TJ BYSTŘICE P. H. – BANÍK KARVINÁ 25:37 (13:18)

Bystřice začala bez ostychu a ještě v 19. minutě prvního poločasu vedla překvapivě 11:10. Hostující kouč Hudeček si vzal oddechový čas a jeho hráči v posledních minutách první půle získali pětibrankové vedení. Také úvod druhé půle Bystřice zvládla nad očekávání. Ve 40. minutě prohrávala jen o dvě branky. Závěr utkání však domácím vůbec nevyšel. Kupili spoustu technických chyb a hosté je neomylně trestali.

„Nemohli jsme po celé utkání držet s Karvinou krok. Hráli jsme rychle, ale stačili jsme vždy jen v úvodech poločasů. Byla to pro nás dobrá příprava, ve které dostali příležitost především hráči, kteří nenastupují pravidelně v extralize,“ řekl trenér Bystřice Oldřich Zámorský.

Bystřice p. H.: Baránek, Cagášek – Juránek 6/3, Vacula 4, Kroupa 4, J. Tiller 4, Dobeš 2, R. Tiller 2, Zbranek 1, Kropáč 1, Šíra 1, Vaclach, Hradil, Žůrek. Trenér: Oldřich Zámorský.

Karviná: Mrkva, Lefan – Petrovský 8/3, Šulc 6, Vančo 5, Požárek 5, Slivka 3, Heinz 3, Mrózek 2, Pavlíček 2, Farář. Trenér: Jaroslav Hudeček. Rozhodčí: Valer, Tvrdoň. Diváci: 150. Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/3. Vyloučení: 1:3. Průběh: 1:0, 4:3, 4:5, 9:8, 11:9, 11:13, 12:14, 13:18, 17:19, 20:22, 21:25, 22:28, 23:33.