V nejzajímavějším čtvrtfinále pokořil HK Otrokovice Malenovický výběr dorostu 6:5 po samostatných nájezdech. V utkání vedl otrokovický celek 2:0, 4:2 a 5:4. V předposlední minutě základní hrací doby za domácí dorostenecký výběr skóre na 5:5 srovnal Daniel Pešat. Postupový gól do semifinále záhy ale zařídil v samostatných nájezdech Petr Graubner.

Také Orli museli hodně bojovat, než udolali Carpo Zlín 4:2. V této partii sice poslal tři minuty před koncem střetnutí Olša Orly do tříbrankového náskoku. Krepl však záhy ještě druhým gólem Carpa duel zdramatizoval.

Zpočátku jednoznačná se zdála partie mezi Tigersem a klubem HC 94 Malenovice. Tygři v ní vedli v deváté minutě už 5:0. Konečné skóre 9:5 v jejich prospěch však vypovídá, že střetnutí se od druhé třetiny vyrovnalo.

Čtvrtfinálovou střelnici si ale otevřel kolektiv HBC Stator, který zneuctil Storm Otrokovice výsledkem 11:1. Kanonýrem tohoto zápasu byl Milan Skyba, jenž zaznamenal hattrick.

Lubomír Hotař

Výsledky čtvrtfinále: Orel Malenovice – Carpo Zlín 4:2 (Šabacký, Novák, Chmela, Olša – Minařík, Krepl), Tigers Malenovice – HC 94 Malenovice 9:5 (Bršlica 2, Kostka 2, Jakub Vaněček 2, Košatka, Jaromír Vaněček, Karafiát – Bachánek 3, Janeba, Rostyák), HBC Stator – Storm Otrokovice 11:1 (Skyba 3, Koutský 2, Večeřa, Popelka, Štěpánek, Hudeček, Pšenka, Přibík – Řeha), HK Otrokovice – Malenovice Dorost 6:5 po sam. náj. (Graubner 3, Brichta 3 – Pešat 3, Bouda, Zlámal).
Semifinálové dvojice: HBC Stator – Tigers Malenovice, Orel Malenovice – HK Otrokovice.