ROLLER BRNO – REFLEX ZLÍN 4:5 (1:0, 1:2, 2:1, 1:1 – 0:1) (po sam. nájezdech)

Hosté utkání špatně začali a v průběhu druhé čtvrtiny prohrávali už 2:0. S přibývajícím časem se však jejich výkon zlepšoval. Ve 39. minutě Rajnoha vyrovnal, aby dvoubodový zisk pro Zlín zařídil ve čtvrté sérii samostatných nájezdů Jiří Piluša. „V pohledné partii nás podržel gólman Černocký a navíc jsme byli bojovnějším mužstvem,“ je přesvědčen vedoucí zlínského kolektivu Miroslav Rýpal.

Branky Reflexu: Sakrajda 2, Klesla, Rajnoha, Piluša.

Sestava Reflexu: Černocký – Horák, Pšurný, Rajnoha, Klesla, Šebek, Nesrsta, Sakrajda, Piluša, Valenta, Kartůsek, Květoň.

ROLLER BRNO – PROZAX ZLÍN 3:4 (0:0, 0:0, 2:2, 1:2)

V duelu dlouho vynikali oba brankáři. Domácí Jirkův i zlínský Vala. Góly tak začaly padat až ve druhé polovině zápasu. Brno vedlo 1:0, 2:1, hosté později 3:2. Rozhodující trefu ďáblů nakonec zařídil dvě a půl minuty před koncem střetnutí Karel Rachůnek.

„Utkání dobré úrovně jsme zvládli takticky,“ konstatoval manažer hostů Ivan Tomaštík.

Branky Prozaxu: K. Rachůnek 3, Provazník.

Sestava Prozaxu: Vala – Zavrtálek, Provazník, K. Rachůnek, Suhrada, O. Veselý, Vozdecký, Novák, Ševčík, Peterka, P. Veselý.