. V poslední části se ovšem dařilo Židenicím, které vítězný gól vstřelily pětadvacet sekund před závěrečným hvizdem.

„V bojovném střetnutí nám chyběl důraz v našem obranném pásmu,“ uznala jedna z opor Zlína, gólmanka Eva Mahdalová.

Branky FBC Zlín: Pšenková, Broklová.

TĚŠANY - FBC ZLÍN 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Zlín zaznamenal cenný skalp. Mladé družstvo hostí totiž dobře bránilo a hostující tým se jen těžko prosazoval. Defenzivu Těšan však zlomily ve třinácté minutě Vondráková a dvaadvacáté minutě Kramná.

„Za aktivní pojetí jsme si zisk tří bodů zasloužily. Byly jsme totiž běhavějším družstvem,“ tvrdí Eva Mahdalová.

Branky FBC Zlín: Vondráková, Kramná.

Sestava Zlína: Mahdalová - Broklová, Kramná, Jurčová, Pešková, Pšenková, Strakošová, Úšelová, Vondráková.