RANGERS ZLÍN - TIGERS MALENOVICE 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Gólový účet otevřel ve třetí minutě v přesilovce Marek Navrátil. V další fázi byla hra v poli vyrovnaná, branky však stříleli pouze Rangers. Definitivní zlom nastal v 21. minutě střetnutí, kdy znovu Marek Navrátil ze sólového nájezdu zvýšil stav na 2:0. Když se po následných 79 sekundách trefil potřetí Kadlčák, bylo zřejmé, že i ve druhém finálovém duelu uspěje zlínský tým.

„Výsledek je jednoznačnější, než jaký byl průběh utkání. V těžké partii nás ovšem podržel brankář Terna. Navíc jsme byli v koncovce podstatně produktivnější,“ hodnotil zápas univerzál Jezdců Tomáš Jankovič.

Branky: Marek Navrátil 3, Kadlčák, Nádvorník.

Rangers Zlín: Terna - Rzesotto, St. Lata, Jankovič, Nádvorník, Marek Navrátil, Kadlčák, Skyba, Havlík, Bubrinka, Michal Navrátil, Machuta, Šimíček. Tigers

Malenovice: Mlčoch - Skalička, Bršlica, Gajdošík, Březík, Rychlík, Jaromír Vaněček, Karafiát, Jakub Vaněček, Košatka, Mikoška, Jan Kostka, Juřena, Stuchlík, Višenka.