STARÉ BRNO - MALENOVICE 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)

Utkání začali v ofenzivnější náladě domácí, kteří také v úvodních minutách nastřelili třikrát tyčku. Malenovice se osmělily až v sedmé minutě, ovšem jednu z jejich prvních akcí zakončil gólově Kučera. Stejný hráč se trefil i ve 14. minutě. Brno však sedm sekund před koncem první části Němcem snížilo stav na 1:2. Němec navíc ve 20. minutě ve zdvojené přesilovce vyrovnal na 2:2.

Od poloviny zápasu už ale byli lepší hosté. Jejich převahu také zúročil v předposlední minutě této pasáže duelu důrazný Navrátil. Do dvoubrankového náskoku později poslal celek Geniczechu Jankovič. Brno do konce střetnutí už jenom stačilo kanonýrem Němcem upravit konečný stav nervózního souboje na 3:4.

„Cesta ke třem bodům byla tentokrát hodně složitá. Důležité ovšem bylo, že nás podržel gólman Štefek a že se nám podařilo využít dvě přesilovky,“ konstatoval hrající kouč hostí Tomáš Jankovič.

Branky Malenovic: Kučera 2, Navrátil, Jankovič.

Sestava Malenovic: Štefek - Pavelka, Medek, Novák, Chmela, Kačor, Rzesotto - Sloboda, Kadlčák, Navrátil, Kučera, Olša, Jankovič, Šimíček, Kubis, Šabacký, Hamrlík, Fryšták.

Další výsledky: Hodonín - Třinec 0:4, Poruba - Bulldogs Brno 4:2, Vsetín - SK Jihlava 3:1, dohrávka: Hodonín - Vsetín 2:2.