Tým z předměstí Zlína poskočil v tabulce na druhé místo, přičemž na vedoucí Jihlavu, která má o zápas navíc, ztrácí tři body.

MALENOVICE – PORUBA 7:1 (1:0, 1:1, 5:0)

V dohrávce třetího kola se domácí dlouho trápili v koncovce. Malenovice byly od začátku utkání útočnějším mužstvem, ale Severomoravané stačili v průběhu druhé části skóre srovnat na 1:1. Teprve v závěrečné třetině se výrazná převaha domácího týmu promítla i do výše skóre. „Poruba byla v defenzivě hodně nepříjemná. Zlomovým momentem zápasu byl gól Chmely na 3:1, který padl v úvodu třetího dějství. Ve zbytku střetnutí už bojovnost hostů opadávala,“ konstatoval kapitán vítězného celku Martin Novák.

Branky Malenovic: Michal Kubis 2, Kadlčák, Chmela, Navrátil, Sloboda, Šabacký.

MALENOVICE – BULLDOGS BRNO 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Malenovice měly do utkání dobrý nástup a jejich útočnou snahu zúročil už ve 4. minutě Novák. Brno však tři minuty před koncem úvodní třetiny Polanským vyrovnalo na 1:1. V dalším průběhu střetnutí vedli domácí už 3:1, přičemž druhý gól Buldoků padl až sekundu před závěrečným hvizdem zápasu, když se trefil Šnajdr. „Hosté k utkání nastoupili s velmi okleštěnou sestavou, přesto nám jejich defenzivní taktika dělala problémy. Tři body za aktivní pojetí jsme si ale zasloužili,“ je přesvědčen hrající kouč domácích Tomáš Jankovič.

Branky Malenovic: Novák, Navrátil, Skyba. Malenovice: Terna – Lata, Rzesotto, Novák, Chmela, Kačor, Kadlčák, Navrátil, Jankovič, Michal Kubis, Kulička, Sloboda, Fryšták, Šabacký, Hamrlík.