Zlínští házenkáři tuhý odpor Kuřimi nečekali

ZLÍN - Povinné dva body vydřeli druholigoví házenkáři Zlína na palubovce poslední Kuřimi. Vítězství hostů se nerodilo vůbec lehce, neboť svěřenci Ladislava Vlachovského ještě čtyři minuty před koncem o gól prohrávali.

15.11.2007

Zlínský házenkář KomínekFoto: DENÍK

II. liga házenkářů

Vzhledem k nepříznivému počasí trvala cesta zlínských hráčů do dějiště utkání o hodinu déle než obvykle. Snad i proto po deseti minutách hry prohrávali 2:7. „Kluci neplnili předzápasové pokyny, čehož soupeř dokonale využil. Navíc byl na nás maximálně nažhaven, nastoupil v nejsilnějším složení,“ upozornil kouč Zlína Ladislav Vlachovský.

Hosté skóre otočili v samém závěru

Hostům se ještě do přestávky podařilo vyrovnat, po obrátce byl duel stále vyrovnaný. Každý chvilku tahal pilku. Čtyři minuty před koncem však vedli domácí 22:21.

„Tentokrát nám závěr vyšel. Naopak Kuřim byla hodně zklamaná. Vzhledem k velkému množství zahozených šancí jsme vyhráli zaslouženě. Jsem velmi překvapen, že tak kvalitní tým nemá na svém kontě ještě ani bod. Pokud bude hrát jako proti nám, z Kuřimi se body jen tak vozit nebudou,“ předpokládá Vlachovský.

Doma už nesmí rozdávat body

Potvrdit zisk bodů z hřiště soupeře chce Zlín již v neděli od 15 hodin, kdy bude hostit desátý tým soutěže - Juliánov. „Doma nesmíme rozdávat body. Chceme vyhrát,“ dodal odhodlaně trenér zlínského celku Ladislav Vlachovský.

KUŘIM - ZLÍN 22:23 (11:11)

Zlín: Vinter, Bobál, Vývlečka -Opálka, Čevora 1, Řehák 5, Chomič 1, Jiroutek 9/4, Konečný, Bělovský 1, Zmeškal, Kočí 2, Löffelmann 1, Gorec 3. Sled: 0:1, 4:1, 7:2, 8:7, 9:9, 11:12, 13:16, 20:19, 22:21.

15.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

FOTOGALERIE / Vsetínští kriminalisté se podíleli na vypátrání muže, který se před vězením ukrýval osm let. Dvaačtyřicetiletého podvodníka zadrželi v Thajsku.

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.