Zlínský Devils nejprve porazil Nový Jičín 7:6. ,,Byl to zápas gólmana Kořenka. Ten nás proti úřadujícímu mistrovi republiky výrazně podržel. Pochvalu za přístup k utkání ale zaslouží celé družstvo. Už po sedmapadesáti sekundách jsme totiž po ráně Plitka prohrávali 0:1, tři a půl minuty před koncem jsme však vedli 7:4," potěšil povedený nástup do sezony svých svěřenců trenéra Zlína Vladimíra Váňu staršího.

Ve druhém souboji mladí Ďáblové z krajského města prohráli v Přerově 5:7. ,,O osudu střetnutí se rozhodlo už na jeho začátku. Domácí se totiž ve 4. minutě ujali vedení 2:0. V dalším průběhu souboje to bylo 5:2. Náskok Hanáků jsme poté dotahovali, ovšem osmnáct sekund před koncem při power play sedmou brankou v naší síti Plášek definitivně pečetil přerovské vítězství," mrzelo Váňu staršího.
Ten byl s tříbodovým víkendovým ziskem však spokojený. ,,Oba zápasy jsme odehráli bez většiny opor, takže se ukázalo, že letos bychm mohli mít kvalitní tým. Kromě Kořenka mě potěšily ještě výkony Suhrady, Vrance a Klaudy, pro které to byly premiérové duelu v juniorské kategorii," upozornil zlínský kouč.

Výsledky 1. a 2. kola.

DEVILS ZLÍN – NOVÝ JIČÍN 7:6 (2:1)

Branky Devilsu Zlín: Procházka 2, Strmiska 2, Josef Vranec ml., Klauda, Karafiát.

PŘEROV – DEVILS ZLÍN 7:5 (4:2)

Branky Devilsu Zlín: Karafiát 2, Jiří Suhrada ml., Václavek, Klauda.
Sestava: Kořenek – Jiří Suhrada ml., Sirota, Karafiát, Václavek, Klauda, Procházka, Josef Vranec ml., Strmiska.