Homola a Slezák byli v Rampušáku druzí

Zlín - Zlínský cyklista Martin Ševčík obsadil čtvrté místo v devátém podniku silničního moravského poháru Sýkora - Sportswear 2008, kterým byl závod Rampušák. Reprezentant KCK Cykloteam dorazil do cíle v Orlických horách v čase 6:02:09. Zvítězil uničovský Luděk Blinka, jenž 200 kilometrů zajel o 17 minut rychleji.

3.7.2008

Ilustrační fotoFoto: Libor Kopčil

„V náročných klimatických podmínkách jsem chtěl v závěru zaútočit alespoň na bronzovou příčku. Třetí v pořadí hulínský Cimbálník byl však v cíli o téměř čtyři minuty lepší,“ informoval Martin Ševčík.

V Orlických horách se dařilo rovněž dalším zástupcům zlínské stáje KCK Cykloteam. Mezi muži do 39 let vybojoval Libor Homola (5:45:17) druhé místo. Stříbrný dojel také ve společnosti čtyřicátníků Josef Slezák (6:01:54). V nabité společnosti padesátníků získal Miroslav Pavlík za čas 7:23:05 cennou osmou příčku.

Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.

Tunu pstruhů vypustil do Dřevnice sportovní rybář Jakub Vágner

Zlínská Dřevnice se stala nově domovem pro přibližně tunu ryb. Sportovní rybář a dokumentarista Jakub Vágner do ní s primátorem Miroslavem Adámkem vypustil až pětikilové pstruhy duhové a více než dvoukilové pstruhy obecné potoční.

FOTOGALERIE: Vítání občánků v roce 2017. Podívejte se

Vytvořte svému dítěti jedinečné rodinné album, pošlete nám fotografii z vítání občánků.

Sedláček s Jordánem radí Holíkovi: Uč se rusky a nebuď tam sám

Na dresu bude mít v doslovném překladu z azbuky: Kholik, jak předevčírem na oficiálním Facebooku klubu představil Severstal Čerepovec prostřednictvím generálního manažera a někdejšího útočníka Valerije Zelepukina svou posilu ze Zlína. Petr Holík, reprezentační útočník se bude během dovolené šprtat další jazyk.