TELNICE – HOLEŠOV 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)

Hosté začali první zápas sezony zakřiknutě. Přesto si v první třetině vypracovali dvoubrankový náskok. V 10. minutě vyslal přesnou přihrávku Tkadlec na Grygeru a ten pohlednou akci zakončil ranou do horního růžku Rybákova branky. Čtyřicet sekund před koncem úvodní pasáže střetnutí se v koncovce prosadil Tkadlec a bylo to 0:2. Aktivně hrající Telnice ale ve druhé části skóre otočila, když se postupně do holešovské sítě trefili Plhal a dvakrát Vespalec. Náskok 3:2 domácí uklidnil a jejich vítězství v závěrečném dějství ještě umocnili Rudolf Večeřa a Daler.
,,Na utkání jsme nebyli dokonale připraveni. Chyběl nám pohyb a domácí na tom byli lépe také kondičně," konstatoval po střetnutí hostující kouč Petr Šíma.
Branky Holešova: Grygera, Tkadlec.

HLUK – HOLEŠOV 7:6 (2:2, 3:2, 2:2)

Ani v Hluku Hanáci na body nedosáhli. V oboustraně útočně laděné partii byli však hosté blízko k remíze. Vývoj skóre 2:0, 2:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5 a 7:6 vypovídá o vyrovnaném průběhu střetnutí. Šestou branku Holešova vstřelil ve 47. minutě Fridrich, ale ve zbývajících třinácti minutách utkání už se hostujícímu kolektivu srovnat stav nepodařilo. Holešovskou snahu ovšem zbrzdilo Richterovo vyloučení za hru rukou.
,,Na Slovácku jsme podali zlepšený výkon. Ovšem domácí celek nás přece jenom přestřílel. K úspěšnějšímu výsledku nám tak chyběl hlavně důraz před oběma brankama," uznal po partii v Hluku trenér Holešova Šíma.
Branky Holešova: Nepraš 2, Trněný, Tkadlčík, Richter, Fridrich.

Sestava: Ondřej Mikeška – Trněný, Fridrich, Karas, Šiška, Tkadlčík, Grygera, Nepraš, Mikšík, Tkadlec, Vysloužil, Košák, Richter. (hot)