Domácí hned v úvodu jasně soupeři ukázali, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Rychle šli do vedení 5:0 a v poločase už vedli o osm branek. Po změně stran se Lovosice dostali nejblíže na pět branek (47. – 22:17), pak už se prosazovali více domácí střelci.

„Měli jsme výborný nástup do utkání, což se ukázalo jako dost rozhodující. Ve druhém poločase měl a naše hra místy dost rezervy, bylo to způsobené poklesem koncentrace. Nicméně nejdůležitější je pro nás vítězství a plný počet bodů,“ zhodnotil duel zuberský asistent Jiří Mika.

ZUBŘÍ – LOVOSICE 33:24 (15:7)

Zubří: Malina, Luňák – Kichner 3, Plšek, Pernica, Titkov, J. Hrstka 8/3, Randýsek 1, Říha 4, M. Hrstka 3, Číp 6, Krupa 6, Mika 2. Nejvíce branek: Miller 8, Brecko 5/3. Havlát 5. Rozhodčí: Bubeníček, Smékal. Vyloučení: 5:4. Červené karty: Randýsek – Havlovec. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/3. Diváci: 850. Sled: 5:0, 7:3, 14:5, 18:11, 21:14, 22:17, 29:19, 32:22.